رفتن به مطلب

معرفی پزشکان خوب و با تجربه

سیندخت

ارسال های توصیه شده

سلام.

این تاپیک رو زدم تا اگر کسی پزشک خوب و حاذقی در هر زمینه میشناسه معرفی کنه و همین طور اگر کسی سوالی داره بپرسه.

.........

خودم دنبال یه دندون پزشک خوب میگردم.

توی چند ماه اخیر با توجه به بالارفتن قیمت دلار ، قیمت مواد دندانی هم افزایش داشته...اما متاسفانه قیمت ترمیم های دندانی اصول درستی نداره و بیشتر در بین دندان پزشکان سلیقه ای هست.......از طرفی کیفیت نسبتا قابل قبول مواد دندانی مورد استفاده اهمیت داره.

اگر کسی دندان پزشک خوب و قابل اطمینان میشناسه که تعرفه کاریش نسبتا مناسب هست لطفا معرفی کنه.

لینک به دیدگاه

دکتر طباطبایی

دکترای فیزیوتراپی

کلینیک انرژی

هایپر می _ اکباتان

دکتر فوق العاده ای تمام ورزشکار های آسیب دیده کشور پیش ایشون میرن خواهر من رو از دیسک کمر بدون عمل نجات داد.:ws37:

لینک به دیدگاه

دکتر طبیبی

فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری

بیمارستان لبافی نژاد

کلینیک شایامهر

دکتر پدرم هستش

5 سال پیش یه تومور تو مثانه پدرم بود که هیچ دکتری نتونست امیدوارمون کنه اما این دکتر به پدرم گفت خوب میشی و الان پدرم در سلامت کامل هست:icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
دکتر طباطبایی

دکترای فیزیوتراپی

کلینیک انرژی

هایپر می _ اکباتان

دکتر فوق العاده ای تمام ورزشکار های آسیب دیده کشور پیش ایشون میرن خواهر من رو از دیسک کمر بدون عمل نجات داد.:ws37:

سلام میشه شمارشو هم بزاری. ممنون

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...

سلام به همگی

من دندان درد شدید دارم و فکر کنم دندونم چرک کرده باشه. میتونید لطفا یه دندونپزشک ماهر و عالی طرف غرب تهران معرفی کنید. اگر طرف ستارخان یا خیابان اطراف باشه بسیار عالی میشه.

واقعا لطف میکنید اگر کمک کنید.

ممنون

پینوشت: خواهش میکم یکی کمکم کنه

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام به سایت ما یه سر بزنید میتونه کمک کنه ، می تونید اطلاعات دندونپزشکا رو ببیند و از طریق اینترنت نوبت رزرو کنید . برای سایر تخصص ها هم به زودی امکانات ایجاد میشه.

سایت " پزشک خوب "

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...
دکتر طباطبایی

دکترای فیزیوتراپی

کلینیک انرژی

هایپر می _ اکباتان

سلام میشه خواهش کنم تلفنی از اون مرکز یا اگه از دکتر دارین بزارین ممنون

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام

فیزیوتراپی اندیشه تو سهروردی خیلی خوبه واقعا من چند جا دیگه رفته بودم به خاطر کمرم ولی واقعا اونجا معجزه بود با دستگاه های خوب و کادر مجربی که دارن

تلفن 88417740

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام بچه ها یک دکتر خوب میشناسم داداشم سرطان داشت رفتیم پیشش خیلی خوش اخلاقه دکتر فروزانفر عضو انجمن دانشگاه امیرکبیره داداشم 7 جلسه رفت پیشش خداروشکر سرطانش کاملا خوب شد انرژی درمانی میکنه تو کارش استاده داروهای داروخانه رو قبول نداره خودش مجانی دارو میده ویزیتشم 10 تومن بود خیلی با انصافه خیلی مطبش شلوغه ا هم چیز سردرمیاه مطبش فلاح میدان ابوذر پایینتر از جلیلی چهارراه پناهی هستش تلفن:55176840

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

دکتر سعید ارجمندی

متخصص چشم

روزهای زوج توی بیمارستان امام سجاد (ع) هست

مطب: هم بلوار کشاورز - خیابان وصال شيرازي - نبش خیابان ايتاليا - ساختمان پزشکان وصال - واحد 15

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
دکتر طباطبایی

دکترای فیزیوتراپی

کلینیک انرژی

هایپر می _ اکباتان

دکتر اقایی هم که در همین کلنیک هستن تونستن مادر من که 64 سال داره و سالیان سال از دیسک کمر رنج میبرد بدون عمل جراحی معالجع کنن واقا دکتر خوبی هستن ایشون

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...
  • 6 ماه بعد...

سلام دوستان

من یک سایت می شناسم که به صورت تخصصی رو معرفی فیزیوتراپیست ها کار می کنه. برای استفاده دوستان عالیه.

لینک سایتشم اینه:

لینک به دیدگاه

دکتر محمود جبل عاملی

فلوشیپ جراحی زانو و ارتروسکوپی

برای تمامی عمل های زانو، رباط، مینیسک، تاندون، تعویض مفصل، فوق العاده و نامبر وان هست.

خودم تجربه جراحی باهاش رو دارم با رضایت کامل :a030:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...