رفتن به مطلب

انتخاب کاربر برتر تالار مهندسی مکانیک در سال 91

کاربر برتر تالار مهندسی مکانیک در سال 91  

44 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کاربر برتر تالار مهندسی مکانیک در سال 91

• 20
    • 16
    • 5
    • 3

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان خصوصاً بچه های دوست داشتنی و خیلی خاص مهندسی مکانیک.

باز هم آخر سال شد و باز هم نظرسنجی انتخاب بهترین کاربر سال.

در سل 91 تالار مکانیک کاربران خیلی خوب و بادانشی به خود دید که واقعاً انتخاب یکی از آنها به این عنوان کاری بسیار مشکله. ولی به رسم هر سال این تاپیک زده میشه تا با نظر شما دوستان عزیز، بهترین کاربر تالار مهندسی مکانیک انتخاب بشه.

لطفاً در نظرسنجی ما شرکت کنید.:icon_gol:

:100:نظرسنجی برای بچه های مهندسی مکانیک، مدیران ارشد، مدیریت سایت و کابران تالارهایی که با مهندسی مکانیک رابطه علمی دارند (مهندسی شیمی، صنایع، برق) آزاد است.

توضیح: برخی دوستان مانند esmal-aghaaa در روزهای پایانی فعالیتش رو شروع کردند که به همین دلیل در این لیست نیومده. ولی این به آن معنا نیست که نمیتونست در این لیسب باشه. ایشالا در نظرسنجی هاي بعدی اگر این فعالیتش ادامه داشته باشه حتماً اضافه خواهد شد. :a030:

• Like 25
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 69
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام به همه دوستان . آقا همه با اخلاق ، کار درست و با سواد هستند و من به شخصه همشون رو دوست دارم و بهشون احترام میزارم.

اما من به دوست و استاد عزیز جناب آقای :icon_gol:J.A

رای دادم چون لیاقتش رو داره. براش آرزوی موفقیت و سلامتی در سال جدید رو دارم. همچنین برای دیگر دوستان.:icon_gol:

• Like 13
لینک به دیدگاه

وای که چقدر شرکت در این نظر سنجی سختهhanghead.gif همه دوستان از کاربران پر تلاش و با دانش تالار مکانیک هستن و در این یک سال بسیار برای تالار زحمت کشیدن...:icon_gol:

رای اول من علی آقا است که در تالار سیالات بسیار زحمت کشیدن ولی چون یک ماهی است که در تالار شیمی فعال تر هستن رای ندادم...:ws3:

رای دوم امیر آقا که باز یک مدت هست نسبت به تالار کم لطف شدن باز رای نمیدم:ws3:

به آقا جعفر میدم که همیشه در تالار هستن:ws3:

• Like 12
لینک به دیدگاه
مدیران تالار نمی توانستند در لیست باشند؟

fluid از همه فعال تر هست در تالار

اما از لیست فعلی به علی رای می دهم

نه:w02:

• Like 9
لینک به دیدگاه

واقعا انتخاب خیلی سخت بود :a030:

همه دوستایی که اسمشون تو لیست بود از بهترین ها و فعالترین های تالار هستن :icon_gol:

منم به سختی رای دادم :w16:

برای همه دوستای گلم آرزوی موفقیت میکنم :icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه
وای که چقدر شرکت در این نظر سنجی سختهhanghead.gif همه دوستان از کاربران پر تلاش و با دانش تالار مکانیک هستن و در این یک سال بسیار برای تالار زحمت کشیدن...:icon_gol:

رای اول من علی آقا است که در تالار سیالات بسیار زحمت کشیدن ولی چون یک ماهی است که در تالار شیمی فعال تر هستن رای ندادم...:ws3:

حرص خوردم:cryingf:

انتخاب برام آسونه. پستهای مهندس امیر تو تالار مکانیک منو به وجد می آره همیشه

• Like 8
لینک به دیدگاه
حرص خوردم:cryingf:

انتخاب برام آسونه. پستهای مهندس امیر تو تالار مکانیک منو به وجد می آره همیشه

مطابق معمول باز خوشحالم:ws3:

• Like 7
لینک به دیدگاه

انتخاب سختی هست ....دو نفر مد نظرم بود...الان یه سری به تالارتون زدم دیدم یک نفر دیگه هم میتونن جزو انتخاب ها باشن...

زمان برای بررسی لازمه.....

انتخاب من یکی از این 3 دوست عزیز خواهد بود:

• alimec
  • J.A
  • amirgb

برای بقیه دوستان هم آرزوی موفقیت دارم....

• Like 9
لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

کاش اسم منو نمینوشتید...آبرو ریزی شد بابا! :ws28:

اسمال خدا بگم چیکارت نکنه...یادت میاد اونوقتا چه رقابت میکردیم سر کاربر برتر بودن؟:ws3:

با بازگشتم دیدم که کاربران alimec و جنوبی و amirgb و J.A فعالیت خوبی تو تالار دارن...من J.A رو انتخاب کردم...چون فعالیتشون به نظر من بیشتر بوده...مخصوصاً بخش آباکوس و کتیا.:a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه

همه دوستان شایسته انتخاب هستن

بین علیمک و امیرآقا و امین 202 زحمات علی آقا مستمر بوده و به علیمک رای دادم

از دوستان هم تشکر میکنم - خیلی لطف دارید

• Like 10
لینک به دیدگاه

تو چجوری 30 تا رای دادی اونوخت؟:w000:

من رای خودمو دادم به حامد،چون برای PDMS زحمت زیادی کشید

منکر زحمات سایر دوستان نیستم و همه دوستان برای من قابل احترام و فعالیتشان ارزشمند هست.:icon_gol:

• Like 11
لینک به دیدگاه
کاش اسم منو نمینوشتید...آبرو ریزی شد بابا! :ws28:

اسمال خدا بگم چیکارت نکنه...یادت میاد اونوقتا چه رقابت میکردیم سر کاربر برتر بودن؟:ws3:

با بازگشتم دیدم که کاربران alimec و جنوبی و amirgb و J.A فعالیت خوبی تو تالار دارن...من J.A رو انتخاب کردم...چون فعالیتشون به نظر من بیشتر بوده...مخصوصاً بخش آباکوس و کتیا.:a030::icon_gol:

آره :ws3:

خيلي اون موقع سرخوش بوديم هاااا :ws28:

• Like 10
لینک به دیدگاه

این امین چلگوزو چرا نوشتین آخه؟:banel_smiley_4:این مایه ننگ جوامع بشریه:sigh:

با تمام احترام به سایر عزیزان بنده به J.A رای میدم

• Like 11
لینک به دیدگاه
سلام به همه دوستان خصوصاً بچه های دوست داشتنی و خیلی خاص مهندسی مکانیک.

باز هم آخر سال شد و باز هم نظرسنجی انتخاب بهترین کاربر سال.

در سل 91 تالار مکانیک کاربران خیلی خوب و بادانشی به خود دید که واقعاً انتخاب یکی از آنها به این عنوان کاری بسیار مشکله. ولی به رسم هر سال این تاپیک زده میشه تا با نظر شما دوستان عزیز، بهترین کاربر تالار مهندسی مکانیک انتخاب بشه.

لطفاً در نظرسنجی ما شرکت کنید.:icon_gol:

:100:نظرسنجی برای بچه های مهندسی مکانیک، مدیران ارشد، مدیریت سایت و کابران تالارهایی که با مهندسی مکانیک رابطه علمی دارند (مهندسی شیمی، صنایع، برق) آزاد است.

توضیح: برخی دوستان مانند esmal-aghaaa در روزهای پایانی فعالیتش رو روع کردند که به همین دلیل در این لیت نیومده. ولی این به آن معنا نیست که نمیتونست در این لیسب باشه. ایشالا در نظرسنجی ها بعدی اگر این فعالیتش ادامه داشته باشه حتماً اضافه خواهد شد. :a030:

منم میتونم شرکت کنم؟؟؟

شرکت میکنم:ws3:

• Like 11
لینک به دیدگاه

سلام برمکانیکی های گل:icon_gol:

راستش انتخاب خیلی سخته ونیازبه بررسی موشکافانه داره

انشالله انتخاب میکنم بین 3نفر میخوام یکیو انتخاب کنم

نمیتونستید حق چند انتخاب بدید بهتر بودبرا بقیه که میخواهند انتخاب کنند

• Like 8
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...