رفتن به مطلب

* تجربیات شخصی رموز زیبایی *

*Polaris*

ارسال های توصیه شده

ااا بحث موئه :girl_in_dreams:

تجربه شخصیم در مورد شونه زدن تو حموم ::wht:

شونه زدن تو حموم راحتتر و بهتر از شونه زدن بعد حمومه و هیچ تاثیری تو ریزش بیشتر مو نداره(برخلاف چیزی که میگن ) :164: ضمن اینکه راحتتر و بی درد سرتره :w127::girl_blush2:

بعد واسه زیبایی طبیعی چشما هم شبا کشیدن سرمه خوبهههههه:girl_angel:

چه موهای جون سختی داری:ws3:من قبل حمام برس میکشم.موقع شستشو و تا زمانی که خشک نشده برس نمیکشم.چون پیاز مو سست شده خو میکنه موهام:5c6ipag2mnshmsf5ju3

با دومی هم موافقم:w16:.البته سرمه واسه چشمای رنگی قشنگه.من چشمام سیاهه دیگه سرمه نیمیخواد:whistle:.من چشم خاکستری میخوام:4564:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 194
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چه موهای جون سختی داری:ws3:من قبل حمام برس میکشم.موقع شستشو و تا زمانی که خشک نشده برس نمیکشم.چون پیاز مو سست شده خو میکنه موهام:5c6ipag2mnshmsf5ju3

با دومی هم موافقم:w16:.البته سرمه واسه چشمای رنگی قشنگه.من چشمام سیاهه دیگه سرمه نیمیخواد:whistle:.من چشم خاکستری میخوام:4564:

حالا همه اول بیاین بگین چشاتون چه رنگیه:w02:من عااااااااااااااااااااااااااااشق سرمه هستم:ws37:

منم وقتی موهام خیس باشه، شونه کنم مثه ابر بهاری موهام میاد پایین:ws3:

لینک به دیدگاه
حالا همه اول بیاین بگین چشاتون چه رنگیه:w02:من عااااااااااااااااااااااااااااشق سرمه هستم:ws37:

بحث زیبایی ها:w02:حتما چشمات روشنه.وگرنه چشم سیاه بخواهی سیاهشم بکنی وحشتناک نمیشه؟:ws38:

لینک به دیدگاه

من چشمم قهوه ای می باشد و به جای مداد هم همیشه از سرمه استفاده میکنم :w02:

من هم در حمام و هم بعد از حمام موهام رو شونه میکنم ، موهای من خیلی پر پشته هر چی هم میریزه باز همونه :ws3: البته نسبت به قبل خیلی خیلی کمتر شده icon_pf%20%2834%29.gif

لینک به دیدگاه
بحث زیبایی ها:w02:حتما چشمات روشنه.وگرنه چشم سیاه بخواهی سیاهشم بکنی وحشتناک نمیشه؟:ws38:

آره روشنه

میشی فکر کنم:ws38:

من چشمم قهوه ای می باشد و به جای مداد هم همیشه از سرمه استفاده میکنم :w02:

من هم در حمام و هم بعد از حمام موهام رو شونه میکنم ، موهای من خیلی پر پشته هر چی هم میریزه باز همونه :ws3: البته نسبت به قبل خیلی خیلی کمتر شده icon_pf%20%2834%29.gif

ای ول

منم مداد استفاده نمیکنم، یکی مکس فکتور خریدم تازه، عالیه

اما بازم سرمه:ws37:

لینک به دیدگاه
آقا خط چشم کشیدن خیلی سخته:icon_pf (34):

من همیشه تو چشمم مداد یا سرمه میکشم

ابروهامم پر ه خدا رو شکر و هیچ وقت غیر عروسیم توش مداد نکشیدم:ws37:

آره منم هیچ وقت اعتماد به نفس کشیدن خط چشم مایع رو نداشتم ، خیلی سخته دستم میلرزه

خوش به حالت ، من ابروهام تقریبا نازک و جنسش هم خیلی نرمه hanghead.gif دست که بهش میزنم میریزه sigh.gif

لینک به دیدگاه

من استادِ خط چشم کشیدنم:w02:

چون واقعا علاقه دارم به آرایشِ چشم:ws37:

کافیه تمرکز داشته باشی و دستت نلرزه.

اونایی که مبتدی هستن، اول با مداد ، کم رنگ طرح رو رو چشمشون پیاده کنن و بعد با خطِ چشم پررنگش کنن...:w16:

لینک به دیدگاه

اونایی که مبتدی هستن، اول با مداد ، کم رنگ طرح رو رو چشمشون پیاده کنن و بعد با خطِ چشم پررنگش کنن...:w16:

سحر جون سخته:4564:

لینک به دیدگاه
سحر جون سخته:4564:

عزیزم منم اولش چشَمو کبود کردم تا تونستم حرفه ای شم.

باورت نمیشه، پشتِ پلکم زخم میشد خون میومد بس که میکشیدم و خراب میشد و پاک میکردم:4564:

ولی خب دیگه، چون علاقه داشتم ادامه دادم و یاد گرفتم:ws3:

دانشجو که بودم واسه هم اتاقیام میکشیدم برن مجلسی جایی:w02:

لینک به دیدگاه

آره فقط تمرین می خواد :w16:

یکم موقع خط چشم کشیدن دهن باز باشه باعث تسلط بیشتر می شه

یه زمان خط چشم مایع اکلیلی مد بود خیلی راحت بود من اول با اونا تمرین کردم

لینک به دیدگاه

یکم تسلط میخواد خط چشم کشیدن

اولش ضخیم میشه بعدش که دستتون اومد یواش یواش نازک میکشید.

خط چشم پاریس هم خوبه هم از نظر جنس هم از نظر قیمت هم از نظر راحتی کار

لینک به دیدگاه
یکم تسلط میخواد خط چشم کشیدن

اولش ضخیم میشه بعدش که دستتون اومد یواش یواش نازک میکشید.

خط چشم پاریس هم خوبه هم از نظر جنس هم از نظر قیمت هم از نظر راحتی کار

خط چشم مای ماژیکی هست خیلی راحته

لینک به دیدگاه
خط چشم مای ماژیکی هست خیلی راحته

شاید راحت باشه ولی بعداز یه مدتی خشک میشوند..و وقتی بخوای با خط چشم های مویی بکشی دچار مشکل میشی و سخت تره برات..

البته برای اولش آره راحته ولی مابینش با مویی تمرین کنید بهتره..

من که دائم ال خط چشمم همیشه:whistle:

اولین بار برام آبجیم کشید من پاکش نکردم فقط هرجاش پاک میشد ترمیمش میکردم تا بعد کم کم دستم راه افتاد و تونستم بکشم:ws37:

لینک به دیدگاه

بچه ها من به این نتیجه رسیدم موقع شستن صورت با صابون باید از لیف صورت استفاده کرد وگرنه هرچقدر هم که صورتو بعده صابون زدن بشوریم پاک نمیشه اثراتش:icon_gol:

یه چیزه دیگه هم اینکه تجربه بهم نشون داده اسکراپ های صورت خیلی خیلی خاصیت لایه برداری خوبی دارن و قشنگ جوش های سر سیاه رو از بین می برند..مطمئن باشین بعده یه ماه صورتتونو براق و تمیز می کنه از هرچی کثیفی های زیرپوستیه.:icon_gol:

راجع به خط چشم:

منم تا دوماه پیش از مدادهای روغنی واسه خط چشم کشیدن استفاده می کردم ولی چون دانشگاه میرم تا عصر که برمی گشتم کامل پخش می شد دوره چشم.. یه مدت خط چشم پاریس هم گرفتم ولی اصلا تعادل نداشت دستم تا صاف بکشمش.. به این نتیجه رسیدم خط چشم های قلمی (از اون کوچیکا) خیلییی خیلییی کار باهاشون راحت تره

درنتیجه یه دونه خط چشم مارک بیژن گرفتم که می گفتن پلاستیکیه..از اینا که ضد آب هستن و پخش نمی شن و با دست هم میشه پاکشون کرد.. بعد باهاشون تمرین کردم.. به یه هفته نکشید که کامل یاد گرفتم و دیگه باخط چشم های قلمیه دیگه هم راحت می تونم بکشم..این عکس هم خیلی بهم کمک کرد:

8341_.jpeg

البته خودم به این پهنی نمی کشم و گوشه های چشمم رو تا حدودی هم ادامه میدم ولی روشم دقیقا مثله این عکسه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...