رفتن به مطلب

* تجربیات شخصی رموز زیبایی *

*Polaris*

ارسال های توصیه شده

بعضی وقتا که از حال میرم:5c6ipag2mnshmsf5ju3اما سعی میکنم دیگه بشورم

واسه مرطوب کننده قبل خواب؟یکی میگه نباید زد یکی میگه باید زد:w58:واسه منافذ پوست...

من روغن گل بابونه میزنم 1 مدته.احساس میکنم پوستم روشن تر میشه.امامنافذش مشکلی نداره:ws3:

اوهوم بشور

نمیدونم من نشنیدم بگن مرطوب کننده نزنین :ws38: اما خو صورت رو ک میشوری بعدش مرطوب کننده خوبه :ws38:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 194
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اول خودم شروع می کنم تــا دوستان اگر سوالی دارند،تشریف بیــارند.

یکی از دوستانم در مورد پرپشت شدن ابرو سوال کرده بود. با توجه به تجربه ای که خودم کسب کردم،استفاده از محلول هایی که در داروخانه برای این کار وجود دارد معمولاً باعث از بین رفتن پوست زیر ابرو می شود و این برای وقتی که میخواهیم از خانه خارج شویم خیلی اذیت کننده می شود. استفاده از روغن های بادام و یا کرچک هم تاثیر زیادی ندارد.

بهترین راه حلی که خودم در این مدت کسب کردم این هست: برای تمیز کردن و برداشتن ابرو از قیچی و تیغ استفاده کنید و از سُرمه به جای ِ مداد یا سایه ی ابرو استفاده کنید.

فندق سوخته هم خیلی خوبه.

من خودم ابروهام خیلی کم پشت بود و تارش نازک بود.یه مدت فندق سوخته استفاده کردم خیلی خوب جواب داد:w16:خواهرامم استفاده کردن اونا هم نتیجه گرفتن

لینک به دیدگاه
سلام.

بچه هااااااااا پاک کردن آرایش صورت با آب و صابون بهتره یا شیر پاک کن؟؟!:whistle:

برای پوست معمولی

سحری ...شیرپاکن اصلا برای شستشوی صورت یا پاک کردن ارایش از صورت نیست این شیرپاکنها معمولا برای کسانی که صورتشون خشکه ازش استفاده میکنن که مقداری پنبه رو به شیر پاکن اغشته میکنند و صورت و گردن رو باش دورانی چرب میکنن تا صورت نرم و لظیف بشه.....

برای پاک کردن ارایش دستمال مرطوبهای مخصوص پاک کردن ارایش هست توجه کن که مخصوص پاک کردن ارایش باش حتما .روش نوشته ارایش رو با دستمال مرطوب پاک کن بعدش با اب ولرم بشور........از صابون هم استفاده نکن مواد قیلیایی صابون با استفاده بیش از حد باعث ضخیم شدن و تیره شدن صورت میشه.....

لینک به دیدگاه

در مورد بعد از بند انداختن صورت از خیار و سفیده تخم مرغ استفاده کنید البته برای صورتهای چرب سفیده تخم مرغ خوبه..اما صورتهای خشک رو خیار رو بصورت حلقوی نازک برش بدید و رو صورت بذارید مدت 15 دقیقه و بعد با اب سرد بشورید......

در مورد شب هم بعد پاک کردن ارایش صورت و شستشو از کرم شب استفاده کنید طراوات و شادابی خاصی بصورت میده.........

لینک به دیدگاه
سحری ...شیرپاکن اصلا برای شستشوی صورت یا پاک کردن ارایش از صورت نیست این شیرپاکنها معمولا برای کسانی که صورتشون خشکه ازش استفاده میکنن که مقداری پنبه رو به شیر پاکن اغشته میکنند و صورت و گردن رو باش دورانی چرب میکنن تا صورت نرم و لظیف بشه.....

برای پاک کردن ارایش دستمال مرطوبهای مخصوص پاک کردن ارایش هست توجه کن که مخصوص پاک کردن ارایش باش حتما .روش نوشته ارایش رو با دستمال مرطوب پاک کن بعدش با اب ولرم بشور........از صابون هم استفاده نکن مواد قیلیایی صابون با استفاده بیش از حد باعث ضخیم شدن و تیره شدن صورت میشه.....

واقعا استفاده از صابون خوب نیست ینی؟! :ws52:

آخه من پوستم چربه و زیاد جوش میزنم ، از هر کی میپرسم میگن فقط شستشوی مداوم با صابون خوبه :hanghead:

لینک به دیدگاه

آخه من پوستم چربه و زیاد جوش میزنم ، از هر کی میپرسم میگن فقط شستشوی مداوم با صابون خوبه :hanghead:

منم پوستم چرب هست با ژل شستشوی سینره می شورم :ws38:

لینک به دیدگاه

نمیدونم:hanghead:منم هیچوقت با شیر پاک کن پاک نمیکنم.قبلنا باصابون میشتم دیدم پوستم خیلی خشک میشد.بعد دیگه با شامپو بچه شستم.این پیشنهاد خواهرم بود :5c6ipag2mnshmsf5ju3

مرسی :icon_gol:

لینک به دیدگاه
منم پوستم چرب هست با ژل شستشوی سینره می شورم :ws38:

منم یه مدت ژل سینره استفاده میکردم خیلی خوب بود :w16:

من خیلی جوش میزنم بخاطر چربی بالای پوستم ، البته موهامم خیلی نرمن و زود چرب میشن :icon_pf (34):

شماام جوش میزنید؟! :hanghead:

لینک به دیدگاه
منم یه مدت ژل سینره استفاده میکردم خیلی خوب بود :w16:

من خیلی جوش میزنم بخاطر چربی بالای پوستم ، البته موهامم خیلی نرمن و زود چرب میشن :icon_pf (34):

شماام جوش میزنید؟! :hanghead:

پوست منم چرب هست.ژل شستشو سینره میزنم.ضدآفتاب فاقد چربی و شبا هم تونیک مخصوص پوست چرب.اینا رو تست کردم کمتر جوش زد.

البته بازم میرم مسافرت بخاطر آب و هوا و استرس گاهی جوش میزنه که طبیعیه دیگه. :hanghead:

لینک به دیدگاه
پوست منم چرب هست.ژل شستشو سینره میزنم.ضدآفتاب فاقد چربی و شبا هم تونیک مخصوص پوست چرب.اینا رو تست کردم کمتر جوش زد.

البته بازم میرم مسافرت بخاطر آب و هوا و استرس گاهی جوش میزنه که طبیعیه دیگه. :hanghead:

تونیک؟! تاحالا نشنیده بودم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

خوش بحال اونایی که اصلا جوش نمیزنن :ws37:

لینک به دیدگاه
تونیک؟! تاحالا نشنیده بودم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

خوش بحال اونایی که اصلا جوش نمیزنن :ws37:

اره.برای شستشوی پوست هست.برای منافذ پوست.

زیاد کرم های آرایشی استفاده نکنی بهتره.

لینک به دیدگاه
اره.برای شستشوی پوست هست.برای منافذ پوست.

زیاد کرم های آرایشی استفاده نکنی بهتره.

باید از داروخانه بخرم؟! :hanghead:

استفاده نمیکنم ، فقط واسه مهمونیا که اونم هر ماه یه بار شاید باشه! بیشتر مرطوب کننده و ضد آفتاب استفاده میکنم :ws37:

لینک به دیدگاه

یکی از دوستام پوستش چرب بود میگفت بخاطر چربی زیاد پوستش همش جوش میزنه ؛ عطاری رفت بهش گفت شبا آب لیمو بزن به پوستت 10 دقیقه بعد بشور از اون به بعد پوستش واقعا شفاف شد و جوش نزد :ws37:

لینک به دیدگاه
باید از داروخانه بخرم؟! :hanghead:

استفاده نمیکنم ، فقط واسه مهمونیا که اونم هر ماه یه بار شاید باشه! بیشتر مرطوب کننده و ضد آفتاب استفاده میکنم :ws37:

اره داروخونه های معروف دارن

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

یه دوره هم دکتر پوست بهم صابون seba med داد راضی بودم.http://www.aryanashopping.com/main1/index.php?route=product/product&product_id=760

ماسک سفیده تخم مرغ و آب لیمو تازه هم زدم برای پوست چرب خوب بود.

لینک به دیدگاه
بچه ها چیکار کنیم درد بند انداختن کمتر شه؟؟؟ :4564:

نخو خیس کنی تاثیر داره؟!!!

چون موها داره از ریشه کنده می شه که نمی شه درد نداشته باشه

مگر این که صورت بی حس بشه !

وگرنه اگه راهکاری هم وجود داشته باشه که درد بند رو کمتر کنه به این معنیه که موهای صورت کاملا گرفته نمی شه

در مورد پر پشتی ابرو ها هم می تونین از "دنبلیچه مرغ" استفاده کنین

چون هورمون خالصه ! و خیلی زود هم جواب می ده

در حد لوبیای سحر آمیز عمل می کنه :icon_pf (34):

در مورد شادابی پوست هم چیزی که من به عینه تجربه کردم ، پوست عمه مامانمه !

یعنی از وقتی که یادم میاد هر جا میوه پوست میکند سریع پوستش رو می ذاشت روی صورتش !

الان با وجود 70 سال سن ، پوستش از پوست من شاداب تره ! :icon_pf (34):

برای تقویت مو هم مامان بزرگم یه چیزی درست می کنه که من دقیقا مقدار و میزانش رو نمی دونم

اما سدر + مورد + آرد نخود و یه چیز دیگه رو با هم قاطی می کنه و یه ساعت قبل از حموم میذاره و بعد می شورش

وقتی خیلی مو کم پشت و ضعیفه هفته ای یک بار این کار رو می کنه اما در حالت عادی ماهی یک باره

**** راستی روغن مار اصل هم اگه پیدا کنین فوق العاده عمل می کنه برای موها

پاکسازی مدام پوست اصلا خوب نیست

در ضمن همین که شب به شب صورت رو با شوینده یا محلول شستشو بشورین کفایت می کنه

چون در طول شب خود پوست چربی رو تولید می کنه که برای پوست محافظ و مفیده و این که اول صبح این چربی های مفید رو از صورتتون بشورین پوستتون رو حساس و خشک می کنه

الان قفل کردم بازم یادم اومد میام می گم :ws37:

لینک به دیدگاه

دستت درد نکنه چ راهنماییات خوب بود:icon_gol:

دنبلیچه ی مرغ دقیقا کجای مرغه؟:ws3:

روغن مار اصل شما جایی سراغ دارین باشه؟

راستی کسی میدونه روغن نارگیل خوراکی کجا پیدا میشه؟

لینک به دیدگاه

اینو من امتحان نکردم ولی از دیگران شنیدم : اگر شوره و پوست سر اذیتتون میکنهو حتی مصرف شامپو و ضدشوره هم اثری نداشته، سرکه سیب رو با اب مخلوط کنید و هفته ای دو بار موهاتون رو باهاش بشویید، خیلی موثره

این یکی رو امتحان کردم موثر بود : برای رفع تیرگی زیر بغل و کشاله ران و .....کلا جاهایی که معمولا هوا جریان نداره و عرق میکنه، مخلوط نشاسته با شیر بمالید و بذارید یه ربعی بمونه بعد استحمام کنید کم کم اثر خوبش رو نشون میده

لینک به دیدگاه

سینره رو استفاده نکردم:ws38: اما بعد از هر بار آرایش صورتمو با تونیک میشورم...دکتر ژیلا

تا الان که خیلی خوب جواب داده...ترجیحا صابون به هیچ عنوان به صورت نزنید چون اگه جوش یا لکه جوش توو صورتتون باشه اونو بیشتر تجدید میکنه و خیلی دیر اون لکه جوش از بین میره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...