رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

امروزه در صنعت روسازی از راه سعی می شود از مصالح نوین و جدید تا حدامکان استفاده نمایند و هر روز در حال اجرا ایدا های جدید می باشند

یکی از مصالح که در صنعت روسازی راه ها جای خوبی برای خودش باز کرده آسفالت های نیمه گرم است

از مزایای مهم استفاده از آسفالت های نیمه گرم را می توان به این موارد اشاره کرد :

آلودگی کمتر محیط زیستی و مصرف کمتر سوخت و انرژی جهت تولید و همچنین کیفیت بالا آسفالت از جمله مزایا مهم آسفالت نیمه گرم محسوب می شوند.

معایب آسفالت های نیمه گرم هم می توان بیشتر به جدید و نو بودن تکنولوژی ساخت و اجرا آن اشاره کرد که تا حدودی هزینه بردار است

دوستان و علاقمندان برای آشنایی بیشتر با آسفالت های نیمه گرم فایل پاورپینتی قرار داده شده که اطلاعت خوبی در این مورد در اختیار شما قرار می دهد

برخی از مطالب شامل :

- بررسی مزایا و معایب

- بررسی پیرشدگی آسفالت

- نمونه گیری و آزمایشات آسفالت و آسفالت نیمه گرم

- بررسی و تحلیل نتایج آزمایشات بر روی نمونه های آسفالتی

- و...

لازم ذکر است این پاورپینت یکی از منابع کلاس درس دکتر امیر ایزدی در دانشگاه شمال می باشد.

:download2:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
با عرض سلام و خسته نباشید خواهشمند است در مورد دانلود فایل پاورپوینت آسفالت نیمه گرم راهنمایی بفرمایید

با سلام. و به انجمن خوش اومدید:icon_gol: . لطفا برای اموزش دانلود فیل روی لینک کلیک کنید .

[h=2]آموزش دانلود فایل از 4shared[/h]

لینک به دیدگاه
با عرض سلام من همین راه رو برای دانلود فایل آسفالت نیمه گرم طی کردم ولی دو تا چیز دیگه دانلود شد اگه امکان داره فایل پاورپوینت آسفالت نیمه گرم رو برام ایمیل کنید هزینه هر چه باشه تقدیم میکنم با تشکر

با سلام.

شما این لینک رو یه بار امتحان کنید ببنیم مشکل دانلودتون حل میشه .

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 5 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...