رفتن به مطلب

معرفی برنامه های خوب تلویزیون داخل

mim-shimi

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 59
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

برنامه زنده رادیو 7

شبکه آموزش

شبنه تا 4شنبه ساعت 11 تا 12 شب

5شنبه ساعت 11 تا 1 بامداد

جمعه تعطیله:w16:

هر شب یه مجری داره و مجریان شنبه(احسان کرمی) و دوشنبه(علیرضا معینی) و چهارشنبه(کاکاوند) و 5شنبه(منصور ضابطیان) ثابتن

برنامه بخش های مختلف ضبط شده داره مثل گفتگو با یه شخصیت که هرشب پخش میشه(معمولا هرگفتگو یه هفته طول می کشه )، متن ادبی یا شعر که توسط مجریان،بازیگران،گویندگان و ... خونده میشه، پخش آهنگ به صورت کلیپ یا باحضور خواننده و .....

فوق العاده آرامش بخشه در پایان شب(هرچند همه 12 شب تازه اول شبشونه:ws3:)

*تازه این هفته آخرین سری برنامشونه:4564:

ازدستش ندین

لینک به دیدگاه

برنامه زنده 360درجه

شبکه چهار

سه شنبه ها حدود 21

تکرار یکشنبه ها حدود 13:30

هر هفته در مورد یک مسئله صحبت میکنند، تا بحال در مورد مهاجرت و حذف کنکور و ثبت اختراع (چند برنامه اخیر) و .... صحبت شده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

«آنچه برای طراحی یک برنامه تلویزیونی اهمیت دارد، شناسایی گستره مخاطبان است. برنامه هایی که قشر کثیری از جامعه با موضوعات آن درگیر و مواجهند، معمولا دایره مخاطبان وسیع تری پیدا می کند و اگر آن برنامه بر محور موضوعات چالشی بچرخد، می توان روی بیشتر شدن شعاع این دایره و نیز مشارکت مخاطبان در قسمت های بعدی برنامه حساب باز کرد. در حال حاضر حدود ۴ و نیم میلیون دانشجو در مقاطع مختلف مشغول به تحصیل هستند به این آمار تعداد چند میلیون دانش‏آموخته، خانواده دانشجویان و فارغ التحصیلان، استادان، کارکنان دانشگاه و حتی متقاضیان ورود به دانشگاه را هم اضافه کنید تا گستره تعداد مخاطبان چشمگیرتر شود. بنابراین شکل گیری برنامه‏ای تلویزیونی با این حجم از مخاطب در موضوعات مرتبط با دانشگاه، دانشجو و استاد ضروری است. حدود ۱۰ میلیون نفر ایرانی با نظام علمی و دانشگاهی کشور، ارتباط و تعامل دارد.شبکه چهار، برنامه ای را سه شنبه شب ها روی آنتن می برد که به این مسایل می پردازد.

این برنامه شامل چند بخش است. حدود ۶۰ درصد از زمان برنامه به گفتگوی اصلی برنامه اختصاص دارد. در بخش دوم هم با یک فرد خلاق که به مسائل علمی با نگاهی خلاقانه پرداخته و با کشف توانمندی خود، تجربه‌های مؤثری کسب کرده است گفت‌و‌گو می‌شود. بخش‌های «نمای دور»، «نمای نزدیک» و «نمای باز» از دیگر بخش‌های برنامه ۳۶۰ درجه است. در بخش نمای نزدیک یک گزارش مستند بر اساس موضوع برنامه از نگاه افراد مرتبط با ‌آن پخش می‌شود. در میان‌برنامه‌های کوتاهی که حرکت ۳۶۰ درجه دوربین و کارگردانی هنری در آن محسوس است، مجری از بینندگان می خواهد که برای ویدئوی کوتاهی که می‌بینند اسم انتخاب کنند. در بخش نمای دور، برنامه به مرور هفتگی خبرهای جامعه علمی کشور می‌پردازد و از منظر خود پرسش‌هایی را در مورد رخدادهای نظام علمی طرح می‌کند. نمای باز، بخش دیگری است که در آن یک صبح تا شام از یک مرکز علمی و نه تنها دانشگاه‌ها، گزارشی تهیه می‌شود.»

لینک به دیدگاه

کلن زیاد اخل تلویزیون نیستم مگه برنامه ای باشه که خانواده رو دور هم جمع کنه، اگه ازش لذت هم نبرم، به جمع میپیوندم

رادیو هفت رو شدید موافقم، فقط چندتا کلیپ ازش دیدم البته، ولی برنامه جالبی هست

اگه بگم هفته میشه سی دقیقه تی وی نمیبینم، باورتون میشه ؟

لینک به دیدگاه

برنامه ی زنده ی رادیو 7 واقعا عالیه.من سعی میکنم همیشه این برنامه رو ببینم.اجرای عالی،تنوع مجری ها که باعث میشه تو یه برنامه تعداد بیننده ها با سلیقه های مختلف بیشتر بشه،موضوعات جالبی که هر 5 شنبه مطرح میشه،داستانهایی که آقای امیرعلی نبویان میخونن،متنهایی که بازیگران و گوینده های مختلف میخونن و خلاصه قسمت های مختلف این برنامه باعث شده که خیلیا جذبش بشن و برای اینکه داره تموم میشه غمگین باشن.

پشنهاد میکنم این چند روزه حتما این برنامه رو ببینین.

برنامه ی صبحگاهی صبحی دیگر با اجرای آقای نیما کرمی و علی نیکزاد یکی از بهترین برنامه های صبحه.

بین ساعت 9 تا 9:30 شروع میشه و تا حدود ساعت 10:30 ادامه داره.

بخش های متوعی داره،بخش پزشکی (هم پزشکی نوین و هم طب سنتی)،بخش روانشناسی،بخش گفتگو درباره ی مسائل جنسی و راهنمای آمیزش بهتر،بخشی که درباره ی باغبانی و گل و گیاه در اون صحبت میکنن،بخش معرفی کتاب و...

اجرای آقای کرمی و نیکزاد این برنامه رو فوق العاده کرده و بهتون پیشنهاد میکنم حتما این برنامه رو ببینین.

لینک به دیدگاه

خب منم میخواستم اول از همه به برنامه رادیو 7 اشاره کنم که دوستان این کار رو انجام دادن.

برنامه بعدی که به نظرم فوق العاده است برنامه چهار سوی علم ویژه طراحی های عظیم از شبکه چهار هست. به نظرم این برنامه واقعاً دیدینی و بی نظیره. یعنی من میشینم پاش زمان از دستم میره. بسیار مفید برای بچه های معماری و عمران. بهتون پیشنهاد میکنم این برنامه رو از دست ندین.

متاسفانه من ساعت پخشش رو نتونستم پیدا کنم هرچی گشتم. ولی نزدیک ساعت 11 شب و ظهر ها نزدیک ساعت 3 بعد از ظهر دیدم.

لینک به دیدگاه

من که غیر از فوتبال پرسپولیس یا تیم ملی چیری را از سیما ایران نمیبینم.البته به طور اتفاقی 20 دقیقه از سریال طنز جدید که یادم نیست چه شبکه ای پخش میکنه را دیدم. که علیرضا خمسه نقش سرایدار پولدار داره.سریال کمدی و جالبی هست و ارزش دیدن داره

لینک به دیدگاه

واقعیت اصلا اهل تی وی ایران نیستم

اما در طول روز چون توی شرکت هستم گاهی برنامه هاش رو می بینم

از شبکه مستند خوشم میاد

برنامه هاش جالبن...بخصوص در زمینه راز بقا و اون برنامه سیاره انسان

منتها ببخشید...نمیدونم کیا پخش میشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

حقیقتا من با تلوزیون قهرم :دی / فقط برنامه های علمی رو نگاه میکنم!!!

ساعت 6 اخبار علمی فرهنگی شبکه 4

حدودا ساعت 7 غروب / برنامه معرفت ، استاد ابراهیمی دیانی ، قشنگ حرف میزنه ، گاهی نگاه میکنم!!

و اینکه یک برنامه باز از شبکه 4 / آخر شبا هست ، آسمان شب ، نجومی هست !!

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

مثه اینکه خیلی وقته میذاره اما من تازه کشفش کردم

برنامه بدی نیس آخر شبی(البته تاوقتی که رادیو 7 دوباره شروع شه:a030:)

ساعت 25 شبکه تهران ساعت 12:40 هرشب فکر کنم غیرجمعه ها حدود 1ساعت

مجری: محمودرضا قدیریان

آهنگای خواننده هارو با کلیپ پخش میکنه

لینک به دیدگاه

منم رادیو هفت رو خوشم میاد با روحیه ام سازگاره و البته برنامه مشاعره استاد آذر هم خیلی دوست دارم و هر وقت بتونم می بینم

کلا شبکه 7 و 4 رو می بینم:ws37:

لینک به دیدگاه

رادیو هفت

شبکه اموزش

کلا در مجموع پنج بار بیشتر ندیدم

ولی به نظر نسبت به بقیه جالبتره

شب عید به پسره چن تا از آهنگای هایده و مهستی رو تو این برنامه خوند!

لینک به دیدگاه

برنامه زنده باد زندگی شبکه دو ...من برنامه زنده ش رو چند قسمت دیدم واقعا برنامه خوبی بود.....الان بازپخش داره میشه همون ساعات قبلی ...فکر میکنم از ساعت 11 و نیم 12 ...

الان سرچ کردم دیدم که سری جدید برنامه ها هم از اردیبهشت ماه گویا پخش خواهد شد...

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

پنج شنبه ها شبکه 3 ساعت 13:30 تا 14:30.

یه برنامه مذهبیه از این ذلال احکام یا همچین چیزی.

کارشناس برنامه یه آخونده که اصلاً از دید مذهبی به سوالات جواب نمیده. حرفاشون خیلی دوست دارم. اکثراً جواب هاش منطقیه. مذهبی نیست.

خیلی جالبه برام برنامه اش و تقریباً همیشه سعی میکنم نگاه کنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...