رفتن به مطلب

انتخاب موضوع مسابقه عکس تالار کشاورزی با شما !!!

کدام موضوع را میپسندید؟  

47 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام موضوع را میپسندید؟

• 4
    • 10
    • 18
    • 4
    • 2
    • 9

ارسال های توصیه شده

سلام

خب همونطور که از عنوان تاپیک هم مشخصه قصد داریم یه مسایقه تو تالار کشاورزی بپا کنیم،که همه کاربرا از بیشتر رشته ها

بتونن شرکت کنن!:shad:

سعی کنین نطراتون مرتبط با رشته خودتون و کشاورزی باشه که هم از نظر علمی بی محتوا نباشه:icon_pf (34):و هم بین رشته ها تبادل اطلاعات صورت بگیره

(این رو هم یاداور میشم که هیچ رشته ای بی ربط با سایر رشته ها نیست و به نحوی با هم در ارتباط هستن)

پس بهونه مهونه نداریم:banel_smiley_4::w000:

حالا بیاین و نظر و علایق خودتو رو بگین،تا با جمع بندی اونا ،استارت یه مسابقه همه پسند رو بزنیم:w16:

اسپم ممنوع!درصورتی اجازه اسپم دارین که قبلش پیشنهاد خوبی داده باشین:whistle:

• Like 45
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 90
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مثلا میتونیم کاربرد درختها رو و گیاهان و بررسی کنیم ..

مثلا یک درخت رو انتخاب کنیم و بعد هرکسی بیشترین کاربرد رو در موردش تونست بگه برنده بشه و انتخاب مورد بعدی با خودش باشه...

یا گیاهان رو خاصیتهای اونو بررسی کنیم..

• Like 12
لینک به دیدگاه

چون مشغول کار روی پایان نامه هستم چیزی که ذهنم رو مشغول کرده مطالبی هست که مربوط به مقالات علمی میشه. تا حالا هم جایی ندیدم که مسابقات خاصی که به این زمینه نزدیک باشه روشون کار شده باشه.

:icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه
گیاه الورا پرورش بدهیم :ws3:

کاش بیشتر توضیح میدادی...

مثلا میتونیم کاربرد درختها رو و گیاهان و بررسی کنیم ..

مثلا یک درخت رو انتخاب کنیم و بعد هرکسی بیشترین کاربرد رو در موردش تونست بگه برنده بشه و انتخاب مورد بعدی با خودش باشه...

یا گیاهان رو خاصیتهای اونو بررسی کنیم..

پیشنهاد خوبی..ممنون دوسی:icon_gol:

چون مشغول کار روی پایان نامه هستم چیزی که ذهنم رو مشغول کرده مطالبی هست که مربوط به مقالات علمی میشه. تا حالا هم جایی ندیدم که مسابقات خاصی که به این زمینه نزدیک باشه روشون کار شده باشه.

:icon_gol:

مثلا چجوری؟رو چی مقالات علمی میتونیم مسابقه طراحی کنیم؟:ws38:

• Like 12
لینک به دیدگاه

بخش کشاورزی که خیلی جای کار داره...

استفاده از تکنولوژی های جدید برای پرورش محصولات

فرصت های سرمایه گذاری در بخش کشاورزی (یه چیزی تو مایه های طوفان ذهنی)

• Like 11
لینک به دیدگاه
بخش کشاورزی که خیلی جای کار داره...

استفاده از تکنولوژی های جدید برای پرورش محصولات

فرصت های سرمایه گذاری در بخش کشاورزی (یه چیزی تو مایه های طوفان ذهنی)

اگه تو همین بخش به مسابقاتی که برگزار شده سر بزنی تنوع مسابقات رو میبینی..ولی متاسفانه تعداد شرکت کننده ها کمه

واسه همنی خواستم سلیقه بیشتر بچه ها رو بدونم..

ممنون از نظرت...باید روش کار شه!!:w16:

• Like 11
لینک به دیدگاه
کاش بیشتر توضیح میدادی...

پیشنهاد خوبی..ممنون دوسی:icon_gol:

مثلا چجوری؟رو چی مقالات علمی میتونیم مسابقه طراحی کنیم؟:ws38:

فکر میکنم سطح علمی جامعه الآن نزدیک به ارشد هست و دیگه همه حداقل کارشناسی رو دارن ! این یعنی برای همه کار روی پایان نامه و مقالات یه ضرورته ! شاید اصول نوشتن مقالات و کار روی نوشتن پروپوزال و پایان نامه بتونه به همه برای نوشتنشون کمک کنه ( خیلی دیدم که دانشجوها در این موارد مشکل داشتن و به خاطر همینم حداقل یه ترم عقب افتادن ! )

مسابقه به هر شکلی که طراحی شد باید جوری باشه که با تکرار و تمرین، دوستان رو به سمت یادگیری و تسلط روی نوشتن مقالات و پایان نامه و ... سوق بده !

نکته مهم اینه که این مسابقه نه فقط برای دوستان کشاورزی که میتونه برای تمامی رشته ها جالب و قابل توجه باشه و بتونن ازش استفاده کنن ! پس تعداد بیشتری از دوستان هم میتونن شرکت کنن !

نطق تمام !

• :icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه

پیدا کردن روش هایی برای بازدهی هرچه بیشتر در مورد مسائل زیست محیطی باشه. استفاده از روش هایی بر پایه کشاورزی در مورد کمک به کم کردن آلودگی هوا.

استفاده از گیاهان در مورد زیباسازی ساختمان ها، مکان های شهری و حتی معماری داخلی منازل باشه.

استفاده از گیاهان و علوم کشاورزی در ساخت مصالح جدید و دوستدار محیط زیست در ساختمان ها.

الزامات شهرداری ها مبنی بر بکار بردن گیاهان در فضای ساختمان ها تو حیاط یا پشت بام.

و ...

الان اینا اومدتو ذهنم.:icon_gol:

• Like 12
لینک به دیدگاه
پیدا کردن روش هایی برای بازدهی هرچه بیشتر در مورد مسائل زیست محیطی باشه. استفاده از روش هایی بر پایه کشاورزی در مورد کمک به کم کردن آلودگی هوا.

استفاده از گیاهان در مورد زیباسازی ساختمان ها، مکان های شهری و حتی معماری داخلی منازل باشه.

استفاده از گیاهان و علوم کشاورزی در ساخت مصالح جدید و دوستدار محیط زیست در ساختمان ها.

الزامات شهرداری ها مبنی بر بکار بردن گیاهان در فضای ساختمان ها تو حیاط یا پشت بام.

و ...

الان اینا اومدتو ذهنم.:icon_gol:

و بسیار ممنون:icon_gol:

شایدم هم ترکیبی از همه اینا:ws38:

پیشنهاد دیگه ای هم داشتی حتما بگووو:a030:

• Like 9
لینک به دیدگاه
راستی دم عید مسابقه زیباترین سبزه رو هم میتونید بزارید

اتفاقا در این باره دیشب با یکی از دوستان میحرفیدم....

مرسی از نوجهت:icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

مسابقات متنوعی میشه گذاشت, از اونجا که تخصصی نمیخواین باشه, و هر فردی میتونه شرکت کنه, بهتره روی مسایل عمومی کار کنیم ( البته دیگه تخصصیش با شما )

یکی همین بهترین سبزه

پرورش یک گیاه برای مدتی خاص و سپس ارزیابی اون

پرورش آبزیان حتا و بهترین راه جهت حفظ سلامت و رشد

برمیگردم

• Like 9
لینک به دیدگاه
مریمی مسابقه سبزه و مخلفات عید که کار تالار هنره...:icon_razz:

تزیینش هنری میشه...اینکه عدس و گندم و ماش و اینا باشه کشاورزی:whistle: شاید با بذرهای خاص بشه نوآوری کرد

• Like 7
لینک به دیدگاه
مریمی مسابقه سبزه و مخلفات عید که کار تالار هنره...:icon_razz:

عزیزم فک کنم منظور مریم این بود:

مثلا از سبزه های عیدتون عکس بگیرین(با رعایت حاصلخیزی و رشد مناسب سبزه...شرایط نگهداری و رشد سبزه و اینجور حرفا):w16:

• Like 7
لینک به دیدگاه

خب میتونید مسابقه انتخاب زییاترین بن سای(درختان مینیاتوری گلدانی) رو بذارین:w16:

موضوع دیگه ای که به ذهنم میرسه اینه که مسابقه انتخاب به روز ترین و بهترین موضوع واسه انجام کارای پژوهشی مقاله یا پایان نامه در ارتباط با منابع طبیعی و کشاورزی بذارین:w16:

• Like 10
لینک به دیدگاه

بسیار عالی الهه جان :)

نظرات جالبی بود.

منم با نظرشون موافقم

میشه یه تایپیک آموزشی باشه، مث پرورش گیاهان خاص و نهایتا عکس بگیریم و به خانم معلم نشون بدیم

اگه گیاهشم طوری باشه که بشه از طریق اون درآمدزایی کرد چه بهتر

واسه نظر ساقی هم؛ اتفاقا قرار بود من یه تایپیک بزنم و تو اون بچه ها مدل ها و روشهایی که بلدن، مث ahp، فازی و ... رو مرحله به مرحله کار کنیم که من احساس کردم ممکنه استقبال نشه علی رغم میلم فعلا منصرف شدم

• Like 10
لینک به دیدگاه

واقعا از همه کسایی که نظر دادن تشکر میکنم..:icon_gol:

موقعی که این تاپیک رو میزدم حس نمیکردم تا این حد بچه ها بیان و استقبال کنن

دم همگی گرم:hapydancsmil:

چن روزی هم منتظر میشم تا پیشنهاد دوستای دیگه رو هم بشنوم..و نهایتا از بین نظرات یا نظرسنجی برگزار میکنم یا طراحی مسابقه ای رو میکنم که بیشتر بچه ها تو نظراشون قید کردن:a030:

• Like 6
لینک به دیدگاه

1 - یه مسابقه ی خلاقانه برای ایجاد مکانی بهتر و و همسو با طبیعت .

مثلا چکار کنیم که فضای زندگیمون با طبیعت ارتباط بیشتری داشته باشه ...

2 - حدس زدن درخت و گل و گیاه ها و اطلاعات تخصصی و ... هم برا من جالبه

3 - یا اینکه یه گل و یه گیاه خاص رو معرفی کنیم و اطلاعاتی در مورد نحوه ی کاشت و ... از اون رو بذاریم ، و مسابقه از این قرار باشه که شرکت کننده ها اون رو بکارن و چند تا عکس از موقع جوانه زدن یا قلمه زدن و ... تا به عمل رسیدن و گل دادن بگیرن و بفرستن . ( خوبیش به اینه که بعد یه مدت اتاقمون پر میشه از گل های قشنگ )

فعلا همینا ...

• Like 7
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...