رفتن به مطلب

مسابقه:ویژه هنرمندان و دوستداران طبیعت

ارسال های توصیه شده

درود

ممنونم از دعوتت

عکس های من به مسابقه نمی رسه

ولی از مراحل احداث یک باغ سیب به وسعت 8000 متر براتون عکس خواهم گرفت.منتها شرایط اب و هوایی منطقه ی مورد نظر فعلا اجازه ی نهال کاری نمی ده(بارندگی هست و فردا احتمال زیاد برف خواهد آمد)در هفته ی اینده این کار انجام خواهد شد.

در بهار هم یک زمین 5000 متری با درخت های خاص نهال کاری خواهد شد که از مراحل اجرایی آن نیز عکس خواهم گرفت:a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 67
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درود

ممنونم از دعوتت

عکس های من به مسابقه نمی رسه

ولی از مراحل احداث یک باغ سیب به وسعت 8000 متر براتون عکس خواهم گرفت.منتها شرایط اب و هوایی منطقه ی مورد نظر فعلا اجازه ی نهال کاری نمی ده(بارندگی هست و فردا احتمال زیاد برف خواهد آمد)در هفته ی اینده این کار انجام خواهد شد.

در بهار هم یک زمین 5000 متری با درخت های خاص نهال کاری خواهد شد که از مراحل اجرایی آن نیز عکس خواهم گرفت:a030:

سلام

ممنون از حضورت

تا کی میتونی عکس بفرستی؟

میتونیم تمدیدش کنیم...پس وقت هس:w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه

گویا بعضی از دوستان با مشکل آپ کردن عکس مواجه شدن.

اگه همچین مشکلی پیش اومد،میتونین عکس رو واسم ایمیل کنین

فقط یادتون نره نام کاربری انجمن تون رو هم واسم بفرستین:ws37:

ایمیل من:fanoose70@yahoo.com

• Like 4
لینک به دیدگاه

فعلا جز ی نفر،کسه دیگه ای عکس ارسال نکرده!

ی مورد هم هست که ارتباط مستقیمی با روز درخت کاری نداره....

ولی در مورد اونم منتظر میشیم حمید بیاد تا تصمیم بگیریم داخل نظرسنجی قرار داده بشه یا نه:w16:

کسایی ک قرار عکس بفرستن..دست بجنبونین:w000:

• Like 1
لینک به دیدگاه
ی بارکی نگه داره واسه روز درخت کاری سال اینده!!!!!!:banel_smiley_4:

:sigh:

من که گفتم به مسابقه نمی رسه

منطقه ی مورد نظر امروز برف باریده.اگر طبق پیش بینی های هوا شناسی پیش بره از روز 2 شنبه قادر به کاشت نهال خواهم بود

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام به همه

دستت درست الهه جان

واقعا زحمت کشیدی و وقت گذاشتی

شرمنده من نبودم

ای کاش به من یه جوری خبر میدادی که حداقل دیروز یه سری میزدم یا در جریان قرار میگرفتم

پیامک من رو که اینجا هم گذاشتی ... حالا که فرصت مناسبی هست ... میخوام به همه بگم (حمل بر خودستایی نباشه البته)

من دیروز نزدیک به 30 تا درخت برای همسایه ها آشناها و خودمون کاشتم ... نزدیک به 600 پیامک تبلیغاتی در مورد درختکاری برای دیگران فرستادم ... سعی کردم وظیفم رو انجام بدم ... زمانی که میدونم فضای سبزمون رو داریم نابود میکنیم ... طبیعتمون رو داریم نابود میکنیم و ساکت باشم بزرگترین خطا رو مرتکب شدم ...

الان خیلی خوشحالم ... خبر نداشتم چنین مسابقه ای هست وگرنه از درختکاری ها هم عکس مینداختم

الان هم سفارشی باید برم برای خرید و کاشت درخت یکی از آشناها ... برم ببینم میتونم عکس بندازم یا نه!

روز درخت کاری فقط 15 اسفند نیست همه روزا میشه درخت کاشت فقط روش تغییر میکنه ...

اتفاقا توی مناطق گرمسیری باید حداقل اوایل اسفند درختکاری انجام بشه نه 15 اسفند ...

هفته منابع طبیعی رو داریم پس هنوز وقت واسه کاشتن هست

از الهه هم میخوام اگر ممکنه زمان ارسال عکسها رو افزایش بده.

ممنون از همه ... :icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام به همه

دستت درست الهه جان

واقعا زحمت کشیدی و وقت گذاشتی

شرمنده من نبودم

ای کاش به من یه جوری خبر میدادی که حداقل دیروز یه سری میزدم یا در جریان قرار میگرفتم

پیامک من رو که اینجا هم گذاشتی ... حالا که فرصت مناسبی هست ... میخوام به همه بگم (حمل بر خودستایی نباشه البته)

من دیروز نزدیک به 30 تا درخت برای همسایه ها آشناها و خودمون کاشتم ... نزدیک به 600 پیامک تبلیغاتی در مورد درختکاری برای دیگران فرستادم ... سعی کردم وظیفم رو انجام بدم ... زمانی که میدونم فضای سبزمون رو داریم نابود میکنیم ... طبیعتمون رو داریم نابود میکنیم و ساکت باشم بزرگترین خطا رو مرتکب شدم ...

الان خیلی خوشحالم ... خبر نداشتم چنین مسابقه ای هست وگرنه از درختکاری ها هم عکس مینداختم

الان هم سفارشی باید برم برای خرید و کاشت درخت یکی از آشناها ... برم ببینم میتونم عکس بندازم یا نه!

روز درخت کاری فقط 15 اسفند نیست همه روزا میشه درخت کاشت فقط روش تغییر میکنه ...

اتفاقا توی مناطق گرمسیری باید حداقل اوایل اسفند درختکاری انجام بشه نه 15 اسفند ...

هفته منابع طبیعی رو داریم پس هنوز وقت واسه کاشتن هست

از الهه هم میخوام اگر ممکنه زمان ارسال عکسها رو افزایش بده.

ممنون از همه ... :icon_gol:

دوس داشتم خودت باشی و پیامکت رو خودت اینجا بزاری..ولی خب نشد و من با اجازت این کارو کردم:w16:

ایول الله..میدونستم زودتر بهت اطلاع میدادم.

و اما در مودر وقت،وقتی حمید میگه زمانش بیشتر شه ...

دیگه حرفی نمیمونه:w410:

پس بی زحمت خودت زمانش رو تعیین کن:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه

ممنون که به عهده من گذاشتی

دوستان به علت ریزش شدید برف از آسمون ...

تا اواسط هفته آینده یعنی روز دوشنبه 22 اسفندماه (تا آخر وقت اداری که اینجا تا ساعت 24 میشه) فرصت دارید.

• Like 6
لینک به دیدگاه

ممنون که به عهده من گذاشتی

دوستان به علت ریزش شدید برف از آسمون ...

تا اواسط هفته آینده یعنی روز دوشنبه 22 اسفندماه (تا آخر وقت اداری که اینجا تا ساعت 24 میشه) فرصت دارید.

آقا حمید با بارش برف و گل بعد از اون و پیش بینی بارندگی تا حدود 2 شنبه امکان کاشت نهال در خیلی از جاها نیست.

وقت رو تمدید کنید

• Like 6
لینک به دیدگاه
آقا حمید با بارش برف و گل بعد از اون و پیش بینی بارندگی تا حدود 2 شنبه امکان کاشت نهال در خیلی از جاها نیست.

وقت رو تمدید کنید

سمت ما هم هوا طوفانی بود

اما یه سری نهال رو تو محوطه شهرداری و بعضی از مدارس به صورت نمادین کاشتیــــم:ws37:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سمت ما هم هوا طوفانی بود

اما یه سری نهال رو تو محوطه شهرداری و بعضی از مدارس به صورت نمادین کاشتیــــم:ws37:

من می خوام باغ ایجاد کنم

باید با مته چاله بکنم و بستر رو آماده کنم.الان هم روی زمین حدود 20 سانت برف هست.این برف اب بشه بعدش گل و شل داریم.باید یکی دو روز افتاب داشته باشم تا زمین بقدری خشک بشه که بشه رفت و خط کشی انجام داد و با تراکتور رفت داخلش و چاله کند.

این فرق می کنه با اینکه با بیل چند تا چاله بکنیم و نمادین 4 تا نهال بکاریم.

به هر حال من کاری با مسابقه ندارم دوستان.حتما عکس می گیرم و قرار میدم اینجا .شاید برای بعضی ها مفید باشه

• Like 4
لینک به دیدگاه

امسال که فقط به نهادهای دولتی درخت دادن و این حرکت هم شد نمادین ..

پس امکان عکسبرداری هم نداشتیم و نداریم..

هواهم آفتابی و گرم بود همراه با باد ولی خب سوژه نداریم ..

• Like 4
لینک به دیدگاه
ديروز رفته بوديم بيرون طبيعت گردي

با صحنه اي روبرو شدم كه متأسف شدم

عكس گرفتم و امروز حتماً ميذارمش :ws37:

واسه مسابقه عکس گرفتی یا نههههههههههههههه:w000:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...