رفتن به مطلب

قاعدگی یا عادت ماهیانه مردان

ارسال های توصیه شده

عجب مطالبی

اما من سالی یدفه قاط میزنم اونم برای چند دقیقه که مثل بمب هسته ای عمل میکنم:w000:

انرژی هم که زیاد داریم تا دلت بخواد همه از خداشونه انرژی ما ته بکشه:hapydancsmil:

رشد موهام که همیشه خوبه خداروشکر:ws3:

میل جنسی هم که آمپرش تغییر نمیکنه که گاهی خودکار تنظیم میشه:banel_smiley_4:

میگم نکنه من مشکل دارم؟؟؟؟؟؟؟؟:4564:

لینک به دیدگاه

درسته

تو یه دوره ی مدیریتی شرکت کرده بودم که یک جلسه فقط در مورد همین بحث میکرد که زمان پریودی کارمندان و زیردستان خود را بشناسید

و میگفت تو این دوره بهشون کارهای سخت و مهم ندین تا به مشکل برنخورین یا کارتون عقب نیوفته یا خراب نشه

تشخیص پریودی که برای خانم ها مشخصه ولی برای آقایان از احتمال دو روز قبل تاریخ تولدشون تا دو روز بعد از تاریخ تولدشون شروع می شود و یک دوره ی 10 روزه رو طی می کند.

مثلا کسی که روز سوم ماه متولد شده است دوره ی پریودیشون به احتمال از یکم ماه شروع می شود تا چهاردهم ماه

حالا باید این سیکل رو بررسی کنیم که ببینیم تو کدوم یک از این روزها اوضاع جسمی و روحی و توانایی فرد ضعیف است و با شناسایی این سیکل دیگه برای دادن مسئولیت و کارهای مهم به فرد دقت عمل بیشتری به کار می بریم و کارهای سنگین و بزرگ رو به وی نمیدهیم

لینک به دیدگاه
خب با این علائم خیلی سخته تشخیصش چون مدام زدگی تو فراز نشیبه نمیشه دقیق تشخیص داد متاسفانه:hanghead:

برای شما آقایون قابل تشخیص نیست چون تا بحال از این چرخه قاعدگی خودتان بی اطلاع بوده اید اما حالا با دانستن و پی بردن به این دوره و خواندن مطالب کاملا علائم برایتان مشخص میشود و میتونید تاریخ عادت ماهیانه یتان رو بدانید....

لینک به دیدگاه
عجب مطالبی

اما من سالی یدفه قاط میزنم اونم برای چند دقیقه که مثل بمب هسته ای عمل میکنم:w000:

انرژی هم که زیاد داریم تا دلت بخواد همه از خداشونه انرژی ما ته بکشه:hapydancsmil:

رشد موهام که همیشه خوبه خداروشکر:ws3:

میل جنسی هم که آمپرش تغییر نمیکنه که گاهی خودکار تنظیم میشه:banel_smiley_4:

میگم نکنه من مشکل دارم؟؟؟؟؟؟؟؟:4564:

خیر دوست گرامی شما مشکلی ندارید و این علتهای ذکر شده کافیه یکی از انها را داشته باشی حالا هر یکماه یا دوماه یکبار شما نیز مستثنی از این چرخه قاعدگی نمی باشی.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 1 سال بعد...

سلام

ببخشید همسر من الان یک ماهه که خیلی عصبیه. زود دعوا میکنه و هر چیز کوچیگی رو بزرگ می کنه. جدیدا خیلی استرس کار و درساش رو هم داره و همین عدم اطمینانش به آینده کاری و درسیش استرسش رو بیشتر هم کرده. این علائم مربوط به همین دوره پریودی هست؟ چقدر طول میکشه تا خوب شه؟ من چه کارهایی از دستم بر میاد تا براش انجام بدم؟ و چه کارایی رو نباید انجام بدم؟

لینک به دیدگاه
مردان هم چرخه ای مشابه قاعدگی دارند

آیا فکر می کنید سيکل قاعدگی تنها در زنان وجود دارد؟ تغییرات دوره ای در ميزان هورمون مردانه (تستوسترون) در مردان نیز می تواند باعث تغییرات در خلق ، میل جنسی ، سطح انرژی ، رشد ریش و حتی تعداد اسپرم شود.

پژوهش ها نشان می دهند که مردان در هنگام در اوج بودن اين چرخه، احساس خوب بودن دارند، دارای اندامی متناسب هستند و ميزان خواب آنها کمتر است، در حالی که در زمان افت در اين چرخه، بی علاقه و بی تفاوت هستند و تمایل به بزرگ کردن مسائل کوچک دارند.

به اين ترتيب و با پيگيری وضعيت چرخه ماهیانه خود، مردان قادر خواهند بود تا تغییرات خلق و خوی خود را بهتر پیش بینی کنند و با ديگران ارتباط بهتری داشته باشند و از بودن در کنار ديگران احساس بهتری داشته باشند.

سلام

ببخشید همسر من الان یک ماهه که خیلی عصبیه. زود دعوا میکنه و هر چیز کوچیگی رو بزرگ می کنه. جدیدا خیلی استرس کار و درساش رو هم داره و همین عدم اطمینانش به آینده کاری و درسیش استرسش رو بیشتر هم کرده. این علائم مربوط به همین دوره پریودی هست؟ چقدر طول میکشه تا خوب شه؟ من چه کارهایی از دستم بر میاد تا براش انجام بدم؟ و چه کارایی رو نباید انجام بدم؟

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

سلام

سلام عزیزم

خانومی زمان پریودی اقایون هم مثل خانومها هر ماه یک بار و یا یک ماه و نیم یکبار رخ میدهد و به مدت 3 روز و روی روح و روان اثر میذاره و بیقرارش میکنه این توضیحاتی که شما دادید احتمال همزمان با پریودی هست اما با این شدت و مدت زمان طولانی خیر دلیل فشار روحی ناشی از موارد دیگری چون همین فشار کار و درس و مسئولیت زندگی که خودتون اشاره کردید داره و کمک شما اینه که کنارش باشید و زیاد تو این مواقع دور و برش رو پیچیده تر نکنید و ارامش داشته باشید ارامش و استراحت ، پیاده روی خیلی موثر در برقرار کردن ارامشش هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...