رفتن به مطلب

آمادگی برای ارشد 93

ارسال های توصیه شده

هی خدا یعنی همه دارن یه جوری درس میخونن که کلا روزی یه ربع هم اف نمیدن به خودشون که یه نت گردی کنن؟میشه پرسوال ترین مبحث هر درس و بگید مخصوصا ریاضی- حرارت -مکانیک مرسی

نه بابا اینجوریام نیس:ws3:

حرارت پارسال جوشش و چگالش خیلی ازش سوال اومده بود:icon_pf (34):

مکانیک هم بخش استاتیک سیالات و برنولی و کاربردهاش بیشترین تعداد سوالو داره.

ریاضی چون نخونده بودم در جریانش نیستم.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 68
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نه بابا اینجوریام نیس:ws3:

حرارت پارسال جوشش و چگالش خیلی ازش سوال اومده بود:icon_pf (34):

مکانیک هم بخش استاتیک سیالات و برنولی و کاربردهاش بیشترین تعداد سوالو داره.

ریاضی چون نخونده بودم در جریانش نیستم.

فرنوش جان پارسال منم سرسری شرکت کردم.دیدی چه اسون بود با این که زیاد نخوندم میانگین 35-40 درصد زدم میترسم امسالو سخت بگیرن:4564:یه وقتایی میخونم میگم صد در صد قبولم یه وقتاییم میگم چی شد دوباره به پست کنکور خوردم؟:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
فرنوش جان پارسال منم سرسری شرکت کردم.دیدی چه اسون بود با این که زیاد نخوندم میانگین 35-40 درصد زدم میترسم امسالو سخت بگیرن:4564:یه وقتایی میخونم میگم صد در صد قبولم یه وقتاییم میگم چی شد دوباره به پست کنکور خوردم؟:icon_pf (34):

نه خیلی هم ساده نبودااااااا.با 30-40 درصد شبانه رو حتما میاوردی:ws38:

فرقی نداره که سخت باشه یا آسان.اگه سخت باشه برای همه سخته.ذهنتو درگیر ایم چیزا نکن.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
بازم من:ws28:

لطفا بگید بین ازمونا کدوم بهتره؟پارسه یا ماهان؟چرا؟با این که به ازمون اول چیزی نمونده اما:a030:

به نظر منم پارسه بهتره. جامعه آماري بالاتري داره تست هاش هم معقول تر و كنكوري تره :a030:

لینک به دیدگاه

سلام.من با توجه به اینکه پارسال دروس ترمم بود نشد خوب بخونم و واسه امسال دارم میخونم.هر کسی که هنوز شروع نکرده باید بگم هنوز دیر نشده وبا یک برنامه ریزی دقیق حتما جلو میافته.برای آزمون فقط پارسه چون هم جامعه اماریش نسبت به بقیه بالاتره هم آزمونش در سطح کنکوره .و از بین کتاباش جرم و کاربرد خوبه .بقیه درساهم راهیان کافیه .البته ترمو 1 پوران خیلی راحت تر گفته به نظرم .منبع کتاباتون رو یک کتاب قرار بدید و از بقیه کتب جهت تست زدن و مسائلی که گیر دارین استفاده کنین .انشا... هممون موفق باشیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام برای بیوتکنولوژی در بیوشیمی و میکروبیولوژی عمومیش چیکار کنم؟کدوم بخش هاش مهمه؟من زبانم متوسطه و نمیتونم این درس رو کنار بزارم لطفا زود بگید.:ws52:

سلام

منم یه نگاه به بخش میکروبیولوژیش کردم

اما اگه هدفت بیو هست، حتما بخونش باتوجه به اینکه میگی زبانت خیلی خوب نیس

لینک به دیدگاه

سلامممممممممممممممممم واقعا تب کنکور اینجا بیداد میکنه:icon_pf (34):

من جرم بهمنیار و راهیانو خوندم حالا چیکار کنم:ws38:؟مکانیک غده سرطانی ارشد ترووووووووووووووووووخدا کمک کنید من چیکار کنم:4564:

لینک به دیدگاه
سلامممممممممممممممممم واقعا تب کنکور اینجا بیداد میکنه:icon_pf (34):

من جرم بهمنیار و راهیانو خوندم حالا چیکار کنم:ws38:؟مکانیک غده سرطانی ارشد ترووووووووووووووووووخدا کمک کنید من چیکار کنم:4564:

حالا که خوندی مرور کن دیگه.:ws3:

سیالاتم دیگه باید باهاش کنار بیای:w02:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

دوستان ثبت نام از 12ام شروع شده و تا 19ام ادامه داره. زودتر اقدام كنين

[*=right]
    برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

[*=right]

[*=right]

[*=right]

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها من دنبال کتاب بیوشیمی و میکروبیولوژی عمومی راهیان میگردم اما پیدا نمی کنم چیکار کنم؟ :4564:

سلام

خوبی؟

تهرانی؟

فکر کنم نمایندگی انتشاراتش دیگه داشته باشه:ws38:

لینک به دیدگاه

سلام یه کتاب خوب که تست جرم زیاد داره چیه من فقط از روی بهمنیار میتونم بخونم..................اما تست های راهیان با سر فصل بهمنیار نمیخونه نمیتونم زیاد تست بزنم

لینک به دیدگاه

سلام اگه کسی مشاوره داره بخش های مهم و پر تکرار درسا تو کنکور رو معرفی کنه البته من بودجه بندی سوالهای سال پیش رو دیدم:ws52: اما باید یه فرد مطلع که حداقا به 10 سال کنکور مشرف هست بگه چه مبحثی در برخی درسای خاص مهمه مثلا تو ترمو تو سالهای اخیر از یه فصل 9-13 سوال اومده خوب این یه رقم فوق العاده بالا برای یه فصله :icon_pf (34):لطففففففففففففا اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره سریع بگه.

دوم لطفا در مورد خواب هم صحبت کنید:w02:

لینک به دیدگاه
سلام اگه کسی مشاوره داره بخش های مهم و پر تکرار درسا تو کنکور رو معرفی کنه البته من بودجه بندی سوالهای سال پیش رو دیدم:ws52: اما باید یه فرد مطلع که حداقا به 10 سال کنکور مشرف هست بگه چه مبحثی در برخی درسای خاص مهمه مثلا تو ترمو تو سالهای اخیر از یه فصل 9-13 سوال اومده خوب این یه رقم فوق العاده بالا برای یه فصله :icon_pf (34):لطففففففففففففا اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره سریع بگه.

دوم لطفا در مورد خواب هم صحبت کنید:w02:

سلااااااااام.

منم اطلاع خیلی دقیقی ندارم ولی فصل آنتروپی هم مثل همین فصل 9 ، مهمه.

در مورد خوابم ، چون ما کنکورمون صبح زوده .بهتره که از همین الان عادت کنیم که صبح زود بیدار شیم:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...