رفتن به مطلب

صندلی داغ شماره 54 با حضور امیر (nyc)

Mr.101

ارسال های توصیه شده

به به ببین کی اینجااااااااااااااااستhapydancsmil.gif

سهلام صباااااااااااااااااااااااااااااااا:hapydancsmil:

چطوری امیرررررررررررررر؟؟؟؟؟؟؟

خوبم تو چطوری؟:w02:

خوش میگذره؟ الان چیکار میکنی؟

دارم سوال جواب میدم دیگه. مگه میشه تو بیای و خوش نگذره.:hapydancsmil:

ارشد نمیخوای بخونی؟

چرا. احتمال زیاد میخونم. بازم نمیشه برنامه خیلی مطمئن ریخت. اگه تغیر خاصی پیش نیاد میخونم.

چندتا خواهر برادر؟

یه آبجی دارم دوتا دادا.

خونتون کجاست؟

تهرانپارس

کارت چیه؟

فعلاً بیکار. ولی مثل اینکه خدا بخواد کارگاهمون دوباره میخواد راه بیوفته.

دلت میخواد خانمت چه شکلی باشه؟

راستش نمیشه بگی. ولی بلوند نباشه. مشکی باشه. قدش بلند باشه و همینا. نمیشه جزئی نظر داد.

سر کار بره؟

هیچ احباری از طرف من نیست. اگه دوست داشت بره. ولی تو این دوره زمونه نره که زندگی نمیچرخه.:icon_pf (34):

تولدت کیه؟

16 اردیبهشت.

نظرت راجع به من چیه؟

یه دختره مهربون و هنرمند و مهربون و مهربون و باحال که دوست خوبی هم هستی.

تیپت چجوری عه؟

اسپرت و رسمی.

قدت چقدره؟وزن چقدره؟

1.9 و وزرنمم حدودا! 70 کیلو.

سبزه یا گندمی؟

سبزه نیستم ولی گندمی چجوریه؟:ws52:

سحر خیزی؟

نه بابا. انگیزه ای ندارم وگرنه صبح زودو دوست دارم خیلی.

فعلنی همیناااااااااااااااhapydancsmil.gif

باشه بیا وود وودککککککککککککککککککککککک:hapydancsmil:

.....

• Like 11
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 62
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سهلام ملکم. چه شکلک قشنگی. خودت درست کردی؟

:ws38:

نههه اینو همشهریم

mohamad_rs

واسم درست کرده

مهربونی ولی نمیدونم چی شده یه مقدار گوشه گیری. زیاد با کسی قاطی نمیشی. با سلیقه ای. یه حصاری بین خودت و بقیه کشیدی کلاً.

من کلن دیر با بقیه قاطی میشم ،ولی وقتیم باکسی دوست بشم تو دوستی کم نمیذارم و بامعرفتم ودر مقابل توقعاتم هم از دوستام زیاده و اگر چیزی بشه زود ناراحت میشم و کلن زود بهم برمیخوره

گوشه گیر نیسم بشه جون:w000:فقط ی موضوعی باعث سکوت و ناراحتیم شده بود فک کنم این باعث شده اینجوری فکر کنی

فکر کنم یک چهارم یا یک هشتم اموال.

خب جوابت تقریبا درست بود .درصورتی ک فرزند داشته باشه یک هشتم،نداشته باشه یک چهارم-حالا میدونی باقی اموال به کی میرسه؟

tauruss.gif بز بز قندی چرا نمیخندی؟!:ws3:

کاملا اشتباه گفتی راهنمایی میکنم ک در این ضرب المثل از کلمه "علف"استفاده میشود

واسه امتحان

بار سوم قبول شدم. آخه من آموزشگاه نرفتم یه راست رفتم خود راهنمایی رانندگی برای امتحان. اونم خیلی الکی رد شدم.

icon_pf%20(34).gif

خیجالت نکش منم بارسوم قبول شدم.البته بعلت دفاع از حقم و بلبل زبونی افسراولی باهام لج شد واز شانسم هفته بعدشم همون افسره بود و کاملن منو یادش بود نامرد هر دو دفعه رد شدم.بار سوم قبول شدم البته این شانس اوردم افسره عوض شده بود

خب زیاد نمیشناسم که ولی فکر میکنم یه مقدار اعتماد به نفست پایینه و گوشه گیری. اینو حذفش کن.

:w16:

گوشه گیر که گفتم نیستم ولی اعتماد بنفسم اره کم شده جدیدن

آدما تو مجازی بهترن یا واقعی؟

مجازی خب.

خودت چی ؟

به مقدار کافی سوزیدی یا ادامه بدم؟

:gnugghender:

• Like 4
لینک به دیدگاه

نههه اینو همشهریم

mohamad_rs

واسم درست کرده

خب دستش درد نکنه.:w16:

من کلن دیر با بقیه قاطی میشم ،ولی وقتیم باکسی دوست بشم تو دوستی کم نمیذارم و بامعرفتم ودر مقابل توقعاتم هم از دوستام زیاده و اگر چیزی بشه زود ناراحت میشم و کلن زود بهم برمیخوره

گوشه گیر نیسم بشه جونw000.gifفقط ی موضوعی باعث سکوت و ناراحتیم شده بود فک کنم این باعث شده اینجوری فکر کنی

ئه پس از این لحاظ مثل خودمی. منم همینجوریم.:w16:

خو حالا:whistles:

خب جوابت تقریبا درست بود .درصورتی ک فرزند داشته باشه یک هشتم،نداشته باشه یک چهارم-حالا میدونی باقی اموال به کی میرسه؟

پدر و مادر رو مطمئنم فکر کنم برادر و خواهرا هم برسه.

کاملا اشتباه گفتی راهنمایی میکنم ک در این ضرب المثل از کلمه "علف"استفاده میشود

واسه امتحان

مگکه پول علف گاوهِ؟:ws3:

تو هم مثل گاو فقط بخور.:vahidrk:

علف باید علف باشد علفی که علف نباشد که علف نیست.

خیجالت نکش منم بارسوم قبول شدم.البته بعلت دفاع از حقم و بلبل زبونی افسراولی باهام لج شد واز شانسم هفته بعدشم همون افسره بود و کاملن منو یادش بود نامرد هر دو دفعه رد شدم.بار سوم قبول شدم البته این شانس اوردم افسره عوض شده بود

ئههه؟ من بار اول و دوم هم سر اشتباه های الکی رد شدم وگرنه همون بار اول قبول بودم.

گوشه گیر که گفتم نیستم ولی اعتماد بنفسم اره کم شده جدیدن

خو زیادش کن دیگه. خودتو باور کن همه چی حله:a030:

خودت چی ؟

من جفتشو خوبم. باور کن.:sigh:

به مقدار کافی سوزیدی یا ادامه بدم؟

:gnugghender:

الان این صندلی داغ من یا تو؟whistle.gif

.....

• Like 5
لینک به دیدگاه

گفتم اون آقاهه ک مرده هیچ وارثی نداره بجز زنش ...خواهر و برادر و پدر و مادر از کجا آوردی براش؟

ضرب المثل رو هم اشتباه میگی هی تا درست نگی هی میام سوال میپرسم ....آسونههههه که :w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
گفتم اون آقاهه ک مرده هیچ وارثی نداره بجز زنش ...خواهر و برادر و پدر و مادر از کجا آوردی براش؟

خب میرسه به پدر و مادرش اگه کس دیگه ای نباشه میرسه به دولت. احمدی نژاد.:vahidrk:

ضرب المثل رو هم اشتباه میگی هی تا درست نگی هی میام سوال میپرسم ....آسونههههه که :w02:

گاو ده من شر ده؟:ws38:

......

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام امیرو9917_poke.gif

خوبی؟

سری سوم رو می آغازیم

دوس دخدر خوب است یا بد؟

دوس دخدر داشته ای یا خیر؟

نظرت در مورد کسایی که میگن سگ ائمه هستن چیه؟

کتاب چی میخونی بیشتر؟

چقد با تاریخ آشنایی داری؟

به نظرت این عالم منجی خواهد داشت؟

به نظرت ما نیاز به یک منجی داریم؟

کاری کردی که هیچوقت خودتو نبخشی؟

نادر جهانبانی رو میشناسی؟

اگه میشناسی نظرت در موردش چیه؟

صادق خلخالی رو میشناسی؟

نظرت در موردش چیه؟

فعلا همینا697119_drooler.gif

• Like 5
لینک به دیدگاه

نظرت راجع به اینارو هم بگو هم یه شکلک واسشون بذار (من عاشق اینجور سوالای هیجانیم به مولا قسم:ws3:)

M.Aref

Mohammad.A

آتــــــــــروس

[h=1]setare.blue[/h]آریودخت

~ sOuDi ‍~

IEMAN

hasti1988

Mr.101

kolah ghermezi

developer

partow

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلام امیرو9917_poke.gif

سلام آق میتی.:spiteful:

خوبی؟

امروز آره حقوق برج 4 رو ریختن برام. اصن اول صبی کلی شارژ شدم.:ws3:

سری سوم رو می آغازیم

دیگه ایندفعه باید بله رو بگما!:ws3:

دوس دخدر خوب است یا بد؟

بسته به نوع رابطه دارد. در کل دوستی با جنس مخالف باعث بهبود روابط اجتماعی و عمومی خواد شد. ولی نباید برای لذت زودگذر و دوره ای در زندگی، زندگی اصلی با همسرمون در آینده رو تهدید کنیم. باید با خیلی وسواس و احتیاط باشه. درکل من خیلی از پسرا و مخصوصاً دخترهایی که به این قضیه گرایش دارن رو که دیدم تو خانواده متاسفانه بستر لازم برای جبران حس محبت فرزند رو نداشتن و فرزندشون ناخواسته و برای جبران این کمبود به این سمت گرایش پیدا میکنه.

دوس دخدر داشته ای یا خیر؟

آری.

نظرت در مورد کسایی که میگن سگ ائمه هستن چیه؟

نمیخوام توهین کنم ولی اشتباهع میکنن. سگ سگه چه سگ اصهاب کهف باشه چه سگ ولگرد. انسان میتونه جایگاه خیلی بالاتری داشته باشه. از همون سگ ائمه بپرس ببین تاحالا شده به یه سگ ولگرد کمک کنه بهش غذا بده؟! متاسفانه افراط و تفریط و باز هم کسی که میتونه آگاه کنه مردم رو از این جهالت سکوت میکنه چون داره سود میبره.

کتاب چی میخونی بیشتر؟

داستان کوتاه.

چقد با تاریخ آشنایی داری؟

کم.

به نظرت این عالم منجی خواهد داشت؟

فکر نکنم. یا اگر هم داشته باشه کسی میاد که فقط اصول ا نسانی رو بهمون یادآوری کنه. اونوخت دنیا بهشت میشه.

به نظرت ما نیاز به یک منجی داریم؟

یاد حرف مردم تو نماز جماعت افتادم که گفته بودن. بگید آیت الله جنتی دیگه نیاد نصیحتمون کنه بگید یکی دیگه بیاد نصیحتمون کنه.:whistle:

خو اگه تو اونقدری شعور داری که اینو بفهمی نمیتونی خودت خودتو آدم کنی؟!:ws28:

اینم همونه. ما خیلی از مسائل رو میدونیم فقط اجرا نمیکنیم. منجی کسی جز وجدان خودمون نخواهد بود.

کاری کردی که هیچوقت خودتو نبخشی؟

آ ره. خیلی مواقع خودمو سانسور میکنم. البته تو جمع فامیل. ینی شخصیت من جلو فامیل و خانواده خیلی متفاوتِ با اونچه که در بین دوستامِ.

نادر جهانبانی رو میشناسی؟

:sigh: ای خدا. اصن به این چیزا فکر میکنم اعصابم خورد میشه.

اگه میشناسی نظرت در موردش چیه؟

یه ارتشی وفادارِ واقعی. بهترین خلبان دنیا. فقط مقایسه اش کن با سرلشگره بسیجی!

اعصابم خورد میشه باور کن. نگو دیگه.

صادق خلخالی رو میشناسی؟

:icon_pf (34):

ینی هرچقدر هم که تحت تاثیر بمب باران تبلیغاتی صدا و سیما برای موجه نشون دادن روحانیون در اوایل انقلاب قرار بگیرم یک لحظه تصور کارهای این آقا باعث میشه گول نخورم.

نظرت در موردش چیه؟

یه خاطره. من دانشگاهم نزدیک شهر مرودشت نزدیک شیراز بود. میدونستی تنها جایی که خلخالی رو با سنگ دنبالش کردن و بیرونش کردن همونجا بود! دیده بودن خیلی حرف میزنه با سنگ چند هزار نفر دنبالش کرده بودن اونم الفرار.:ws3: بعدش گفته بود اینجا مرو+دشت نیست که اینجا خردشته! فک کن میخواست با لودر و بلدوزر تخت جمشید رو خراب کنه!

فعلا همینا697119_drooler.gif

اگه شب منو نکردن تو گونی قپونی ببرنمون کهریزک با این سوالات. تازه باور کن بازم سانسورشون کردم.:icon_pf (34):

.....

• Like 9
لینک به دیدگاه
نظرت راجع به اینارو هم بگو هم یه شکلک واسشون بذار (من عاشق اینجور سوالای هیجانیم به مولا قسم:ws3:)

چاکرخاتم آبجی. شوما امر بفرما.:ws53:

M.Aref مامور 007 :scared9:

Mohammad.A کسی که حس میکنه کاری که بایدو انجام داده حالا فقط باید دوران بازنشستگیشو طی کنه.ghelioon.gif

آتــــــــــروس آدم خوبیه. بجوشه. همسر خوبی میشه.%282481%29.gif

setare.blue خیلی دختر خوبیه. دستش درد نکنه. hijab.gif

آریودخت یه دختر مهربون و بی نظیر (اینو از دو روز نبودنش بفهمید) که بنا به دلایلی خودش شکنجه گره خودش شده وفرصت لذت بردن از زندگی رو از خودش داره میگیره. connie_escapejar.gifتنها نصیحتم بهش اینه که فرصت لذت بردن از زندگی رو به آینده پاس نده. لذت از زندگی همون غذا دادن به کفتراییه که میان پشت پنجره، همون زنگ زدن به یه دوست قدیمی و خوشحال کردنشه، همون چای دارچین با هلِ که برای خودت درست کنی و پای لب تاپت بخوری و ... . تو زندگی هیچکس به اندازه خودت دوست نداره.

~ sOuDi ‍~ اصن لپووووووووووووووووووو ینی نباشی انجمن دیگه فایده نداره. یه روز نی نی وار حر زدنتو نبینم انجمن بهم خوش نمیگذره.qlmgwix8bc7h6p4opb3j.gif

IEMAN از اون بچه پروها و کم نیاراست. %28933%29.gifولی خیلی با ادب و شعور. در کل از دوستی باهاش پشیمون نخواهی شد.

hasti1988 هستی یه دختر فوق العاده است و خوشبختانه خودش قدر خودشو خوب میدونه. آرزوی من داشتن دختری مثل هستیه.7s2n7pxdvstku1hygyar.gif

Mr.101 خب زیاد نمیشناسم ولی بچه سالمیه. فرزنده صالحیه در کل. مسلماً نتیجه این خوب بودن و خط کشیدن دور خیلی چیزا رو در آینده خواهد دید.5020.gif

kolah ghermezi صبا که اصن عشششششششششششششقه. صبا یه دختره واقعاً باحال و خوبِ. مهربوووووووووون و دوست داشتنی. برخلاف ظاهره شلوغ و شیطونش باطنِ خیییییلی مهربون و آرومی داره. فکر نکنم کسی بشناستش و دوسش نداشته باشه.jmjld7j89a7rg09om3h.gif

developer اطلاعات عمومیش در مورد کامپیوتر واقعاً بالاست. ینی من تو این زمینه خیلی قبولش دارم. یه مقدار سنش کمه و مسلماً 26-27 سالش بشه یه آدم فوق العاده میشه. هرکسی حاضر نیست کارایی که اون تو انجمن انجام میده رو انجام بده. قبولش دارم. آدم امروزی ولی پایبند به اصول اخلاقی ایه.connie_yoyo.gif

partow زیاد نمیشناسم ولی خب خب دخترِ خوب و با ادب و با شعوریه. به نظرم یه مقدار شیطون بیاد.f4l2qyln0pbzsyf7nt5u.gif

.....

• Like 9
لینک به دیدگاه

خب میرسه به پدر و مادرش اگه کس دیگه ای نباشه میرسه به دولت. احمدی نژاد.vahidrk.gif

گاو ده من شر ده؟

بله سوال اول رو درست جواب دادی بلخره آورین ca478fc61bab81f033cd9834f430ec50.gif

ولی ضرب المثل ،اون یک کلمه وشکلکی ک راهنمایی کردم کو تو این ضرب المثلی ک الان گفتی...؟:ws3:

کلمه==>"علف"

شکلک==>tauruss.gif

دقتت کجا رفته؟:whistle:

• Like 3
لینک به دیدگاه
بله سوال اول رو درست جواب دادی بلخره آورین ca478fc61bab81f033cd9834f430ec50.gif

ولی ضرب المثل ،اون یک کلمه وشکلکی ک راهنمایی کردم کو تو این ضرب المثلی ک الان گفتی...؟:ws3:

کلمه==>"علف"

شکلک==>tauruss.gif

دقتت کجا رفته؟:whistle:

علف باید به دهن بزی شیرین بیاد؟:ws3:

میبینی چقدر باهوشم!:ws3:

معمولاً هم موقعی کاربرد داره که پسر یا دختر برای ازدواج گزینه خیلی مناسبی انتخاب نکرده باشه.:whistle:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سهلام:hapydancsmil:

نظرتو باز در مورد اینا بگو با شکلک(سودی ذوق مرگ میشود)

Yekta.M

z.pv

kebriya

فرنوش خادمی

yosefi

Mahnaz.D

آرتاش

ریحانه71

khiyal21

shadmehrbaz

nyc

laden

~ sOuDi ‍~:whistle:

:w02:

• Like 7
لینک به دیدگاه
سهلام:hapydancsmil:

سهلاااااااااام:hapydancsmil:

نظرتو باز در مورد اینا بگو با شکلک(سودی ذوق مرگ میشود)

چشممممم:hapydancsmil:

Yekta.M fallsmiley6b.gif یکتا یه دختر با سلیقه و مهربون. که یه مقدار دچار ناراحتی شده بود ولی خیلی زود خودشو روبراه کرد. باهرکسی قاطی نمیشه ولی اگه شد دیگه تا جهنم هم باهاش میره. از این نظر مثل خودمه. از دوستی باهاش پشیمون نمیشید.

z.pv rastaman2.gifزهرا یه دختریه که درسشو داره تموم میکنه و ایشالا بره سرکار. و وقتی که رفت سرکار میشه یه خانم به تمام معنا. چون کار کردن چیزایی رو به آدم اضافه میکنه که واقعاً شخصیت آدما رو میسازه. یه ذره انگیزه اش کمِ. اینو زیاد کنه آینده خیلی روشنی داره. تازه همشهری هم هستیم.:w16:

kebriya bollywood1.gifزیاد نمیشناسم خب.:sigh:

فرنوش خادمی smilie_girl_031.gifفرنوش یه دختر خوب و یه فرزندِ خوب واسه پدر مادرشه. امیدوارم امسال حالا اگه نشد سال دیگه ارشد رو بگیره و بعدش دکترا که به شخصیتش میخوره استاد دانشگاه بشه.

yosefi jmjld7j89a7rg09om3h.gifمینا نی نی کوچولوی منه دیگه. دخملیه خودمه. یه ذره ای کاش زندگی رو ساده تر بگیره و از بالاتر نگاه کنه و بدونه که ارزشش خیلی زیاده.

Mahnaz.D vida10.gif مهناز ینی کسیه که من واقعاً ازش خوشم میاد. از پس خودش برمیاد اساسی. نمونه واقعی کسی که شرایط رو خلق میکنه نمیذاره شرایط باش تصمیم بگیره. کلاً کارش درسته اینو به خودشم گفتم. امیدوارم با تمام وجود درک کنه که زندگی الانش سرمایه گذاری هست برای باقی عمرش.

آرتاش sigpic11632_10.gif آرتاش خیلی دختر مهربون و رفتارای دخترونه و شیطنت های خاص دخترونه داره درعین حال خیلی با ادبه و با شعور. ینی من هرچقدر هم که باهاش شوخی میکنم و سربه یرش میذارم ندیدم یه ذره از حد شخصیت خودش بیاد پایین تر.

ریحانه71 smilie_girl_132.gifخانم مهندسه جوانمونه دیگه. یه ذره راهنمایی و تجربه لارم داره تا تو درس و کارش موفق بشه وگرنه تو زندگیش با توجه به تربیتی که تاحالا داشته مسلماً یه خانم با شخصیت و با شعوره.

khiyal21 vala_03.gif زیاد نمیشناسم خو.:sigh:

shadmehrbaz hi.gifمهند پسر خیلی خوب و با روابط عمومی بالا و مدیر خیلی خوبیه تو تالار خودش. کلاً این که یه نفر بتونه با همه بسازه خیلی کار سختیه که به خوبی این کارو انجام میده. خیلی مهربونه.

nyc cool.gifیه ذره انگیزه داشته باشه دنیا رو تصخیر میکنه.

laden 7s2n7pxdvstku1hygyar.gif لادن هم یه خانم آروم و با پرستیژ خاص خودش. خیلی به چیزای پیش پا افتاده اهمین نمیده که این خیلی خوبه.

~ sOuDi ‍~ connie_35.gifسودی لپی بوده است که به مرور زمان دارای دست و پا شده است. ینی نی نیه انجمن، لپوی انجمن، ینی نی نی بازی در نیاری اصن میخوام انجمن نباشه.

:w02:

.....

• Like 10
لینک به دیدگاه

درود :icon_gol:

منم جزء دعوت شدگان بودم. :ws52:

معمولا سوال نمي‌پرسم. اين دفه دلم خواست بپرسم :دي

1. به نظرت دليل لذت‌بخش بودن صندلي داغ يا اتاق شيشه‌اي يا ازين دست حركات چيه؟ :دي تا حالا صندلي داغ كسي رو كامل خوندي؟

2. من خيلي نميشناسمت و فك مي‌كنم شما هم منو خيلي نمي‌شناسي. به نظرت اين پرسش و پاسخ بين آدمايي كه همو نمي شناسن جالبه؟ اصلا لزومي داره كه كسي مثل من دعوت بشه؟ :ws38:

3. تهش مهمه؟

4. اهل مطالعه هستي؟ چه مدل اهلي؟ :دي

5. توي پستايي كه ازت ديدم نگاهت معمولا بي‌طرف بوده و منطقي بحث كردي. اينو از كجا به دست آوردي؟ تجربياتت چقدر تاثير داشتن رو اين موضوع؟

6. تا حالا به شباهت فضاهاي بين اتم‌ها؛ سلول‌ها؛ آدم‌ها و سيارات توجه كردي؟ به نظرت اگه (اگه!) يه روز برسيم به مرز فضاي بين كهكشان‌ها، پشتش چيه؟

7. به نظرت زندگي مثل كارتينگ ميمونه؟

8. چرا آدما فك مي‌كنن مي‌تونن همنوع‌هاي خودشون رو بسنجن و تست‌هايي مثل آي كيو و ... رو طراحي مي كنن و بر اساسش هم‌نوعان خودشونو طبقه بندي مي‌كنن؟ :banel_smiley_4:

9. خودت رو توي طبقه بندي‌هاي ايدئولوژيك جا مي‌كني؟!

10. چنتا از آدماي تاثيرگذار فروم رو نام ببر(قديمي و جديد). همينطور چند نفر كه فكر مي‌كني جاشون خاليه. :icon_gol:

شاد باش و موفق :w16:

• Like 6
لینک به دیدگاه

خب داداش امیرممممم. خوبی؟

اگه یه روز بیدار شی وببینی که تو یه عالمه پول خوابیدی چه میکنی؟

بهترین خاطرت؟

بدترینش؟

عیدی میدی بهمون؟

سربازی رفتی؟

اگه خانمت بهت بگه قبلا عاشق یکی دیگه بوده چه میکنی؟

بگل؟

میوه؟

گوگوش؟

مهستی؟

جمیرا؟

هایده؟

غذا؟

معین؟

شادمهر؟

هومن خلعتبری؟

امیر حسین؟w000.gif

دلساااااا؟

ارمین؟

اوا؟

من؟

خودت؟

بریم اکادمی:whistle:

یه روز برفی؟

یه روز بارونی؟

یه روز برفی؟

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام آقا امیر

خسته نباشین میینم که یکمی صندلی داغ شده

خوب حالا من میپرسم

خوبین؟خوشین؟سلامتین؟

معنی زندگی چیه؟

معنی خدا چیه؟

تعریفتون از این کلمه ها چیه؟یه خط توضیح بدین

مادر

پدر

فرزند

استاد

دوست

همسر

آدم افسرده ای هستین؟چرا جونای امروز افسرده هستن؟

به نظرتون ای کاش گفتن تو زندگی چه تاثیری داره؟آیا باید این کلمه رو استفاده کرد یا تلاش کرد تا ای کاشی نباشه؟آیا امکان داره ای کاشی نباشه؟

هدفتون از درس خوندن چیه؟

کتاب مطالعه میکنین؟در چه زمینه ای؟

چه زبان هایی رو بلدین؟

اگه رئیس جمهور بشین اولین کارتون چیه؟

فعلا همینا باشه بازم میام:gnugghender:

• Like 4
لینک به دیدگاه
درود :icon_gol:

درود بر شما.:icon_gol:

منم جزء دعوت شدگان بودم. :ws52:

دعوتی نیست که. هرکسی دوست داره سوال میپرسه. اگر بنا به دعوتی بودن باشه که حضورش در این تالار بی معنی میشه.

معمولا سوال نمي‌پرسم. اين دفه دلم خواست بپرسم :دي

ممنون. باعث خوشحالیه.

1. به نظرت دليل لذت‌بخش بودن صندلي داغ يا اتاق شيشه‌اي يا ازين دست حركات چيه؟ :دي تا حالا صندلي داغ كسي رو كامل خوندي؟

راستش من خودم مایل بودم تجربه اش کنم. دید خاصی نداشتم. ولی از وقتی که شروع شده میشه گفت واقعاً اسم صندلی داغ براش بی معنیه. بهتر بود گفت تاپیک شناساندن خود به دیگران و شناساندن بعضی از جنبه های خود به خود!

بعضی از صندلی داغ ها رو که از ابتدا دنبال میکردم رو خب میخوندم همه رو.

2. من خيلي نميشناسمت و فك مي‌كنم شما هم منو خيلي نمي‌شناسي. به نظرت اين پرسش و پاسخ بين آدمايي كه همو نمي شناسن جالبه؟ اصلا لزومي داره كه كسي مثل من دعوت بشه؟ :ws38:

البته بازم میگم دعوتی نیست. من هیچ کس رو دعوت نکردم. وقتی از دیگران سوال میپرسیدم برای خود من کنجکاوی بوده. ببینم نظر دیگران در مورد مسائل چقدر یا نظر خودم متفاوتِ. میتونه جالب باشه. مثلاً اکثر سوال های من از دیگران در مورد خانواده و ازدواج و غیره است. واقعاً دوست دارم ببینم نظر دیگران چیه و با با نظر خودم مقایسه کنم ببینم من دارم درست رفتار میکنم؟! بعضی مواقع از دل این پرسش و پاسخ شاید چیزایی بیرون بیاد که روی آدم تاثیر گذار باشه.

3. تهش مهمه؟

آره خب! میتونه باشه.

4. اهل مطالعه هستي؟ چه مدل اهلي؟ :دي

خب کتاب بیشتر داستان کوتاه میخونم. این به خاطر خصلت عجول بودنم تو رسیدن به نتیجه است. ولی مطالب نتی خب خیلی زیاد میخونم. در کل دوست ندارم زیاد کتاب کاغذی بخرم. به خاطر مصرف کاغذش یه کوچولو عذاب وجدان میگیرم.

5. توي پستايي كه ازت ديدم نگاهت معمولا بي‌طرف بوده و منطقي بحث كردي. اينو از كجا به دست آوردي؟ تجربياتت چقدر تاثير داشتن رو اين موضوع؟

درود بر شما با این دقتتون. همیشه همینطوریم. منطق حرف اول و آخر رو تو زندگیم میزنه. به هیچ چیز تعصب و اعتقاد ماورایی ندارم مگر اینکه منطقم قبول کنه یا حداقل بتونم گولش بزنم. این نوع نگاه به نطرم ذاتی باشه ولی معاشرت با دوستانی از این جنس هم تاثیر داشته.

6. تا حالا به شباهت فضاهاي بين اتم‌ها؛ سلول‌ها؛ آدم‌ها و سيارات توجه كردي؟ به نظرت اگه (اگه!) يه روز برسيم به مرز فضاي بين كهكشان‌ها، پشتش چيه؟

راستش زیاد به اینجور مسائل فکر نمیکنم. میترسم! یه مدت نگاه منطقی به خدا و اعتقاداتم داشتم کل اعتقاداتم ریخت به هم. یجورایی دوست دارم تو این جور مسائل خودمو بزنم به نفهمی. یه مدت به این چیزا فکر میکردم ولی از حالت عادی خارج میشه زندگی آدم. مثلاً یه مدت به این فکر میکردم دنیایی وجود نداره. همه چیز اطراف من خلاصه میشه. دنیا تا اونجایی که چشم من کار بکنه است. فراتر از اون تصور و توهم منه! وگرنه دنیایی فراتر از دید من از پنجره اتاق نیست. بعد دیم زیاد خوب نیست بهش فکر کنم و کلاً دوست دارم زندگی عادی رو دنبال کنم. انسان باشم و درست رفتار کنم. همین کافیه.

7. به نظرت زندگي مثل كارتينگ ميمونه؟

از لحاظ رقابت اگه منظورتون باشه خب من زندگی رو مثل مسافرتی میبینم که قراره کل لذتش در همون مسیرش خلاصه بشه. قرار نیست کلی تلاش کنیم برسیم آخرش بعد که پشت سر رو نگاه میکنیم چیزی برای لذت بردن یادمون نیاد. زندگی رو باید ساده گرفت و از تک تک لحاظتش لذت برد.

8. چرا آدما فك مي‌كنن مي‌تونن همنوع‌هاي خودشون رو بسنجن و تست‌هايي مثل آي كيو و ... رو طراحي مي كنن و بر اساسش هم‌نوعان خودشونو طبقه بندي مي‌كنن؟ :banel_smiley_4:

خب برای من این نوع طبقه بندی ها ملاک نیست. من از همه مدل قشر جامعه دوست و آشنا دارم.

9. خودت رو توي طبقه بندي‌هاي ايدئولوژيك جا مي‌كني؟!

نه اصلاً. انسانیت تنها ملاک ارزش گذاریه من برای کارهای خودم و دیگران هست.

10. چنتا از آدماي تاثيرگذار فروم رو نام ببر(قديمي و جديد). همينطور چند نفر كه فكر مي‌كني جاشون خاليه. :icon_gol:

راستش یه مدت حرف ها وبحث های وافن (حالا اسم های مختلفی داشت) رو خیلی دنبال میکردم و روم تاثیر داشت. نگاه Mehrshd53 به مسائل رو دوست داشتم. چون خیلی منطقی میدید همه چیز رو. حرفهای اسی رو هم دوست داشتم و دنبال میکردم. چون سوالتون یهویی بود همینا اومد تو ذهنم.:icon_gol:

شاد باش و موفق :w16:

همچینی شما.:a030:

.....

• Like 7
لینک به دیدگاه
خب داداش امیرممممم. خوبی؟

سلام آجی کوشولویه خودمممممممممم. مرسیییییییییییییییییی:hapydancsmil:

اگه یه روز بیدار شی وببینی که تو یه عالمه پول خوابیدی چه میکنی؟

تعجب.:w02:

خب میبینم قضیه چیه پول واسه کیه.

بهترین خاطرت؟

باور کن یادم نیست. چون زیاد باچیزی خوشحال نمیشم. یا حداقل اتفاقی که خیلی خوشحالم کنه هنوز تو زندگیم نیوفتاده.

بدترینش؟

اینم مثل سوال بالا. ولی خب فوت پدرم .

عیدی میدی بهمون؟

چی دوست داریییییییی؟ چشششششم حتماً.:hapydancsmil:

سربازی رفتی؟

آره.

اگه خانمت بهت بگه قبلا عاشق یکی دیگه بوده چه میکنی؟

خب بستگی داره تو این عشق تا کجا پیش رفته باشه ولی خب مخلوطی از حسودی و ناراحتی بهم دست میده. البته قبل ازدواج تمام این مسائل رو ازش میپرسم و بعد تصمیم به ازدواج میگیرم.

بگل؟ :ws52: ینی به گل چه حسی دارم؟ من فرض میکنم پرسیدی به این چیزا چه حسی داری و جواب میدم.

خب گلو دوست دارم. مخلوطی از زیبایی و ظرافت و لطافته. حس خوبی دارم.

میوه؟ میوه که خیلی دوست دارم. مخصوصاً وقتی از خواب پامیشم. یه مدت صبحانه میوه میخوردم.

گوگوش؟ با بعضی از آهنگ قدیمیاش حال میکنم. ولی از وقتی اومده آکادمی خیلی خوشم نمیاد ازش. دنبال بت کردنه خودشه.:icon_razz:

مهستی؟ آهنگا و صداشو دوست دارم. خیلی بیشتر از خواهرش هایده.

جمیرا؟ خوبه. مخصوصاً آلبوم آخریش که زده تو خط آهنگای معنوی و انسانی. یه هنرمند باید خیلی از خود گذشته باشه قید خیلی چیزا رو بزنه و همچین آهنگایی بخونه. ابی خجالت بکشه که هنوز دنبال اینه که با کامران و هومن آهنگ بخونه که تو کنسرتای نوروزیش چند دلار بیشتر در بیاره. تو جاده شمال آهنگ قدیمیاشو بذاری. آی حال میده.:a030:

هایده؟ خیلی ازش خوشم نمیاد. بچه که بودم فیلم تشیع جنازشو دیدم روم تاثیر داشت. آهنگاشوکه گوش میکنم حس میکنم تو قبرستونم.:sigh:

واسه همینم لذت که دیگران میبرن رو نمیبرم.

غذا؟ با غذا اصن میونه خوبی ندارم. آرزوی من اینه که یه روزی بشر به پیسرفتی برسن که بگن مثلاً این قرصِ ناهاره این قرصِ شامِ! ینی تا این حد. ساعت 1:39 دقیقه بامداد. باورت میشه هنوز شام نخوردم؟! اصن سخت ترین کار دنیا غذا خوردنه.

معین؟ معین صدای فوق العاده ای داره. دوسش دارم. هدفش از خوانندگی مثل ابی فقط پول درآوردن نیست. معنی رسالت هنرمندی رو درک کرده.

شادمهر؟ برخلاف بعضیا من خیلی ازش خوشم نمیاد. یخ ترین خواننده ای که دیدم همین شادمهره. بعضی از آهنگاشو دوست دارم ولی تاحالا نشده لذتی که از آهنگای دیگران میبرم از آهنگای شادمهر ببرم. در کل فکر میکنم به خاطر سیاست های کاری که پیش گرفته مردم بیشتر کنجکاوشن تا طرفدارش.

هومن خلعتبری؟ خب سوادشو قبول دارم. استاد خوبیه. باهات تعارف نداره. استاد به این میگن.

امیر حسین؟w000.gif ازش بدم میاد منم.:w000: صداش خوبه ولی من علت این تحت تاثیر رسانه قرار گرفتن مردم رو نمیفهمم. صفحه فیس بوکش نزدیکه 130 هزارتا لایک خورده بعد صفحه فیس بوک مسیح علی نژاد 80 هزارتا! واقعاً نمیدونم چی بگم. از ماست که برماست.

دلساااااا؟ خب در ظاهر دختری با سواد موسیقی خوب و هنرمند ولی صدای نامناسب برای پاپ. از همون اولش با پارتی بازی اومد تو آکادمی. خیلی خوب ولی واقعاً تو سبک پاپ نمیتونه موفق بشه. ای کاش جاش یه نفر دیگه میومد.

ارمین؟ از آرمین خوشم نمیومد

اوا؟ صدای خیلی نکره ای داره. از اونم خوشم نمیومد.

من؟ تو عشششششششششششششقی. تو مهربونه مهربونایی.:w16:

خودت؟ خودم؟! نمیدونم. من روحیه ام پایین باشه تبدیل میشم به بی خاصیت ترین موجود روی زمین. ولی اگه روحیه بالایی داشته باشم خیلی خوب میشم.

بریم اکادمی:whistle: پایم بریم بعد سر از این کاراشون و تقلباشون در بیاریم و دستشونو رو کنیم.:ws28:

یه روز برفی؟ خوبه. دوست دارم. مخصوصاً برف بازیشو.:w16:

یه روز بارونی؟ خوشم نمیاد. از لحظه بارون اومدن خوشم نمیاد. ولی بعدشو خیلی دوست دارم.

یه روز برفی؟ پرسیدی که!:ws52: خب دوست دارم. بری بام تهران برف بازی:gnugghender:

.....

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلام آقا امیر

سلام خانم آرتاشِ با ادب و با شخصیت.:w16:

خسته نباشین میینم که یکمی صندلی داغ شده

نه باور کن. اصن خیلی لذت بخش تر از اون چیزیه که فکر کنی. اسم صندلی داغ براش اصلاً درست نیست. حتماً شرکت کن.

خوب حالا من میپرسم

منم با افتخار جواب میدم.:w16:

خوبین؟خوشین؟سلامتین؟

راستش زیاد خوب نیستم. موقعی خوب میشم که یه شغل خوب با امنیت شغلیه نسبتاً خوب داشته باشم. از خودم راضی نیستم. فکر میکنم به خود واقعیم نرسیدم. اگه اون دنیایی وجود داشته باشه قطعاً من رو به خاطر این قضیه مجازات میکنن. چون توانام بیشتر از اینه که هستم. سلامتم خوشبختانه هستم. چون دست خودم نبوده.

معنی زندگی چیه؟

زندگی ینی اینکه به دیگران محبت و کنی دیگران رو دوست داشته باشی فقط به خاطر خودت. به بقیه کمک کنی به خاطر خودت. به خاطر لذتی که خودت میبری. لذت بردن از این مدتی که تو دنیایی. بذار بقیه هرچی میخوان بگن. من فکر میکنم ان کار درست تره و به کسی آسیب نمیرسونه. زندگی ینی این فرصت چندساله رو صرف قضاوت کردن دیگران و حسودی و غیره نگذروندن.

معنی خدا چیه؟

نظر خاصی ندارم. من جوری زندگی میکنم که اگر بهم ثابت شد وجود داره جلوش رو سیاه نباشم. همواره این قضیه رو مد نظر میگیرم. انسان وار زندگی کنم. اگرهم خدا وجود داشت خب تفاوتی تو زندگی من بوجود نمیاد. مسلماً اون هم کارهامو تائید میکنه. در کل جوری زندگی میکنم اگه مردم و رفتم پیشش بگه دمت گرم بابا ازت راضیم. به من ایمان نداشتی ولی کاری برخلاف اون چیزایی هم که گفته بودم نکردی. بیا برو سوار اون اتوبوسه شو داره میره بهشت.:ws37:

تعریفتون از این کلمه ها چیه؟یه خط توضیح بدین

چشم:ws3:

مادر

کسی که به انسان محبت میکنه و نقش بزرگی تو زندگیش داره.

پدر

یه حامی بزرگ. وقتی از دست بره آدم حس میکنه پشتش خالی شده.

فرزند

خب تربیتش مهمتر از خودشه. باید جوری تربیت بشه که چیزی به جامعه اضافه کنه نه سرباز باشه. (از هر لحاظ. فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و ...)

استاد

احترام زیادی برای این قشر قائلم. اگر توانایشو داشتم حاضر بودم بدون پول حتی یه مقدار از وقتم رو صرف آموزش دیگران کنم.

دوست

خیلی خوبِ. همه احتیاج به یک دوست خوب دارن. دوست خوب واقعاً نعمته. باید قدرش رو دونست.

همسر

به نظرم بهترین تعبیر رو قرآن از رابطه با همسر ارائه کرده که میگه ما آرامش مردان را در وجود زنان قرار دادیم. این حقیقتِ محضِ. کلاً همسر خوبِش خیلی خوبه.

آدم افسرده ای هستین؟چرا جونای امروز افسرده هستن؟

آره. من از بعد انتخابات 88 اینجوری شدم. نمیدونم به خاطر سنمه و ربطی به انتخابات نداره یا به خاطر سرخوردگی هست که از اون به بعد بهم دست داد. در کل خب جوونا هیچ آینده ای رو برای خودشون تصور نمیکنن. خود من. طبق برنامه ای که دولت برام ریخته عمل کردم. درسمو خوندم، سربازیمو رفتم ولی حالا که اصلی ترین قسمتشه دستمو ول کرده. خب من چقدر کار کنم تا بتونم یه خونه 150 میلیونی و یه ماشین 20 میلیونی بخرم؟! یه عروسی بگیرم 20 میلیون خرجش باشه؟ من که تاحالا هرکاری دولت گفته کردم دیگه! من تو 32-33 سالگی دیگه چه ازدواجی کنم؟ من همسر میخوام همخونه که نمیخوام! الان حوصله دارم دست زن بچه مو بگیرم بریم تفریح و گردش نه وقتی 40 سالم شد که. من الانه که میتونم از جوونیم لذت ببرم. و خیلی فکرای اینجوری که واقعاً میبینم من هیچ آینده ای تو این کشور برام تعریف نشده. یک خلاء کامل. و بدتر اینکه هیچ امیدی به درست شدنش هم نیست. این چیزا دلیلشه.

به نظرتون ای کاش گفتن تو زندگی چه تاثیری داره؟آیا باید این کلمه رو استفاده کرد یا تلاش کرد تا ای کاشی نباشه؟آیا امکان داره ای کاشی نباشه؟

تاثیرش به نطرم فقط میتونه تو راحت تر کردنِ تحمل خیلی شکست ها باشه. دقیقاً باید تمام تلاش رو کرد تا این ای کاش رخ نده. من یه کاری رو شروع کردم ولی توش موفق نبودم. تمام تلاشمم کردم ولی نشد. باور کن اصلاً ناراحت نبودم. خب تمام امیر این بود. نشد؟ دیگه من بیشتر از این نیستم. امسال هم ایشالا میخوام ارشد شرکت کنم به همین دلیل. میخوام ببینم واقعاً خود واقعیم کیه و توانش چقدره؟! اتفاقاً امشب داشتم فکر میکردم شاید بعد از قبولی اصلاً ادامه هم ندم. فقط ببینم میتونم یا نه! امکان داره ای کاش نباشه به شرطی که به موقعش تمام تلاشمونو بکنیم.:a030:

هدفتون از درس خوندن چیه؟

خب برای کارشناسی که من بین برادرام تنها کسی بودم که رفتم دنبال درس. علتش هم اینه که من شخصیتم به کار آزاد نمیخوره. نمیتونم دروغ بگم و خیلی رند بازی های دیگه که متاسفنه در حال حاضر لازمه شغل آزاده. واسه همین رفتم دنبال درس تا یه شغل مهندسی داشته باشم.

برای ارشد هم گفتم که خودمو به خودم ثابت کنم و پیشرفت تو درسم و رشته ام و کمک به بشر. یه راه حل کوچیک بدم و 1 ریال هم تو بودجه این مملکت و کلاً دنیا صرفه جویی کنم برام خوشاینده. و خیلی دوست دارم استاد دانشگاه بشم و تدریس کنم. خیلی کلاس داره.:whistle::ws28:icon_pf%20%2834%29.gif فکر کن بری خواستگاری بگن داماد چیکارست؟ بعد بگی من اسسسسسسسستاد دانشگاهم.:w02:

کتاب مطالعه میکنین؟در چه زمینه ای؟

راستش کتاب بیشتر داستان کوتاه میخونم. ولی خب تو نت مطلب هرچی بگی میخونم. از سیاسی بگیر تا علمی و ...

چه زبان هایی رو بلدین؟

فارسی، مادری، پرشین:whistle:

انگلیسی رو تا حد متوسط و بیشتر بلدم. فیلم میبینم خیلی چیزاشو میفهمم. یا همکارام صحبت میکنن کامل متوجه میشم چی میگن. ولی اعتماد به نفس حرف زدن رو ندارم.

اگه رئیس جمهور بشین اولین کارتون چیه؟

اولین کار که سعی میکنم طبق قانون عمل کنم. هرکی خلاف کرد داداشمم باشه میندازمش اوین. کلاً این مملکت بیشتر از هرچیزی به قانونگرایی احتیاج داره. همین قانون اساس خودمون هم درست اجرا بشه و ازش سوئ استفاده نشه باز خیلی خوبه.

فعلا همینا باشه بازم میام:gnugghender:

باشه.:smiley-gen165:

حدوداً 50 قیقه داشتم جواب میدادم.:obm:

بازم بیا:gnugghender:

......

• Like 9
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...