رفتن به مطلب

استقبال کم نظیر نواندیشانی ها از نمایشگاه کتاب سال 92

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 288
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام سلام

روز خعلــــــی خوبی بود(50).gif

از دوستانی هم که شیرینی شکلات لواشک پاستیل بستنی اورده بودن جمال تشکر رو دارم:ws3:

حیــــــــــــــــف..نشد همه رو ببینیم..:whistle:

• Like 8
لینک به دیدگاه
محمد عجب حافظه ای داری تو!

:jawdrop:

به من میگن حافظه برتر دست کم گرفتی :w02:

ولی باز یه نفرو جا انداختم :icon_pf (34):

sahar91 الان برم پستمو ویرایش کنم اضافه کنم :ws3:

ای درد بی درمون بگیری تو با اون گفتنت:vahidrk:کوفت بخوری شما:w02: بهت 11کیلو لواشک و شکلات دادم:whistles:

باور میکنی من نصف لیستتو اصن نشناختم؟:ws28:داشتانی بود این سری:ws28:

تو که 4تا دونه شکلات آوردی باید با کاغذشون میخورد :whistles: یه چیزی آوردی کسی نخوره :vahidrk:

• Like 9
لینک به دیدگاه

:banel_smiley_4:

دوست منه همش با من داشت میحرفید:w02:

من چرا ندیدمش؟؟:ws38:

شایدم دیدم .... اصن یادم نمیاد چرا !!

حمید تو که پشتتو کرده بودی به بقیه ..... من از کجا باید میفهمیدم تو با کی داشتی حرف میزدی؟؟؟؟:banel_smiley_4:

• Like 6
لینک به دیدگاه
به من میگن حافظه برتر دست کم گرفتی :w02:

ولی باز یه نفرو جا انداختم :icon_pf (34):

sahar91 الان برم پستمو ویرایش کنم اضافه کنم :ws3:

تو که 4تا دونه شکلات آوردی باید با کاغذشون میخورد :whistles: یه چیزی آوردی کسی نخوره :vahidrk:

به من چه خو آب شده بودن،تازه یه دونشم نمونده بود همه رو خوردید:ws3:

عاقای حافظه برتر اون آدم خوار بود آرخوا بود چی بود اونم اضافه کن ذهن برتر من:w02:

• Like 9
لینک به دیدگاه
من چرا ندیدمش؟؟:ws38:

شایدم دیدم .... اصن یادم نمیاد چرا !!

حمید تو که پشتتو کرده بودی به بقیه ..... من از کجا باید میفهمیدم تو با کی داشتی حرف میزدی؟؟؟؟:banel_smiley_4:

من نشستم بودم رو در روی اون ادمینی که تو ازش میترسیدی که تو ترست بریزه نینی کوچولو:w02:

• Like 7
لینک به دیدگاه
الـــکی جو نده .... من از هیچ بشری نمیترسم :|

دوساعت تمام از من میپرسیدی اگه برادرن ادمین نیستن من بیام:ws28:ای یوزر بیچاره ترسو:ws28:یوزری که به ادمین خود سلام نکند از ما نیست:w02:

• Like 7
لینک به دیدگاه
به من چه خو آب شده بودن،تازه یه دونشم نمونده بود همه رو خوردید:ws3:

عاقای حافظه برتر اون آدم خوار بود آرخوا بود چی بود اونم اضافه کن ذهن برتر من:w02:

ااا. راست میگی :ws3:

من چند نفرو اون وسط جا انداختم ببینم بقیه حواس و حافظشون چطوریه :whistle:

• Like 9
لینک به دیدگاه

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (8 کاربران و 0 مهمان ها)

[h=4][/h]

• Like 7
لینک به دیدگاه
ااا. راست میگی :ws3:

من چند نفرو اون وسط جا انداختم ببینم بقیه حواس و حافظشون چطوریه :whistle:

بله بله عاقای حافظه

کلا یه سری اومده بودن برا یه سری دیگه،شایدم میخواسن مارو ضایع کنن نمیدونم:ws3:

ملیحه رو هم اضاقه کن هوش برتر من:hanghead:

چقدر ما به این دوست آتروس سلام کردیم بنده خدا قرمز شده بود دیگه(آقا محسن)

• Like 8
لینک به دیدگاه

سلام سلام

دوستان دوستان

دوستم رو بهتون معرفی کردم:ws3:؟!!

ما که پنج شنبه رو تحریم کرده بودیم میخواستم لج ممد رو در بیارم نیام خداییشم با زحمت خودمو رسوندم نامردا:whistles: جا داره همینجا از همه بچهایی که جمعه میتونستن بیان و نتونستن امروز بیان یادی بکنیم و بگم جاشون خیلی خیلی خالی بود :icon_gol: یشالا تور ماه دیگه میزاریم آخرم معلوم نشد روزش کی میشه هرکی یه سازی میزد:banel_smiley_4:

خلاصه من دیر رسیدم ولی به موقع رسیدم اومدم بستنی رو ورداشتم آی بسی حال داد دمه اونی که خریده بود گرم:w16:

تقریبا همه رو میشناختم و از قبل دیده بودمشون چند نفر از دوستان رو ندیده بودم که دو تاشون جاوید جان و خانمشون مهسا خانم گرامی بودن این دو نازنین فوق العاده بودن و خلاصه با جاوید گل خیلی حال کردم و کلا زوج خوب و بسیار با معرفتی بودن ایشالا سالیان سال کنار هم خوش باشند و بسلامتی برگردن شهرشون این همه راه اومدن که کنار ما باشن :icon_gol:

ولی یه گلگی دارم اصلا کسی نمیزاشت من حرف بزنم:ws3: همش هم همه بود همتون حرف زدید الا من:sigh:

از نمایشگاه امروز گروه سنی یه سری افراد دستم اومد از خرید هاشون خیلی راضی بودن یکی حالا اسم نمیبرم رفت سی دی بازی خرید اون یکی بَن بِن بُن خریده بود خلاصه همه چی بود الا خرید کتاب

بازهم از خیلی ها نتونستم سوال 6 رو بپرسم :sigh:از دستم یه سری ها در رفتن:banel_smiley_4:

آخرین اس ام اس یه شخصی خیلی خوب بود با اینکه امید روح انجمن نبود ولی با اون اس ام اس فهمیدیم امید همیشه هس:ws3:

دیگه که اسم از کسی نبردم چون همتون عالی بودین و گل :a030::icon_gol:تبلیغات فراموش نشه به تبلیغات انجمن نگاهی ویژه داشته باشین:banel_smiley_4:

دوستان دوستان چاکرم:ws3:

• Like 29
لینک به دیدگاه

جای ِ بعضی از دوستان هم خالی بود:ws37:

مثه خانوم ِ اقا ابراهیم.:w02: مریم فلوئید .. سارا . هادی ناصح .. :w02:

.........

راستی صفدر هوچی شیرینی نداد... بوخودا .. من هر دفعه دیدمش در حال خوردن بود .. به همین لب تاپ قسم:ws3:

• Like 22
لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

.........:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:

راستی صفدر هوچی شیرینی نداد... بوخودا .. من هر دفعه دیدمش در حال خوردن بود .. به همین لب تاپ قسم:ws3:

امروز خیلی خوب بود ... و بسی خوشحال شدم از دیدن دوستان /....:icon_gol:

لینک به دیدگاه

.........

دیر رسیدی شیرینیا رو خوردیم:banel_smiley_4:قسم دروغ میخوری پس فردا لپ تاپت میره زیر تریلی میگی از کجا خوردم:w000:

• Like 10
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...