رفتن به مطلب

اولین شماره مجله تخصصی مهندسی مکانیک(حرکت)

ارسال های توصیه شده

دوستان همگی خسته نباشین

به نظرم الان انتقادا زیاد مفید فایده نباشن

فکر میکنم برای شماره بعدی باید برای هر قسمت همون بخش رو در شماره اول بررسی کرد و نقص ها رو اونجا بررسی کرد و برطرف کرد.

اونطوری هم عملیاتی هست و هم به صورت جزئی همه چی توسط همون تیم مرتبط به اون بخش بررسی میشه

از الان هم رو کمک من در کنار خودتون آقا حمید حساب کنین :a030: :w16:

لینک به دیدگاه

از حمید و مریم عزیز بابت همه زحماتی که برای این مجله کشیدن و تو دوماه بعد قولی که داده بودن تونستن تمام مطالب مهندسین مکانیک تالار رو که از مدتها پیش مونده بود جمع آوری کنن و این شماره پر محتوا رو که بیشتر دسترنج خود بچه ها هست رو آماده کنه تشکر میکنم از اسماعیل و همه کاربران فعال تالار که به نوعی برای دادن این شماره زحمت کشیدن ممنونم و به همه بچه های مکانیک تبریک میگم. انشالا شاهد موفقیتهای بیشتر باشیم.

دوستان از لینک زیر از سرور نواندیشان میتونند برای دانلود مستقیم مجله استفاده کنند:

دانلود

لینک به دیدگاه

دستت درد نکنه حمید جان - خیلی عالیه :icon_gol:

البته هنوز مفصل نخوندم - ولی همینکه کار خروجی داشت خیلی خیلی ارزشمنده

و فقط از این به بعد باید همیت داشته باشیم

به شما و همه دوستان بزرگواری که مقاله فرستادن - دوستانی که برای بهبود شماره های بعدی دلسوزانه نقد میکنن

خدا قوت میگم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

فراخوان شماره دوم مجله در روزهاي آتي زده خواهد شد.:a030:

هر كسي از بچه ها كه ميتواند در هر قسمتي از شماره بعدي در بهتر شدن كيفيت طراحي و كلاً ظاهر مجله به ما كمك كنند از طريق پيغام خصوصي به حميد يا بنده اعلام آمادگي كنند.:icon_gol:

چه من باشم و چه نباشم مجله پابرجاست.

اگه من بودم (كه بعيد ميدونم) تمام تلاشم رو در راستاي پيشرفت هر چه بيشتر مجله انجام خواهم داد ولي اگه نبودم تقاضا ميكنم مدير بعدي نيز تمام تلاش خودش رو بكار بگيره.

لینک به دیدگاه
فراخوان شماره دوم مجله در روزهاي آتي زده خواهد شد.:a030:

هر كسي از بچه ها كه ميتواند در هر قسمتي از شماره بعدي در بهتر شدن كيفيت طراحي و كلاً ظاهر مجله به ما كمك كنند از طريق پيغام خصوصي به حميد يا بنده اعلام آمادگي كنند.:icon_gol:

چه من باشم و چه نباشم مجله پابرجاست.

اگه من بودم (كه بعيد ميدونم) تمام تلاشم رو در راستاي پيشرفت هر چه بيشتر مجله انجام خواهم داد ولي اگه نبودم تقاضا ميكنم مدير بعدي نيز تمام تلاش خودش رو بكار بگيره.

مهندس حرفات مشکوکه - انگار تو فکر رفتنیاااا

در هر صورت بنده هم همین نظر رو دارم و معتقدم کار فرهنگی باید مستقل از هر حاشیه ای باشه

و پیشنهاد دارم هر چهار ماه یک شماره بدیم - حالا 4 ماه نشد هر سه ماه

به نظرم 2 ماه یکم زوده

لینک به دیدگاه

در هر صورت بنده هم همین نظر رو دارم و معتقدم کار فرهنگی باید مستقل از هر حاشیه ای باشه

به نظرم 2 ماه یکم زوده

من نظرم این هست که دو ماه یکبار ولی با حجم کمتر مطالب داشته باشیم...اینجوری پویایی تالار حفظ میشه و در طی سال میشه 6 تا...زیاد نیست که:ws3:

راستی دوستان نظرتون در مورد آموزش های نرم افزاری چیه؟ چه بخشی بیشتر بهش پرداخته بشه؟

بخش سیالات واسه شماره بعدی در چه زمینه ای بیشتر متمرکز بشه؟

لینک به دیدگاه

به نظرم 2 ماه یکم زوده

فعلاً که هستم :a030:

ولی رفتنم دور از ذهن نیست :ws37:

قصد زدن فراخوان این هست که دوستان فرصت کافی رو داشته باشند برای هرکاری. هم ارائه مطلب و هم طراحی.

مثلاً فراخوان الان زده بشه یه فرجه میدیم (مثلاً یک ماه) و بعدشم که کار طراحی و جمع آوری هست که این پروسه خودش خیلی طول میکشه.

لینک به دیدگاه

آقا سلام یه مدتی نبودم الان تازه یه سری زدم دیدم اولین شمارش چاپ شده خیلی خیلی خوشحال شدم انشا الله شماره های بعدی دست شما درد نکنه واقعا زحمت کشیدید دمتون گرم:a030:

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستانی که در بخش طراحی و صفحه آرایی میتونن کمکی در جهت پیشرفت مجله کنند برای من پیام خصوصی بگذارند تا یکسری هماهنگی ها رو با هم داشته باشیم در نسخه بعدی مجله

بقیه دوستان هم به فکر نسخه آتی باشید و مطلب بنویسید:ws3:میخوایم بترکونیم:w02:

لینک به دیدگاه
آقا سلام یه مدتی نبودم الان تازه یه سری زدم دیدم اولین شمارش چاپ شده خیلی خیلی خوشحال شدم انشا الله شماره های بعدی دست شما درد نکنه واقعا زحمت کشیدید دمتون گرم:a030:

درود...منتظر مطلب شما برای شماره های بعدی هم هستیم...:icon_gol:

با سلام

دوستانی که در بخش طراحی و صفحه آرایی میتونن کمکی در جهت پیشرفت مجله کنند برای من پیام خصوصی بگذارند تا یکسری هماهنگی ها رو با هم داشته باشیم در نسخه بعدی مجله

بقیه دوستان هم به فکر نسخه آتی باشید و مطلب بنویسید:ws3:میخوایم بترکونیم:w02:

شما تاپیک فراخوان رو بزن، ما هم مطلبمون رو آماده میکنیم.:w02:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...
  • 4 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...