رفتن به مطلب

هشدار یک شیمیست در مورد رژلب!

ارسال های توصیه شده

یکی از مشکل های پوستی در فصل های سرد سال، معضل پوسته پوسته شدن لب هاست. این مشکل علاوه بر ایجاد ظاهر نازیبا، عوارض دیگری از قبیل سوزش، درد و حتی عفونت و خونریزی را در پی دارد. باورهای متفاوتی نیز درباره این عارضه وجود دارد…

رژلب باعث سفت شدن عضلات ناحیه لب شده و به استحكام ماهیچه هاى لب كمك مى كند

پس دوستان رژلب علاوه بر زیبایی ظاهر این فواید هم داره :w16:استفاده کنید اما مارک معتبر .مهم قیمت نیست قیمتی که می دید برای هر روزتون که نیست مصرف یک رژ یا مواد آرایشی حداقل کمتر از 2 ماه نیست بنابر این ارزششو داره جنس خوب و با کیفیت را انتخاب کنیم....

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 49
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اگر گفتید متوسط میزانی که یک خانم در طول عمرش رژ لب میخورد چقدر است؟

2 کیلو !

یک زن در کل زندگی اش 2 کیلو رژ لب میخورد و این رژ لب حاوی 300 گرم سرب میباشد که

68 درصد میزان سرطان را در خانمها افزایش میدهد.

البته باید این را هم گفت که به تازگی آقایون هم به استفاده از رژ لب روی آورده اند که این

خود جای بحث دارد.

جالب اینجاست که: 75 درصد رژ لب های وارداتی از کشور ترکیه دارای مواد اکسید آهن، پلی

اتیلن،دی اکسید تیتانیوم هستند و خطر ریسک ابتلا به سرطانهای ریوی و سینه را تا 55 درصد

بالا میبرند!

برای اینکه مطمئن بشید که رژ لب شما حاوی سرب نیست و سالم است کافی است مقداری

از آن را روی پوست دست خود بکشید و با طلای زرد محکم روی آن چند بار بکشید، اگر رژ لب به

رنگ سیاه و تیرگی متمایل شد حاوی سرب است و آن را دور بریزید.

لینک به دیدگاه
مانی اینکه پسته اوله که دوباره گذاشتی :ws38:

سلام خوبی سال نوت مبارک

والله چه عرض کنم تازگی شنیدم به 2/5 کیلو هم رسیده خواستم یاداوری بشه

لینک به دیدگاه

رژلبای مای خیلیییییی سرب دارن ... خیلیاااا ... ولی لامصب رنگای مای خیلی قشنگ و نازه :ws3: ... موندگاریشم کمه رژای مای ( من که رژ رو تا N ساعت رو لبم نگه میدارم ، مای که میزنم فرتی میره)

رژ خوب میخواین رژای classics خوبن ... هم خوب میمونن هم رنگای قشنگی دارن هم سربشون کمه... دو نوع هم داره ،یکی شیشه ایه که خشکه یکی هم سفیده که چربه

فکر کنم برژوا هم خوب باشه ... اندکی گرونه فقط:ws3:

لینک به دیدگاه
رژلبای مای خیلیییییی سرب دارن ... خیلیاااا ... ولی لامصب رنگای مای خیلی قشنگ و نازه :ws3: ... موندگاریشم کمه رژای مای ( من که رژ رو تا N ساعت رو لبم نگه میدارم ، مای که میزنم فرتی میره)

رژ خوب میخواین رژای classics خوبن ... هم خوب میمونن هم رنگای قشنگی دارن هم سربشون کمه... دو نوع هم داره ،یکی شیشه ایه که خشکه یکی هم سفیده که چربه

فکر کنم برژوا هم خوب باشه ... اندکی گرونه فقط:ws3:

آب و هوا هم بی تاثیر نیست در ماندگاری رژ لبها

در فصل زمستان اگه توجه کرده باشید خیلی سریع رژ میره دلیلش هوای خشکه

علاوه بر لبها صورت و دست هم حالت کششی دارند و خشک

لینک به دیدگاه

سپیده جون منم واسه مصرف روزانه ام کلاسیک میزنم و خیلی خیلی سبکه ولی هر یک ساعت باید تمدیدش کنم! فعلا هم این یه دونه رو بین رژا واسه مصرف روزانه قبول دارم

امیدوارم که سالم باشه:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...