رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

آقای مدیر چه عجب اومدی:ws3:نت پرسرعت بگیر خودتو راحت کن:ws3: باشه اطلاعات دریافت میشه و رونوشت تقدیم مدیرمسوول و صفحه آرا قرار میگره:w02:
... میگیرم! فعلا کار از نت پر سرعت گذشته! برگشتن سیستمم و اطلاعاتش آرزوست! الان فقط بخاطر انجمن و شماها رفتم خونه یه بنده خدایی و وصلم!!! سیستمم تعمیرگاهه داره روغن موقن عوض میکنه!
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 180
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

... میگیرم! فعلا کار از نت پر سرعت گذشته! برگشتن سیستمم و اطلاعاتش آرزوست! الان فقط بخاطر انجمن و شماها رفتم خونه یه بنده خدایی و وصلم!!! سیستمم تعمیرگاهه داره روغن موقن عوض میکنه!

آهان سیستمت پوکیده؟:icon_pf (34):اطلاعاتو میشه ریکاوری کرد غصه نخور:w16:

راستی دیدی اون بالا که زدیم چه استقبال خوبی از مجله شد:whistles:

لینک به دیدگاه

آقا قاسم میشه من جای مقاله م معرفی یه منطقه توریستی تفریحی و اطلاعاتی از اون رو بزنم.منطقه ای که در هیچ جایی ثبت نشده و اگر خدا بخواد خودم میخوام ثبتش کنم. شایدم بتونم به مقاله تبدیلش کنم.

لینک به دیدگاه

سلام. منم فردا نیم مقاله خودم رو آماده کنم و بفرستم!

قسمتی رو که خلاصه کرده بودم با تغییر ویندوز پرید!

محمود در جریان ما وقع ما هست! و روز از نو و روزی از نو شد! :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

خب تا بحال امیر و فود صد و یازده مطالبشون رو فرستادن!

منم الان فرستادم

سعی کردم نصف مقاله ام رو که حدود 7 صفحه شده آماده کنم و ارائه بدم ...

و خود قاسم و محمود چی؟! :w02:

لینک به دیدگاه
خب تا بحال امیر و فود صد و یازده مطالبشون رو فرستادن!

منم الان فرستادم

سعی کردم نصف مقاله ام رو که حدود 7 صفحه شده آماده کنم و ارائه بدم ...

و خود قاسم و محمود چی؟! :w02:

سلام حمید جون من برسم صفحه آراییش به خوبی تمومش کنم یا علی کلاهم هم میندازم هوا مقاله و این داستانا پیش کش بعدشم من رشتم گرافیک داداش :ws3: جریان من جریان همون شتر مرغ :ws28:

لینک به دیدگاه

محمود؟! :banel_smiley_4:

قسمت عکس؟! این همه عکسای خوشگل داری!

همین یه نیم صفحه ای هم در مورد عکاسی از حشرات توضیحات بدی خیلی عالی میشه! :ws3:

لینک به دیدگاه

قاسم جان ... جناب سردبیر عزیز دل ... مقالات ارسالی فعلی رو برای محمود هم ارسال کنید و یه نسخه هم واسه خود من فوروارد کنید ...

لینک به دیدگاه

دوستان احساس میکنم هنوز نوع مطالب و فرمت مجله مشخص شده نیست ... عزیزانی که دوست میدارند با ما همکاری کنن ... لطف کنن مقالات و مطالبشون رو به من و آقا قاسم و آقا محمود همزمان ارسال کنن ... (البته فقط برای چاپ اول هست که میخوایم قالب مجله رو در بیاریم و بخش ها رو مشخص کنیم) برای چاپ های بعدی فقط برای قاسم آقا که سردبیر مجله هستن ارسال میکنیم. .... ایمیل بنده: hamid_takro@yahoo.com / ایمیل سردبیر (قاسم جان): qasem.zare@gmail.com / ایمیل طراح (محمود جان): mahmoodvakili@yahoo.com

لینک به دیدگاه

سلام. دوستان عجله کنید ... بدبختی منم خوردم به گرفتاری ... داره دیر میشه ... قاسم جان مطالب رو برای محمود ارسال کن حتما تا روی طراحیش کار کنه ... مرسی ... فقط خواهش میکنم کمی زودتر.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

عزیزانی که تا بحال مطلب ارسال کردن دستشون درد نکنه

اما مقاله 3 نفر کمی طولانیه ... باید کمی خلاصه تر ارائه بدیم! یا صاحب امتیاز مقاله زحمت بکشه و خودش متن مقاله رو دو بخشی کنه و بخش دوم رو در چاپ بعدی ارائه بده ... مثلا شخص بنده خودم چنین کاری رو کردم ...

اما تصاویر

میدونیم که مجله و متن بدون تصویر جذابیت کمتری داره ... اگر صاحبان مقاله لطف کنن و تصاویر مناسبی در رابطه با متن خودشون ارائه بدن و پیشنهاد هم بدن که در ارتباط با کدوم قسمت مقاله هست که توی طراحی این موارد لحاظ بشه متشکر میشیم.

اگر هم که نمیتونیم عکس مناسب ارائه بدیم که اینجا اعلام کنیم تا فکری بحالش کنیم

خب بهتره من مقالات ارسالی رو اینجا مطرح کنم تا نظراتمون رو بگیم ...

1. مربوط به صنایع غذایی: شیر کم لاکتوز (فود 111)

2. مربوط به زراعت و اصلاح نباتات: استراتژی تغییر تاریخ کشت نخود از بهار به پاییز ( همراه معرفی ارقام مناسب) (امیر صالحی)

3. مربوط به منابع طبیعی: معرفی منطقه توریستی اسپه‌او (آب سفید) (آناهیتا محمدزاده)

4. مربوط به منابع طبیعی: بررسی تنوع زیستی استان یزد (قاسم زارع)

5. مربوط به حشره شناسی کشاورزی: زنبورهای گرده افشان مزراع (حمید قبادی)

خب!

تنوع مطالبمون کمه! (گرچه بخاطر چاپ اول میتونیم این موضوع رو فاکتور بگیریم)

البته دوستمون شاروک (فاطمه) عزیز هم داره روی ترجمه مقاله ای مربوط به ژنتیک گیاهی کار میکنه ...

قبلا هم گفتم که حجم مقالات دوستان بالاست! ببینید میتونید خلاصه تر با بخش بندیش کنید!؟

من فکر میکنم دوستمون خانم فود 111 بهتره مقالشون رو دو بخشی بکنن ... حجم بالای یه مقاله برای خواننده خسته کننده است و اینکه این مقاله عکس نداره! لزومی نداره عکسها حتما مرتبط با نوع نوشته ها باشه!

مثال میزنم:

مقاله در مورد شیر کم لاکتوز هست! میشه اولش عکس یه لیوان شیر (مثل مجلات آشپزی که دیدید) قرار داد ... میشه جایی عکسی از کارخونه شیر قرار داد ... یه جا عبارت شیر گاو اومده! میشه عکس یه گاو شیرده گذاشت! عکس هم میتونه انیمیشنی باشه ... مشکلی نداره! جایی در مورد مواد و روش ها بحث شده ... میشه عکس آزمایشگاه قرار داد و ...

دوستمون خانم محمدزاده بسیار کار خلاصه و قشنگی ارائه داده ... عکس هم موجوده اما اگر عکسها رو خودشون گرفتن که اعلام کنن تا نام عکاس هم قید بشه!

توی تایپ متن دقت کافی داشته باشیم که راحت تر به چاپ برسیم.

دوستمون آقای صالحی هم زحمت کشیده و خلاصه کرده و تازه بخش اول مقاله رو ارسال کرده! (باز هم کمی حجمش بالاست ... اما ایرادی نیست) البته من با اجازشون کمی توی بخش حفظ نباتاتش فضولی میکنم و اگر اصلاحی بود انجام میدم.

مقاله آقای زارع هم فعلا در حال دانلوده! (با این سرعت کم من!) باز فکر میکنم حجم مطالب ایشون هم بالای بالا باشه! پس اینم باید فکری بحالش کرد ...

الان که دارم این پست رو میدم هنوز مقاله آقای زارع رو ندیدم ... اگر این مقاله هم عکس نیاز داره ... حتما بهش توجه بشه ...

مقاله خودم هم خلاصه شده است ... تایپش رو 60 بار مرور کردم ... عکس هم قرار دادم اما آقای وکیلی گفتن روی عکسهای زنبورهای گرده افشان کار میکنن .

بنده اینجا این مطالب رو عنوان کردم که برادر محمود نرن روی طراحی کار بکنن فعلا ...

یه مقدار کیفیت رو بهتر بکنیم و بعد بریم سراغ طراحی ...

پیشنهاد و نظرات همه رو میشنویم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
1. دوستمون خانم محمدزاده بسیار کار خلاصه و قشنگی ارائه داده ... عکس هم موجوده اما اگر عکسها رو خودشون گرفتن که اعلام کنن تا نام عکاس هم قید بشه!

توی تایپ متن دقت کافی داشته باشیم که راحت تر به چاپ برسیم.

ممنون آقای مهندس.بله عکسارو هم خودم گرفتم.

میگما بخش معرفی کتاب ندارید؟ کتاب های خوب راجب همین رشته های خودمون.

لینک به دیدگاه

به به ... داشت یادم میرفت آناهیتا جان ... مرسی که یادآوری کردی.

بسته به مقالات بخش هایی رو داریم ... دوستان لطف کنن معرفی کتاب هم داشته باشن ...

فود 111 کتاب های مربوط به صنایع غذایی و همینطور دوستان دیگه ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...