رفتن به مطلب

norsk....

Ala Agrin

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت نواندیشان عزیز.......:icon_gol:

کسانی که تمایلی به یادگیری زبان نروژی دارند می توانند در همین تایپیک اعلام کنند که قدم به قدم این زبان شیرین را بیاموزیم....

لازم به ذکر است زبان نروژی زبانیست که در کشورهای اسکاندیناوی کاربرد دارد.......

لینک به دیدگاه
سلام خدمت نواندیشان عزیز.......:icon_gol:

کسانی که تمایلی به یادگیری زبان نروژی دارند می توانند در همین تایپیک اعلام کنند که قدم به قدم این زبان شیرین را بیاموزیم....

لازم به ذکر است زبان نروژی زبانیست که در کشورهای اسکاندیناوی کاربرد دارد.......

:ws3:

از جملات باحالشون شروع کن

من یه فیلم نروژی دیدم خیلی خوشم اومد :ws3:macsmanous of war بود فکر کنم...املاشم غلطه احتمالا

لینک به دیدگاه
:ws3:

از جملات باحالشون شروع کن

من یه فیلم نروژی دیدم خیلی خوشم اومد :ws3:macsmanous of war بود فکر کنم...املاشم غلطه احتمالا

ندیدم این فیلمو الانم سرچ کردم چنین فیلمی رو پیدا نکردم ..:hanghead:

لینک به دیدگاه
پیش نیاز نداره؟:ws3:

راستی فنلاند و سوئد زبونشون خیلی با نروژی فرق فوکوله؟:w58:راستی آهنگای الکساندر ریبک رو هم ترجمه کن واسمون

اگه خیلی سخت نباشه منم هستم......:w16:

پیش نیاز اگر منظورتان زبان انگلیسی هست امیر عزیز .. چنانچه انگلیسیتون خوب باشه قطعا خیلی زود نروژی رو یاد میگیرید .ولی بدون پیش نیاز هم میتونید یاد بگیرید:ws3:

زبان کشورهای سوئد، دانمارک و نروژ شبیه هم هستند لهجه ها کمی متفاوته تقریبا مثل ترکی استانبولی و ترکی اذری البته یکم شدیدتر و سخت تر......:ws3:فنلاند یه ذره متفاوت تر و خیلی سخت تر از نروژی هست....حالا کومار تو بیا زبان رو یاد بگیر من کل اهنگهای مجاز رو ترجمه میکنم برات........:ws3:

من در خدمتم جاوید عزیز......ببینم بچه های دیگه علاقه نشون میدن.....:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
Max manus: Man of war

محصول : آلمان و آمریکا و نروژ

سال ساخت : 2008خیلی قشنگه فیلمش:a030:

دمت گرم به نروژی میشه چی؟:ws3:

زت زیاد چی میشه؟:ws28:

نچز رو ماشین رو هم بگو:5c6ipag2mnshmsf5ju3

همون غلط املاییت باعث شد گوگل هم هنگ کنه.....:ws3:..Max manus یه قهرمان نروژی هست که زیاد در باره ش میگن جزو قهرمانان نیروی مقاومت مردمی بود .مصمم شدم فیلمشو ببینم:banel_smiley_4:

چه چیزایی میپرسی.....:w02:

بچه ها به حد نصاب برسند از الفبا و تلفظها شروع میکنیم.......:a030:

لینک به دیدگاه

زبان فرانسه رو دارم از هستی یاد میگیرم.کردی رو از ناصر.انگلیسی هم خودم لغت حفظ میکنم.نروژی هم دوست دارم یاد بگیرم.

چه شود .میترسم باهم قاطی شن:ws28:

لینک به دیدگاه
زبان فرانسه رو دارم از هستی یاد میگیرم.کردی رو از ناصر.انگلیسی هم خودم لغت حفظ میکنم.نروژی هم دوست دارم یاد بگیرم.

چه شود .میترسم باهم قاطی شن:ws28:

پس حسابی سر خودتو شلوغ کردی......:ws3:.کردی رو قبل همه باید یاد بگیری فرنوشی زبان مادری همیشه در اولویت هستش ..:icon_redface:ضمن تشکر از هستی عزیز و ناصر گرامی ..منم به نوبه خودم در خدمتم عزیزم.........:icon_gol:

لینک به دیدگاه
پس حسابی سر خودتو شلوغ کردی......:ws3:.کردی رو قبل همه باید یاد بگیری فرنوشی زبان مادری همیشه در اولویت هستش ..:icon_redface:ضمن تشکر از هستی عزیز و ناصر گرامی ..منم به نوبه خودم در خدمتم عزیزم.........:icon_gol:

آره دیگه حتما باید یاد بگیرم:w16:

مرسی آرام جونم.:aghosh:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

من تا الان فکر میکردم نروژی خیلی به انگلیسی نزدیکه

اصن انگار زباناشون با هم فرق میکنه باو...:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...