رفتن به مطلب

کتاب هایی که واقعا حیفه نخونیم.....

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 113
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مرسی عزیزم:icon_gol: ولی یه کتاب که در مورد همه چی باشه، مثلا آشنایی، غذا خوردن ، چیدمان سفره، سلام احوال پرسی ...

یه کتاب این طوری دارم ولی کامل نیست یه کتاب مرجع میخوام .

منم خیلی دوس دارم 1 کتاب در این باره بخونم.اسم کتاب شما چیه؟:hanghead:

لینک به دیدگاه

"زندگی، جنگ و دیگر هیچ" از اوریانا فالاچی

فالاچی خبرنگار معروف بین المللی ایتالیایی الاصل که برای گزارش به ویتنام و مکزیک میره و دیده هاش رو درباره جنگ ویتنام و نیز به خاک و خون کشیده شدن تظاهرات آنارشیست ها در مکزیک در قالب رمان چاپ میکنه. هرچند برای خووندنش باید حوصله به خرج بدید ولی خیلی ارزششو داره.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
الف

پائولو کوئیلو

اگه به سبک پائولو علاقه دارین از دستش ندین، عالیه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

:ws52:

چرا نمیتونم دانلود کنم

لینک به دیدگاه
منم خیلی دوس دارم 1 کتاب در این باره بخونم.اسم کتاب شما چیه؟:hanghead:

آداب معاشرت برای همه -خسرو امیرحسینی

یه کتاب دیگه هم تازگی پیدا کردم به اسم آداب معاشرت نوشته ی ژان لویی فورنیه البته هنوز ندیدمش ببینم چطوره!

لینک به دیدگاه
کتاب داستانی تو سبک سینوهه معرفی میکنید؟؟یعنی با رمز و راز و در اون همون حال ساده و جذاب

رمان "خرقه" از لوید سی داگلاس. البته مذهبیه ولی سرگرم کننده اس.

و

"زوربای یونانی" اثر نیکوس کازانتزاکیس. این رمان محشره. فکر کنم تو عاشق زوربا بشی. :texc5lhcbtrocnmvtp8

رمان "عقاید یک دلقک" اثر هاینریش بل رو توصیه میکنم. زندگی یک دلقک رو به صورت اول شخص روایت میکنه که از خاطراتش و زندگی حالش بعد از جنگ جهانی دوم در بن آلمان میگه. محبوب ترین رمان منه.

لینک به دیدگاه

رمان "تاریخ" از الزا مورانته.

مورانته رمانش رو بعد از خووندن خبری در روزنامه درباره مادری که فرزند مرده اش رو در بغل گرفته و سگی که مانع از نزدیک شدن ماموران به زن و بچه اش میشده؛ مینویسه. رمانی بسیار تلخ و اندوه بار که دیدِ واقعی درباره زندگیِ مردم عادی ایتالیا در خلال جنگ جهانیِ دوم به ما میده.

من بعد از تموم کردن این رمان زارزار گریه کردم.

لینک به دیدگاه

ﻫﻮﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺜﻞ ﺯﻥ ﺧﻮﺑﻪ، ﻫﻤﯿﺸﻪ ﭘﯿﺶ ﻧﻤﯿﺎﺩ، ﻭﻗﺘﯽ ﻫﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻧﻤﯿﻤﻮﻧﻪ ...ﻣﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻗﺮﺹ ﺗﺮﻩ ﺍﮔﻪ ﺑﺪﻩ، ﺷﺎﻧﺲ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻫﻤﻮﻧﻄﻮﺭ ﺑﺪ ﺑﻤﻮﻧﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮﻩ ﺍﮔﻪ ﻫﻢ ﺧﻮﺑﻪ، ﮐﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﯿﻤﻮﻧﻪ ... ﻭﻟﯽ ﺯﻥ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﺸﻪ، ﺑﺎ ﺑﭽﻪ، ﺳﻦ ﻭ ﺳﺎﻝ، ﺭﮊﯾﻢ ﻏﺬﺍﯾﯽ، ﺣﺮﻑ، ﻣﺎﻩ، ﺑﻮﺩ ﻭ ﻧﺒﻮﺩ ﺁﻓﺘﺎﺏ، ﺑﺎ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﯼ ﺧﻮﺵ، ﺯﻥ ﺣﯿﺎﺗﺶ ﺑﻪ ﺗﯿﻤﺎﺭ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪﺀ ﺗﻮﺳﺖ، ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﻣﺮﺩ ﺭﻭ ﺍﮔﻪ ﺑﻬﺶ ﻧﻔﺮﺕ ﺑﺪﯼ ﻗﻮﯼ ﺗﺮ ﻣﯿﺸﻪ ... " ﺗﻮ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﻣﺮﺩﻥ ﺍﺕ ﺑﻮﺩﯼ __ ﭼﺎﺭﻟﺰ ﺑﻮﮐﻮﻓﺴﮑﯽ "

لینک به دیدگاه
:ws52:

چرا نمیتونم دانلود کنم

سلام خدمت شما:icon_gol:

الف

پائولو کوئیلو

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
رمان "خرقه" از لوید سی داگلاس. البته مذهبیه ولی سرگرم کننده اس.

و

"زوربای یونانی" اثر نیکوس کازانتزاکیس. این رمان محشره. فکر کنم تو عاشق زوربا بشی. :texc5lhcbtrocnmvtp8

رمان "عقاید یک دلقک" اثر هاینریش بل رو توصیه میکنم. زندگی یک دلقک رو به صورت اول شخص روایت میکنه که از خاطراتش و زندگی حالش بعد از جنگ جهانی دوم در بن آلمان میگه. محبوب ترین رمان منه.

كتاب عقايد دلقك رو منم خوندم....كتاب قشنكيه.....منم توصيه ميكنم بخونيدش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...