رفتن به مطلب

داوطلبان کنکور ارشد محیط زیست بدویید که وقت تنگه

An@hita

ارسال های توصیه شده

کتاب محیط زیست حجمش خیلی بالاست واقعا و از اون کتاب به اون عظمت شاید فقط دوتا سوال بیاد. اینجاست که خوندن جزوه کمک می کنه

کتاب مینو دبیری خوبه، حتما بخونش.

کتاب آمایش سرزمین مخدوم هم جزوه منابع هست

این سایتی که میگم هم برو، پاورپوینتای آموزشی رو دانلود کن.

بذار لینکاشو پیدا کنم بذارم برات

ممنون واقعا لطف میکنید.دقیقا شناخت واقعا کتاب سنگینی هست.شما به جای این کتاب پیشنهاد میکنید کدوم کتاب یا جزوه رو مطالعه کنم؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 191
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ممنون بابت جواب و راهنمایی.من از دو تا کتاب شروع کردم به خوندن آلودگی مینو دبیری و شناخت محیط زیست وهاب زاده.خواستم ببینم برای شروع خوبه؟در ضمن چون من از یک رشته ی دیگه وارد شدم یک مقدار نگران کمبود وقت هم هستم برای خوندن تمام منابع و جزوه ها...!

داداش حسین برو به آدرس زیر پاورای gis رو دانلود کن، بیشتر سوالای درس ارزیابی امسال از gisبود.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

راستی خوندن سوالای کنکور سالای قبل هم خیلی به درد بخوره

لینک به دیدگاه
ممنون واقعا لطف میکنید.دقیقا شناخت واقعا کتاب سنگینی هست.شما به جای این کتاب پیشنهاد میکنید کدوم کتاب یا جزوه رو مطالعه کنم؟

چه کتابی که به درد این درس بخوره چیزی به ذهنم نمیاد.

بذار بپرسم بگم.

من یه جزوه واسه یکی از درسا دارم که درسنامه استادش جز منابع است.

ایمیلتوت برام بفرس خصوصی برات بفرستم

لینک به دیدگاه
چه کتابی که به درد این درس بخوره چیزی به ذهنم نمیاد.

بذار بپرسم بگم.

من یه جزوه واسه یکی از درسا دارم که درسنامه استادش جز منابع است.

ایمیلتوت برام بفرس خصوصی برات بفرستم

ممنون لطف میکنی.

hossein.8841@yahoo.com

لینک به دیدگاه
اگه سوالی هم پیش اومد بپرس همینجا. تا جایی که بلد باشیم جواب میدیم:w16:

مرسی مرسی مرسی آجی عاطفه.با نشون دادن این جزوه ها مخصوصا gis.و راهنماییاتون یکم امیدم برای ادامه خوندن بیشتر شد.حتما.

لینک به دیدگاه
وظیفه بود:a030:

اختیار دارید.سه تا سوال دیگه داشتم ممنون میشم جواب بدید.

1.هر کدوم از این کتاب ها و منابع چندین فصل دارن.مشخص شده تو هر کتاب کدوم فصلهاش مهم هستند؟

2.اطلاع دارید تعداد شرکت کنندگان کنکور امسال چند نفر بودند؟

3.برای هر درس چندتا کتاب وجود داره مثلا آلودگی هم دبیری هست هم افیونی.فرقی بین بین این کتابا وجود داره یا نه؟چون من دارم از کتاب دبیری میخونم.

ممنون.

لینک به دیدگاه
اختیار دارید.سه تا سوال دیگه داشتم ممنون میشم جواب بدید.

1.هر کدوم از این کتاب ها و منابع چندین فصل دارن.مشخص شده تو هر کتاب کدوم فصلهاش مهم هستند؟

2.اطلاع دارید تعداد شرکت کنندگان کنکور امسال چند نفر بودند؟

3.برای هر درس چندتا کتاب وجود داره مثلا آلودگی هم دبیری هست هم افیونی.فرقی بین بین این کتابا وجود داره یا نه؟چون من دارم از کتاب دبیری میخونم.

ممنون.

سلام دوست عزیز...

در پاسخ به سوال اولتون : این لینک سرفصل های مهم تمام دروس ارشد

پاسخ سوال دومتون : دقیقا نمیدونم...!

پاسخ سوال سومتون : 3 کتاب مهم برای درس آلودگی وجود داره...آلودگی دبیری ... آلودگی افیونی عرفانمنش...مهندسی محیط زیست دکتر عباسپور..از جزوات هم جزوات تهران گرگان صنعتی اصفهان خوبن...

ولی آلودگی افیونی بسیار مهم هست...اما در کل باید هر3 خونده بشن و اینکه تستهای کنکور سالهای قبل بسیار کمک کننده هست...

سوالی بود بپرسید اگر بلد بودیم پاسخ بدیم...

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز...

در پاسخ به سوال اولتون : این لینک سرفصل های مهم تمام دروس ارشد

پاسخ سوال دومتون : دقیقا نمیدونم...!

پاسخ سوال سومتون : 3 کتاب مهم برای درس آلودگی وجود داره...آلودگی دبیری ... آلودگی افیونی عرفانمنش...مهندسی محیط زیست دکتر عباسپور..از جزوات هم جزوات تهران گرگان صنعتی اصفهان خوبن...

ولی آلودگی افیونی بسیار مهم هست...اما در کل باید هر3 خونده بشن و اینکه تستهای کنکور سالهای قبل بسیار کمک کننده هست...

سوالی بود بپرسید اگر بلد بودیم پاسخ بدیم...

سلام ممنون.لطف کردید جواب دادید. لینک رو دیدم.پس مثلا در کتاب آلودگی ،آلودگی خاک و صدا مهم نیستن که ذکر نشده تو این سر فصل ها؟یا باید اونا هم خونده بشن!.

لینک به دیدگاه
سلام ممنون.لطف کردید جواب دادید. لینک رو دیدم.پس مثلا در کتاب آلودگی ،آلودگی خاک و صدا مهم نیستن که ذکر نشده تو این سر فصل ها؟یا باید اونا هم خونده بشن!.

خواهش میکنم..منظور از اینکه مهم بودن سرفصل ها یعنی همه کتاب خوانده بشه بعد سرفصل هایی که در لینک دیدین بیشتر...اول کتاب هارو خوب بخونید تستهاش رو بزنید با دیدن تست ها متوجه میشید کدوم مبحث مهمتر هست...(در کل همه آلودگی مهم هست بخصوص آب . هوا) و تستهای حداقل 4 سال گذشته رو باید خوب بخونید.

اگر که فارغ التحصیل شدین وقتون زیاده...روزهای اول ساعات زیادی رو به خوندن اختصاص ندید...کم کم و به تدریج شروع کنید به خوندن...

در کل مبحث شناخت 3 واحد و ارزیابی 3 وآلودگی 2 و اکولوژی 2 و بیولوژی 2 و زبان 2 واحد هستند...مطمئنا شناخت و ارزیابی باید بشتر خونده بشه...اما درسی مثل زبان هرچه بیشتر بخونید به نفع خودتون هست چون خیلی روی رتبه تاثیر گذاره(واژه های انگلیسی آخر کتاب های رفرنس رو بخونیدودرک مطلب خیلی مهمه)..پس دقت کنید...سوالی بود درخدمتم...

اگر خواستید لیست تمام کتاب های ارشد رو براتون لینک بزدارم...

و یک نکته خیلی مهم باید بدونید که چه گرایشی و چه دانشگاهی رو دوست دارید..یعین برای ارشد هدف تعیین کنید...

لینک به دیدگاه
خواهش میکنم..منظور از اینکه مهم بودن سرفصل ها یعنی همه کتاب خوانده بشه بعد سرفصل هایی که در لینک دیدین بیشتر...اول کتاب هارو خوب بخونید تستهاش رو بزنید با دیدن تست ها متوجه میشید کدوم مبحث مهمتر هست...(در کل همه آلودگی مهم هست بخصوص آب . هوا) و تستهای حداقل 4 سال گذشته رو باید خوب بخونید.

اگر که فارغ التحصیل شدین وقتون زیاده...روزهای اول ساعات زیادی رو به خوندن اختصاص ندید...کم کم و به تدریج شروع کنید به خوندن...

در کل مبحث شناخت 3 واحد و ارزیابی 3 وآلودگی 2 و اکولوژی 2 و بیولوژی 2 و زبان 2 واحد هستند...مطمئنا شناخت و ارزیابی باید بشتر خونده بشه...اما درسی مثل زبان هرچه بیشتر بخونید به نفع خودتون هست چون خیلی روی رتبه تاثیر گذاره(واژه های انگلیسی آخر کتاب های رفرنس رو بخونیدودرک مطلب خیلی مهمه)..پس دقت کنید...سوالی بود درخدمتم...

اگر خواستید لیست تمام کتاب های ارشد رو براتون لینک بزدارم...

و یک نکته خیلی مهم باید بدونید که چه گرایشی و چه دانشگاهی رو دوست دارید..یعین برای ارشد هدف تعیین کنید...

سلام دوست من.واقعا از توضیحاتتون متشکرم آقا یا خانوم همیشه با توام !! آره خداروشکر تقریبا وقت دارم.تقریبا هم هدف مشخصه.اگر منظورتون همون منابعی که اول تاپیک هستند دیدم ولی اگر چیز جدیدی هست لطف میکنید بذارید.

لینک به دیدگاه
سلام دوست من.واقعا از توضیحاتتون متشکرم آقا یا خانوم همیشه با توام !! آره خداروشکر تقریبا وقت دارم.تقریبا هم هدف مشخصه.اگر منظورتون همون منابعی که اول تاپیک هستند دیدم ولی اگر چیز جدیدی هست لطف میکنید بذارید.

سلام خواهش میکنم...خانم هستم...منابع پست اول تاپیک ناقص هست...لینک پایین رو نگاه کنید..کامل با توضیحات هست...

http://www.modaresanesharif.ac.ir/کارشناسی-ارشد-منابع-طبیعی/500

سعی کنید ابتدا کتاب های رفرنس رو بخونید و در آخر جزوه بخونید...خلاصه برداری بسیار کمک کننده هست...

سوالی بود در خدمتم...ان شاالله که موفق باشید...

لینک به دیدگاه
سلام خواهش میکنم...خانم هستم...منابع پست اول تاپیک ناقص هست...لینک پایین رو نگاه کنید..کامل با توضیحات هست...

http://www.modaresanesharif.ac.ir/کارشناسی-ارشد-منابع-طبیعی/500

سعی کنید ابتدا کتاب های رفرنس رو بخونید و در آخر جزوه بخونید...خلاصه برداری بسیار کمک کننده هست...

سوالی بود در خدمتم...ان شاالله که موفق باشید...

ممنون همچنین.بازم ممنون از راهنمایی.راستش کتاب ها رو تقریبا دارم.ولی جزوه ی استادای مختلف رو که مهم هستن رو ندارم.اون جزوه هایی هم که تو سایت بود دیدم.

لینک به دیدگاه
ممنون همچنین.بازم ممنون از راهنمایی.راستش کتاب ها رو تقریبا دارم.ولی جزوه ی استادای مختلف رو که مهم هستن رو ندارم.اون جزوه هایی هم که تو سایت بود دیدم.

خواهش میکنم...در اصل کتابها مهم هستند..جزوه بیشتر برای جمع بندی هست(جزوه ها خلاصه شده ی کتاب هستند)...اشکال نداره همون کتابها رو خوب بخونید کفایت میکنه ..و اینکه از همین جزوات سایت استفاده کنید...اگر دوستان دیگری در سایت جزوات دیگه ای داشتند میتونن به اشتراک بزارن...تقریبا بیشتر سوالات کنکور از کتاب رفرنس هست و تعداد محدودی از جزوات دانشگاه ها میاد!برای دروس مثل آلودگی بیشتر آلودگی افیونی بخونید یا مثلا برای ارزیابی آمایش مخدوم بیشتر مطالعه کنید..بستگی به طراح سوال هم داره...مثلا پارسال از کتاب gis برای ارزیابی سوال زیاد طرح شده بود...پس در کل نمیشه گفت کدام کتاب مهم هست چون سال به سال سوالات تغییر پیدا می کنه...اما سوال تکراری هم میاد برای همین هست که میگم تستهای سالهای قبل مهم هست..

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم...در اصل کتابها مهم هستند..جزوه بیشتر برای جمع بندی هست(جزوه ها خلاصه شده ی کتاب هستند)...اشکال نداره همون کتابها رو خوب بخونید کفایت میکنه ..و اینکه از همین جزوات سایت استفاده کنید...اگر دوستان دیگری در سایت جزوات دیگه ای داشتند میتونن به اشتراک بزارن...تقریبا بیشتر سوالات کنکور از کتاب رفرنس هست و تعداد محدودی از جزوات دانشگاه ها میاد!برای دروس مثل آلودگی بیشتر آلودگی افیونی بخونید یا مثلا برای ارزیابی آمایش مخدوم بیشتر مطالعه کنید..بستگی به طراح سوال هم داره...مثلا پارسال از کتاب gis برای ارزیابی سوال زیاد طرح شده بود...پس در کل نمیشه گفت کدام کتاب مهم هست چون سال به سال سوالات تغییر پیدا می کنه...اما سوال تکراری هم میاد برای همین هست که میگم تستهای سالهای قبل مهم هست..

خیلی ممنون.هم از شما هم از خانوم عاطفه هم از سایت تشکر میکنم.خیلی خوب راهنماییم کردین.اگر سوالی داشتم حتما از شما میپرسم.لطف کردین.بله منطقی اینه که منبع کتاب باشه نه جزوه های استاد.

لینک به دیدگاه
خیلی ممنون.هم از شما هم از خانوم عاطفه هم از سایت تشکر میکنم.خیلی خوب راهنماییم کردین.اگر سوالی داشتم حتما از شما میپرسم.لطف کردین.بله منطقی اینه که منبع کتاب باشه نه جزوه های استاد.

خواهش میکنم...انشاالله موفق باشید...

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان، من رشته كارشناسيم فضاي سبز بوده، امسال قصد دارم براي رشته مديريت محيط زيست دانشگاه آزاد شركت كنم. ميشه لطفا منابع مناسب براي اين رشته رو معرفي كنيد،

و يك سواله ديگه اينكه رشته مديريت محيط زيست اچ اس ايي چه منابعي رو مناسب ميدونيد؟ممنون اگر پاسخ بديد.

لینک به دیدگاه

ببخشيد يه سواله ديگه. يكي از مواد آزمون رشته مديريت محيط زيست دانشگاه آزاد كه ضريب ٢ داره اسمش مباني مديريت هستش.

و درس ديگه آمار و روش هاي تحليل سيستم ها كه اين هم ضريب ٢ داره.

براي اين دو درس هم منبعي ميشناسيد كه معرفي كنيد؟

لینک به دیدگاه
سلام به همه دوستان، من رشته كارشناسيم فضاي سبز بوده، امسال قصد دارم براي رشته مديريت محيط زيست دانشگاه آزاد شركت كنم. ميشه لطفا منابع مناسب براي اين رشته رو معرفي كنيد،

و يك سواله ديگه اينكه رشته مديريت محيط زيست اچ اس ايي چه منابعي رو مناسب ميدونيد؟ممنون اگر پاسخ بديد.

سلام دوست عزیز...

در پاسخ به سوالتون دوتا لینک اینجا به اشتراک میذارم ببینید به جوابتون میرسید...چون دقیقا من از اوضاع دانشگاه آزاد مطلع نیستم!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...