رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

هیشکیو نا امید نکردم.البته امیدوارم که اینطور باشه.

کسی هم نا امیدم نکرده چون از کسی انتظار بی خود ندارم.(این در مورد دوستام بود)

ولی چند بار دوست دخترام نا امیدم کردن منم به راحتی فراموششون کردم:sigh:

حقشون بود اه نکش..:a030:شما اقایونم که فقط بلدین فراموش کنین:w000:

لینک به دیدگاه

منم خودم چندین بار ناامید کردم...اما به بقیه امیدواری زیاد دادم....

تنها درمانشم حرف زدن با خدا و دوستامه که امیدوارم میکنن...خیلیم دوسشون دارم:a030:

لینک به دیدگاه

من یبار یکیو بدجوری ناامید کردم بعدش خیلی عذاب وجدان گرفتم و در عوضش یبارم خودم از کسی بدجوری ناامید شدم ولی در نهایت الان خنثی شدم!! :w16:

لینک به دیدگاه

همه رو...ه..اگه نا اميد كردم بخاطر شرايط اونوقتم بود يا بايد خودمو نااميد ميكردم يا اونا رو .... خودمو اميدوار كردم اونا رو نا اميد :ws3:

لینک به دیدگاه

نه تنها هیچ وقت اجازه ندادم اطرافیان ازمن نا امید بشن بلکه همیشه نسبت به هر چیزی بهشون امید واری میدم! اما در نهایت اونیکه همیشه از خودش و اطرافیانش نا امید بوده خودم بودم. بنظر من توازنی وجود نداره یا باید ناامید کنی یا نا امید بشی!

لینک به دیدگاه
خودمو ؛ پدر مادرمو؛ از همه مهمتر خدارو.......

اما نمیدونم چه جوری باید اینا حل شه؟؟؟؟؟؟؟سردرگمم:icon_pf (34):

اینا حل نمیشه . باید دست به کار بشی و تغییر به وجود بیاری و خودت مشکلت رو حل کنی . سردرگم نباش . :icon_gol:

نه تنها هیچ وقت اجازه ندادم اطرافیان ازمن نا امید بشن بلکه همیشه نسبت به هر چیزی بهشون امید واری میدم! اما در نهایت اونیکه همیشه از خودش و اطرافیانش نا امید بوده خودم بودم. بنظر من توازنی وجود نداره یا باید ناامید کنی یا نا امید بشی!

من هم همیشه به اطرافیانم امیدواری میدم و نمیذارم نا امید بشن . ولی در مواردی کم آوردم که خعلی عذاب آور هست برام . والان دارم همه چیز رو روبه راه میکنم و میخام نگذارم که خودم نا امید بشم یه جورائی توازن به وجود بیارم ...

امیدوارم اون توازن یه روز به وجود بیاد و شما هم امیدوار باشی . :a030:

لینک به دیدگاه

من تاحالا یه نفروناامیدکردم که الان بیشتراز3ساله دارم تاوان پس میدم

هیشکی تاحالا منو ناامید نکرده فکرکنم دلیلشم این باشه که 12ساله سعی میکنم ازکسی انتظاری نداشته باشم

کرده ها ونکرده های اطرافیانم برام اهمیت نداره سعی میکنم زیادی سخت نگیرمو زندگیموخودم تودستم بگیرم:icon_redface:

لینک به دیدگاه
من تاحالا یه نفروناامیدکردم که الان بیشتراز3ساله دارم تاوان پس میدم

هیشکی تاحالا منو ناامید نکرده فکرکنم دلیلشم این باشه که 12ساله سعی میکنم ازکسی انتظاری نداشته باشم

کرده ها ونکرده های اطرافیانم برام اهمیت نداره سعی میکنم زیادی سخت نگیرمو زندگیموخودم تودستم بگیرم:icon_redface:

دوستم اگر بتونی این یه قلم "بیتفاوتی و سخت نگرفتنو "به منم یاد بدی اونوقت منم میشم یکی از اونایی که ناامیدشون نکردی و از ناامیدی نجاتش دادی:ws3:

لینک به دیدگاه

عزیزم من12سال از عمرمودادم تابه این نتیجه رسیدم:icon_redface:

اگه توهم جای من بودی واون چیزایی روکه من دیدم،می دیدی الان مثه من بودی

وقتی همه کاراتوخودت انجام بدی دیگه هیچ کاری نیست که دیگران درانجام اون کارناامیدت کنن

دیگه به مرور زمان عادت می کنی ومی بینی کارهای دیگران برات اهمیتی نداره،من الان به جای اینکه بشینم

غصه کارای اطرافیانم روبخورم حسابی خوش می گذرونم:ws43::music:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...