رفتن به مطلب

نظرسنجی مسابقه : خاطرات نوروز 92

- Nahal -

بهترین خاطره نوروزی؟  

150 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین خاطره نوروزی؟

ارسال های توصیه شده

ممنون از دوستای عزیزی که تو این تاپیک شرکت کردن و به ما رای دادن.منم با نظر F SH.67 عزیز موافقم.موضوع خاطرع نویسی بود نه جملات ادبی.منم فقط حس و حال اون لحظمو نوشتم.امیدوارم که خوشتون اومده باشه.:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 47
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تبریک میگمممممممم به 2 نفر اول :icon_redface:

و ممنون ار کسایی که به خاطره ام رای دادنhapydancsmil.gif

امیدوارم همیشه لحظات شادی توو زندگیتون داشته باشین:icon_gol::w16:

• Like 6
لینک به دیدگاه
من الان افسردگی گرفتم:hanghead:

یکم بچه ها کم لطفی کردن در حق بعظیامون:4564:

اینم تو دلم مونده بود بگم ک راحت شم در جواب بعظی دوستانم......................:اسم تاپیک خاطره نویسی از نوروز بود نه صرفا ی خاطره ادبی و شاعرانه از نوروز 92.........:banel_smiley_4:

خو راحت شدم...........:hanghead:

ممنون از دوستای عزیزی که تو این تاپیک شرکت کردن و به ما رای دادن.منم با نظر F SH.67 عزیز موافقم.موضوع خاطرع نویسی بود نه جملات ادبی.منم فقط حس و حال اون لحظمو نوشتم.امیدوارم که خوشتون اومده باشه.:icon_gol:

دوستای مهربونم معمولا میگیم خاطره یکی ادبی می نویسه یکی طنز و ....

نمیشه اجبار کردم تنها ادبی باشه یا تنها طنز. حالا یکی خاطره طنز می نویسه یکی حس و حالشو ادبی.

متن فراخوان:

در چند خط خاطرات و یا اگر خاطره خاصی تو نوروز امسال داشتین برامون بنویسین.

از چیدن سفره هفت سین ،مسافرت رفتن ، مهمونی ها ، عیدی گرفتن ، شیرینی و آجیل خوردن ،از سیزه بدر و .... خلاصه هر چی دلتون می خواد و مربوط به نوروز امسال هست.

• Like 7
لینک به دیدگاه

خاطره نويسي صرف اينكه يك سري كلمات ساخته ذهن را در كنار هم قرار ميدهد، انتقال دهنده نوع حس و حال در آن لحظه خاص نيز هست. به همين دليل است كه خاطره خودم براي من ِ نويسنده خاطره، بسيار با احساس و جالب هستش ولي مطمئناً براي خواننده كه منتظر خواندن يك متن ادبي با كلمات ثقيل و دهان پركن مي باشد جالب نيست. (خودم رو مثال زدم ولي بصورت كلي گفتم)

كلاً منظورم از اين حرف اينه كه هر خاطره فضاي خاص نويسنده رو منعكس مي كنه. تصور و تجسم اون فضا (خود را جاي نويسنده قرار دادن) ميتونه خيلي خيلي در درك خاطره مؤثر باشه.

خاطرات همه خوب بود و قابل احترام. :a030: و سلايق متفاوت و باز هم قابل احترام :icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

من ندیدم نظرسنجی رو . همشون خوب بودن :a030:

خاطره ی 3 و 7 رو دوست داشتم مخصوصاً آخرشونو :hanghead:

خاطره 2 و 6 هم خنده دار بودن :ws28:

• Like 8
لینک به دیدگاه
دوستای مهربونم معمولا میگیم خاطره یکی ادبی می نویسه یکی طنز و ....

نمیشه اجبار کردم تنها ادبی باشه یا تنها طنز. حالا یکی خاطره طنز می نویسه یکی حس و حالشو ادبی.

متن فراخوان:

منم همینو گفتم ک سارا جون:w02: چون عده ای اشاره کردن ک متن ها از قاعده ادبی خارج ان اینو گفتم ..........:banel_smiley_4:

• Like 7
لینک به دیدگاه
من الان افسردگی گرفتم:hanghead:

یکم بچه ها کم لطفی کردن در حق بعظیامون:4564:

اینم تو دلم مونده بود بگم ک راحت شم در جواب بعظی دوستانم......................:اسم تاپیک خاطره نویسی از نوروز بود نه صرفا ی خاطره ادبی و شاعرانه از نوروز 92.........:banel_smiley_4:

خو راحت شدم...........:hanghead:

من تا حالا خاطره ننوشتم به این صورت ..

آخه من اگه بخوام به اون روشی که تو دفتر خاطراتم مینویسم اینجا هم بنویسم که دیگه مطمئنا برا هیشکی قابل لمس نیست ... همش رمزیه :ws3: این بار اولم بود خیلی سعی کردم خودمونی باشه ...

ولی به نظر خودم برا بار اول بدک نبود :w02:

• Like 5
لینک به دیدگاه
من تا حالا خاطره ننوشتم به این صورت ..

آخه من اگه بخوام به اون روشی که تو دفتر خاطراتم مینویسم اینجا هم بنویسم که دیگه مطمئنا برا هیشکی قابل لمس نیست ... همش رمزیه :ws3: این بار اولم بود خیلی سعی کردم خودمونی باشه ...

ولی به نظر خودم برا بار اول بدک نبود :w02:

من کلا تو فاز خاطره نویسی نیستم.......نه تو دفتر نه هیچ جای دیگه.....:ws3:

ولی با نظرتون موافقم.....برا بار اول خوب بود:w16:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...