رفتن به مطلب

* تجربیات شخصی رموز زیبایی *

*Polaris*

ارسال های توصیه شده

لطفا اگه میشه یه راهکارم بگین واسه چربی مو :banel_smiley_4:

افرادی که موهای چرب دارند نباید از مواد نرم کننده استفاده کنند، چون این مواد چربی مو را بدتر می‌کند.

سدر هم برای موهای چرب خوب هست.

موهایتان را اول با آب گرم بشویید و سپس با آب سرد آب کشی کنید.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 194
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام.

بچه هااااااااا پاک کردن آرایش صورت با آب و صابون بهتره یا شیر پاک کن؟؟!:whistle:

برای پوست معمولی

بهتره اولش با شیر پاک کن آرایشت رو پاک کنی، و بعد صورتت رو بشـوری.

من تا دو سال پیش با شامپوی بچه صورتم رو می شستم؛ ولی الان با شامپوی پروتئینه ی گلان می شورم. ( برای مو هست ولی از وقتی باهاش صورتم رو می شورم خیلی بهتر شده. )

لینک به دیدگاه
افرادی که موهای چرب دارند نباید از مواد نرم کننده استفاده کنند، چون این مواد چربی مو را بدتر می‌کند.

سدر هم برای موهای چرب خوب هست.

موهایتان را اول با آب گرم بشویید و سپس با آب سرد آب کشی کنید.

نرم کننده که اصلا استفاده نمیکنم چون موهام خیلی نرمه :hanghead:

سدرم میزنم ولی هیچ تغییری نمیکنه :sigh:

امروز صبح برم حموم تا شب موهام چرب میشه انگار دو هفته ست نرفتم حموم :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
نرم کننده که اصلا استفاده نمیکنم چون موهام خیلی نرمه :hanghead:

سدرم میزنم ولی هیچ تغییری نمیکنه :sigh:

امروز صبح برم حموم تا شب موهام چرب میشه انگار دو هفته ست نرفتم حموم :banel_smiley_4:

من جدیدا شامپو تنظیم کننده چربی مای(oilomed) گرفتم خیلی عالیه :w02:

قیمتش هم 9300 هست ، بد نیست امتحانش کنی :a030:

65b13647257251.jpg

لینک به دیدگاه
من جدیدا شامپو تنظیم کننده چربی مای(oilomed) گرفتم خیلی عالیه :w02:

قیمتش هم 9300 هست ، بد نیست امتحانش کنی :a030:

مرسی مینا جونم من هر چی شامپو واسه موهای چرب هست استفاده کردم هیچ تغییری احساس نکردم ( فولیکا، کلوران و .... )، حالا این یکی روام استفاده میکنم تا ببینم چی میشه :hanghead:

الان پریتیون زینک 2 درصد استفاده میکنم، دکتر بهم داده اینو !:hanghead:

من انقد زود موهام چرب میشه که مهمونی بخوام برم باید دقیقه 90 برم حموم که تا اونجا برسم چرب نشه!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
مرسی مینا جونم من هر چی شامپو واسه موهای چرب هست استفاده کردم هیچ تغییری احساس نکردم ( فولیکا، کلوران و .... )، حالا این یکی روام استفاده میکنم تا ببینم چی میشه :hanghead:

الان پریتیون زینک 2 درصد استفاده میکنم، دکتر بهم داده اینو !:hanghead:

من انقد زود موهام چرب میشه که مهمونی بخوام برم باید دقیقه 90 برم حموم که تا اونجا برسم چرب نشه!:banel_smiley_4:

پس چقدر موهات زود چرب میشه icon_pf%20%2834%29.gif

موهای من تا این حد نیست 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif انشالله که جواب بده :a030:

شامپو سدر صحت هم بد نیستاااااا :whistle: تمام چربی مو رو میگیره، من چندوقت پیش یکبار زدم چون شامپو خودم تموم شده بود ، تمام موهام بهم گره خورد :ws28:

لینک به دیدگاه
بچه ها من خیلی جوش زدم. چیکار کنم:sad0:

صورت رو با ژل شتشوی صورت سینره مخصوص پوست های چرب بشور ، بعد روزی 2-3 بار ژل ضد جوش سینره رو روی محل جوش ها بزن و بعد از 15 مین صورتت رو بشور

خیلی سریع جوش ها خوب میشه و حتی جای جوش رو هم از بین میبره ، طوری که پوست اون قسمت جوش خشک میشه و میتونی با دست جداش کنی و اصلا جای جوش باقی نمی مونه ، من 1.5 سال هست که دارم استفاده میکنم و خوب جواب داده :w16:

لینک به دیدگاه
بچه هااااااااااواسه لکه هایی که در اثر آفتاب ابجاد میشن چکار کنیم؟:4564:

ماست و عسل هر دو به یک اندازه و روزی نیم ساعت روی پوست بمونه

خیار و آبلیمو هم اگر مداوم استفاده کنی معجزه میکنه ، یک خیار کوچولو رو رنده کن بعد با نصف قاشق آبلیمو مخلوط کن و بذار روی پوستت ، هم رنگ صورت رو باز و شفاف میکنه و هم لکه ها رو کم رنگ و کم رنگ تر میکنه :ws37:

من گاهی اوقات شاید ماهی یکبار ماست و دارچین رو باهم مخلوط میکنم و روی پوستم میذارم ولی باید حواست باشه بیشتر از 15 مین روی پوست نمونه چون خیلی میسوزه ، لایه برداری میکنه و پوست های مرده پوست رو جدا میکنه ، خیلی خوبه ، بعد از شستن صورتت متوجه تغییرش میشی ، ولی نباید مداوم استفاده بشه چون پوست صورت نازک میشه :a030:

اگر لکه ها قهوه ای هستن ، هم به خاطر آفتاب هست و هم به خاطر کبد ، سعی کن چیزای ترش زیاد بخوری مخصوصا آب زرشک و یا آش دوغ و یا آش غوره (الان هم که فصلش هست) چون کبد رو تصفیه میکنه .

از ضد آفتاب با spf بالا هم حتما استفاده کن :w16:

لینک به دیدگاه
ماست و عسل هر دو به یک اندازه و روزی نیم ساعت روی پوست بمونه

خیار و آبلیمو هم اگر مداوم استفاده کنی معجزه میکنه ، یک خیار کوچولو رو رنده کن بعد با نصف قاشق آبلیمو مخلوط کن و بذار روی پوستت ، هم رنگ صورت رو باز و شفاف میکنه و هم لکه ها رو کم رنگ و کم رنگ تر میکنه :ws37:

من گاهی اوقات شاید ماهی یکبار ماست و دارچین رو باهم مخلوط میکنم و روی پوستم میذارم ولی باید حواست باشه بیشتر از 15 مین روی پوست نمونه چون خیلی میسوزه ، لایه برداری میکنه و پوست های مرده پوست رو جدا میکنه ، خیلی خوبه ، بعد از شستن صورتت متوجه تغییرش میشی ، ولی نباید مداوم استفاده بشه چون پوست صورت نازک میشه :a030:

اگر لکه ها قهوه ای هستن ، هم به خاطر آفتاب هست و هم به خاطر کبد ، سعی کن چیزای ترش زیاد بخوری مخصوصا آب زرشک و یا آش دوغ و یا آش غوره (الان هم که فصلش هست) چون کبد رو تصفیه میکنه .

از ضد آفتاب با spf بالا هم حتما استفاده کن :w16:

مرسی مینا جونم

تو باید متخصص زیبایی میشدیا:ws3:

لینک به دیدگاه

واسه ترمیم سریعتر پوست که زخمی شده چی بهتره آیا که آثارشم از بین بره منظورم جای زخمه؟ :ws37:

بعد کرم حلزون که میگن به نظرتون همه خواص رو یه جا داره ؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
واسه ترمیم سریعتر پوست که زخمی شده چی بهتره آیا که آثارشم از بین بره منظورم جای زخمه؟ :ws37:

بعد کرم حلزون که میگن به نظرتون همه خواص رو یه جا داره ؟ :ws52:

ماساژ روزانه

جای زخم و جوش را روزانه ماساژ دهید تا بهبود سریع‌تر و موثر تری حاصل شود. علاوه براین ماساژ جای زخم و جوش از ایجاد و تولید بافت زخم جدید جلوگیری کرده و اغلب به کم کردن جای زخم قدیمی‌تر کمک می‌کند. این روش به عنوان یکی از سریع‌ترین ، راحت‌ترین و مؤثرترین روش‌های خلاصی از جای زخم به خصوص ناشی از جراحی و تصادف در نظر گرفته می‌شود.به گزارش نیک صالحی برای نتیجه بهتر، ماساژ به همراه مرطوب کننده به افزایش گردش خون در ناحیه مورد نظر کمک کرده و باعث افزایش کلاژن شده که به وسیله آن فرآیند ترمیم سریع‌تر می‌شود.

استفاده از آب لیمو

برای لایه برداری جای زخم و جوش آب لیمو به عنوان یکی از لایه بردارهای طبیعی مشهور است. در طول تاریخ برای درمان و پاک سازی زخم استفاده می‌شده است. آب لیمو حاوی مقادیر زیادی اسید سیتریک بوده که به لایه برداری موثر پوست کمک می‌کند. در مورد جای زخم ، اسید مرکبات به از بین بردن لایه‌های بالایی پوست آسیب دیده کمک می‌کند و راه را برای ایجاد پوستی سالم و جدید هموار می‌کند. علاوه براین آب لیمو به نرم کردن بافت‌های سخت که جای زخم و جوش را شکل داده‌اند می‌کند و در نتیجه پاک سازی آن را تسهیل می‌کند. هر روز آب لیمو را در محل مورد نظر مالش دهید. همچنین علاوه بر از بین بردن جای زخم به روشن‌تر و سالم‌تر شدن پوست شما کمک خواهد کرد.

دقیق نمیدونم ، ولی از چند نفر شنیدم که خوبه :ws37:

لینک به دیدگاه
بچه ها من خیلی جوش زدم. چیکار کنم:sad0:

منم خیلی جوش میزنم ، ولی اینبار محلول کلیندامایسین زدم خیلی خوب بود ! 1 روز در میان آبلیمو ام میزنم صورتم ، خیلی بهتر شده :w16:

لینک به دیدگاه

امروز ماست و دارچین زدم رو صورتم

آآآآآآآآآآآآآآآآآی سووووووووووووووووووووووووووووووووووخت:4564:

هنوز صورتم قرمزه قرمزه:4564:

.

.

.

.

.

ولی خوبه:ws3:

لینک به دیدگاه
امروز ماست و دارچین زدم رو صورتم

آآآآآآآآآآآآآآآآآی سووووووووووووووووووووووووووووووووووخت:4564:

هنوز صورتم قرمزه قرمزه:4564:

.

.

.

.

.

ولی خوبه:ws3:

آره میسوزونه :ws3: 10-15 مین بیشتر نباید بشه ، مقدار دارچین هم خیلی زیاد نباید باشه ، مثلا نصف قاشق چای خوری دارچین و 3 قاشق غذاخوری ماست :ws37:

ولی بعدش کاملا حس میکنی که پوستت تمیز تمیز شده hapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه
آره میسوزونه :ws3: 10-15 مین بیشتر نباید بشه ، مقدار دارچین هم خیلی زیاد نباید باشه ، مثلا نصف قاشق چای خوری دارچین و 3 قاشق غذاخوری ماست :ws37:

ولی بعدش کاملا حس میکنی که پوستت تمیز تمیز شده hapydancsmil.gif

فک کنم 1 قاشق غذاخوری دارچین ریختم 3 قاشق غذاخوریم ماست:w58:

من کلا پوستم زود قرمز میشه

زود عکس العمل نشون میده

ولی مینا درحدی قرمز شده بود وقتی شستم صورتمو باورم نمیشد پوست خودمه:w58:

هنوز قرمزه

اما خوب بود:ws3:

لینک به دیدگاه
فک کنم 1 قاشق غذاخوری دارچین ریختم 3 قاشق غذاخوریم ماست:w58:

من کلا پوستم زود قرمز میشه

زود عکس العمل نشون میده

ولی مینا درحدی قرمز شده بود وقتی شستم صورتمو باورم نمیشد پوست خودمه:w58:

هنوز قرمزه

اما خوب بود:ws3:

خب دارچینش زیاد بوده icon_pf%20%2834%29.gif

آره چون پوست سفید و نازکی داره زود عکس العمل نشون میده ، از دفعه بعد مقدار دارچین رو نصف قاشق چای خوری بریز - 5-10 مین هم بیشتر نذار روی پوستت بمونه ، بعد هم با آب سرد صورتت رو بشور :a030:

نگران نباش قرمزیش بر طرف میشه :w16: خیار رنده شده رو روی پوستت بذار تا خنک بشه و قرمزیش زودتر بر طرف شه

حتی عسل و دارچین هم میشه استفاده کرد ، البته برای کسایی که طبع گرم دارن خوب نیست چون هم دارچین و هم عسل گرم هستن و ممکنه منجر به واکنش و حساسیت پوستی بشه :ws37:

عسل و آبلیمو هم خیلی خوبه ، پوست رو خیلی نرم و لطیف میکنه :w02:

لینک به دیدگاه
خب دارچینش زیاد بوده icon_pf%20%2834%29.gif

آره چون پوست سفید و نازکی داره زود عکس العمل نشون میده ، از دفعه بعد مقدار دارچین رو نصف قاشق چای خوری بریز - 5-10 مین هم بیشتر نذار روی پوستت بمونه ، بعد هم با آب سرد صورتت رو بشور :a030:

نگران نباش قرمزیش بر طرف میشه :w16: خیار رنده شده رو روی پوستت بذار تا خنک بشه و قرمزیش زودتر بر طرف شه

حتی عسل و دارچین هم میشه استفاده کرد ، البته برای کسایی که طبع گرم دارن خوب نیست چون هم دارچین و هم عسل گرم هستن و ممکنه منجر به واکنش و حساسیت پوستی بشه :ws37:

عسل و آبلیمو هم خیلی خوبه ، پوست رو خیلی نرم و لطیف میکنه :w02:

تجربه شد برام دیگه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

عسل فک کنم نتونم بزارم چون به گرمی واکنش نشون میدم همیشه حالا 1بار امتحان میکنم ببینم چی میشه:ws38:

خیار چون طبعش سرده ، آبلیمو و خیاری که گفتین فک کنم خوب باشه برا من:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...