رفتن به مطلب

* تجربیات شخصی رموز زیبایی *

*Polaris*

ارسال های توصیه شده

سـلام

ما هر چقدر مقالات زیبایی و توصیه های مختلف در مورد پوست، مو، نحوه ی آرایش کردن و... را بخوانیم در بیشتر موارد توصیه هایی را اجراء می کنیم که توسط شخص دیگری امتحان شده باشند و شخص نتیجه ی دلخواه را گرفتـه باشد.

مسلمـاً هرکدام از ما تجربیات زیادی در زمینه آرایش و بهداشت داریم که این تجربیات میتواند در خصوص: کرم ها، انواع ماسک ها، سبک خاصی از آرایش، مدل مو و هرچیزی که به دنیای آرایش و زیبایی مربوط میشود باشد.

پس بیــائید تجربیاتمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

* * * * * * *

لطفـــاً:

اسپم نکنید.

سوالات تان به طور واضح بپرسید تا دوستانی که اطلاعی در مورد موضوع دارند پاسخ گو باشنـد.

شخصی که جواب میدهد لطفاً از سوال نقل قول بگیرد تا تاپیک نظم پیش رود.

لطفا آموزش ها را از سایت های دیگر در این تاپیک کپی نکنید. برای کپی کردن میتوانید در تاپیک های دیگر فعالیت کنید؛ این تاپیک صرفاً جهت تجربه های اعضاء می باشد.

با تشکر :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • پاسخ 194
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اول خودم شروع می کنم تــا دوستان اگر سوالی دارند،تشریف بیــارند.

یکی از دوستانم در مورد پرپشت شدن ابرو سوال کرده بود. با توجه به تجربه ای که خودم کسب کردم،استفاده از محلول هایی که در داروخانه برای این کار وجود دارد معمولاً باعث از بین رفتن پوست زیر ابرو می شود و این برای وقتی که میخواهیم از خانه خارج شویم خیلی اذیت کننده می شود. استفاده از روغن های بادام و یا کرچک هم تاثیر زیادی ندارد.

بهترین راه حلی که خودم در این مدت کسب کردم این هست: برای تمیز کردن و برداشتن ابرو از قیچی و تیغ استفاده کنید و از سُرمه به جای ِ مداد یا سایه ی ابرو استفاده کنید.

لینک به دیدگاه
اول خودم شروع می کنم تــا دوستان اگر سوالی دارند،تشریف بیــارند.

یکی از دوستانم در مورد پرپشت شدن ابرو سوال کرده بود. با توجه به تجربه ای که خودم کسب کردم،استفاده از محلول هایی که در داروخانه برای این کار وجود دارد معمولاً باعث از بین رفتن پوست زیر ابرو می شود و این برای وقتی که میخواهیم از خانه خارج شویم خیلی اذیت کننده می شود. استفاده از روغن های بادام و یا کرچک هم تاثیر زیادی ندارد.

بهترین راه حلی که خودم در این مدت کسب کردم این هست: برای تمیز کردن و برداشتن ابرو از قیچی و تیغ استفاده کنید و از سُرمه به جای ِ مداد یا سایه ی ابرو استفاده کنید.

استفاده از سرمه برای ابرو خیلی خوبه.محلول خرگوشک هم از عطاری بخرین بزنین خیلی خوبه.

لینک به دیدگاه
استفاده از سرمه برای ابرو خیلی خوبه.محلول خرگوشک هم از عطاری بخرین بزنین خیلی خوبه.

منم سرمه رو شنیدم ولی استفاده نکردم

یه نمونه رو میتونین خودتون تو خونه درست کنید.از فندق یا بادام میتونین استفاده کنید یه سوزن تو فندق فرو کنید و رو آتیش نگه دارین تا کاملا سیاه بشه و بسوزه بعد پودرش کنید و برای پر پشت شدن ابرو یا سایه استفاده کنید.

لینک به دیدگاه
منم سرمه رو شنیدم ولی استفاده نکردم

یه نمونه رو میتونین خودتون تو خونه درست کنید.از فندق یا بادام میتونین استفاده کنید یه سوزن تو فندق فرو کنید و رو آتیش نگه دارین تا کاملا سیاه بشه و بسوزه بعد پودرش کنید و برای پر پشت شدن ابرو یا سایه استفاده کنید.

من درست کردم

با پسته و فندق و بادوم.البته هر کدوم جدا.

واقعا بوی سوختگی بدی میداد.اما باعث بهتر شدن وضعیت مژه ها میشه.

لینک به دیدگاه
سلام:ws3:

مژه های من بلنده.اما فر نیست.ریمل هم دوس ندارم.چکارشون کنم خوشگل وایسن؟:ws3:

مژه فر کن میتونی استفاده کنی:hanghead:

ریمل چرا دوس نداری؟اینجوری میشه کهflirtysmile3.gif

لینک به دیدگاه

اگر می خواید ابروهاتون پر پشت بشه یا اگه قسمت هایی ازش ریخته و می خواید دوباره و سریع رشد کنه یه بسته قرص HD یا LD رو کامل خالی کنید و خرد کنید تا کامل پودر بشه( برای این کار می تونید از هاون استفاده کنید)

شب ها قبل از خواب روی قسمت هایی که می خواید بذارید فقط حواستون باشه که رو صورتتون پخش نشه چون تاثیر خیلی زیاده و ممکنه جایی که نمی خواید مو در بیا یا موهاش ضخیم بشه:ws37:

سیر هم برای رشد ابرو خوبه اما ازش استفاده نکنید چون باعث افتادگی پوست بالای چشم میشه

لینک به دیدگاه
سلام:ws3:

مژه های من بلنده.اما فر نیست.ریمل هم دوس ندارم.چکارشون کنم خوشگل وایسن؟:ws3:

سلام

عزیزم من خودم مدت هاست چند شب یکبار قبل از خواب کمی روغن زیتون و یا روغن کرچک به مژه هام میزنم،می تونی اینکار رو با یک برس خشک ریمل انجام بدی.

گاهی اوقات هم از سرمه برای کشیدن خط چشم استفاده کن تا مژه هات تقویت بشن.

الان هم از فرم و پر پشتی مژه هام خیلی راضی ام. :ws37:

لینک به دیدگاه

اگه می خواید گونه هاتون از چیزی که الان هست به طور طبیعی کمی برجسته تر و تپل تر بشه راه حلش خیلی آسونه کنجد .

چطوری استفاده کنیم به سادگی .

روزانه یک قاشق سوپ خوری کنجد خام بخورید اگر طعم کنجد خام براتون خوشایند نیست می تونید کنجد بو داده بخورید اما تاثیر کمتر و کند تر میشه برای بهتر اثر گذاشتن کنجد رو با عسل بخورید .

یک قاشق سوپ خوری کنجد + یک قاشق مربا خوری عسل

بعد از یک ماه تاثیرش رو حس می کنید.

لینک به دیدگاه

سرمه رو از جایی تهیه میکنید یا خودتون درست میکنید، چون خیلی جاها دوده میفروشن..

نحوه درست کردن سرمه رو از دوستان کسی بلده؟

محلول خرگوشک چی هست؟کاراییش چیه؟

لینک به دیدگاه

سرمه من از عطاری دکتر روا زاده خریدم .

برای رشد ابرو هست.بوش ممکنه اذیت کنه.رنگش تیره هست روی ابرو می زنی و میزاری خشک شه یک ساعتی بمونه.از رزماری و ... برای ابرو بهتر بود برای من.

لینک به دیدگاه
سرمه من از عطاری دکتر روا زاده خریدم .

برای رشد ابرو هست.بوش ممکنه اذیت کنه.رنگش تیره هست روی ابرو می زنی و میزاری خشک شه یک ساعتی بمونه.از رزماری و ... برای ابرو بهتر بود برای من.

آدرس عطاری رو میدی؟

لینک به دیدگاه

مامان ِ یکی از دوستانم خودش درست میکنه و همراه با کیف مخصوصش میفروشـه. اینکه کیف داره خیلـی عالیـه؛ به خصوص وقتی میخوای توی ابروت بکشی باعث میشه سرمه ی بیش از حد نزنی و ابروت رو کاملاً طبیعی نشون میـده. چون من قبلاً از جای ِ مخصوص سرمه استفاده میکردم و اصلاً راضی نبودم.

لینک به دیدگاه
سلام

عزیزم من خودم مدت هاست چند شب یکبار قبل از خواب کمی روغن زیتون و یا روغن کرچک به مژه هام میزنم،می تونی اینکار رو با یک برس خشک ریمل انجام بدی.

گاهی اوقات هم از سرمه برای کشیدن خط چشم استفاده کن تا مژه هات تقویت بشن.

الان هم از فرم و پر پشتی مژه هام خیلی راضی ام. :ws37:

مرسیییییییییییییی

اما هم بلنده.هم زیاد.دیگه تقویت نمیخواد:ws3:فقط میخوام حالت بگیرن:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
مرسیییییییییییییی

اما هم بلنده.هم زیاد.دیگه تقویت نمیخواد:ws3:فقط میخوام حالت بگیرن:5c6ipag2mnshmsf5ju3

جیگـــرتـــوووو... :boos:

عزیزم وقتی داری روغن رو با برس میزنی، چند بار این کار رو انجام بده و مثل ریمل زدن به مژه هات فرم بده. اینی که دارم میگم خیلی زود جواب نمیده؛ من الان چند سال هست که اینکار رو میکنم.

نمیدونم بقیه دوستان روش سریع تری سراغ دارن یــا نه... :ws38:

لینک به دیدگاه
جیگـــرتـــوووو... :boos:

عزیزم وقتی داری روغن رو با برس میزنی، چند بار این کار رو انجام بده و مثل ریمل زدن به مژه هات فرم بده. اینی که دارم میگم خیلی زود جواب نمیده؛ من الان چند سال هست که اینکار رو میکنم.

نمیدونم بقیه دوستان روش سریع تری سراغ دارن یــا نه... :ws38:

wetkissf.gif

خب فک نکنم چیزی هم باشه که واسه همیشه حالت مژه ها ثابت بمونه.حالا همینو انجام میدم:a030:

لینک به دیدگاه

منم به پیشنهاد دوستم به جای مداد ابرو و خط چشم از سرمه استفاده میکنم ، ابروهام پرپشت شده ، خیلی خوبه

حتی مامان دوستم چشماش ضعیف شده بوده بعد از یک مدت استفاده از سرمه شماره چشمش به حالت اولیه برگشته بوده ، البته بستگی به سرمه ای هم که استفاده میکنید داره ، من یک نفر هست که خودش سرمه خونگی درست میکنه و یک شیشه

کوچولوش حدود 5 هزار تومانه ولی برای 1 سال و نیم میشه ازش استفاده کرد و خیلی به صرفه هست

لینک به دیدگاه

مامیم یه دوست داره خودش سرمه درست میکنه منم بلتم

بادوم تلخ رو میسوزونی...روی شعله بالاش یه ظرف (آهنی) بالا میگیری تا دودش برخرود کنه به اون

بعد اون دودش رو میتراشی میسه سرمه

خیلی خوبه

خیلی هم پررنگه و دوامشم زیاده:w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...