رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

دوستان عزیز سروران بنده و تمام اعضای نواندیش انجمن

از این به بعد ما جلسات و بحث های مرتبط با تالار رو در این تاپیک انجام می دیم که امیدواریم کمک کنه به بازدهی بیش تر هممون در این محیط

زمان و نحوی برگزاری جلسات به اطلاع کاربران خواهد رسید

هر بحث و مطلبی بود در دفتر مدیر تالار صنایع مطرح بفرمایید تا در صورت لزوم در این بخش در موردش جلسه برگزار کنیم

مهم نیست در کجا ایستادیم مهم اینه که در چه راستایی قدم بر می داریم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

این اولین جلسه ای که گفتید ینی اینکه روز خاصی همه باید باشن؟

یا

نظراتمون رو در مورد رکود و رخوت تالار بگیم ؟

............................................................

قبلا هم تقریبا زیاد درموردش صحبت شد (بیشتر در تاپیک پاتوق بجه های صنایع)

بیشتر هم درمورد جذب افراد جدید و ماندگار شدن انها

لینک به دیدگاه
سلام

این اولین جلسه ای که گفتید ینی اینکه روز خاصی همه باید باشن؟

یا

نظراتمون رو در مورد رکود و رخوت تالار بگیم ؟

............................................................

قبلا هم تقریبا زیاد درموردش صحبت شد (بیشتر در تاپیک پاتوق بجه های صنایع)

بیشتر هم درمورد جذب افراد جدید و ماندگار شدن انها

سلام...

هر دو یعنی هم یک جلسه در زمان مشخص با حضور بچه ها داشته باشیم تو یاهو ....هم اینکه هر کسی هر نظری داشت ارائه کنه تا در نهایت بتونیم با اجرای پیشنهادات تالار رو از رخوت دربیاریم ....:w16:

لینک به دیدگاه
پس هستی جان اگه نظری داشتیم همین جا بگیم؟

یا منتظر باشیم بقیه دوستان هم بیان و بعد درمورش صحبت کنیم؟

عزیزم شما نظراتتون رو بگید ،میتونیم درباره شون صحبت هم بکنیم....:w16:

بقیه دوستان هم هر وقت اومدن نظراتشون رو بیان میکنند...

لینک به دیدگاه
عزیزم شما نظراتتون رو بگید ،میتونیم درباره شون صحبت هم بکنیم....:w16:

بقیه دوستان هم هر وقت اومدن نظراتشون رو بیان میکنند...

ببخشید هستی جان یه سوال :

اینجا این امکان وجود داره که لیستی تهیه بشه یا تاپیکی زده بشه از طرف مدیر تالار و اسامی کسانی مهندسی صنایع هستن، اونجا عنوان بشه؟

لینک به دیدگاه

سلام بر هستی خانم و کلیه اعضای تالار صنایع:icon_gol:

خواستم بگم هستی خانم من با میلاد درباره مجله مفصل صحبت کردم و قرار شد بعداز ارشد شما بیاد

حالا اگر امتحانات ارشد تمام شد صداش کنید بیاد

منم دکتری آزمون داشتم تموم شد البته دولتی هفته آینده داریم که اونم میدیم

اگر اعضای حدودی تالار را میخواهید فکر کنم حدود 30نفر یا حتی بیشتر کاربر داره ولی فعالهاشون کم هستند نهایت ماکزیمم 10نفر می شوند

درست گفتم خانم مدیر؟

لینک به دیدگاه
ببخشید هستی جان یه سوال :

اینجا این امکان وجود داره که لیستی تهیه بشه یا تاپیکی زده بشه از طرف مدیر تالار و اسامی کسانی مهندسی صنایع هستن، اونجا عنوان بشه؟

خواهش میکنم...

ببینید هر روزه یه سری عضو میشن چون فقط میخوان مطلبی رو دانلود کنن و بعد دیگه میرن....

گاهی اوقات برای اونها حتی پیام خوشامد گویی و راهنمایی میفرستم ...

سلام بر هستی خانم و کلیه اعضای تالار صنایع:icon_gol:

خواستم بگم هستی خانم من با میلاد درباره مجله مفصل صحبت کردم و قرار شد بعداز ارشد شما بیاد

حالا اگر امتحانات ارشد تمام شد صداش کنید بیاد

منم دکتری آزمون داشتم تموم شد البته دولتی هفته آینده داریم که اونم میدیم

اگر اعضای حدودی تالار را میخواهید فکر کنم حدود 30نفر یا حتی بیشتر کاربر داره ولی فعالهاشون کم هستند نهایت ماکزیمم 10نفر می شوند

درست گفتم خانم مدیر؟

سلام آقا حمید...ما هم صحبت کرده بودیم و ایشالا قراره که به زودی بیاد ....

درباره اعضای تالار هم ماکزیمم کسانی که میان انجمن بله حدود 10 نفر هست ،اون هم در شرایط خوشبینانه ،البته منظورم کسانی هست که موندگار شدن و فعالیت دارن ...

یه تعدادی از دوستان هم که مشغله دارن و نمیتونیم از حضورشون بهره مند بشیم ....

لینک به دیدگاه
خواهش میکنم...

ببینید هر روزه یه سری عضو میشن چون فقط میخوان مطلبی رو دانلود کنن و بعد دیگه میرن....

گاهی اوقات برای اونها حتی پیام خوشامد گویی و راهنمایی میفرستم ...

ممنون هستی جان ...:icon_gol:

یعنی کاری نمیشه کرد که انگیزه ای برای ادمه داشته باشن؟؟

حالا همین ده نفری که میگین فعال هستن چی؟

من تو تالار برق یه همچین تاپیکی رو دیدم به نظرم خوب بود...

لینک به دیدگاه
ممنون هستی جان ...:icon_gol:

یعنی کاری نمیشه کرد که انگیزه ای برای ادمه داشته باشن؟؟

حالا همین ده نفری که میگین فعال هستن چی؟

من تو تالار برق یه همچین تاپیکی رو دیدم به نظرم خوب بود...

چرا خانوم کار که نشد نداره...

اصلا ما اینجا برای همین جمع شدیم تا ببینیم چه کارهایی میشه کرد...

آقایون و خانوم ها:

.Pa.Ri.Sa., Ali Akbar.J, a_ghadimi, Emerald_s, Hamid Mehrazin, IEMAN., linktaz, mkhmkh, mohammad.ie69, mosalman, nazfar, seminar, مهندس خوش فکر, VINA, XMEHRDADX, Yuhana, زفسنجانی و mosalman

این لیست اسامی هست که من به این تاپیک دعوت کردم ولی خب حضور ندارن ،هر کدوم از بچه ها بنابه مشغله ای که دارن دیگه کمتر میان و در نهایت 3-4 نفر خودمونیم که هستیم ...

راستی یه موضوعی ...شما که هنوز تو محیط دانشگاه هستی ،از بچه های همرشته ای دعوت کنید بیان انجمن ،میتونید؟

لینک به دیدگاه
چرا خانوم کار که نشد نداره...

اصلا ما اینجا برای همین جمع شدیم تا ببینیم چه کارهایی میشه کرد...

آقایون و خانوم ها:

.Pa.Ri.Sa., Ali Akbar.J, a_ghadimi, Emerald_s, Hamid Mehrazin, IEMAN., linktaz, mkhmkh, mohammad.ie69, mosalman, nazfar, seminar, مهندس خوش فکر, VINA, XMEHRDADX, Yuhana, زفسنجانی و mosalman

این لیست اسامی هست که من به این تاپیک دعوت کردم ولی خب حضور ندارن ،هر کدوم از بچه ها بنابه مشغله ای که دارن دیگه کمتر میان و در نهایت 3-4 نفر خودمونیم که هستیم ...

راستی یه موضوعی ...شما که هنوز تو محیط دانشگاه هستی ،از بچه های همرشته ای دعوت کنید بیان انجمن ،میتونید؟

بازم ممنون هستی جان که وقت گذاشتی و جواب دادی

بله درست که کار دارن ولی شما لطف کنید و باهاشون صحبت کنید که اگه براشون مقدوره حداقل هفته ای یک مرتبه سر بزنن

حتما این کارو میکنم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

خوب دوستان من چندتا پیشنهاد دارم که میگم و شما لطف کنید هر نظری درمورد هرکدوم دارید بگید تا ایشالله به یک جمع بندی خوب برسیم

• اول اینکه روی مطالبی کار کنیم که واسه بقیه رشته ها هم جذابیت و کاربرد داشته باشه مثل ریاضیات فازی

• بعد سعی کنیم از مطلبی استفاده کنیم که بچه های صنایع زیاد درموردش سرچ میزنن، مثلا خود من واسه پیدا کردن طرح های توجیهی برای درس طراحی ایجاد خیلی گشتم. میتونیم یه بخشی رو به این موضوع اختصاص بدیم

• و اینکه یه بخشی واسه معرفی استاید برزگ تو سطح دنیا که تو مباحث مربوط به صنایع کار میکنن اختصاص بدیم و معرفی شون کنیم و بگیم که هرکدوم از این اساتید در چه حوزه هایی کار میکنن، چه کارهایی تو این زمینه انجام دادن و چند تا از قالتشون رو بزاریم و ...

• و از همه مهمتر اینکه گذاشتن مسابقه خیلی میتونه تو پویایی تالار موثر باشه و حالا اینکه تو چه زمینه ای و چجور مسابقه ای رو بذاریم رو دوستان زحمت بکشن و نظراتشون رو بگن

امیدوارم با همکاری های شما بتونیم به پیشرفت تالار کمک کنیم...:w16:

لینک به دیدگاه
خوب دوستان من چندتا پیشنهاد دارم که میگم و شما لطف کنید هر نظری درمورد هرکدوم دارید بگید تا ایشالله به یک جمع بندی خوب برسیم

• اول اینکه روی مطالبی کار کنیم که واسه بقیه رشته ها هم جذابیت و کاربرد داشته باشه مثل ریاضیات فازی

• بعد سعی کنیم از مطلبی استفاده کنیم که بچه های صنایع زیاد درموردش سرچ میزنن، مثلا خود من واسه پیدا کردن طرح های توجیهی برای درس طراحی ایجاد خیلی گشتم. میتونیم یه بخشی رو به این موضوع اختصاص بدیم

• و اینکه یه بخشی واسه معرفی استاید برزگ تو سطح دنیا که تو مباحث مربوط به صنایع کار میکنن اختصاص بدیم و معرفی شون کنیم و بگیم که هرکدوم از این اساتید در چه حوزه هایی کار میکنن، چه کارهایی تو این زمینه انجام دادن و چند تا از قالتشون رو بزاریم و ...

• و از همه مهمتر اینکه گذاشتن مسابقه خیلی میتونه تو پویایی تالار موثر باشه و حالا اینکه تو چه زمینه ای و چجور مسابقه ای رو بذاریم رو دوستان زحمت بکشن و نظراتشون رو بگن

امیدوارم با همکاری های شما بتونیم به پیشرفت تالار کمک کنیم...:w16:

سلام...مطالبی رو که گفتین خوبه و بیشتر بدرد کسانی می خوره که قصد ادامه تحصیل دارن...کسانی مثل من که دنبال کار میگردن نه ادامه تحصیل، بیشتر نیاز به این دارن که با جنبه های عملی و کاربردی مهندسی صنایع تو کارخونه بیشتر اشنا شن و از اونجایی که لازمه ورود به کارخونه ها علاوه بر مدرکمون مهارت در نرم افزار است...به نظر من اگه کوشش کنیم تا یه نرم افزار پرکاربرد رو تو رشتمون شناسایی کرده و مطالب اموزشی اونو هم از نطر علمی و هم عملی از ابتدایی ترین سطح تا حرفه ایی رو با کمک دوستان در انجمن قرار دهیم تا با این کار حداقل یک یه نرم افزار رو مسلط میشیم وعلم عملی ما زیاد شه چون کار در خونه ها نیاز به تسلط نرم افزاری و کمی تجربه داره که این تجربه امیدوارم از طریق دوستانمون که شاغل هستند در اختیار همه قرار بگیره در ضمن به اندازه کافی تو دانشگاه تئوری ها رو خوندیم بنظرم حالا وقتشه که عملی هم کار کنیم دوستانی هم که دانشجو هستند می تونن همراه با درس تجربه کاری دیگران رو هم استفاده کنن که این کار بهتر بهشون جهت مید........این کار شدیدا بدرد اینده شغلی ما می خوره...

لینک به دیدگاه

هم بحث های تئوری باید در تالار باشه و هم بحث هایی که در عمل بتوان اجرا کرد، اینکه کدوم یک را بیشتر داشته باشیم هم بیشتر برمیگرده به تعداد افرادی که مشغول کار هستند و افرادی که هنوز دانشجو

در مورد اساتید سطح دنیا همچین تاپیکی در ... اجرا شده و بنظرم کپی کاری میشه هرچند که ایده خوبیه

مسابقه خوبه، قبلا هم اجرا میشد اما چون شرکت کننده کم بود بی نتیجه موند

بنظرم تاپیکهایی مثل کافه تریا ( یا همچین چیزی) هم بود که یک موضوع انتخاب میشد و در موردش صحبت میکردیم هم قبلا جواب داده که امکانش هست دوباره اجرا بشه

یه نکته هم بنظرم خوبه در موردش فکر کنیم اینکه میخواهیم مولد باشیم یا مقلد (هردوش در زمانهایی خوبه)، ینی صرفا تاپیک هایی ایجاد بشه که قبلا هم در هزارتا انجمن و فروم دیگه کپی شده یا اینکه تاپیکی هایی را مطرح کنیم که خودمون در موردش فکر کردیم و زمان گذاشتیم

چقدر طولانی شد:ws3:

لینک به دیدگاه

دوستان دیگه هم لطفا مشارکت کنند در بحث ،نظرات خودشون رو درباره موافق یا مخالف بودن با نظرات سایر دوستان بیان کنند تا انشالا به یه جمع بندی و شروع خوب برسیم....

از همکاری همه دوستان سپاسگزارم....:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

من در اول این جلسه سکوت کرده بودم چون نظر من هم مثل بقیه دوستان هست

با گفته علی آقا موافقم که باید هم تئوری کار کنیم وهم تجربیات عملی را ذکر کنیم چون هرکدام درجای خودش خیلی نیازه

اکثر پیشنهاداتی که خانم قدیمی دادند که من نامشون را نمیدونم قبلا اجرا شده

هم مسابقه قبلا بوده ولی الآن دیگه نیست که میشه مجدد کلید زد و هم تاپیکهای نرم افزاری و آموزشی زیادی برقرار شده و مورد استقبال قرار گرفته مثل آموزش ام اس پی علی آقا و آموزش اکسل آقا مهدی و... که بسیار مورد توجه کاربران چه صنایعی و چه غیر صنایعی قرار گرفته

تاپیکهای کافه تریاو طوفان فکری و مشابه اینهاهم برای طرح ایده های نو و بحث درمورد مسائل روز بوده و میشه مجدد برقرار بشه ولی خب باید کار نو انجام بدیم که نتیجه بده وگرنه کار تکراری میشه

امسال هم باید کاری مشابه سال قبل انجام بدیم و برای نوروز جشنواره ای برقرار کنیم که باید کارهای آماده سازیش ازحالا انجام بشه دراین جشنواره هم تاپیک مباحثه و هم مسابقه تحلیل عکس صنایعی و هم بانک جزوات مفید میتونه گنجانده بشه

فعلا برنامه عید به نظرم ازهر کار دیگه واجب تره که یه برنامه پرباری داشته باشیم

اگر میلاد بیاد باید شماره جدید کایزن در نوروز منتشر بشه خیلی عقبیم و تعداد بیشتری از بچه ها را جذب کنیم

نظر دوستان چیه؟:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...