رفتن به مطلب

ثبت نام مسابقه اطلاعات عمومی (دور چهارم)

ارسال های توصیه شده

تو شروع فصل تابستون تصمیم گرفتیم که سری چهارم مسابقه اطلاعات عمومی رو برگزار کنیم

کسایی که تو سری های قبلی بودن بهتر با این مسابقه و شرایطش آشنا هستن. البته سری سوم مسابقات با سبک متفاوتی برگزار شد. این دوره مشابه همون دوره های اول و دوم هستش که کل کل بیشتر و هیجان بیشتری توش هست :ws3:

مسابقه به صورت تیمی برگزار میشه.

وقتی 2نفر اعضای تیم مشخص شدن اینجا اعلام آمادگی میکنن و اسم تیم خودشون هم میگن. حالا میتونن یه عکس یا لوگو هم واسه تیمشون انتخاب کنن. لوگو اختیاریه. ولی اسم تیم اجباری :ws3:

شرایط مسابقه:

• اعضای هر تیم 2 نفر می باشند که تا پایان مسابقه تغییر نخواهند کرد
  • زمان هر مسابقه 3 روز می باشد. بعد از تعیین شدن تاریخ مسابقه، هر تیم، 3سوال از تیم مقابل می پرسه، بین دو تیم شرکت کننده، هر تیمی که بیشترین سوالات رو پاسخ بده، به عنوان برنده مسابقه اعلام میشه و به مرحله بعد صعود میکنه.
  • در صورتی که مساوی شد، هر کدوم از دوتیم 1سوال میپرسن و فرصت پاسخگویی 24 ساعت می باشد.
  • تیم هایی که بعد از 3 روز شرکت نکنن از دور مسابقه حذف میشن.
  • 3سوال پرسیده شده توسط یک تیم باید در 3زمینه مختلف باشد. مثلاً پزشکی، ادبیات، شیمی یا ...

در نهایت به هر یک از اعضای 4تیم برتر، 300 امتیاز + مدال اندیشه طلایی، 200 امتیاز و 100 امتیاز و 50 امتیاز اهدا میشه.

خب حالا هر تیمی که 2نفرش مشخص شد بیاد اعلام کنه و اسم تیمشون هم تو همین تاپیک بگه. حتماً بین خودتون بهم دیگه پیغام بدین و تیمتون رو تشکیل بدین. تو این تاپیک واسه هم تیمی شدن با همدیگه صحبت نکنید.

اگر سوال یا پیشنهادی درباره این مسابقه داشتین تو همین تاپیک بگین. :a030:

هرگونه کل کل در این تاپیک مجاز می باشد. :ws3:

زمان و نحوه برگزاری مسابقه:

مسابقه روز شنبه اول تیر شروع میشه. هر تیم 3تا سوال طرح میکنه و روز اول تیر یا یه روز قبلش سوالا رو تو تاپیکی که مخصوص سوال و جوابای مسابقه زده میشه، مطرح میکنه. و بعدش سوالایی که تیم حریفش طرح کرده رو میگیره و 3 روز فرصت داره تا سوالا رو جواب بده و جوابا رو تو تاپیک مطرح کنه. (از 28 تا 30 خرداد قرعه کشی مسابقه انجام میشه و حریفا مشخص میشن)

همه تیم های شرکت کننده باید روز اول تیرماه یا یه روز قبلش سوالا رو مطرح کنن. به ازای هر روز تأخیر، یه امتیاز به تیم حریف اضافه میشه. اگربعد از گذشت 3روز سوالی مطرح نشه، تیم شرکت کننده حتی اگه همه سوالا رو هم جواب بده، از دور مسابقات حذف میشه و حریفش به مرحله بعد صعود میکنه.

آخرین مهلت ثبت نام در مسابقه:

پایان روز 3شنبه 28 خردادماه

داوران مسابقه:

میلاد و خودم

تیم های شرکت کننده:

تیم اول: کفشدوزک، اعضا: شاروک و mehdi_power

تیم دوم: کامبادنا ، اعضا: just mechanic و فرنوش خادمی

تیم سوم: mim-shimi و hasti1988

تیم چهارم: yosefi و NYC

تیم پنجم: آندرومدا، اعضا: Mr.101 و سایه سپید

تیم ششم: خلیج فارس، اعضا: unstoppable و VoLATiLE

تیم هفتم:قاصدک، اعضا: mamad kh و snowy

تیم هشتم: جنگل، اعضا: qasem1368 و hanaaneh

تیم نهم: دریا، اعضا: kolah_ghermezi و sahar&shahin

کسایی که هنوز تیمشون رو مشخص نکردن:

hakan_68

• Like 48
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 140
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بنده هم دوس میدارم شرکت کنم. ولی بخاطر برنامه ریزی شدیدی که واسه خودم کردم نمیدونم بشه یا نه. حالا بیم هم تیمی می یابم یا نه!

اگرم نشرکتیدم تو کل کل هستم:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
میشه مستقل وارد شد؟

یعنی فقط من یک طرف، همه انجمن یک طرف؟ :ws3:

:ws3:

کاش هرکی میخواست بیاد، اینجا اعلام میکرد و اسمشو میذاشتین تو پست اول که از بین اونا همگروهی انتخاب کنیم:ws52:

• Like 3
لینک به دیدگاه
من شرکت نمیکنم اما کل کل می‌کنم الان باید با محمد یا میلاد کل کل کنم یا با هم تیمیم که اونم شرکت نمی‌کنه؟:ws3:

تو پروفایل خودت با خودت کل بنداز :banel_smiley_4:

اعلام امادگی برای داور شدن:ws3:

شما پاشو برو شرکت کن خودت :ws3:

:ws3:

کاش هرکی میخواست بیاد، اینجا اعلام میکرد و اسمشو میذاشتین تو پست اول که از بین اونا همگروهی انتخاب کنیم:ws52:

اینکار هم انجام میشه، ولی کو اعلام آمادگی :banel_smiley_4:

این روزا مثل اینکه کسی حس فکر کردن نداره :ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
اینم مثه سری مسابقات قبلیه که هنوز نتایجش مشخص نشده ؟ :whistle:

سری قبلی که مشخص شد نتایجش و برنده هاش

http://www.noandishaan.com/forums/thread92699.html

فکر کنم سری دوم مشخص نشد فقط :ws3:

• Like 7
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...