رفتن به مطلب

مسابقه عکس تالار کشاورزی با موضوع حشرات

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 62
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام :icon_gol:

بله که میشه :a030:

معرفی میکنم:

جناب آقای مهندس محمود وکیلی سخنگوی دولت ما هستن! :ws3:

100 امتیاز بابت آماده باش بودنت دریافت میکنی محمود جان! برو حالشو ببر.

• Like 4
لینک به دیدگاه
معرفی میکنم:

جناب آقای مهندس محمود وکیلی سخنگوی دولت ما هستن! :ws3:

100 امتیاز بابت آماده باش بودنت دریافت میکنی محمود جان! برو حالشو ببر.

سلام حمید جان ببخشید :icon_redface: بی ادبی کردم :icon_redface:

آخه این آیکن مبارک شما خاموش من نمیدونم کی میای کی میری :w58:

بابا این چیزا رو اینجا مینویسی برو بچ فکرای بد میکنند خدایی نکرده:sorry:

• Like 3
لینک به دیدگاه

خیلی سعی کردم ازت نقل قول نگیرم..ولی نشد:ws3:

نه اینکه چراغ خود شوما تا دیروز همچنان روشن بود:whistle:

با اجازه حمید:

کسی حق نداره تو تالار ما فکر بد کنه:w000:

خداروشکر کسایی ک باید ماهارو بشناسن،میشناسن...نیازی به ثابت کردن خودمون و...هم نداریم!

پس خیالت راحت:w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه
خیلی سعی کردم ازت نقل قول نگیرم..ولی نشد:ws3:

نه اینکه چراغ خود شوما تا دیروز همچنان روشن بود:whistle:

با اجازه حمید:

کسی حق نداره تو تالار ما فکر بد کنه:w000:

خداروشکر کسایی ک باید ماهارو بشناسن،میشناسن...نیازی به ثابت کردن خودمون و...هم نداریم!

پس خیالت راحت:w16:

اما بر عکس شوما من اصلا میخواستم نقل قول بگیرم :ws3:

من اشتباهی اون حرکت انجام داده بودم چند وقت پیش رفتم پیداش کردم و درستش کردم. تازه من آیکنم نامعلوم بود مال حمید خاموش اما یدفعه میبینی حضور داره خیلی عجیب :w58:

نه بنده هم به کسی جسارت نکردم گفتم آخه اینجوری امتیاز دادن خیلی به آدم نمیچسبه میدونی که ما عادت نکردیم به اینجوریاش:ws28:

خداییش ما کلی میریم عکس میگیریم پدر سنسور دوربین آینه و حشرات رو در میاریم دریغ از یک ریال "این یه پیام بازرگانیه(هیچ چیز در کیبورد به اندازه نوشتن ریال حال نمیده Shift+R)" اونوقت بیای اینجا بگی "بله که میشه" یه دفعه 100 امتیاز خیلی جالبه.:whistle:

در ضمن هر لحظه ممکنه حمید بیاد بگه اصلا پشیمون شدم:ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه
اما بر عکس شوما من اصلا میخواستم نقل قول بگیرم :ws3:

من اشتباهی اون حرکت انجام داده بودم چند وقت پیش رفتم پیداش کردم و درستش کردم. تازه من آیکنم نامعلوم بود مال حمید خاموش اما یدفعه میبینی حضور داره خیلی عجیب :w58:

نه بنده هم به کسی جسارت نکردم گفتم آخه اینجوری امتیاز دادن خیلی به آدم نمیچسبه میدونی که ما عادت نکردیم به اینجوریاش:ws28:

خداییش ما کلی میریم عکس میگیریم پدر سنسور دوربین آینه و حشرات رو در میاریم دریغ از یک ریال "این یه پیام بازرگانیه(هیچ چیز در کیبورد به اندازه نوشتن ریال حال نمیده Shift+R)" اونوقت بیای اینجا بگی "بله که میشه" یه دفعه 100 امتیاز خیلی جالبه.:whistle:

در ضمن هر لحظه ممکنه حمید بیاد بگه اصلا پشیمون شدم:ws28:

نه!!! حمیدم زده نامعلوم...واسه خودش قرمز نشون میده.ولی واسه ماها خاموش.

برای شمام همینجوری بوده...یعنی خودت میدیدی چراغت تغییر رنگ داده ولی واسه ماها مثل مال حمید نشون میداد...یعنی کلا خاموش بودی:ws3:

نترس حمید به این زودیا نمیاد ولی رو پشیمون نشدنش هیچ تضمینی نمیدم!:ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام علیکم.

ما عکسمان را بفرستادیم.

با تشکر از جناب وکیلی.حمید خان ، الهه جان و همه ی دست اندرکاران.برگذارکنندگان.عکاسان.نواندیشان.بچه های گل تالار کشاورزی و منابع

طبیعی.بچه های خوش قلب و فعال محیط زیست:whistle:.بروبچ تالارهای فنی و پزشکی.بچه محلا.عباس آقا سوپری سر کوچه و همه ی عزیزانی که به گردن این تالار

حق دارن.

جاداره از پشت همین تریبون حضور شایسته مردم عزیزمون رو در انتخابات جمعه ی گذشته و پیروزی جناب دکتر روحانی رو هم تبریک عرض کنم.:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام علیکم.

ما عکسمان را بفرستادیم.

با تشکر از جناب وکیلی.حمید خان ، الهه جان و همه ی دست اندرکاران.برگذارکنندگان.عکاسان.نواندیشان.بچه های گل تالار کشاورزی و منابع

طبیعی.بچه های خوش قلب و فعال محیط زیست:whistle:.بروبچ تالارهای فنی و پزشکی.بچه محلا.عباس آقا سوپری سر کوچه و همه ی عزیزانی که به گردن این تالار

حق دارن.

جاداره از پشت همین تریبون حضور شایسته مردم عزیزمون رو در انتخابات جمعه ی گذشته و پیروزی جناب دکتر روحانی رو هم تبریک عرض کنم.:ws3:

زحمت کشیدی..دستت ندرده:icon_gol:

یکی بیاد اینو بیاره پایین...:w58:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام علیکم.

ما عکسمان را بفرستادیم.

با تشکر از جناب وکیلی.حمید خان ، الهه جان و همه ی دست اندرکاران.برگذارکنندگان.عکاسان.نواندیشان.بچه های گل تالار کشاورزی و منابع طبیعی. بچه های خوش قلب و فعال محیط زیست:whistle:. بروبچ تالارهای فنی و پزشکی.بچه محلا. عباس آقا سوپری سر کوچه و همه ی عزیزانی که به گردن این تالار حق دارن.

و همچنین کلانتری 128 ناحیه، حوزه مقاومت بسیح حضرت عباس، اهالی روستای برره سفلی، پلیس راهنمایی و رانندگی استان، مرکز تحقیقات گیاهپزشکی کشور، ستاد انتخاباتی دکتر روحانی، مجمع تشخیص مصلحت نظام، ستاد حوادث غیر مترقبه، گروهک منافقین بالفتنه، حزب الله لبنان، مردم شهیدپرور پاکدشت، اکبر گاوکش سوپر گوشتی محله، علی چپول سوپر مارکتی محله و مدرسه دخترانه سرکوچمون ... :w16:

با عزیزانی که عکس میفرستن و یادشون میره دیدگاهشون رو بفرستن برخورد میشه ها!

w000.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه
و همچنین کلانتری 128 ناحیه، حوزه مقاومت بسیح حضرت عباس، اهالی روستای برره سفلی، پلیس راهنمایی و رانندگی استان، مرکز تحقیقات گیاهپزشکی کشور، ستاد انتخاباتی دکتر روحانی، مجمع تشخیص مصلحت نظام، ستاد حوادث غیر مترقبه، گروهک منافقین بالفتنه، حزب الله لبنان، مردم شهیدپرور پاکدشت، اکبر گاوکش سوپر گوشتی محله، علی چپول سوپر مارکتی محله و مدرسه دخترانه سرکوچمون ... :w16:

w000.gif

حمید حیا کن.چکار به مدرسه دخترونه داری.ها؟؟؟؟؟

مرسی.اینارو یادم رفته بود.:ws3:

برای بخش تخصصی چندتا عکس باید بگبریم؟همش از یه سوژه باشه؟:ws52:

• Like 3
لینک به دیدگاه
حمید حیا کن.چکار به مدرسه دخترونه داری.ها؟؟؟؟؟

مرسی.اینارو یادم رفته بود.:ws3:

برای بخش تخصصی چندتا عکس باید بگبریم؟همش از یه سوژه باشه؟:ws52:

من کاری ندارم! فقط تشکر کردم ازشون hanghead.gif

فقط یک عکس! :a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه

100 امتیاز بهت اضافه شد ... بخاطر زحمتهایی که تو این مدت برامون کشیدی ...:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
100 امتیاز بهت اضافه شد ... بخاطر زحمتهایی که تو این مدت برامون کشیدی ...:icon_gol:

سلام حاج حمید گل گلاب :icon_gol:

خواهش میکنم حمید جان کاری نکردیم برادر چهار تا حشره رو پنچر کردیم دیگه :ws28: زحمت ها رو شوما کشیدی هی اومدیم گفتیم این چه جک و جونوریه و هی سوال کردیم و هی، اما شما جوانمردانه جواب سوالات ما رو دادی :ws3:

به هر صورت ممنونم لطف کردی دادا:ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه

w000.gif

الان با منی

:sad0:

دیقه 90:whistle:

:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه

ممنون از همه عزیزانی که تا بحال عکس فرستادن

فقط تا آخر امشب فرصت باقی مونده ... :a030:

عکاسای عزیز زیادی توی انجمن وجود داره که تصور میرفت توی بخش حرفه ای مسابقه ما شرکت کنن!

اما استقبال از این بخش کم بوده و بنابراین فقط به یک عکس برتر امتیاز ویژه تعلق میگیره ... مگر اینکه معجزه بشه و تا شب 10 تا عکسی واسه بخش حرفه ای ارسال شه!:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه

ممنون از همه عزیزانی که تا بحال عکس فرستادن

فقط تا آخر امشب فرصت باقی مونده ... :a030:

عکاسای عزیز زیادی توی انجمن وجود داره که تصور میرفت توی بخش حرفه ای مسابقه ما شرکت کنن!

اما استقبال از این بخش کم بوده و بنابراین فقط به یک عکس برتر امتیاز ویژه تعلق میگیره ... مگر اینکه معجزه بشه و تا شب 10 تا عکسی واسه بخش حرفه ای ارسال شه!:ws3:

با سلام چه موقع نظر سنجی مینید..

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...