رفتن به مطلب

اهدای امتیازات ترجمه به مترجمین

ارسال های توصیه شده

:hapydancsmil:مدال مترجم برتر این بار به گندم71 عزیز به خاطر همکاری و تلاشش توی بخش ترجمه تعلق میگیره :hapydancsmil:

tarjomeh.gif

:icon_gol:

شاد باشید

:icon_gol:

• Like 21
لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

:ws3:سلام به همه دوستان مترجم:ws3:

از این به بعد دوستانی که در ترجمه های درخواستی با ما همکاری میکنن امتیازی با عنوان امتیاز ترجمه دریافت میکنن که معادل درآمد اونها از ترجمه های انجام شده توسط اونها است :w16:

نکته ای که لازم دیدم اینجا بهش اشاره کنم نحوه محاسبه این درآمد هست:

با توجه به درخواست مدیریت سایت در این مرحله از 80 تا 90 درصد هزینه های پرداخت شده جهت ترجمه متون به مترجمین تعلق میگیره(به استثنای زمانی که ترجمه ها نیاز به ویرایش پیدا کنن ک سهم ویراستار جدا در نظر گرفته میشه) بنابر این از هزینه کل پرداختی برای هر ترجمه با کسر ده درصد مبلغ به تعداد صفحات تقسیم شده و به مترجمین تعلق میگیره:a030:

نکته دیگه اینکه هزینه ترجمه ها بر حسب تعداد کلمات ترجمه شده در نظر گرفته میشه و همونطور که میدونید هر صفحه شامل 250 کلمه است.

و مجددا متذکر میشم که در صورت دیر کرد در انجام ترجمه خسارت از حساب مترجم مربوطه کسر میشه.

در نهایت هم به این نکته اشاره کنم که به خاطر کمتر شدن نقل و انتقالات بانکی اگر سهم ترجمه مترجمی از یک ترجمه کمتر از 10000تومان باشه امتیاز ترجمه اون در سایت براش لحاظ میشه و درآمد مربوطه اش تا زمان رسیدن به سقف 10000تومان پیش ما امانت میمونه و در نهایت واریز میشه. با این وجود اگر مترجمی درخواست دریافت درآمدش رو قبل از اون داشته باشه حتما براش واریز میکنیم:icon_gol:

:hapydancsmil:پیشنهادات و انتقاداتتون رو میتونین به صورت خصوصی برای من ارسال کنین، از شنیدنش خوشحال میشیم:hapydancsmil:

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

خب بالاخره اولین سری امتیازات ترجمه تعلق گرفت

همونطور که قبلا هم گفتم این امتیازات معادل درآمد اونها از ترجمه های انجام شده توسط اونها است

هر 10 هزار تومان برابر یک امتیاز هست

بنابر قرار قبلی امتیازاتی که به یک برسه یعنی ده تومان بشه به حساب مترجم واریز میشه :a030:

و اعشار امتیاز هم گویای درآمدهای کمتر از ده تومانه که پیش ما امانت میمونه تا به یک برسه:w16::icon_gol:

بازم اگر سوالی بود من درخدمتم:icon_gol::ws3:

و تشکر ویژه از همکاری دوستان گلمون

mini*

0/65

Gandom.E

1/4

Ali Akbar.J

4/84

faezeh mzk

8/58

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

:hapydancsmil:این شما و این هم سری جدید امتیازات:hapydancsmil:

negar jahangard

1.52

*mini*

4.23

faezeh mzk

3.02

joonet

1800 امتیاز نواندیشان + 3 امتیاز طلایی

• Like 4
لینک به دیدگاه

:hapydancsmil:با تشکر از مینای عزیز که در ماه گذشته همکاری خیلی خوبی توی ترجمه ها داشت، مدال مترجم برتر این ماه به:hapydancsmil:

:icon_gol:*mini*:icon_gol:

تعلق میگیره

tarjomeh.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...