رفتن به مطلب

آموزش Revit Architecture 2013

h.shafiee

ارسال های توصیه شده

ugs83mhcjdz8odmpjzj.png

با استفاده نرم افزار AutoDesk Revit Architecture به خلاقانه ترین پروژه های طراحی خود را دست خواهید یافت. این نرم افزار برای رسم نقشه های حرفه ای ساختمان به کار می رود و از قابلیت ساده کردن پروژه های بزرگ و ایجاد تغییرات در کمترین زمان ممکن پشتیبانی می کند. نرم افزار Revit قادر است پروژه های شما را از ابتدا تا انتها ایجاد و از طریق تصویر سازی حرفه ایی تصویر دقیقی از پروژه ارائه دهد. هدف از ساخت این برنامه مدلسازی اطلاعات ساختمان (BIM) است. این برنامه از طراحی معماری پایدار، تشخیص روابط، برنامه ریزی ساخت و ساز، و نقشه های ساختمانی پشتیبانی می کند، ضمن اینکه به انجام کار مشارکتی با مهندسین، پیمانکاران، و صاحبان ساختمان کمک ارزنده ایی می کند. کلیه ی تغییرات طرح در راستای این مسیر و در طول توسعه طرح و ایجاد فایلهای مستند، برای هماهنگی بیشتر فرآیندهای ساخت و ساز و ارائه ی مستندات قابل اعتماد به طور خودکار به روز رسانی می شود.

0ptc9td32djtxxqw9ae.png

ikn21gp04a3kdi0d4mv4.png

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
ممنون از تایپیک خوبتون ..قسمت های بعدی رو ادامه نمیدین؟؟؟؟

ممنون از بزرگواری شما دوست عزیز . چرا به امید خدا شروع میکنم.

سوالی داشتید در خدمتم .

h.maket@yahoo.com

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

[quote name='h.shafiee']ممنون از بزرگواری شما دوست عزیز . چرا به امید خدا شروع میکنم.

سوالی داشتید در خدمتم .

[COLOR=#ff0000][B] [EMAIL="h.maket@YAHOO.com"]h.maket@YAHOO.com[/EMAIL][/B][/COLOR][/QUOTE]

پس کو؟چرا ادامه نمیدی؟

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام خدمت شمادوست عزیز.

میدونم شایدشما،مثل ما مشکلاتی داشته باشید که ادامه آموزش امکان پذیر نباشه اما به عنوان عضو کوچکی از بین دوستان خواهش میکنم بازهم لطف شما شامل حال ما بشود.

باتشکر از تمامی زحمات.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام خدمت شمادوست عزیز.

میدونم شایدشما،مثل ما مشکلاتی داشته باشید که ادامه آموزش امکان پذیر نباشه اما به عنوان عضو کوچکی از بین دوستان خواهش میکنم بازهم لطف شما شامل حال ما بشود.

باتشکر از تمامی زحمات.

سلام به همه دوستاران معماری . دوست عزیز بنده خیلی وقت هستش که در این انجمن فعالیتی ندارم بنا به دلایلی . که یکی از این دلایل قدر شناسی از آدم هایی هست که با جان و دل کار میکنن . خیلی کوتاه عرض کردم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...