رفتن به مطلب

داوطلبان کنکور ارشد محیط زیست بدویید که وقت تنگه

An@hita

ارسال های توصیه شده

دوستان عزیزم آقایی هست به اسم فرزاد هوشیار. جزواتی دارن که بی نظیره و پارسال که ما مقایسه کردیم چندین سوال از جزوه هاشون اومده بود. اگر خواستید شماره شون رو بذارم تا باهاشون تماس بگیرید و جزوه هاشون رو تهیه کنید. قیمتشون هم زیاد نیست.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 191
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

hit[/MENTION]a;1472684]دوستان عزیزم آقایی هست به اسم فرزاد هوشیار. جزواتی دارن که بی نظیره و پارسال که ما مقایسه کردیم چندین سوال از جزوه هاشون اومده بود. اگر خواستید شماره شون رو بذارم تا باهاشون تماس بگیرید و جزوه هاشون رو تهیه کنید. قیمتشون هم زیاد نیست.

اناجان بیزحمت شمارشونو بذارید...

ممنون..

لینک به دیدگاه

بله البته.

آقای فرزاد هوشیار

09181767123

بچه ها این جزوه ها رو تهیه کنید. قول میدم پشیمون نشید. شنیدم هر سوالیم که از ایشون بپرسید جواب میدن. به نوعی مشاوره هم میدن. موفق باشید دوستای گلم.:a030:

لینک به دیدگاه

درود فراوان دوستان...میگم بنظر شما من قبلا زیست خوندم میتونم تو محیط زیست موفق باشم.....؟ میشه خواهش کنم اگه حالشو داشتین واسم جزوه های مهم رو بفرسین...خواهش میکنم..mortymorty480@YAHOO.com

لینک به دیدگاه

سلام جناب دری. راستش مباحث زیست و محیط زیست بسیار متفاوت از همدیگه هستند. باز هم میل خودتونه. اما با توجه به زمان باقیمونده من پیشنهاد میکنم که شما همون رشته خودتون رو امتحان بدید. ان شالله که موفق میشید.:a030:

لینک به دیدگاه

راستش من فولاد مبارکه اصفهان کار میکنم..یه فکرای دیگری هم دارم....با زیست نمیتونم ولی با محیط زیست میتونم خیلی ارتقاءپیداکنم..و بی نهایت غصه محیط زیست رو میخورم....بسیار ممنون از راهنماییهاتون

لینک به دیدگاه

سلام .من تازه با نو انديشان اشنا شدم چندتا سوال داشتم -اين جزوهها تايپي هستن يا دست نويس؟ من اكثر كتابا رو دارم ولي ميخوام بدونم كه واسه هر بخش كه ،اكولوژي حيات وحش- بيولوژي حيوانات- الودگي محيط زيست-ارزيابي-شناخت وحمايت محيط زيست ، را شامل ميشود چه كتاب هاي بايد خوند به طور كامل؟

لینک به دیدگاه
سلام .من تازه با نو انديشان اشنا شدم چندتا سوال داشتم -اين جزوهها تايپي هستن يا دست نويس؟ من اكثر كتابا رو دارم ولي ميخوام بدونم كه واسه هر بخش كه ،اكولوژي حيات وحش- بيولوژي حيوانات- الودگي محيط زيست-ارزيابي-شناخت وحمايت محيط زيست ، را شامل ميشود چه كتاب هاي بايد خوند به طور كامل؟

سلام دوست عزیز...

به نو اندیشان خوش اومدی...

در مورد جزوه ها از اناهیتای عزیز بپرس-مدیر تالار محیط زیست..

درمورد کتابها هم اگه الان تازه میخای برا کنکور ارشد امسال بخونی...

3 تا کتاب هست که بصورت اضطراری بهت کمک میکنه...

شالوده امایش سرزمین...که در مورد ارزیابیه...

کتاب الودگی محیط زیست مینو دبیری و افیونی...

کتاب اکولوژی اردکانی..

و خب درسنامه ها جزوه هایی که واسه درس بیولوژی هست خیلی کمک کننده هست چون سوالاتش تو کنکور راحته..البته اگه خوب بخونی//

موفق باشی..

لینک به دیدگاه

سلام

عزیزم برای آلودگی کتاب افیونی رو بخون. سما جون یادش رفت بهت بگه.

جزوه های آقای هوشیار به صورت تایپی هست.بچه ها با توجه به زمان باقیمونده توصیه میکنم حتما این جزوه هارو تهیه کنید و بخونید. دوستانی که الان تو پایه ارشد همکلاسم هستن اکثرا این جزوه هارو خوندن و بسیار راضی بودن. واسه همین تاکید دارم که بخونیدش.

راستی به نواندیشان خوش آمدی سپیده جان:icon_gol:

لینک به دیدگاه

مرسي از پاسخ، كامل ميدونم كه اين كتاباي كه نام برديد مهم هستن، ولي من واسه كنكور سال اينده ميخوام اماده بشم واسه همين ليست كامل كتابهاي كه خوند رو مي خوام به طور كامل چون وقت دارم مي خوام به طور كامل مطالعه كنم، لطفا ليست همه ي كتاب ها رو بهم بگيد واقعا ممنون

راستي در مورد جزوه ها من ميدونم كه اين جزوه ها مهم هستن من چند تا از اين جزوه ها رو دارم ولي دست نويس هستن و واقعا ناخوانا هستن و سخته خوندنشون مي خواستم مطمئن بشم كه همه ي جزوات تايپي هستن يا نه؟

لینک به دیدگاه

عزیزم تو صفحه اول ما لیست کتب مهم + عکس جلدشون روهم براتون گذاشتیم.بازم میپرسم اگه کتاب دیگه ای اضافه شد میگم بهت.

درمورد جزوات هم باید بگم که جزواتی که جزو منابع ارشد هستن اکثرا دست نویسن. و متاسفانه وضعیتشون هم خودت دیدی که چطورن:sigh:

جزوات مهندس هوشیار خلاصه ای از تمامی جزوات و کتبه.نکات مهم و کلیدی یادداشت شده و بسیار جالبه. بهتون توصیه میکنم ماه آخر یعنی از دی ماه جزوات مهندس هوشیار رو بخونید.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...