رفتن به مطلب

صندلی داغ شماره 54 با حضور امیر (nyc)

Mr.101

ارسال های توصیه شده

شلام :ws3:

سلام جیگر خانوممممم. موش بخوره تو رو.:ws28:

سئوال :

شماره همراهت شیه ؟؟؟ ئهههههههه بهت بگم که اغفالم کنی؟:w02:

آدرس منزلت شیه ؟؟؟ منزل ندارم.

فردا شب بیام ؟؟؟ شما هرشب تشریف بیارین. اصن آدرس بده ما بیایم.:ws3:

:w02:

.....

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 62
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من دوباره اومدم410917_snoozer_05.gif

اول ازتون تشکر میکنم که با حوصله جواب میدین392619_flowerysmile.gif

خوب عید نزدیکه میخواین چه تحولی تو زندگیتون ایجاد کنین؟منظور لباس و اینا نیستا:ws3:

اهل مد و اینجور چیزا هستین مثلا از این لباسای ژیگول پوشین؟338819_faintingsmiley.gif

دوست دارین بعد شما کی رو صندلی بشینه؟524019_evilsmile.gif

تا حالا مامان یا باباتون نفرینتون کردن؟یا کاری انجام دادین که دلشون بشکنه و آه بکشن؟526019_eggheadsmile.gif

غذا خوردن و دوست دارین یا خوایدنو؟407619_eating.gif

به نظرتون دلیل این 2تا چیه؟

حسادت:

چشم و همچشمی:

آیا به این معتقد هستین که فکر ادما آینده شونو میسازه نه 100در 100اما تاثیر بسازیی داره؟

آدم خوشبینی هستین یا بدبین؟

خواهر دارین؟بردار چطور؟با کدوم راحترین؟

آجیل عید میخرین؟چرا؟

چرا تئ اینجا وقتی یه چیز گرون میشه همه فکر میکنن باید بخرن حتی اگه واجب نباشه وجودش؟چرا مردم سخت متحد میشن؟

آیا میتونید یه رئیس و مدیر خوب باشد؟

چقدر احساساتونو وارد زندگیتون میکنین؟

چرا آدما بعضی وقتا میذارن حسشون ر عقلشون غلبه کنه حتی اگه اشتباه باشه؟

جایگاه ادم بالاتره یا انسان؟

بازم میتونم بیام؟:gnugghender::5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 4
لینک به دیدگاه
من دوباره اومدم410917_snoozer_05.gif

خوش اومدیییییییییی:hapydancsmil:

اول ازتون تشکر میکنم که با حوصله جواب میدین392619_flowerysmile.gif

خواهش میکنم وظیفمه. خب باید یه چیزی یاد بگیریم از این حرفا و یه خروجی داشته باشه گرنه که فایده نداره.:w16:

خوب عید نزدیکه میخواین چه تحولی تو زندگیتون ایجاد کنین؟منظور لباس و اینا نیستا:ws3:

راستش نمیدونم. شاید شرایطم تغییر کنه و بتونم در کنار اون تغییرات در وجود خودم هم تغیراتی بدم. تغییر خاص دیگه تو ذهنم نمیاد الان. ولی همیشه وقتی حس کنم تغییری لازمه سعی میکنم انجام بدم. مخصوصاً تغییرهای کوچیکو. اونایی که آسونه. در کل سعی میکنم هرچه بیشت به سمت انسان تر شدن پیش برم.

اهل مد و اینجور چیزا هستین مثلا از این لباسای ژیگول پوشین؟338819_faintingsmiley.gif

خب ببین هر مدی بد نیست. اتفاقاً برای امسال تو چندتا وب سایت برندهای پوشاک دیدم شلوار کتونِ صدری رنگ مد شده. خب رفتم خریدم منم. میدونی؟! ولی هر مدی رو آدم نباید بهش بها بده. در کل همیشه لباسام تو یه فرم اسپرتِ رسمیه. خودم بهش میگم تیپ مهندسی.:w16:

دوست دارین بعد شما کی رو صندلی بشینه؟524019_evilsmile.gif

نمیدونم. ولی من واقعاً پیشنهاد میکنم همه امتحان کنن. واقعاً جالبه.:a030:

اصلاً اسم صندلی داغ رو فراموش کن.

تا حالا مامان یا باباتون نفرینتون کردن؟یا کاری انجام دادین که دلشون بشکنه و آه بکشن؟526019_eggheadsmile.gif

نه بابا. خب شاید بچه بودم واسه اینکه واسم اسباب بازی نخریدن این اتفاق افتاده باشه ولی از وقتی که خودمو شناختم نه. همیشه حفظ آبروشون مد نظرم بوده. من 4 سال شهرستان و به دور از خونه زندگی میکردم ولی همواره یه چیز مد نظرم بود و اینکه خانواده به من اعتماد کردن و منو فرستادن اینجا و نباید در جواب اعتمادشون بهشون خیانت کنم.:icon_gol:

غذا خوردن و دوست دارین یا خوایدنو؟407619_eating.gif

خوابیدن منظورته؟ من کلاً غذا خوردنو دوست ندارم و هرکاری رو باهاش مقایسه کنید اون یکی کار رو دوست دارم.:icon_pf (34):

به نظرتون دلیل این 2تا چیه؟

حسادت:

اشتباه معنی شدن زندگی برای یه عده. یه نفری زحمت کشده و به یه جایگاهی رسیده و واقعاً این باید مارو خوشحال کنه. ما هم یاد بگیریم. مثلاً پسر همسایمون هم سن منه و کارشناسی ارشد امیرکبیر قبول شد. من بهش تبریک گفتم و الان هم دارم ازش کمک میگیرم که خودم هم بتونم مثل اون بشم. به همین سادگی. اگر زندگیمونو صرف حسادت و قضاوت در مورد دیگران و دشمنی و اینا بکنیم واقعاً باختیم.

چشم و همچشمی:

اینم به نظرم یه مدلی از حسادت باشه. باور کن اصلاً درک نمیکنم این رفتارهارو. و بیشتر بین مردم عامه و سطوح فرهنگی پایین جامعه دیدم.

آیا به این معتقد هستین که فکر ادما آینده شونو میسازه نه 100در 100اما تاثیر بسازیی داره؟

آره حتماً. در شرایط معمولی این خود آدما هستن که تصمیم میگیرن چی بشن. مگر اینکه واقعاً شرایط سختی برای آدم بوجود بیاد.

آدم خوشبینی هستین یا بدبین؟

معمولاً خوشبین. و بعضی مواقع از این قضیه ضربه هم خوردم. به نظرم خوبِ که آدم بدبین باشه ولی تو ذهنش. ینی شرایط بد رو هم حواسش بهش باشه. اگر با کسی رابطه داری همواره ته ذهنت به اینکه میخواد ازت سوء استفاده کنه رو داشته باشی ولی در عین حال رابطه عادی هم داشته باشی باهاش.

خواهر دارین؟بردار چطور؟با کدوم راحترین؟

هم خواهر دارم هم برادر. با جفتشون خیلی راحت نیستم. با دوستام رابطه صمیمی تری دارم.

آجیل عید میخرین؟چرا؟

اتفاقاً امشب مامانم گفت نمیخریم. البته به خاطر پولش. اگر پول داشتن مسلماً میخریدن.

چرا تئ اینجا وقتی یه چیز گرون میشه همه فکر میکنن باید بخرن حتی اگه واجب نباشه وجودش؟چرا مردم سخت متحد میشن؟

چون بلد نیستیم اتحاد رو. خودمون اونقدری شعورمون نمیرسه که خودجوش یاد بگیریم و کسی هم نیست که یادمون بده یا اگر بخواد یادمون بدن مسلماً نمیذارن. اگر مردم متحد باشن دیگه زور گفتن بهشون سخت و تقریباً غیرممکن میشه. به هرحال تفاوت مردم جهان سوم با کشورهای پیشرفته در همینه دیگه.:sigh:

آیا میتونید یه رئیس و مدیر خوب باشد؟

نمیدونم واقعاً. بعضی خصلت های خوب دارم و بعضی خصلتهای بد.

چقدر احساساتونو وارد زندگیتون میکنین؟

معمولا در زمینه های انسانی احساساتی میشم. مثلاً یه کودک کار میبینم احساسی میشم و یه خانم خیابانی میبینم واقعاً نمیتونم ناراحت نشم. این آخریه واقعاً منو داغون میکنه. ولی در کل خیلی تو کارم خونسردمو و نمیذارم احساس بهم غلبه کنم.

چرا آدما بعضی وقتا میذارن حسشون ر عقلشون غلبه کنه حتی اگه اشتباه باشه؟

به نظرم این قضیه دست خود آدم نیست. ینی یه نفر باید خیلی کارش درست باشه و باتجربه باشه که نذاره احساسش به عقلش چیره بشه. به نظرم در حالت عادی همیشه زور احساس به عقل میچربه.

جایگاه ادم بالاتره یا انسان؟

البته باید منظورت رو از جفتش میگفتی. ولی چیزی فراتر از انسانیت و اخلاق نیست. اخلاق حتی از دین هم بالاتره. کمک به دیگران و محبت به دیگران کاریه که تو ذات هرکسی هست و خوبه. حالا قبل از اینکه اسلام و مسیحیت هم بیان این چیزا خوب بوده و خواهد بود. ای کاش هرکسی یه ذره از اون وجدان درونش و انسانیت درونش رو بر منافع شخصیش ترجیح بده.

بازم میتونم بیام؟:gnugghender::5c6ipag2mnshmsf5ju3

آرتاش؟ اینجوریه؟! من حرفی زدم در مورد اینکه نیای یا بیای بی معرفت؟!

من از خدامه بتونم جواب بدم به یک سری از سوالا و خودمو محک بزنم.

.....

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...