ثبت نام کنید. حمله دزدان دریایی در خلیج عدن برای ربودن یک فروند نفتکش ایرانی با اقدام به موقع ناوگروه اعزامی نیروی دریایی ارتش ناکام ماند. محتوای مخفی برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید. به گزارش مهر، طی چند روز اخیر یک فروند ن..."> ثبت نام کنید. حمله دزدان دریایی در خلیج عدن برای ربودن یک فروند نفتکش ایرانی با اقدام به موقع ناوگروه اعزامی نیروی دریایی ارتش ناکام ماند. محتوای مخفی برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید. به گزارش مهر، طی چند روز اخیر یک فروند ن..."> رفتن به مطلب
Fahim

نیروی دریایی ایران مانع از ربایش نفتکش ایرانی شد

پست های پیشنهاد شده

محتوای مخفی

    برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

 

 

 

 

حمله دزدان دریایی در خلیج عدن برای ربودن یک فروند نفتکش ایرانی با اقدام به موقع ناوگروه اعزامی نیروی دریایی ارتش ناکام ماند.

محتوای مخفی

    برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

به گزارش مهر، طی چند روز اخیر یک فروند نفتکش ایرانی که از مبدا جزیره خارک به مقصد بندر عین السوخنای کشور مصر در حرکت بود در خلیج عدن با حمله دزدان دریایی مواجه شد ولی این اقدام دزدان دریایی از سوی ناوگروه نیروی دریایی ارتش ناکام ماند.

 

این نفتکش ایرانی پیش از ورود به منطقه خلیج عدن با تهدید دزدان دریایی مواجه شده بود ، ولی هماهنگی های لازم از سوی نفتکش ایرانی با ناوگروه اعزامی نداجا موجب شد تا اقدام های دزدان دریایی با عکس العمل سریع غیور مردان نیروی دریایی مواجه شود.

 

حمله دزدان دریایی توسط 15 فروند قایق اعزامی انجام شد که همگی این قایق ها پس از درگیری مسلحانه با ناو گروه نیروی دریایی ارتش و تحمل صدمات فراوان ناچار به ترک منطقه شدند.

 

این نفتکش از نوع سوپر تانکر و حامل 300.000 تن نفت خام سنگین برابر قیمت تقریبی 150.000.000 دلار بوده است که پس از رهایی از دست دزدان دریایی هم اکنون در اسکورت هفتمین ناوگروه اعزامی نداجا با امنیت کامل ماموریت خود را پشت سر گذاشته و در حال دریانوردی به مقصد بندر مصری است.

 

بنابراین گزارش لازم به ذکر است که از اواخر سال 87 تاکنون هفت ناوگروه از سوی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایرانی به خلیج عدن واقع در شمال اقیانوس هند اعزام شده است.

  • Like 2

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×