رفتن به مطلب

یادگیری گروهی کتاب 504 واژه انگلیسی

ارسال های توصیه شده

اگه هدفت تموم شدن باشه که زود تموم میشه.من خودم اونوقع ها تو چند ساعت 10 درس رو حفظ میکردم.(آخه استادمون میپرسید)

به تمام شدنش فکر نکن.برای یادگیری زبان باید آهسته و پیوسته پیش رفت.

حالا با هفته ای یه درس پیش میریم.بعدا بیشترش میکنیم.:gnugghender:

موافقی آیا؟؟

عالیه ، پس سعی میکنم کلمات دیگه تو وجمله های درسم بخونم :a030:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 382
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوستان 504 کتاب بسیار مفید و کاربردی ایه

من خودم روزی 4 تا لغت یاد میگرفتم چند ماهه ت شد، تو ذهنم هم موند.

پیشنهاد میکنم حتما دل بدید و کامل یاد بگیرید لغتاشو

:a030:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
من فلش کارتش دارم.تو فلش فقط ترجمه فارسی لغات نوشته.که خیلی کاربرد نداره.

بیشتر کلمات مترادف و ترجمه انگلیسی به انگلیسی لغات مد نظر ماست.:a030:

فلش کارتت مال کجاست؟...کی گرفتی؟:ws3:

من امسال گرفتم...مال انتشارات سپاهان.

هم مترادفهاش رو نوشته و هم ترجمه انگلیسی به انگلیسی لغات رو...اینم نمونش:

index.php?module=thumbnail&file=mp9hdazlvvxeagq47yi0.jpg

===========================

درضمن...من پیشنهاد میکنم برای درسهای اول که آسونن زیاد وقت تلف نکنید...تا درس 20 تقریباً میشه روزی 3 درس خوند...چیزی نداره...از درس 30 به بعد لغات هیجان انگیز میشن!:w02:

در مورد جعبه لایتنر ایده خیلی خوبیه...نرم افزارشو میتونید رو گوشیتون نصب کنید که نیازی نباشه هی کارتاتون رو راست و ریست کنید...

از اینجا میتونید نسخه اندرویدیش مخصوص 504 رو دانلود کنید:

:download2:

لینک به دیدگاه

===========================

درضمن...من پیشنهاد میکنم برای درسهای اول که آسونن زیاد وقت تلف نکنید...تا درس 20 تقریباً میشه روزی 3 درس خوند...چیزی نداره...از درس 30 به بعد لغات هیجان انگیز میشن!:w02:

در مورد جعبه لایتنر ایده خیلی خوبیه...نرم افزارشو میتونید رو گوشیتون نصب کنید که نیازی نباشه هی کارتاتون رو راست و ریست کنید...

از اینجا میتونید نسخه اندرویدیش مخصوص 504 رو دانلود کنید:

:download2:

تابستان.انتشارات دانشیار.

مال من فقط ترجمه فارسی داره3D%20Smiles%20(30).gif

آره درسای اولش خیلی آسونه ولی باید دید که بچه ها تو چه سطحی هستن و روزی چقدر میتونن وقت بذارن.

در کل من تابع نظر جمع هستم.:w02:

بابت لینک دانلود هم بسیار می سپاسیم.3D%20Smiles%20(292).gif

لینک به دیدگاه

منم کتاب و دی وی دی آموزش 504 واژه ی استاد تقی زاده رو از سنجش و دانش واسه ی کنکور ارشد خریدم ولی تا الان وقت نکردن یه کلمه هم حفظ کنم ؛ تا زور نباشه من یکی کتابی نمیخونم اونم چه برسه به زبان :banel_smiley_4:

دوستان منم با اشتیاق تمام هستم :a030:

Let's go

:th_running1:

لینک به دیدگاه
منم کتاب و دی وی دی آموزش 504 واژه ی استاد تقی زاده رو از سنجش و دانش واسه ی کنکور ارشد خریدم ولی تا الان وقت نکردن یه کلمه هم حفظ کنم ؛ تا زور نباشه من یکی کتابی نمیخونم اونم چه برسه به زبان :banel_smiley_4:

دوستان منم با اشتیاق تمام هستم :a030:

Let's go

:th_running1:

مث منی ، اصلا زور یه معجزه ای میکنه که اختیار نمیکنه :ws28:

لینک به دیدگاه

منم همینو دارم.2سال پیش خریدم:a030:کتابشم خوندم.3 دفه:ws3: به نظر من لغاتش خیلی آسونه در مقایسه با تافل.:w16:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
تابستان.انتشارات دانشیار.

مال من فقط ترجمه فارسی داره

آره درسای اولش خیلی آسونه ولی باید دید که بچه ها تو چه سطحی هستن و روزی چقدر میتونن وقت بذارن.

در کل من تابع نظر جمع هستم.w02.gif

بابت لینک دانلود هم بسیار می سپاسیم.

خو میتونی یکی تازشو بخری...ضرر نمیکنی...من فک کنم 5 یا 6 تومن خریدمش....

اصولاً کسانی که به زبان علاقه نشون میدن سطحشون میرسه که حداقل روزی 1 درسش رو تا درس 20 بخونن.:ws3:

منم همینو دارم.2سال پیش خریدم:a030:کتابشم خوندم.3 دفه:ws3: به نظر من لغاتش خیلی آسونه در مقایسه با تافل.:w16:

برا تافل باید منابعی خیلی سطح بالاتر از 504 رو یاد گرفت...شروعش هم میتونه 1100 واژه باشه! :ws3:

لینک به دیدگاه

برا تافل باید منابعی خیلی سطح بالاتر از 504 رو یاد گرفت...شروعش هم میتونه 1100 واژه باشه! :ws3:

من که فعلا تافل نمیخوام امتحان بدم.

اما دوست دارم زبانم خیلی قوی بشه.:a030:

هر چی دم دستم بیاد میخونم.به کلمات لاتین نباید رحم کرد:ws3:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
من که فعلا تافل نمیخوام امتحان بدم.

اما دوست دارم زبانم خیلی قوی بشه.:a030:

هر چی دم دستم بیاد میخونم.به کلمات لاتین نباید رحم کرد:ws3:

نه دیگه...اگر واژه ای قرار نیست لازمت بشه رو نخونی بهتره...زیادم ذهنت رو درگیر نکن...فقط چیزایی که بدردت میخورن رو یاد بگیر...:ws3:

اینجوری اگر روزی هم لازم شد که تافل بدی حداقل میدونی چجوری جمو جور کنی دانسته هات رو و سردرگم نمیشی.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
نه دیگه...اگر واژه ای قرار نیست لازمت بشه رو نخونی بهتره...زیادم ذهنت رو درگیر نکن...فقط چیزایی که بدردت میخورن رو یاد بگیر...:ws3:

اینجوری اگر روزی هم لازم شد که تافل بدی حداقل میدونی چجوری جمو جور کنی دانسته هات رو و سردرگم نمیشی.:icon_gol:

آخه اولش همینطور میخوندم.بعد تو کنکور 1 کلمه هایی بود که نه تو تافل خونده بودم نه 504

منم تصمیم گرفتن رحم نکنم:ws3:

کلمه لازم میشه دیگه.:ws3:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
آخه اولش همینطور میخوندم.بعد تو کنکور 1 کلمه هایی بود که نه تو تافل خونده بودم نه 504

منم تصمیم گرفتن رحم نکنم:ws3:

کلمه لازم میشه دیگه.:ws3:

فکر میکنی کنکورای ما استانداردن؟:icon_redface:

من خودم 3 تا غلط تو بخش زبانش پیدا کردم...فقط زبانش!

خودت رو برای تافل آماده کن...برای تافل هم باید دقیقاً اون منابعی که معرفی شده رو بخونی...وگرنه سر آزمون قاطی میکنی.

منابع رو هم میتونی از این لینک بدست بیاری.

لینک به دیدگاه
فکر میکنی کنکورای ما استانداردن؟:icon_redface:

من خودم 3 تا غلط تو بخش زبانش پیدا کردم...فقط زبانش!

خودت رو برای تافل آماده کن...برای تافل هم باید دقیقاً اون منابعی که معرفی شده رو بخونی...وگرنه سر آزمون قاطی میکنی.

منابع رو هم میتونی از

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
بدست بیاری.

معلومه که نیستن.مثلا کنکور ارشد امسال تو دروس تخصصی 4 تا غلط داشت:4564:

اگه تافل بخونم بقیش حله؟یعنی واسه مراحل بالاتر تحصیلی مشکلی ندارم با زبان؟!:banel_smiley_4:

مرسی دوست عزیز از کمک و راهنمائیت:icon_gol:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
معلومه که نیستن.مثلا کنکور ارشد امسال تو دروس تخصصی 4 تا غلط داشت:4564:

اگه تافل بخونم بقیش حله؟یعنی واسه مراحل بالاتر تحصیلی مشکلی ندارم با زبان؟!:banel_smiley_4:

مرسی دوست عزیز از کمک و راهنمائیت:icon_gol:

نه خوب...ولی اگر تافل رو داشته باشی میتونی از خودت مطمئن باشی که در حد یک استاد به زبان انگلیسی واردی...:ws3:

همین تافل و آیلتس میتونه خیلی تو یادگیری زبان تخصصیت کمکت کنه...ولی چون بحثمون سر زبان عمومی و تاپیک هم در مورد یادگیری کتاب 504 واژست من گفتم که ذهنتون رو زیاد درگیر کتاب های مختلف نکنید...وگرنه برای یادگیری زبان تخصصی بایستی به مقالات منتشر شده در مجلات و کنفرانس های بین المللی معتبر رجوع کنید.:icon_redface:

لینک به دیدگاه
نه خوب...ولی اگر تافل رو داشته باشی میتونی از خودت مطمئن باشی که در حد یک استاد به زبان انگلیسی واردی...:ws3:

همین تافل و آیلتس میتونه خیلی تو یادگیری زبان تخصصیت کمکت کنه...ولی چون بحثمون سر زبان عمومی و تاپیک هم در مورد یادگیری کتاب 504 واژست من گفتم که ذهنتون رو زیاد درگیر کتاب های مختلف نکنید...وگرنه برای یادگیری زبان تخصصی بایستی به مقالات منتشر شده در مجلات و کنفرانس های بین المللی معتبر رجوع کنید.:icon_redface:

شما تافل داری؟:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...