رفتن به مطلب

نکات مهم ویرایشی در نوشتار فارسی

ارسال های توصیه شده

بازم سلام :icon_gol:

یه آموزش جالب که شاید تا بحال به چشمتون خورده ولی توجه نکردیــــــــــــــد :a030:

برای کشیدن حروف میتونید از کلید میانبر Shift+j استفاده کنید.اصطلاحا به این کراکتر Arabic TATWEEL گفته

میشه و کد این کاراکتر 0640 هستش.

البته بگم که استفاده از این کاراکتر فقط برای زیباسازی در نوشته های خودمونی مجازه.تو نوشته های رسمی به

هیچ وجه نباید ازش استفاده کنید.

امیدوارم خوشتون اومده باشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه :a030:

لینک به دیدگاه
بازم سلام :icon_gol:

یه آموزش جالب که شاید تا بحال به چشمتون خورده ولی توجه نکردیــــــــــــــد :a030:

برای کشیدن حروف میتونید از کلید میانبر Shift+j استفاده کنید.اصطلاحا به این کراکتر Arabic TATWEEL گفته

میشه و کد این کاراکتر 0640 هستش.

البته بگم که استفاده از این کاراکتر فقط برای زیباسازی در نوشته های خودمونی مجازه.تو نوشته های رسمی به

هیچ وجه نباید ازش استفاده کنید.

امیدوارم خوشتون اومده باشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه :a030:

اجرا نیشه واسه من

از زادروزم هم بااین مورد مشکل داشتم:sad0:

لینک به دیدگاه
اجرا نیشه واسه من

از زادروزم هم بااین مورد مشکل داشتم:sad0:

این مسیرو برو:

start-all programs-accesspries-system tools-character map

پنجرش که باز شد تیک advanced رو بزن.تو قسمت unicode... عدد 0640 رو تایپ کنی کاراکترش میاد.بعد select بعدشم copy.حالا هرجا میخوای پیستش کن.

لینک به دیدگاه
این مسیرو برو:

start-all programs-accesspries-system tools-character map

پنجرش که باز شد تیک advanced رو بزن.تو قسمت unicode... عدد 0640 رو تایپ کنی کاراکترش میاد.بعد select بعدشم copy.حالا هرجا میخوای پیستش کن.

اونوکه قرمز کردم ندارم

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام من یک اشکالی دارم. اگر بخواهم یک مطلبی را در پاورقی بنویسم و اینکه چطور میشه مثلا جمله بالایی را یک عدد کوچک بالاش گذاشت که در پاورقی همون عدد را توضیحات براش نوشت. میشه راهنمایی کنید ایا پاورقی نوشتن دستوری داره .

لینک به دیدگاه
سلام من یک اشکالی دارم. اگر بخواهم یک مطلبی را در پاورقی بنویسم و اینکه چطور میشه مثلا جمله بالایی را یک عدد کوچک بالاش گذاشت که در پاورقی همون عدد را توضیحات براش نوشت. میشه راهنمایی کنید ایا پاورقی نوشتن دستوری داره .

از تب references گزینه insert footnote را بزنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...