رفتن به مطلب

تقدیر از مدیران و کاربران فعال سال 91 تالار مکانیک

ارسال های توصیه شده

درود...

یک سال در کنار هم بودیم...آموختیم و یاد دادیم...از همه دوستان که در این مدت همراه ما بودن تشکر میکنیم و امیدواریم سال 92 سالی پربارتر از سال گذشته باشد و همچنان تالار مکانیک به مدیران و کاربران خود افتخار کند....

همه دوستانی که اینجا هستن گرفتاری های خودشون رو دارن ولی درحد توان سعی میکنند که دانسته های خود را به سایرین نیز منتقل کنند و پاسخگوی سوالات یکدیگر باشند...یکی با آموزش و رفع اشکال نرم افزار، دیگری با رفع اشکال آکادمیک، ایجاد ایده های نو و بحث در مورد مباحث روز علمی ایران و دنیا..

مدیر خوش سلیقه تالار مکانیک برای قدردانی هر چند ناچیز از مدیران و کاربران (باید گفت متخصصان) این تالار در پایان سال 91 لوحی را طراحی نمودند(متنش رو من نوشتم:ws3:) که برای تمامی این دوستان ارسال خواهد شد...امیدواریم سال جدید دوستان فعال جدید دیگری نیز به جمع ما اضافه شوند.:icon_gol:

اسامی دوستان به ترتیب حروف الفبا:

alimec,amirgb,Attila,Enelii,esmalaghaaa,Essi,EVF,farhadjonobi, FlUID, H4M3D,Hamid.CFD,J.A, Marx,Mr101,Spow,syngonim و مجید رحیمی

در انتها از زحمات آقا اسماعیل مدیریت تالار مکانیک تشکر میکنم :icon_gol:

پ.ن1: دوستانی که نیستن لوح براشون ایمیل می شود.

پ.ن2: یک نمونه از لوح های تقدیر رو در پست بعدی قرار میدهم.

• Like 25
لینک به دیدگاه
نمیشه از این لوحه تقدیر ها هم بدین که مثل مداله:(87):

اینا قشنگ تره ها...تازه می تونید خودتون پرینتش بگیرید همیشه داشته باشید:w02:

• Like 7
لینک به دیدگاه
اینا قشنگ تره ها...تازه می تونید خودتون پرینتش بگیرید همیشه داشته باشید:w02:

نه اینا که میخوام غیر این از اون لوح ها هم بدین که داشته باشیم خوشحال باشیمparoos-smile-new-98.gif

• Like 4
لینک به دیدگاه

درود:w000:

پیشاپیش فرا رسیدن سال نو بر همه مبارک:w58:

تشکر از فکر و کار زیباتون:viannen_38:

به امید موفقیت های آتی:5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 8
لینک به دیدگاه

از همه عزیزانی که برای ارتقای سطح دانش خود وبقیه دوستان به هرنحوی زحمت میکشند ویاری رسان هستند سپاسگزارم

امیدوارم همراه با فرارسیدن سال نو تحولی عمیق در باورها وذهنیات ما نیز رخ دهد وبیش از پیش در راستای کامیابی و توانمند سازی خودمان ودیگر دوستان تلاش کنیم

بودن در اینجا بهانه ایست برای تمرین زندگی

زندگیتان شیرین ایام به کام:icon_gol:

• Like 13
لینک به دیدگاه

دروووووود:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

ممنون از مهندس اسماعیل ناظر ارشد محترم تالار مهندسی مکانیک و استارتر تاپیک مریم عزیزم

پیشاپیش سال جدید را تبریک میگم ..همواره پایدار و همیشه سبز باشین...flowerysmile.gif

به امید موفقیت روافزون انجمن نواندیشان :a030::a030:

• Like 9
لینک به دیدگاه

يك سال ديگر بر طبيعت گذشت.:icon_gol:

سال پرفراز و نشيبي در تالار مهندسي مكانيك داشتيم.

ولي با همه اين وجود باقدرت در كنار همديگر بوديم.

ياد گرفيتم و ياد داديم. كه در هر دو حالت مطمئناً بر دانش ما افزوده شد.

اين رسالت تالار مهندسي مكانيك بوده، هست و خواهد بود.

دوستان زيادي در اين تالار پيدا كرديم. از آنها آموختيم، هم درس زندگي و هم مسائل علمي.

اين لوح تقدير، براي عرض خسته نباشيد، هر چند ناقابل و ناچيز، ولي براي ثبت در ذهن شما و بنده، در روزها و ماه ها و سالهاي آينده اهدا شده است. :icon_redface:

اميدوارم كه با ديدن اين لوح در روزهاي آينده زندگاني شما عزيزان، اين روزها را بياد آوريد و لبخندي از روي رضايت بر لبان شما نقش بندد.

اين دوستيها از هر چيزي گرانبهاتر و ارزشمندتر است.

اميدوارم كه در سال 92 نيز با همين دوستيها و با انرژي دوچندان باز هم دركنار هم باشيم همچنان ياد بگيريم و ياد بدهيم.

26 اسفند 91

همیشه تو هاردم باقی خواهد ماند:icon_gol:

اينقدر اين جمله بهم انرژي داد كه قابل وصف نيست :icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه

کار خیلی خوب و با ارزشی هست :a030:

هم کسی که ایدشو داده و هم کسی که طراحی کرده دستش درد نکنه (اگر جفتش یه نفر بوده دوبرابر خسته نباشه :ws3: )

خیلی کار خوب و پسندیده ای بود :w16:

• Like 9
لینک به دیدگاه

سلام

ممنون - خیلی جالب بود

فقط اگر ممکنه پیرو همین تاپیک لیستی از قدیمی های تالار که زمانی خیلی فعال بودن و زحمات زیادی برای تالار کشیدن

با لینک پروفایل یا احیانا ایمیل قرار بدید که به هر ترتیبی که میتونم قدردانی کنیم

واقعا بعضی از مطالب قدیمی اینقدر ارزشمندن که با زدن یک تشکر قانع نمیشیم و وقتی به پروف این عزیزان سر میزنیم

بیشتر ناراحت میشیم چرا که ماههاست بازدید کننده ای نداشتن !

• Like 8
لینک به دیدگاه

درود

حرکت خیلی خیلی زیبا و تاثیر گذاری انجام دادید.

من به شخصه با دیدن این لوح شرمنده شدم و این فکر در وجودم رخنه کرد که ایا من لایق تقدیر بودم؟مطمینا سال اینده فعالیت دو چندانی خواهم داشت تا به این حرکت ارزشمند شما ارج بنهم .

شادمان و کامروا

ایام به کامتان چون عسل

روزگارتان خوش

• Like 9
لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

عرض ادب و احترام

ممنونم از لطف دوستان خوبم ، يادگاري زيبايي برام خواهد بود ، من با خاطراتم زندگي ميكنم :icon_redface:

مرسي ار دوستاني كه من رو به عنوان عضو كوچكي از خانواده بزرگ نوانديشان پذيرفتند و

اسم من رو هم در كنار اساتيد بزرگوار تالار قرار دادند :-)

متاسفانه به دليل حضور در پالايشگاه بندر عباس و مشغله هاي شغلي زياد نتونستم زود تر از اين

به تالار سر بزنم و از لطف دوستان تشكر كنم .

اميدوارم همه دوستان همواره نتيجه زحماتشون رو در زندگي ببينند و در زندگيشان به هر آنچه كه لياقتش رو

دارند ، برسند .

سعي مي كنم بيشتر به تالار سر بزنم و در ضمينه هايي كه دانش محدودم برسه به دوستان خودم كمك كنم.

:icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...