رفتن به مطلب

بهداری نواندیشان

Ala Agrin

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 211
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دنیز اگه کسی توی خواب دندون قروچه داشته باشه(یعنی دندوناشو به هم بسابه که صداش در بیاد) نشونه چیه؟با چای و قهوه درست میشه عایا؟:hanghead:

متاسفانه کوماری هنوز دارویی برای دندان فروچه ساخته نشده و چند علت داره مهمترینش استرس و اظطرابه که قبل خواب میتونی خیلی ریلکس باشی و به خودت

تلقین کنی که در ارامش هستید و اسرست رو برطرف کنی . علت دیگه از سیگار و نوشینی های قهوه و کافئین هستش و همچنین خوردن زیادی شکلات.......

لینک به دیدگاه

دقیقا باید اینجا چیکار کرد:ws3:

من شوکووووووووووولاااات موخوام

:ws3:

چشم فعلنی این کیک بستنی دنیز رو بگیر تا بچه های پزشکی از راه برسن بهتر پزیرایی میکنند....:ws3:

ptyagsolyxrqfuicx09k.jpg

لینک به دیدگاه
متاسفانه کوماری هنوز دارویی برای دندان فروچه ساخته نشده و چند علت داره مهمترینش استرس و اظطرابه که قبل خواب میتونی خیلی ریلکس باشی و به خودت

تلقین کنی که در ارامش هستید و اسرست رو برطرف کنی . علت دیگه از سیگار و نوشینی های قهوه و کافئین هستش و همچنین خوردن زیادی شکلات.......

خب داروهای تو که همش قهوه و چای و کافئین و شکلاته و میگی اینا ضرر دارن...چرا این ضد داروها رو اینجا ترویج میدی:ws3:راستی من استرس مسترس ندارم ها:ws52:البته بابام علت همه بیماری ها رو سرما تشخیص میده...فکر کنم سرمام شده...خه هوا هم گرمه لامصب:sad0:

لینک به دیدگاه
دورد بر همگی(50).gif

بهداری یعنی چی؟ به + داری؟ حالا به داری؟

درود..........

مرباشو داریم:ws3:

خوش اومدی مریمی.......:icon_gol::hapydancsmil:

به یاد فرهیختگان چنین تایپیکی زده بودم و کل بچه ها دور هم خوش بودیم......:hanghead:

یاد دوستان قدیمی هم بخیر:icon_gol:

ستاره باید یادش باشه..........:sigh:

لینک به دیدگاه
خب داروهای تو که همش قهوه و چای و کافئین و شکلاته و میگی اینا ضرر دارن...چرا این ضد داروها رو اینجا ترویج میدی:ws3:راستی من استرس مسترس ندارم ها:ws52:البته بابام علت همه بیماری ها رو سرما تشخیص میده...فکر کنم سرمام شده...خه هوا هم گرمه لامصب:sad0:

تو میتونی این ضد داروها رو نخوری.فقط نگاه کنی:ws3:

لینک به دیدگاه
دنیز اسم و آدرس دکتر هم بخواییم میتونید معرفی کنید؟

چرا که نه عزیزم .....من متاسفانه ادرسی رو بلد نیستم اما حتما دوستانی هستند که میتونند کمک کنند همینجا..... که پیشایش از همه دوستان تشکر میکنم.......:icon_gol:

لینک به دیدگاه

منم اینجا بهمین دلیل شکلات میدم بیشتر به درمانگاه ما سر بزنید...........:a030::ws3:

نه از سرما و گرما نیست عزیز همون دلایلی که عرض کردم موارد ی هم هست که ژنتیکیه

تایپیک براش خواهم زد.......

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...