رفتن به مطلب

**نظرسنجی مسابقه ی راندو سری هشتم **

کدام دو طرح برتر است ؟  

50 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام دو طرح برتر است ؟

• 29
    • 9
    • 6
    • 6

ارسال های توصیه شده

* v e n o o s * مهمان

تبریک میگم به جتاب شفیعی ؛کارشون و مخصوصا انعکاسا عالی بود؛ نمیدونم بجز مدادرنگی و ماژیک از چیز دیگه ای استفاده کرده بودن یا نه که اینقد انعکاساش خوب بود :ws52:؛بهرحال خیلی خوب بود w70.gif

فائزه جونم و مینای گلم،کار شماها هم خیلی خوب بود، مرسی دوستان :vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

لینک به دیدگاه

*Cloudy sky*

*Mina*

*mini*

Gizmo

moein.s

سلام . مدیران زحمت کش و دوستان عزیزم از شما بخاطر تمام نظرها و رای هاتون نسبت به این پست و بنده حقیر بی نهایت سپاسگزارم . من دستاتون رو از پشت همین سیستمم میبوسم و برای تک تک تون آرزوی موفقیت دارم .این رو جدی عرض میکنم من در بیشتر سایتهای معماری که در نت هست عضو هستم در 2 تاشون که سمت شما دوستان مدیر رو دارم اما قبول کنید هیچ سایتی رو مثل این سایت پیدا نمیکنید که بچه هاش اینقدر باهم خوب باشن و احترام همدیگر رو بگیرن در واقع مهربانی و صمیمیت با ارزشی بین این دوستان حاکمه.من به عنوان عضو کوچکی در این سایت ، مخلص تمام دوستانم و همیشه میگم من هنوز دارم از شمادوستان درس میگیرم و تا آخر عمر شاگرد تک تک اعضای انجمن خواهم بود.از خداوند برای تمام شما عزیزان سلامتی آرزو میکنم.

:icon_gol:وباید در اینجا از مدیران زحمت کشی چون

* Ven000s *

*Cloudy sky*

*Mina*

و دیگر مدیران انجمن تشکر کنم که اختیارات یک مدیر رو به بنده دادند تا از این اختیارات در جهت آموزش و ... در بخش نرم افزار استفاده کنم و بتونم در حد سوادم به دوستانم خدمت کنم.

یاحق. شفیعی عضو کوچک این انجمن.

:icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...