رفتن به مطلب

صندلی داغ شماره 57 با حضور سپیده (Sepideh.mt)

Mr.101

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان

:w16:

اولین صندلی داغ سال 92 را اغاز میکنیم:hapydancsmil:

این بار یکی از دخترای گل انجمن روی این صندلی سوزناک نشسته:w02:

این شما و اینparoos-smile-new-20.gif

paroos-smile-new-83.gifسپیدهparoos-smile-new-83.gif

Sepideh.mtparoos-smile-new-84.gif

با توجه به تذکرات قبل

اسپم ممنوع:banel_smiley_4:

سوال تکراری هم نپرسید:banel_smiley_4:

هر وقت سری سوالاتتون جواب داده شد بعدیا را بپرسید:banel_smiley_4:

شروعth_running1.gif

• Like 35
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 95
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام دوستای گلمsigpic11632_10.gif

به من رسید آسمون تپید... خودم باید دعوت میکردم :icon_razz:

منم از بین لیسته دوستام اونایی که میدونم پیغام خصوصیم اذیتشون نمیکنه و پایه صندلی داغ هستن رو دعوت کردم ... بعضیارو هم از تاپیک بغلی برداشتم :دی

ولی ... ولی ... ولی ... اینجا اصلا دعوتی نیس ... هرکی خواست بیاد خیلیم خوشحالم میکنه

منتظرم :w02:

• Like 34
لینک به دیدگاه

سلومممممممممممممممممممممم:ws3:

ینی سوال بپرسم:gnugghender:

خوب برو ک رفتیم.............:hapydancsmil:

یک:از اسمت راظی هستی؟؟؟؟؟؟:ws38:

2.پسوند mt رو دقیقا ب چ منظوری گذاشتی؟؟؟؟

3.چرا من فکر میکنم ادم حساس و زودرنجی هستی؟حالا هستی؟؟؟؟؟

4.چند سالته؟؟؟؟تاریخ تولدتو کامل بگو پلیز.:5c6ipag2mnshmsf5ju3

5.تا اینجا از زندگیت راظی بودی؟؟؟؟؟؟؟؟ب اهدافی ک میخواستی رسیدی؟؟؟؟؟

6.یکی از مهم ترین ارزوهایی ک در گذشته داشتی و دست روزگار نذاشت تحقق پیدا کنه رو بگو.:icon_pf (34):

7.تا حالا عاشق شدی؟؟؟؟؟؟:ws37:اگه اره مشخصاتش با اونیکه تو رویاهات داشتی مطابقت میکنه؟؟؟؟؟:w02:اگه نه مرد زندگیت دوست داری چ خصوصیاتی داشته باشه؟؟؟؟؟:ws3:

8.برخوردت تو جامعه با جنس مخالف چطوریه؟؟؟؟؟؟ریلکسی:banel_smiley_4: یا خجالتی :5c6ipag2mnshmsf5ju3یا پرخاش جو :w000:یا مهربون؟؟؟؟؟:ws37:

9.اسم بهترین دوستای واقعی و مجازیتو بگو.

ده.چندتا خواهر و برادرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یازده.مایه داری؟؟؟؟؟؟؟:ws38:(سوال خصوصی رو میتونی ج ندی اگه دوست نداری گلم:ws37:)

فهلا همینا...........دوباره میام هااااااااااا:whistle:

• Like 14
لینک به دیدگاه

اییییییییییییی جانمممممممممممممممممممم. ببیننننننننننننن کی اینجااااااااااست. :aghosh:

سپید گلمممممممممممم.

چطوووووووووووووریییییییییی خواهرررررررررر؟

خوبیییییییی ضعیفهههههههههههههههه؟:ws28:

خب خب اینم سئواااالا. تا بعدا سر فرصت بیام.

اگه از کسی ناراحت یا عصبانی شی چیکارمیکنی؟

تا حالا چند بار به اخر خط رسیدی؟

نظرت راجع به من؟

نکات اخلاقی مثبتت؟

منقی؟

فعلنی همیناااااااااااااااااااااا:ws3:

• Like 14
لینک به دیدگاه

با سلام و صلوات بر محمد و خاندان پاکش میریم که این بخش از سوالات رو از سپیده خانوم شروع کنیم

خب اولین بخش سوالات رو با گزارشی از کارکردت در انجمن شروع می کنیم

شما تا حالا به مدیریت در نواندیشان فکر کردی؟

دوست داری مدیر شوی؟

چرا بین این همه تالار ادبیات رو انتخاب کردی برای فعالیتت؟

به نواندیشان وابسته ای یا نه؟

به ادامه سوالات می پردازیم:

اگر یه سکه فقط داشته باشی و یه جا گیر افتاده باشی و یه تلفن سکه ای اونجا باشه با یه غذا خوری و یه نفر که احتیاج به کمک داره اون سکه رو در چه راهی خرجش می کنی؟

از بلایای طبیعی کدومش فکر می کنی خطرناک تره؟

اگر یه روز فرصت داشته باشی که بری فضا یا ته اقیانوش کدومشو انتخاب می کنی؟

از بین تمام ورزش ها کدومش رو دوست داری؟کدومشو انجام میدی؟

این بود این بخش از سوالات و اما مشروح سوالات

از بین شهر های ایران کدومشو بیشتر دوست داری؟

فکر می کنی با ارزش ترین بنای تاریخی ایران چیه؟

بندرلنگه قشنگ تره یا جزیره کیش؟

از روانشناسی رنگ ها سر در میاری؟

چقدر دنبال علایقت میری؟

ادامه سوالات رو در بخش های بعدی سوالی به استحضارتون میرسانیم:icon_gol:

• Like 12
لینک به دیدگاه

سلام سپیده جون

خوبی؟

خب خب خب

1.بین خانوادت و دلتوآرزوهات کدومو انتخاب می کنی؟

2.اگر خوشبختیتو تو یه چیز ببینی و شادی پدرو مادرت چیز دیگه ای باشه کدومو انتخاب مبکنی؟

3.سپیده بنظرت آدم باید از خودش بگذره؟

عجب حال من امروز خرابه...

بهترین هارو برات آرزو میکنم عزیزم.:icon_gol:

• Like 12
لینک به دیدگاه

سلام سلام102320_Cherna-dancee.gif

خوبی؟

چه خبر و اینا :ws3:

اول فافا رو بزنیم که همه سوالا رو پرسید w000.gifچرا با من هماهنگ نیستی؟

زندگی در نگاهِ اول؟

تا حالا شده سعی کنی آدمی باشی که خودت نپسندی ولی اطرافیانت بپسندنش؟

تفاوت بین دوست با رفیق از نظرت چیه؟

چقدر به قولی که میدی پایبندی؟

دوست داشتنی رو چطور تعریف میکنی؟اصن به چه ادمایی میشه گفت دوست داشتنی؟

چقدر سعی میکنی پشتِ دوستات باشی؟(ینی همراهشون و اینکه حمایتشون کنی؟)

بدترین خصلتِ اخلاقیت؟

آدم منظمی هستی؟

به انرژی مثبت اعتقاد داری؟چند نفر از آدما رو میشناسی که حضورشون انرژی مثبتِ؟(فخط عدد بوگو :ws3:)

دیگههههههههههههههههههههههههههههههه هویـــــننن53720_drinks.gif

مرسی از دعوتتتتتتتتتتت سپید 636019_1237379fdqxrvb3f.gif

• Like 11
لینک به دیدگاه

به به سلام سپیده جانt4417.gif

بین کل رمان ها بیشتر از همه کدوم رمان رو دوست داشتی؟m1604.gif

دوست داری چه سوالی ازت بپرسن ؟؟؟؟؟m0720.gif

چه سوالی رو دوست نداری ازت بپرسن؟؟؟؟mistlsmile.gif

چه سوالی رو اگه بپرسن جواب نمی دی؟؟؟pxd1to9njhemdktavqrj.gif

زندگی رو تو چه زمانی بیشتردوست داری حال اینده یا گذشته؟؟zard24.gif

تاحالا تجدید اوردی؟تو چه درسی؟icon_mrgreen.gif

دوست داری خودت و عوض کنی (مثلا ارزو کردی کاش من فلانی بودم)؟؟0u8esyhbxe6v08gfn7e.gif

از قیا فت راضی ای ؟؟؟؟vkjd3bu3z2ggpi8h20kx.gif

از رفتارت؟؟؟؟beee_mini.gif

ازکسی متنفر هستی ؟؟؟gtwrrwyukxiyfukr2g9a.gif

در حال حاضر چیزی بیشتر از همه ناراحتت میکنه چیه؟padded.gif

اگه مجبور باشي يه كي رو بكشي ترجيه مي دي كي باشه و چرا؟411619_128fs2883590.gif

دلت مي خواست به جاي نشستن روي صندلي داغ چي كار مي كردي ؟m0308.gif

بین روز، زور، رزرو، زوزو کدومو انتخاب میکنی؟m0190.gif

منو که می بینی یاده چی می افتی ؟t4619.gif

دلت می خواد دفه دیگه کی رو صندلی بشینه ؟m1703.gif

حاضری موهاتو از ته یه روز بزنی ؟m1142.gif

تا حالا شده بخوای بزنی تو گوشه یکی و واقعا بزنی ؟t0131.gif7vg8gokz2j9dhu6d1fk2.gif

نظرت راجع به من؟t163if65v81y4s5778p.gif

براي يه نفر آرزوي خوب و.براي اون يكي آرزوي بد داري ،اسم نفرات؟؟؟4ri3xj1pm1t96e3z9z7z.gif

همين الان بهت مگن بين يه خونه ي خوب ،يه ماشين خوب و يه همسر خوب با يه شغل خوب يكي رو انتخاب كن،كدومو انتخاب ميكني؟؟؟drunksmilef.gif

چرا توی تالار معماری فعالیت نداری ؟w000.gif

تلخ ترین اتفاق زندگیت ؟

بهترین اتفاق زندگیت ؟

سال 91 برات چطور بود ؟ اگر خوب بود چرا و اگر هم بد بود بازم چرا ؟-2-37-.gif

.

.

.

.

.

فعلا کافیه ، اگر دوست داشتی بازم میام -2-40-.gif

• Like 9
لینک به دیدگاه
سلومممممممممممممممممممممم:ws3: علیکم سلوم

ینی سوال بپرسم:gnugghender: میخوای چای بیار دور هم چایی بزنیم

خوب برو ک رفتیم.............:hapydancsmil: کجا میخوای ببری منو؟

یک:از اسمت راظی هستی؟؟؟؟؟؟:ws38: خیلی اصن عاشقشم

2.پسوند mt رو دقیقا ب چ منظوری گذاشتی؟؟؟؟ فامیلیم پسوند داره ام اوله فامیلیمه تی اوله پسوندش

3.چرا من فکر میکنم ادم حساس و زودرنجی هستی؟حالا هستی؟؟؟؟؟ حساس هستم ولی زود نمیرنجم از کسی

4.چند سالته؟؟؟؟تاریخ تولدتو کامل بگو پلیز.:5c6ipag2mnshmsf5ju3 24 مهر هزار و سیصد و شصت و هی روزگار

5.تا اینجا از زندگیت راظی بودی؟؟؟؟؟؟؟؟ب اهدافی ک میخواستی رسیدی؟؟؟؟؟ نه به هیچ وجه راضی نبودم ... اهدافمم یه جاهایی خودم تنبلی کردم یه جاهایی روزگار دستمو بست

6.یکی از مهم ترین ارزوهایی ک در گذشته داشتی و دست روزگار نذاشت تحقق پیدا کنه رو بگو.:icon_pf (34): به غیر از بچگیا که همه آرزوی دکتر مهندس شدن و اینا داشتن من هیچوقت آرزویی نداشتم ... از یه جایی به بعد آرزو کردن واسم بی معنی شد ... تا پارسال که آرزوی سلامتیه کسیو داشتم حتی به قیمت مردن خودم اما نشد ....

7.تا حالا عاشق شدی؟؟؟؟؟؟:ws37:اگه اره مشخصاتش با اونیکه تو رویاهات داشتی مطابقت میکنه؟؟؟؟؟:w02:اگه نه مرد زندگیت دوست داری چ خصوصیاتی داشته باشه؟؟؟؟؟:ws3: عاشق نه فکر نکنم ... اما یکیو خیلی دوست داشتم هنوزم دارم با اینکه راهمون جدا شد از هم ... اونم چشم واکردم دنیا رو شناختم همدیگه رو دوس داشتیم

ولی خو اونیکه بخوام یه روزی باهاش زندگی کنم نبود

مرد زندگی :ws3: کلمه جالبیه ... خودم یه پا مردم ... یه رفیق خوب میخوام واسه زندگی

8.برخوردت تو جامعه با جنس مخالف چطوریه؟؟؟؟؟؟ریلکسی:banel_smiley_4: یا خجالتی :5c6ipag2mnshmsf5ju3یا پرخاش جو :w000:یا مهربون؟؟؟؟؟:ws37: بستگی داره ... تو شرایط مختلف با آقایون مختلف همه این برخوردارو دارم ... با بعضیا راحتم ... از بعضیا خجالت میکشم ... بعضیام جرات ندارن طرفم بیان ... بعضیارو هم خیلی دوس دارم و مهربونم

9.اسم بهترین دوستای واقعی و مجازیتو بگو. واقعی: فائزه،حدیث،فاطمه،زهرا،لیلا، محدثه،مهشید،محبوبه،نوید

مجازیامم که همه واقعی شدن اما نحوه آشناییمون مجازی بوده : فروغ،نگار،انوشه،مهند،میلاد،مهناز،سام ،محمدرضا،پانیسا، آرپاک ،حامد الرومن،ملیحه ، یوحنا

من چقد دوست دااااااااااااااااارم :)) ... همه اینا بهترین دوستامن که تو بدترین لحظه ها همیشه کنارمن

ده.چندتا خواهر و برادرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه برادر دارم

یازده.مایه داری؟؟؟؟؟؟؟:ws38:(سوال خصوصی رو میتونی ج ندی اگه دوست نداری گلم:ws37:) با توجه اون تعریفی که از مایه داری دارم واسه خودم نه

فهلا همینا...........دوباره میام هااااااااااا:whistle:

منو میترسونی؟ خو بیا :ws3:
  • Like 16
لینک به دیدگاه
اییییییییییییی جانمممممممممممممممممممم. ببیننننننننننننن کی اینجااااااااااست. :aghosh: خودتم که اومدی اینجا :aghosh:

سپید گلمممممممممممم. جووووووووونم

چطوووووووووووووریییییییییی خواهرررررررررر؟ خوبم خواهر

خوبیییییییی ضعیفهههههههههههههههه؟:ws28: من غیابی طلاق گرفتم ... اصن به من نمیرسی که

خب خب اینم سئواااالا. تا بعدا سر فرصت بیام.

اگه از کسی ناراحت یا عصبانی شی چیکارمیکنی؟ عینه برج زهرمار ساکت میشینم هیچی نمیگم

تا حالا چند بار به اخر خط رسیدی؟ تو ساله گذشته هزاران بار

نظرت راجع به من؟ روحیه لطیفی داری و خیلی مهربونی

نکات اخلاقی مثبتت؟ همش میخندم حتی تو بدترین شرایط و صبرمم زیاده

منقی؟ حساسیتم و اینکه نمیتونم از احساساتم حرف بزنم

فعلنی همیناااااااااااااااااااااا:ws3:

چه کم :hanghead:
  • Like 13
لینک به دیدگاه
با سلام و صلوات بر محمد و خاندان پاکش میریم که این بخش از سوالات رو از سپیده خانوم شروع کنیم شروع کن :ws38:

خب اولین بخش سوالات رو با گزارشی از کارکردت در انجمن شروع می کنیم ادمینه سایتی مگه؟ :ws3:

شما تا حالا به مدیریت در نواندیشان فکر کردی؟ آره اولا که جوگیر بودم فکر میکردم

دوست داری مدیر شوی؟ بودم دیگه :ws3:

چرا بین این همه تالار ادبیات رو انتخاب کردی برای فعالیتت؟ ییهو ناجور جذبش شدم

به نواندیشان وابسته ای یا نه؟ فکر کنم آره

به ادامه سوالات می پردازیم:

اگر یه سکه فقط داشته باشی و یه جا گیر افتاده باشی و یه تلفن سکه ای اونجا باشه با یه غذا خوری و یه نفر که احتیاج به کمک داره اون سکه رو در چه راهی خرجش می کنی؟ با سکه که نمیتونم برم غذا بگیرم مگه سکه بهار آزادی باشه،اون طرفم با سکه نمیتونه کاری کنه مگه همون سکه طلا باشه :ws3: .. زنگ میزنم یکی بیاد هم به من کمک کنه هم به اون یکی

از بلایای طبیعی کدومش فکر می کنی خطرناک تره؟ همشون ترسناکن

اگر یه روز فرصت داشته باشی که بری فضا یا ته اقیانوش کدومشو انتخاب می کنی؟ فضا

از بین تمام ورزش ها کدومش رو دوست داری؟کدومشو انجام میدی؟ من شنا رو دوس دارم ... الان که نه ولی قبلنا همین شنا

اگه پیاده روی ورزش حساب میشه من خیلی ورزشکارم:ws28:

این بود این بخش از سوالات و اما مشروح سوالات

از بین شهر های ایران کدومشو بیشتر دوست داری؟ من هرجا رفتم دلم موند اونجا و برگشتم تهران ... واسه زندگی همین تهرانو دوس دارم

فکر می کنی با ارزش ترین بنای تاریخی ایران چیه؟ همشون با ارزشن ... نمیشه ارجحیت داد

بندرلنگه قشنگ تره یا جزیره کیش؟ هیچکدومو ندیدم که :hanghead:

از روانشناسی رنگ ها سر در میاری؟ تقریبا ... از موضوع های مورده علاقمه

چقدر دنبال علایقت میری؟ من میرم اونا در میرن :ws3:

ادامه سوالات رو در بخش های بعدی سوالی به استحضارتون میرسانیم:icon_gol:

خودتی هادی؟ :ws38:
  • Like 12
لینک به دیدگاه
سلام سپیده جون سلام عزیزم

خوبی؟ فدات

خب خب خب

1.بین خانوادت و دلتوآرزوهات کدومو انتخاب می کنی؟ آرزویی که ندارم ... تو شرایطی که الان هستم دلم

2.اگر خوشبختیتو تو یه چیز ببینی و شادی پدرو مادرت چیز دیگه ای باشه کدومو انتخاب مبکنی؟ ینی خوشبختیه من باعث شادیه پدر و مادرم نیست؟

3.سپیده بنظرت آدم باید از خودش بگذره؟ واسه کی واسه چی؟ فقط واسه مادر آره

عجب حال من امروز خرابه... زودی خوب شو بازم بیا اینجا :*

بهترین هارو برات آرزو میکنم عزیزم.:icon_gol:

فدات شم عزیزم ... بهترینا تقدیم خودت
  • Like 10
لینک به دیدگاه
سلام سلام102320_Cherna-dancee.gifسلام

خوبی؟

چه خبر و اینا :ws3: خوبم و خبری نیست و اینا

اول فافا رو بزنیم که همه سوالا رو پرسید w000.gifچرا با من هماهنگ نیستی؟

زندگی در نگاهِ اول؟ تو نگاه اول راحترین کار ممکن

تا حالا شده سعی کنی آدمی باشی که خودت نپسندی ولی اطرافیانت بپسندنش؟ یادم نیست ولی فکر کنم آره

تفاوت بین دوست با رفیق از نظرت چیه؟ رفیق همدمه همراهه سنگ صبوره همیشه هست اسمش همیشه تو ذهنته ... دوست شاید یه آشنا با روابط یکم صمیمی

چقدر به قولی که میدی پایبندی؟ سعی میکنم پایبند باشم

دوست داشتنی رو چطور تعریف میکنی؟اصن به چه ادمایی میشه گفت دوست داشتنی؟ این یه جور حسه ... یه حسیه که وقتی یه نفرو میبینی به نظرت دوست داشتنی میاد نمیشه تعریفش کرد

شاید دو نفر با خصوصیات مختلف باشن ولی جفتشون دوست داشتنی باشن

چقدر سعی میکنی پشتِ دوستات باشی؟(ینی همراهشون و اینکه حمایتشون کنی؟) همه سعیمو میکنم شایدم موفق نباشم

بدترین خصلتِ اخلاقیت؟ عدم توانایی در ابراز احساسات و حساس بودنم

آدم منظمی هستی؟ میشه گفت

به انرژی مثبت اعتقاد داری؟چند نفر از آدما رو میشناسی که حضورشون انرژی مثبتِ؟(فخط عدد بوگو :ws3:) آره دارم ... همون کسایی که تو سوال F SH.67 اسمشونو گفتم

دیگههههههههههههههههههههههههههههههه هویـــــننن53720_drinks.gif

مرسی از دعوتتتتتتتتتتت سپید 636019_1237379fdqxrvb3f.gif

خواهش میشه :icon_redface:
  • Like 13
لینک به دیدگاه
به به سلام سپیده جانt4417.gifسلام مینای گل

بین کل رمان ها بیشتر از همه کدوم رمان رو دوست داشتی؟m1604.gif برباد رفته

دوست داری چه سوالی ازت بپرسن ؟؟؟؟؟m0720.gif همین سوالی که پرسیدی ازم

چه سوالی رو دوست نداری ازت بپرسن؟؟؟؟mistlsmile.gif سوالات شخصی و خانوادگی

چه سوالی رو اگه بپرسن جواب نمی دی؟؟؟pxd1to9njhemdktavqrj.gif جواب میدم ولی شاید واضح جواب ندم سوالی رو که نخوام

زندگی رو تو چه زمانی بیشتردوست داری حال اینده یا گذشته؟؟zard24.gif حال

تاحالا تجدید اوردی؟تو چه درسی؟icon_mrgreen.gif تو مدرسه نه ولی تو دانشگاه چرا ... ریاضی 2 به علت عدم حضور درکلاس

دوست داری خودت و عوض کنی (مثلا ارزو کردی کاش من فلانی بودم)؟؟0u8esyhbxe6v08gfn7e.gif نه دوس ندارم کسی باشم ولی دوس دارم از اینی که هستم بهتر باشم

از قیا فت راضی ای ؟؟؟؟vkjd3bu3z2ggpi8h20kx.gif آری

از رفتارت؟؟؟؟beee_mini.gif نه همیشه ... بعضی وقتا آدم خطا میکنه

ازکسی متنفر هستی ؟؟؟gtwrrwyukxiyfukr2g9a.gif تنفر نه ... ولی عدم علاقه چرا

در حال حاضر چیزی بیشتر از همه ناراحتت میکنه چیه؟padded.gif اینکه نیست

اگه مجبور باشي يه كي رو بكشي ترجيه مي دي كي باشه و چرا؟411619_128fs2883590.gif دل ندارم که

دلت مي خواست به جاي نشستن روي صندلي داغ چي كار مي كردي ؟m0308.gif رو صندلی یخ مینشستم

بین روز، زور، رزرو، زوزو کدومو انتخاب میکنی؟m0190.gif شب

منو که می بینی یاده چی می افتی ؟t4619.gif یاده *Cloudy sky* خدا شاهده اگه بدونم چرا ... اونم میبینم یاده تو میافتم

دلت می خواد دفه دیگه کی رو صندلی بشینه ؟m1703.gif هرکی بشینه خوبه

حاضری موهاتو از ته یه روز بزنی ؟m1142.gif آرررررهههه ... دلم میخواد ولی نمیشه

تا حالا شده بخوای بزنی تو گوشه یکی و واقعا بزنی ؟t0131.gif7vg8gokz2j9dhu6d1fk2.gif آره زدم یکی دوبار

نظرت راجع به من؟t163if65v81y4s5778p.gif گل و آروم

براي يه نفر آرزوي خوب و.براي اون يكي آرزوي بد داري ،اسم نفرات؟؟؟4ri3xj1pm1t96e3z9z7z.gif اوناییکه آرزوی خوب دارم زیادن ... آرزوی بدم واسه یه نفر دارم ولی اسمشو نمیگم

همين الان بهت مگن بين يه خونه ي خوب ،يه ماشين خوب و يه همسر خوب با يه شغل خوب يكي رو انتخاب كن،كدومو انتخاب ميكني؟؟؟drunksmilef.gif یه خونه خوبچرا توی تالار معماری فعالیت نداری ؟w000.gifمن الان هیچ جا فعالیت ندارم

تلخ ترین اتفاق زندگیت ؟ اتفاق بد زیاد افتاده ولی تلخترینش باید اونی باشه که بعدش طاقت نیارم ... پس هنوز تلخترین اتفاق نیافتاده

بهترین اتفاق زندگیت ؟ آشنا شدن با دوستام

سال 91 برات چطور بود ؟ اگر خوب بود چرا و اگر هم بد بود بازم چرا ؟-2-37-.gifافتضاح بود ... جزو همون سوالاس که نمیتونم جواب بدم

.

.

.

.

.

فعلا کافیه ، اگر دوست داشتی بازم میام -2-40-.gif

خیلی دوست دارم حتما بیا ... سوالات باحاله :ws37:
  • Like 10
لینک به دیدگاه

سلام سپیده جون. مرسی از دعوتت.زیاد بلت نییتم از این سوالا. حالا همین طوری یه چن تا میگم وقتایی که تو زندگیت حس میکنی به آخر خط رسیدی چی برت میگردونه؟ چن جفت جوراب داری؟ !!!چن جفت کفش داری؟خواب زیاد میبینی یا کم؟ چه قدر بهشون اعتقاد داری و دنبالشون میری؟چه کار یا چه اخلاقی باعث میشه یه نفر رو برای همیشه از زندگیت حذف کنی؟اگه بخوای رابطت رو با یه نفر کم رنگتر کنی ترجیح میدی رک بهش بگی یا با کم محلی کردن بهش بفهمونی؟چه قدر آدم رکی هستی؟اگه رءیس پلیس بودی و توی یه موقعیت بحرانی گروگانگیرا مجبورت کردن یه نفر از خودشونو که خیلی هم ادم جالبی نیس و خلاف کاره بکشی تا اینکه یه ساختمون با دویست نفر آدم رو منفجر نکنن کدوم رو انتخاب میکنی؟ میکشیش یا میذاری هر کاری خواستن بکنن و منفجر کنن ساختمون رو. با فرض اینکه راه دیگه ای هم نباشه؟چه قدر تاحالا حس کردی دیگران از صبور بودنت سوءاستفاده کردن؟از چه چیزی توی زندگیت بیشتر از همه میترسی؟به رفتار متقابل اعتقاد داری؟ یعنی با هر کس همون طور که باهات برخورد کرده برخورد میکنی یا یک سری چهارچوب ها و اصول اخلاقی خاص خودتو برای عکس العمل ها داری؟بهترین عطری ک دوست داری اسمش چیه؟ دوست داری از ایران بری؟ کدوم کشور رو ترجیح میدی؟ بازم ممنون از دعوتت :)

• Like 6
لینک به دیدگاه

درود...

سوال اول که همیشه تو صندلی ها میپرسم...

1- نظرت راجع به دختری که مکانیک میخونه؟

2- فیلم، کتاب، اهنگی که دیدن، خواندن و گوش دادنش رو بهم توصیه میکنی؟

3- امروز قیمت پیاز چند بود؟چرا؟

4-ده سال دیگه سپیده کجاست؟داره چیکار میکنه؟

5-یک مطلب خنده دار بگو:ws3:

همیشه شاد و سرزنده بمانی عزیزمhapydancsmil.gif

• Like 6
لینک به دیدگاه

من آمده ام وای وای

خوبی ؟ خوشی؟ سلامتی؟

1- من و بیشتر دوست داری با بهناز رو؟

2- جوجه چه رنگی دوس داری؟

3- بهش بگم آره؟

4- به نظرت من این چند روز کار خوبی کردم؟

5- موهات رو چه رنگی باشه خیلی دوس داری؟

همینا فعلاً!

• Like 8
لینک به دیدگاه
سلام سپیده جون.سلام عزیزم

مرسی از دعوتت.زیاد بلت نییتم از این سوالا.هرچی بلدی بپرس :)

حالا همین طوری یه چن تا میگم

وقتایی که تو زندگیت حس میکنی به آخر خط رسیدی چی برت میگردونه؟ اینکه زندگی ادامه داره ... و زنده ها مجبورن که زندگی کنن پس تو اون حال بد موندنم فایده ای نداری دردی ازم دوا نمیشه،بهتره برگردم و ادامه بدم

چن جفت جوراب داری؟ !!! کم دارم از اون جوراب اسپرتا 3 تا ولی از اون رنگ پا و نازکا زیاد دارم

چن جفت کفش داری؟10 تا اینا

خواب زیاد میبینی یا کم؟زیاد

چه قدر بهشون اعتقاد داری و دنبالشون میری؟من نمیرم دنبالشون ولی هی خودشون واقعی میشن

چه کار یا چه اخلاقی باعث میشه یه نفر رو برای همیشه از زندگیت حذف کنی؟دلم بشکنه ازش و حرمتای بینمون از بین بره

اگه بخوای رابطت رو با یه نفر کم رنگتر کنی ترجیح میدی رک بهش بگی یا با کم محلی کردن بهش بفهمونی؟کم محلی میکنم ... نفهمید میگم بهش

چه قدر آدم رکی هستی؟میشه گفت رکم

اگه رءیس پلیس بودی و توی یه موقعیت بحرانی گروگانگیرا مجبورت کردن یه نفر از خودشونو که خیلی هم ادم جالبی نیس و خلاف کاره بکشی تا اینکه یه ساختمون با دویست نفر آدم رو منفجر نکنن کدوم رو انتخاب میکنی؟ میکشیش یا میذاری هر کاری خواستن بکنن و منفجر کنن ساختمون رو. با فرض اینکه راه دیگه ای هم نباشه؟خو من الان رییس پلیس نیستم ... اونا میدونن چجوری مدیریتش کنن که اتفاق بدی نیفته تا حد امکان...این موقعیت یه جور سیاستی میخواد که من الان بلد نیستم

چه قدر تاحالا حس کردی دیگران از صبور بودنت سوءاستفاده کردن؟زیاد

از چه چیزی توی زندگیت بیشتر از همه میترسی؟هرچی که میترسیدم سرم اومد... الان بیشترین ترسم از اینه که سنم بره بالا و من هنوز هیچی نشده باشم

به رفتار متقابل اعتقاد داری؟ یعنی با هر کس همون طور که باهات برخورد کرده برخورد میکنی یا یک سری چهارچوب ها و اصول اخلاقی خاص خودتو برای عکس العمل ها داری؟من واسه خودم یه تعریفا و چارچوبایی دارم اما به اینکه هر عملی عکس العملی داره هم اعتقاد دارم

بهتر بگم کسی بدی کنه نمیگم بدی کرد منم باید مثه خودش باشم بدی کنم ... نه نهایت طرف رو حذف میکنم از زندگیم ... ولی معتقدم که همون کاری که با من کرد سرش میاد

بهترین عطری ک دوست داری اسمش چیه؟من لانوین اکسیژن و ورساچه کریستال نویر

دوست داری از ایران بری؟ آره

کدوم کشور رو ترجیح میدی؟ انگلیس

بازم ممنون از دعوتت :)

ممنون که اومدی بانو:ws37::icon_gol:

راستی ببخشید پست قبلی من همه پشت سر هم افتاد و نتونستم درستش کنم

فدای سرت،من درستش کردم :ws3:

• Like 12
لینک به دیدگاه
به سپیِ خودم :w36: پانیم (1782).gif

فکر میکنی سوالی باشه که من جوابشو ندونم؟:ws3:شایدم :whistle:

فدات شم عزیزم :*

بگوووو منو چندتا دوس داری؟:girl_in_dreams:

توروووو خیلییییییییی ... اصن یه وضیاااااا :*

درود... درود بانو

سوال اول که همیشه تو صندلی ها میپرسم...

1- نظرت راجع به دختری که مکانیک میخونه؟ تو اولین دختری بودی که این شرایط رو داشتی ... همیشه فکر میکردم خیلی جدی و خشک باید باشی ولی خو اینجوری نیستی ... تازشم رشته رشتس دیگه ... چه فرقی داره چی بخونی،اگه خودت لذت میبری از رشتت

2- فیلم، کتاب، اهنگی که دیدن، خواندن و گوش دادنش رو بهم توصیه میکنی؟همه اینا خیلی زیادن :دی

3- امروز قیمت پیاز چند بود؟چرا؟ امروز نرفتم پیاز بگیرم :hanghead:

4-ده سال دیگه سپیده کجاست؟داره چیکار میکنه؟امیدوارم 10 ساله دیگه سپیده از این حالت بلاتکلیفیش دراومده باشه ... رفته باشه دنباله همه علاقمندیا و هنرایی که نصفه نیمه دنبالشون کرد و مهمتر از همه یه طراح فوق العاده باشه

5-یک مطلب خنده دار بگو:ws3:اینو بذار یه مطلب خنده دار یادم اومد تو یه پست دیگه واست مینویسم

همیشه شاد و سرزنده بمانی عزیزمhapydancsmil.gif

خودت شاد و سرزنده تر بمونی خانوم گل:ws37:

من آمده ام وای وای عشق فریاد کند من آمده ام که ناز بنیاد کند

خوبی ؟ خوشی؟ سلامتی؟ ای آره

1- من و بیشتر دوست داری با بهناز رو؟:ws28:جفتتون کنار هم خیلی خوردنی هستین ... بهنازم خیلی عشقه... جفتتونو دوس دارم

2- جوجه چه رنگی دوس داری؟ جوجو رنگی دوس ندارم گناه دارن ... از محلی خوشگلا که کرم قهوه این دوس دارم

3- بهش بگم آره؟ صد در صد:w16:

4- به نظرت من این چند روز کار خوبی کردم؟ اینم صد در صد:w16:

5- موهات رو چه رنگی باشه خیلی دوس داری؟ پرکلاغی:ws37:

همینا فعلاً!

فعلا؟ ینی بازم میای؟ نیای من میدونم و تو:w02:
  • Like 11
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...