رفتن به مطلب

* تجربیات شخصی رموز زیبایی *

*Polaris*

ارسال های توصیه شده

بچه ها ی سوالی داشتم.

همه جا میگن لباس زیر رو باید با شوینده های بدون بو شست...شما چی رو پیشنهاد میکنید...من که هر شوینده ای دیدم معطر بوده؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

بعد برا موخوره و تقویت مو چ تجربیاتی دارین؟

قکر کنم با شامپ. بچه بشوری خوب باشه من خودم با شامپو بچه میشورم ، درسته معطره اما به منم دکتر گفت اینکارو کنم:w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 194
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بچه ها ی سوالی داشتم.

همه جا میگن لباس زیر رو باید با شوینده های بدون بو شست...شما چی رو پیشنهاد میکنید...من که هر شوینده ای دیدم معطر بوده؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

پودر صابون خوبه برای شست و شو زیاد عطر نداره

نخود خام رو یک شبانه روز خیس کن البته بوی خیلی بدی داره بعد بکوب با زرده تخم مرغ دو ساعتی قبل از حموم به موها بزن .البته بوی بدی داره.

سرکه هم برای مو خوبه من قدیما یک ساعت قبل از حموم سرکه می زدم

کپسول زینک یه مدت ریزش مو داشتم دکتر داد خیلی خوب بود

موخوره تنها راحش کوتاه کردنه ولی برای اینکه زیاد مو موخوره نگیره کمتر استفاده کردن از سشوار و اتو مو و ....

لینک به دیدگاه
بچه ها ی سوالی داشتم.

فیروز یه صابون داره صابون لباسشوییه ماله لباس زیره کلا ... خوبه من همیشه از اونا میگیرم

سفیده تو یه بسته سه تایی

واسه موخوره هم من غیر کوتاه کردن درست حسابیه مو تا چند وقت هیچ پیشنهاد دیگه ای ندارم

موی خودم موخوره داشت چند مدت هی پسرونه زدم حالشون خوب شد

دارو اینا بلد نیستم واسش:ws3:

لینک به دیدگاه
بچه ها ی سوالی داشتم.

تا جایی که به من توصیه کردند؛ با پودر صابون فیروز میشورم و حتمـاً باید اُتو هم بکنـی.

برای جلوگیری از موخوره و تقویت مو هم؛ روغن های گیاهی خیلی خوب هست. مثل: روغن زیتون، بادام شیرین، روغن نارگیل.

سرم مو هم خیلی خوب هست؛ من همیشه بعد از حمام ازش استفاده می کنم.

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
سلام پاک کننده صورت از چی استفاده میکنین؟و از چه مارکی ؟

شیر پاک کن نوتری اسپسیفیک , شیرپاک کن های سینره و نیوا هم شنیدم خوبه

ژل شستشوی سینره

لینک به دیدگاه

پودر کف دریا خاصیت لایه برداری داره.ولی چون قوی هست نباید هفته ای یکبار بیشتر برای صورت استفاده بشه.

پودر کف دریا رو عطاری ها دارن.مخلوط پودر کف دریا و ماست یک ربع روی صورت بمونه و بعد با آب بشورین.

لینک به دیدگاه
شیر پاک کن نوتری اسپسیفیک , شیرپاک کن های سینره و نیوا هم شنیدم خوبه

ژل شستشوی سینره

سینره به همه پوستی نمیخوره به پوستی هم که نخوره داغونش میکنه......قبل از استفاده حتما بررسی کنید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام

تازگیا خیییییییلیییییی موهام میریزه بابام میگه غصه نخور بیشترش میمونه :ws3: شنیدم شامپو برای ریزش مو الکیه و خودمم هر نوعشو امتحان کردم فایده ای نداشت .

یه راه حل آسون میخوام کسی بلده ؟:ws38:

لینک به دیدگاه
سلام

تازگیا خیییییییلیییییی موهام میریزه بابام میگه غصه نخور بیشترش میمونه :ws3: شنیدم شامپو برای ریزش مو الکیه و خودمم هر نوعشو امتحان کردم فایده ای نداشت .

یه راه حل آسون میخوام کسی بلده ؟:ws38:

منم همین مشکلو داشتم... از وقتی‌که شروع به ورزش (کوهنوردی- صبح زود) و مصرف روزانه مشتقات مختلف هویج (آب هویج - خورشتش و...) کردم 90% مشکل ریزش موهام حل‌شده. به‌شخصه معتقدم ورزش و تغذیه سالم تأثیر خیلی زیادی رو زیبایی داره حتی بیشتر از مکمل‌های دارویی و آرایشی... :w16:

لینک به دیدگاه
منم همین مشکلو داشتم... از وقتی‌که شروع به ورزش (کوهنوردی- صبح زود) و مصرف روزانه مشتقات مختلف هویج (آب هویج - خورشتش و...) کردم 90% مشکل ریزش موهام حل‌شده. به‌شخصه معتقدم ورزش و تغذیه سالم تأثیر خیلی زیادی رو زیبایی داره حتی بیشتر از مکمل‌های دارویی و آرایشی... :w16:

مرسی:icon_gol:

روزی یه دونه هویج خوبه ؟

قبلا ورزش میکردم پام آسیب دید دیگه جرات نکردم :w58: به هر ورزشیم علاقه ندارم ولی فعالیتم کم نیست

لینک به دیدگاه

کپسول فولایرون +زینک بگیر روزی یه دونه بخور . ترکیب آهن و زینک هست از ریزش مو جلوگیری میکنه . من خودم میخورم راضیم . یا قرص روی برای رشد موواستحکام ناخن خوبه . درکنارشم میوه بخور

لینک به دیدگاه
مرسی:icon_gol:

روزی یه دونه هویج خوبه ؟

قبلا ورزش میکردم پام آسیب دید دیگه جرات نکردم :w58: به هر ورزشیم علاقه ندارم ولی فعالیتم کم نیست

یه دونه؟! :ws52: والا تا حالا توجه نکردم به مقدارش, سعی میکنم تا جایی که میتونم تو غذاها و سالادهای خانواده هویج بریزم یا عصری که خانواده دور همن آب هویج بگیریم بخوریم دورهم...

پ.ن:فعالیت و پیاده اینور اونور رفتن خیلی بهتر ازسکون و بی تحرکیه اما ورزشی که باعث افزایش تپش قلب و خونرسانی بشه مفیدتره... :w16:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام.:icon_gol:

چه پیشنهادی برای شستشوی روزانه صورت دارین؟

پوستم مختلط و با صابون میشورم حس میکنم خشک و چروک میشه پوستم

و چه محصولی رو برای رطوبت رسانی پوست صورت و بدن پیشنهاد میکنید؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...