رفتن به مطلب

****روش دریافت ژورنالهای خارجی(isi و..) و ایرانی****

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان،با توجه به موضوع تاپیک از شما دوستان باتجربه میخوام که روش دانلود و پیدا کردن مقالات isi و..رو به کاربران تازه وارد که میخوان تازه پا تو عرصه نوشتن مقالات ژورنالهای داخلی و خارجی بزارن بگین.

لطفا در صورت امکان توضیح دید.

همچنین اگه لینکی و سایتی برای دریافت مقالات رو دارین دریغ نکین-یاعلی

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

خب شما میتونی توی پایگاه هایی مثل

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
یا springer مقالاتی رو که میخوای پیدا کنی. ولی این سایت ها پولی هستند و قیمت مقالاتشون هم در حد 30-40 دلاره! واسه دانلود کردنشون چند راه داری.

1-اگه دانشگاهتون با این پایگاه ها قرار داد داره که میتونی از سایت دانشگاهتون دانلود کنی.

2-میتونی مقاله ای که میخوای رو توی اون سایتا سرچ کنی و مقاله مورد نظرت رو پیدا کنی و لینک اون رو توی قسمت دانلود مقالات علمی رایگان همین انجمن قرار بدی تا دوستان واست دانلود کنن.

3- خودتون پ.ر.و.ک. س.ی یه دانشگاه خارجی رو پیدا کنین و از طزیق اون دانلود کنید. توی این تاپیک آموزشش هست

مقالات فارسی هم بعضی از مجله ها رایگان مقاله رو توی سایتشون قرار میدن و بقیه رو هم میتونی به صورت پولی از سیویلیکا دانلود کنی.(البته ممکنه دانشگاهتون با سیویلیکا قرار داد داشته باشه و بتونین رایگان دانلود کنین)

موفق باشین:a030:

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز.

خب شما میتونی توی پایگاه هایی مثل

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
یا springer مقالاتی رو که میخوای پیدا کنی. ولی این سایت ها پولی هستند و قیمت مقالاتشون هم در حد 30-40 دلاره! واسه دانلود کردنشون چند راه داری.

1-اگه دانشگاهتون با این پایگاه ها قرار داد داره که میتونی از سایت دانشگاهتون دانلود کنی.

2-میتونی مقاله ای که میخوای رو توی اون سایتا سرچ کنی و مقاله مورد نظرت رو پیدا کنی و لینک اون رو توی قسمت دانلود مقالات علمی رایگان همین انجمن قرار بدی تا دوستان واست دانلود کنن.

3- خودتون پ.ر.و.ک. س.ی یه دانشگاه خارجی رو پیدا کنین و از طزیق اون دانلود کنید. توی این تاپیک آموزشش هست

مقالات فارسی هم بعضی از مجله ها رایگان مقاله رو توی سایتشون قرار میدن و بقیه رو هم میتونی به صورت پولی از سیویلیکا دانلود کنی.(البته ممکنه دانشگاهتون با سیویلیکا قرار داد داشته باشه و بتونین رایگان دانلود کنین)

موفق باشین:a030:

دوست عزیز باز ممنونم،ولی روش پ.ر.و.ک.س.ی دردسر داره و زمان بره،باز روش های دیگه بهتره.پس تو سایت ساینس دایرکت و.. برم، لینک دانلود مقاله وجود داره ولی نمیتونم دانلودش کنم،درسته؟لینکشو بدم بچه ها اینجا فعال هستن که به من کمک کنن؟من تازه تو این سایت عضو شدم.-یاعلی

لینک به دیدگاه

بله توی سایت ساینس دایرکت میتونید لینک رو بدست بیارید و یه قسمت از مقاله رو هم ببینید.

توی قسمت دانلود مقالات بزارین تقریبا همون روز لینک دانلودش رو براتون آماده میکنن. فقط یه سری قوانین هست واسه درخواست مقاله که میتونید توی اینجا بخونیدشون.

اگر تعداد درخواستتون توی تاپیک درخواست مقالات به حد اکثر رسید و نتونستین دیگه در خواست بدین، میتونین توی تالار مکانیک مطرحش کنین تا اگه بچه ها دسترسی داشتن کمکتون کنن. مثلا میتونین توی این تاپیک درخواست بدین. (من خودم اگه وقت داشته باشم واستون لینک دانلودش رو میزارم):a030:

موفق باشین

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...