رفتن به مطلب

اگر یک بار دیگر می زیستم...

ارسال های توصیه شده

این نوشته از فردی ناشناسه بعد خوندنش شماها بگید که اگر یک بار دیگر می زیستید ................:icon_gol:

اگر یک بار دیگر می زیستم سخن کمتر میگفتم وبیشتر گوش میسپردم.

دوستانم رابه شام دعوت میکردم بی انکه نگران لکه ای که بر فرش افتاده یامبلی که رنگ وروش رفته است باشم.شام مختصر را در اتاق نشیمن میخوردیم وانگاه که دوستی به روشن کردن هیزم میپرداخت ان شمع صورتی راکه گل سرخ دارد به جمه می اوردم ومیسوزاندم تامبادا دران کنجی که پنهانش کردم اب شود.

باکودکانم روی سبزه ها مینشستم ونگران کثیف شدن لباسهایشان نبودم .

تماشای فیلم ها کمتر مرابه گریه یا خنده وامیداشت وچه بسا باتماشای زندگی بیشتر میخندیدمو بیشتر میگریستم.

با احساس بیماری به رختخواب میرفتم بی انکه فکرکنم بدون من جهان ازحرکت بازخواهد ایستاد.

بجای انکه ارزو کنم نه ماه بارداری من هرچه زودتر تمام شود از هرلحظه ان لذت میبردم و درمیافتم ان رازی که دردرون من رشد میکند تنها فرصت من در زندگیست تاخداوندرا در معجزه دیگری یاری دهم.

انگاه که کودکانم باشور بسیار مرا بوسه باران میکردند هرگز نمیگفتم بس است بگذارید برای بعد حالا بروید ودستهایتان رابرای شام بشویید.

اگر بار دیگر می زیستم دوستت دارم ها ومرا ببخشید های بیشتری میگفتم.

لیکن ازهرانچه گفتم مهمتر اگر بار دیگر زندگی میکردم هرلحظه ان را درچنگ میگرفتم به ان می نگریستم وان راواقعا میدیدم. هرلحظه را زندگی میکردم وهرگز ان را باز پس نمیدادم.

برسر چیزهای کوچک تا این حد برافروخته نشو نگران ان نباش که چراکسی تورورا دوست ندارد وچه کسی بیشترازتو مال دنیارادارد ویا دیگران چه میکنند.

بیادرعوض ازانان که دوستمان دارند لذت ببریم بیاتا انچه خدا به ما داده است بیاندیشیم.

بیا به انچه هرروز برای بهبود جسم وروان خود عواطف وروحیات خود انجام می دهیم فکر کنیم.

زندگی کوتاهتر ازان است که بگذاری ازکنارت بگذرد.

زندگی تنها یک لحظه باماست و انگاه رفته است...

لینک به دیدگاه
  • 6 سال بعد...

با کسب اجازه از صاحب تایپیک  :

اگر یکبار دیگر میزیستم

دوستت دارمهای بیشتر وببخشیدهای بیشتری می گفتم

هر لحظه را در چنگ می گرفتم وبه آن می نگریستم وآن را پس نمی دادم

اگر یکبار دیگر می زیستم

نگران آن نبودم که چه کسی مرا دوست دارد

چه کسی بیشتر از من ثروتمند است

در عوض از آنهایی که دوستم دارند لذت میبردم

به آنچه خدابرایم داده می اندیشیدم

ومیدانستم که

زندگی کوتاه تر از آن است که بگذارم از کنارم بگذرد

زندگی تنها یک لحظه باقی است وآنگاه رفته است

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...