رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

درود....

در این تاپیک قصد داریم تا آموزش های مربوط به یادگیری زبان فرانسه را قرار بدهیم تا دسترسی به آنها برای علاقه مندان به یادگیری این زبان آسان تر گردد.بنابراین آموزش های ارائه شده و همینطور توضیحات مورد نیاز در تاپیک آموزش و مرور گروهی زبان فرانسه... در این تاپیک نیز قرار خواهد گرفت و تاپیک مذکور به مانند قبل به فعالیت خود ادامه خواهد داد و محلی برای تبادل نظر و پرسش و تمرین خواهد بود.....

با تشکر و با آرزوی موفقیت ....:a030:

• Like 26
لینک به دیدگاه

سلام

از هستی خانوم بابت ایجاد این تاپیک تشکر میکنم چون اینجوری راحتر میشه به فایلهای آموزشی دسترسی داشته باشیم.

من یه فایل آموزشی از حروف الفبای فرانسه به همراه مثالهایی رو به صورت رنگی براتون میذارم تا برای شروع با بعضی از کلمات آشنا بشید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 22
لینک به دیدگاه

تلفظ حروف رو دانلود کنید

چند آموزش رو براتون قرار میدم که قبلش باید آموزشهایی که توسط هستی خانوم ارائه میشه رو کامل مطالعه کنید و یاد بگیرید و اینها تقریبا" تکمیل کننده آموزشها به صورت ساده و مبتدی هستش کم کم تکمیل تر میشه هرجا هم مشکل داشتید در تاپیک اصلی مطرح کنید

مثلا" در این آموزش حروف صامت به همراه کلماتی به کار میره که اسم حیوانات خستش و هر کدوم از حیوانات مونث یا مذکر بودنشون بهش اشاره شده فقط باید آموزشها رو بخونید و به اینها توجه کنید تا بفهمیدشون

که برای تعریفشون از un(برای مذکر) و une (برای مونث ) استفاده میشه

• Like 20
لینک به دیدگاه

حرف c سدیل:

اگه توضیحات هستی خانوم رو خونده باشید به راحتی میتونید این متنی رو که براتون میذارم متوجه بشید

به زبان فرانسه هستش و کلماتش ساده و خیلی خلاصه هستش

یه تست هم همراهش یه نگاه بهش بندازید و به سوالاتش جواب بدید

• Like 18
لینک به دیدگاه

حرف c سدیل:قسمت دوم

به همراه تست:ws3:

• Like 20
لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

سلام مجدد

اول از هستی خانم تشکر میکنم که وقت گذاشتن و سری بعدی از آموزش رو قرار دادن

تو این فایل براتون یه توضیحاتی از منفی کردن جملات قرار دادم با این تقاوت که به فارسی توضیح ندادم معنی هارو به صورت انگلیسی قرار دادم که حداقل اگه معنی کلمه ای رو نمیدونید با چند کلمه ی دیگه آشنا بشید و از دیکشنری پیدا کنید

توضیحات خیلی روان هستش و نیازی به معنی نداره بازم اگه مشکلی بود در این تاپیک مطرح کنید

آموزش و مرور گروهی زبان فرانسه...

چون ظرفیت پیوستم در انجمن تموم شده از جای دیگه براتون آپلود کردم:hanghead:

• Like 14
لینک به دیدگاه

با تشکر از دوست بسیار خوبمون آقا ناصر که لطف میکنند و مطالب تکمیلی رو درباره هر جلسه برای ما به اشتراک میگذراند....:icon_gol:

آموزش جلسه پنجم تقدیم شما خوبان.... :a030:

• Like 9
لینک به دیدگاه

سلام به علاقمندان به زبان شیرین فرانسوی

اگه آموزشهای مربوط شماره ی 1و2و3 رو خونده باشید میبینید که از حروف اکسان که از حروف صدادار شکل میگیرند توضیحاتی اومده که برای تکمیل توضیحات هستی خانوم چند فایل آموزشی رو براتون تهیه کردم که برای یادگیری این حروف خوبه(آموزشها کلا" به زبان فرانسه هستش)

یه تست ساده هم براتون گذاشتم یه نگاه بهش بندازین بد نیست

:a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه

تشخیص مذکر یا مونث بودن اسم ها:

با کلیاتی از انواع اسم ها آشنا شدیم و متوجه شدیم حرف تعریف برای کلمات مونت ، مذکر و جمع متفاوت هستش.

حالا چطور مذکر یا مونث بودن یه اسم رو تشخیص بدیم که بتونیم اسم تعریف مخصوص به خودش رو به ار ببریم.

مشخص بودن مونث یا مذکر بودن یه اسم رو باید بدونیم و یه فرمول خاصی رو نداره که همیشه همون قانون باشه اما یه سری مشخصه ها برای تشخیص مذکر و مونث بودن اسم ها هست که باید یادشون بگیریم.

این مشخصه ها که باهم میخونیم ممکنه استثنا های هم داشته باشه که شامل این قوانین نشه و تاجایی که بتونم استثناها رو براتون مشخص میکنم

برای دریافت جداول فایل زیر رو دانلود کنید

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...