رفتن به مطلب

• نظرسنجی مـســــــــابقه ی عکــــــس معمـــاری ســــری 16 •

5 عـــــــــــکس برتر کــــــــــدامند ؟؟؟  

283 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. 5 عـــــــــــکس برتر کــــــــــدامند ؟؟؟

• 38
    • 14
    • 8
    • 13
    • 34
    • 10
    • 24
    • 21
    • 13
    • 8
    • 10
    • 23
    • 46
    • 21

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 61
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

از مینای عزیز وشرکت کنندگان در مسابقه تشکور میکنیم! دست گلتان در نکنه

احساسات نوستالژیک مارا خط خطی نمودیدبسی

موفق باشید:icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

اعلام نتایج:

نفر اول( عکاس شماره ی 14 ) ................vergil عزیز، برنده ی 300 امتیاز و یک مدال عکاس برتر ، تبریک میگم دوست عزیزslxe1vrr6glin3kty2a.gif

نفر دوم ( عکاس شماره ی 1 ) ................ h.shafiee عزیز که برنده 200 امتیاز میشن ، تبریک میگم دوست عزیز hxh5v6h2nsqgyuf5c8yf.gif

نفر سوم ( عکاس شماره ی 5 )............... *Mina* مهربونم، برنده ی 150 امتیاز میشن ، تبریک میگم مینا جووووووووووونم heartshape2.gif

نفر چهارم ( عکاس شماره ی 7 )............... noorano2001 عزیز که برنده ی 100 امتیاز میشن ، تبریک میگم دوست خوبم wubpink.gif

نفر پنجم ( عکاس شماره ی 12 )..............* Ven000s * عزیزم ، که برنده ی 50 امتیاز میشن ، تبریک میگم مهربونم:4uboxsmiley:

دیگر شرکت کنندگان عزیز :

عکس شماره 2 : این عکس متعلق به دوست عزیزمsnowy بود ، از اینکه شرکت کردی ممنونم عزیزمw72.gif

عکس شماره 3 : این عکس متعلق به دوست خوبمون*lotus*بود، از شرکتت ممنونم عزیزمw72.gif

عکس شماره 4 : این عکس متعلق به zahra22 عزیزم بود ، ممنونم زهرای مهربونم w72.gif

عکس شماره 6 : این عکس متعلق به دوست خوبمون مصطفی 1 بود ، از اینکه شرکت کردید ممنون دوست عزیز w72.gif

عکس شماره 8: این عکس متعلق به دوست خوب و مهربونم *mini* عزیز بود ، مرررررررسی مینا جوووووووونم w72.gif

عکس شماره 9 : این عکس رو دوست خوبمون Atre Baroonفرستاده بودن ، از اینکه شرکت کردی ممنونم گلم w72.gif

عکس شماره ی 10 : این عکس متعلق به دوست خوبمون shahdokht *1983* عزیز بود ، ممنونم شهدخت جان w72.gif

عکس شماره 11 : این عکس رو دوست خوبمون Lam sooفرستاده بود ، از شرکتتون در این مسابقه ممنونم دوست عزیزw72.gif

عکس شماره ی 15 : این عکس هم متعلق به خودم بود w71.gif

جا داره یه بار دیگه از همه ی عزیزانی که در این مسابقه شرکت کردن تشکر کنم heartshape2.gif همچنین از همه عزیزانی که رای دادن؛امیدوارم در مسابقات بعدی هم شاهد حضور سبزتون باشیم :4uboxsmiley:

موضوع مسابقه ی بعدی پل عابر پیاده هست:a030:

• Like 6
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

تبریک میگم دوستان؛خیلیییی عالیییی بود :w31:

عکسی که مظلومانه حذف شد :

مظلومانه ؟ شما دانسته یا ندانسته به دوستاتون با پیام خصوصی گفتید بهتون رای بدن ؛ پس مظلومانه نبوده حذف عکستون :w02:

لینک به دیدگاه
تبریک میگم دوستان؛خیلیییی عالیییی بود :w31:

مظلومانه ؟ شما دانسته یا ندانسته به دوستاتون با پیام خصوصی گفتید بهتون رای بدن ؛ پس مظلومانه نبوده حذف عکستون :w02:

الان یه سوال برام بوجود اومد: اگه با پیام خصوصی گفتن بقیه چطور متوجه شدن؟:ws52:

• Like 1
لینک به دیدگاه

قبلا جوابتونو کامل دادم و دلیلی نمیدیدم دوباره جواب بدم ولی باز شما شروع کردید!

مظلومانه از این لحاظ که هیچ کجا ننوشته بود که پیغام خصوصی تبلیغات حساب میشه:w16:ضعف خودتونو در درست بیان نکردن قوانین مسابقه رو با این جوابا و مظلوم نمایی ها نمیتونید بپوشونید!:w000:

• Like 1
لینک به دیدگاه
الان یه سوال برام بوجود اومد: اگه با پیام خصوصی گفتن بقیه چطور متوجه شدن؟:ws52:

بالاخره یکی حرف دل منو زد:ws3:پدرام خان! پیام خصوصی بر عکس اسمش اصلا خصوصی نیست و الان اگه تو پیام بفرستی توی بورکینافاسو میفهمن پیام خصوصی فرستادی:ws3:جاسوسم که ماشاالله زیاد داره اینجاها و پیام شخصی آدم در امان نیستش:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه

آقا مطمئن باش این جزو قوانینه و به شما ظلمی نشده حالا اینکه شما اطلاع نداشتی بحثش جداست.و نشون میده که شما از عمد خطایی رو انجام ندادی اما مدیران هم اشتباهی نکردن و وظیفشون بوده که عکس شما رو از مسابقه خارج کنن.

تو پست اول توضیح دادن که تبلیغات ممنوعه دیگه.:icon_redface:

عکس ها بدون نام عکاس نمایش داده میشه٬ تبلیغات هم ممنوعه در صورت مشاهده حذف میشه !!!!!:a030:

فقط الان برای من یه سوال وجود داره اونم اینکه اگه شما پیام خصوصی دادی بچه ها اینو از کجا فهمیدن؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

quote_icon.png نوشته اصلی توسط *Cloudy sky* viewpost-left.png

عکس ها بدون نام عکاس نمایش داده میشه٬ تبلیغات هم ممنوعه در صورت مشاهده حذف میشه !!!!!:a030:

آقا مطمئن باش این جزو قوانینه و به شما ظلمی نشده حالا اینکه شما اطلاع نداشتی بحثش جداست.و نشون میده که شما از عمد خطایی رو انجام ندادی اما مدیران هم اشتباهی نکردن و وظیفشون بوده که عکس شما رو از مسابقه خارج کنن.

تو پست اول توضیح دادن که تبلیغات ممنوعه دیگه.:icon_redface:

فقط الان برای من یه سوال وجود داره اونم اینکه اگه شما پیام خصوصی دادی بچه ها اینو از کجا فهمیدن؟

این متنی بالا آوردی پدرام عزیز ویرایش شده هستش و بعد حذف عکس من این متنو آوردن و ای کاش من عکس میگرفتم از متن قبلی! ولی این متن جدیدم خیلی کلی هستش و باید باید قانوناً میگفتن پیام خصوصی، پیام عمومی و هر گونه تبلیغات دیگر ممنوعه و من تازه وارد 16دوره که سابقه شرکت نداشتم که از زیروبم همه چی سردربیارم:w16: جاسوسانی که در ظاهر دوستان من بودن اطلاع دادن و برگزار کنندگان مسابقه از خداخواسته عکسو حذف کردن:ws3:

میشد با یه تذکر ساده منو رهنمون میکردن نه اینکه فورا یا یک حرکت خشن عکسی که برای اول شدن شانس بالایی داشتو حذف میکردن:icon_pf (34):

نکته جالب تر اینکه عکسای سوم و پنجم از دوستان برگزارکننده و از اعضای اصلی تالار بودن و جای تعجبه که دوستان برگزارکننده در مسابقه شرکت میکنن:hapydancsmil:خب حذف عکس بنده به نفع کی تموم شد؟؟!!:ws38: خودتون پیداکنید پرتغال فروش را؟؟:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

quote_icon.png نوشته اصلی توسط *Cloudy sky* viewpost-left.png

این متنی بالا آوردی پدرام عزیز ویرایش شده هستش و بعد حذف عکس من این متنو آوردن و ای کاش من عکس میگرفتم از متن قبلی! ولی این متن جدیدم خیلی کلی هستش و باید باید قانوناً میگفتن پیام خصوصی، پیام عمومی و هر گونه تبلیغات دیگر ممنوعه و من تازه وارد 16دوره که سابقه شرکت نداشتم که از زیروبم همه چی سردربیارم:w16: جاسوسانی که در ظاهر دوستان من بودن اطلاع دادن و برگزار کنندگان مسابقه از خداخواسته عکسو حذف کردن:ws3:

میشد با یه تذکر ساده منو رهنمون میکردن نه اینکه فورا یا یک حرکت خشن عکسی که برای اول شدن شانس بالایی داشتو حذف میکردن:icon_pf (34):

نکته جالب تر اینکه عکسای سوم و پنجم از دوستان برگزارکننده و از اعضای اصلی تالار بودن و جای تعجبه که دوستان برگزارکننده در مسابقه شرکت میکنن:hapydancsmil:خب حذف عکس بنده به نفع کی تموم شد؟؟!!:ws38: خودتون پیداکنید پرتغال فروش را؟؟:ws3:

داداش یه قسمتی از حرفات درسته و در مسابقات باید این گونه مسائل رو دقیقا اطلاع رسانی کنن و.....

اما با اون قسمت از حرفات که گفتی چرا برگزار کنندگان شرکت می کنن و حذف شما به نفع اونا شد رو کاملا مخالفم چون مطمئنم که همچین چیزی حتی 1% هم واقعیت نداره.

مگه شرکت کردن مدیران تو مسابقات مانعی داره؟

در ثانی مثلا اگه مدیران مدال رو ببرن چه سودی به حالشون داره؟

من بهت اطمینان میدم که همچین چیزی وجود نداره و به جرأت میگم مدیران تالار معماری از بهترین مدیران انجمن هستن.

فقط فک میکنم راجع به اون قسمت اول حرفات از مسابقات بعدی باید بیشتر دقت کنن.

• Like 1
لینک به دیدگاه
پس راسته که میگن به پیغام خصوصی ها دسترسی دارن:w16:

البته محمد دوست عزیز من و مدیراجرایی سایت بهم اطمینان داد پیامارو نمیخونن و من رو حرف ممد نمیتونم حرفی بزنم ولی من به چندتا از دوستانم پیام خصوصی فرستادم که رأی بدین و بعدا ازشون پرسیدم و اونا گفتن ما گزارش ندادیم ولی عینا پیام شخصی که به دوستانم فرستاده بودم رو برگزارکنندگان واسم فرستادن که جای بسی تعجب داشت:w58:

• Like 1
لینک به دیدگاه
داداش یه قسمتی از حرفات درسته و در مسابقات باید این گونه مسائل رو دقیقا اطلاع رسانی کنن و.....

اما با اون قسمت از حرفات که گفتی چرا برگزار کنندگان شرکت می کنن و حذف شما به نفع اونا شد رو کاملا مخالفم چون مطمئنم که همچین چیزی حتی 1% هم واقعیت نداره.

مگه شرکت کردن مدیران تو مسابقات مانعی داره؟

در ثانی مثلا اگه مدیران مدال رو ببرن چه سودی به حالشون داره؟

من بهت اطمینان میدم که همچین چیزی وجود نداره و به جرأت میگم مدیران تالار معماری از بهترین مدیران انجمن هستن.

فقط فک میکنم راجع به اون قسمت اول حرفات از مسابقات بعدی باید بیشتر دقت کنن.

من تا حدودی با حرفات موافقم و وقتی اینجور مسائل اتفاق میفته بعضی شائبه ها پیش میآدش دیگه:w16:ولی به نظرمن بهتره مدیران ارشد شرکت نکنن تا هیچ شائبه ای پیش نیآد و من اگه خودم یه روزی مدیر تالار یا بخشی شدم ترجیح میدم در مسابقه ای که خودم ترتیب میدم شرکت نکنم:w16:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...