رفتن به مطلب

* تجربیات شخصی رموز زیبایی *

*Polaris*

ارسال های توصیه شده

من دوران نوجونیم از بادوم و فندوق و نارگیل سوخته زیاد استفاده کردم و ابروهام خداروشکر خیلی خوبه...البته ی بخش زیایش ارثیه و از اول بوده.

روغن فندوق رو شنیدم از بادوم بهتره.

در مورد سرمه هم ...تا جایی که من میدونم سرمه اصلی رو از کره تهیه میکنن

بادوم و ... اون سرمه ی مرسوم نیس

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 194
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:w02:

اگه می خواید گونه هاتون از چیزی که الان هست به طور طبیعی کمی برجسته تر و تپل تر بشه راه حلش خیلی آسونه کنجد .

چطوری استفاده کنیم به سادگی .

روزانه یک قاشق سوپ خوری کنجد خام بخورید اگر طعم کنجد خام براتون خوشایند نیست می تونید کنجد بو داده بخورید اما تاثیر کمتر و کند تر میشه برای بهتر اثر گذاشتن کنجد رو با عسل بخورید .

یک قاشق سوپ خوری کنجد + یک قاشق مربا خوری عسل

بعد از یک ماه تاثیرش رو حس می کنید.

اون موقع جوش نمیزنیم؟ آخه خیلی گرمه!

لینک به دیدگاه

من همیشه عسل رو با کنجد میخورم:whistle:اما نمیدونستم به درد گونه میخوره:ws3:بخاطر مقوی بودنش میخورم.جوش هم نمیزنم.یعنی کلا من جوش نمیزنم.ممکنه دیگه بستگی به پوست داشته باشه:ws38:

لینک به دیدگاه
اگر می خواید ابروهاتون پر پشت بشه یا اگه قسمت هایی ازش ریخته و می خواید دوباره و سریع رشد کنه یه بسته قرص HD یا LD رو کامل خالی کنید و خرد کنید تا کامل پودر بشه( برای این کار می تونید از هاون استفاده کنید)

شب ها قبل از خواب روی قسمت هایی که می خواید بذارید فقط حواستون باشه که رو صورتتون پخش نشه چون تاثیر خیلی زیاده و ممکنه جایی که نمی خواید مو در بیا یا موهاش ضخیم بشه:ws37:

سیر هم برای رشد ابرو خوبه اما ازش استفاده نکنید چون باعث افتادگی پوست بالای چشم میشه

یکی از دوستام قرص LD و HD استفاده میکرد برای ابروهاش ؛ آثارِ خیلی بدی داشت روی جاهای دیگه ی بدنش :icon_pf (34):

آثار هورمونی هم داره ؛ به نظرم استفاده نکنید اصلا ازش...

اما خودم یه بار که یه جای ابروهام خالی شده بود سیر زدم بهش خیلی خوب پر کرد :w16:

لینک به دیدگاه
یکی از دوستام قرص LD و HD استفاده میکرد برای ابروهاش ؛ آثارِ خیلی بدی داشت روی جاهای دیگه ی بدنش :icon_pf (34):

آثار هورمونی هم داره ؛ به نظرم استفاده نکنید اصلا ازش...

اما خودم یه بار که یه جای ابروهام خالی شده بود سیر زدم بهش خیلی خوب پر کرد :w16:

این قرص ها خوردنشون عوارض داره و من اصلا نگفتم که بخورید

استفاده از پودرش به طور موضعی رو توصیه می کنم:w16:

این به واکنش های طبیعی بدنت مربوط میشه من با اینکه پوستم مستعد جوش زدنه موقعی که استفاده می کردم جوش نزدم:ws37:

لینک به دیدگاه
این قرص ها خوردنشون عوارض داره و من اصلا نگفتم که بخورید

استفاده از پودرش به طور موضعی رو توصیه می کنم:w16:

میدونم عزیزم دوستِ منم که استفاده میکرد نمیخورد ؛ میزد به جایِ ابروهاش اما عوارض نشون داد رو بدنش :w16:

لینک به دیدگاه
یک ضرب المثل قدیمی هست که میگه:

خونه به آب و جارو....دختر به چشم و ابرو:w02: تمامی مباحث هم حول همین دو مقوله است

ایول.خوشم اومد:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

آخرش ال دی بزنیم یا نزنیم؟

من روم نمیشه بخرم به مامانم گفتم بره برام بگیره:ws28: من دوست دارم ابروهام پره پر بشه:ws37: مخصوصا تاجش که نابود شده

لینک به دیدگاه
میدونم عزیزم دوستِ منم که استفاده میکرد نمیخورد ؛ میزد به جایِ ابروهاش اما عوارض نشون داد رو بدنش

:w16:

جدی؟!

هم من هم دختر عمه م از این روش استفاده کردیم من ابروهام کلا پر پشته یه مدت به خاطر تغذیه بد، ریخت و از این روش استفاده کردم اما ابروهای دختر عمه م تو خالیه و با این روش خیلی بهتر شد عوارضی هم برامون نداشت :ws37:

من روم نمیشه بخرم به مامانم گفتم بره برام بگیره:ws28: من دوست دارم ابروهام پره پر بشه:ws37: مخصوصا تاجش که نابود شده

نمی دونم والا اگه فکر می کنی بدنت خیلی حساسه ریسک نکن

من رفتم بخرم خانمه پرسید قبلا استفاده کردی من متوجه منظورش نشدم گفتم نه شروع کرد توضیح دادن که از فلان روز خوردن رو شروع کن و فلان کار رو بکن ... :ws3:

لینک به دیدگاه

من هر چی فکر میکنم متوجه نمیشم، دفعه اول چجوری متوجه کاربرد ال دی در این زمینه شدنw58.gif خب شما شیوه فندق سوخته رو استفاده کن..

بچه ها قضیه این تاج ابرو چیه...چه اهمیتی داره؟

لینک به دیدگاه

نمیدونم عزیزم ؛ کلا LD HD برای دوشیزه ها خوب نیست خوردنش ؛ دوست منم که برای ابروهاش استفاده میکرد عوارض روی بدنش داشت

چرا از سیر استفاده نمیکنی؟ :ws3:

اونم جواب میده ؛ خودم و دختر داییم استفاده کردیم از سیر خیلی خوب جواب داد :w16:

جدی؟!

هم من هم دختر عمه م از این روش استفاده کردیم من ابروهام کلا پر پشته یه مدت به خاطر تغذیه بد، ریخت و از این روش استفاده کردم اما ابروهای دختر عمه م تو خالیه و با این روش خیلی بهتر شد عوارضی هم برامون نداشت :ws37:

آره دوستم که خیلی تاکید میکرد استفاده نکن :ws52:

بازم انتخاب خودتونه بچه ها :w02:

لینک به دیدگاه

باشه سیر میزنم +دی اکسید فندق .....چند روز پیش سیر مالیدم به ابروهام:ws3:.....

پشتکارم چیز خوبیه که من ندارم مخصوصا در زیبایی:ws3:...

حتما کسی که ال دی میخورده دیده موهای بدنش بیشتر از قبل رشد میکنن مالید به ابروش دید یا خدا ....:ws3:

تاج ابرو خیلی تو فرم ابرو موثره ....:ws37:

لینک به دیدگاه
خوبه من از لحاظ ابرو هیچ مشکلی ندارم:hapydancsmil:

یکی بیاد بگه چجوری از رشدشون جلوگیری کنیم:ws3:

یه دارویی دارم ساختن شرکت CEMSA اسپانیا که باعث میشه سرعت رشد مو کم بشه برای بالای لب و پیوند ابرو زیر ابرو خیلی خوبه :w16:

لینک به دیدگاه
باشه سیر میزنم +دی اکسید فندق .....چند روز پیش سیر مالیدم به ابروهام:ws3:.....

پشتکارم چیز خوبیه که من ندارم مخصوصا در زیبایی:ws3:...

حتما کسی که ال دی میخورده دیده موهای بدنش بیشتر از قبل رشد میکنن مالید به ابروش دید یا خدا ....:ws3:

تاج ابرو خیلی تو فرم ابرو موثره ....:ws37:

نه فدات شم بخوری موهات تغییر میکنه یا زیاد یا کم میشه اما بزنی به بدنت روی خود بدنت تاثیر بد داره ؛ به چشم دیدم که میگم :ws3:

لینک به دیدگاه

اینجوری که پانیسا میگه ضرر داره.ویکی دیگه گفت من زدم ضرر نداشته شاید حساسیت پوستی باشه که به کسی میاد به یکی دیگه نه.

میتونید از داروخانه ها هم سوال کنید.

:a030:

لینک به دیدگاه

آیا از نرم کننده ها راضی نیستید؟

آیا نرم کننده ها باعث ریزش موی شما میشوند؟

آیا به دنبال راهی طبیعی برای نرم کردن موهای خود هستید؟

از روغن زیتون استفاده کنید :ws3:

جدی میگم خیلی موهارو نرم میکنه ... اوناییم که مثه من موهای فر دارن فر موهاشونو خیلی خوشگل میکنه

بعد از حموم چند قطره بریزد کف دست بعد بزنید رو موهاتون ... فرفریا چنگ بزنن :ws3:

همون چند قطره بسه

روغن زیتون بدون بو و تصفیه شده هم هست ... اصن بو نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...