رفتن به مطلب

قهرمان اروپا به سختي ايران را شکست داد

Bahram Sh مهمان

ارسال های توصیه شده

Bahram Sh مهمان

[TABLE=width: 95%, align: center]

[TR]

[TD][h=2]در ديدار مرحله گروهي ليگ جهاني واليبال تيم ملي ايران مقابل صربستان 3 بر 2 شکست خورد.[/h][/TD]

[TD]00029256.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=width: 95%, align: center]

[TR]

[TD=colspan: 3]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]

در بيست و چهارمين دوره مسابقات ليگ جهاني والبيال تيم ملي ايران در سومين مسابقه خود در ورزشگاه 12 هزار نفري آزادي به مصاف صربستان رفت.

به گزارش فارس،صربستان در اين ديدار موفق شد با نتيجه نزديک سه بر دو ايران را شکست دهد.

ايران در اين ديدار با ترکيب اوليه سعيد معروف، محمد موسوي، آرمين شکري، فرهاد قائمي، حمزه زريني، امير غفور و فرهاد ظريف به ميدان رفت.

در گيم اول اين مسابقه با وجود اين که ايران بازي خوبي از خود ارائه داد صربستان در نهايت توانست با حساب 26 بر 24 به برتري برسد.

در گيم دوم ايران ابتدا از حريف خود پيش فتاد و اختلافي 6 امتيازي ايجاد کرد اما در ادامه صربستان اين فاصله را جبران کرد تا بازي با حساسيت بيشتري دنبال شود. در نهايت ايران اين گيم را نيز با نتيجه 25 بر 24 به حريف خود واگذار کرد.

در گيم سوم اين ديدار صربستان ابتدا از ايران پيش افتاد اما در ادامه تلاش بازيکنان باعث شد تا در اين گيم در نهايت از حريف خود با اختلاف زيادي پيش بيافتند. شاگردان ولاسکو در اين گيم 25 به 17 حريف خود را شکست دادند.

در گيم چهارم با توجه به پيروزي ايران در گيم سوم با روحيه اي که شاگردان ولاسکو به دست آوردند از همان ابتدا بازي را با قدرت آغاز کردند. ايران از همان ابتدا از حريف خود پيش افتاد تا اينکه در نهايت با نتيجه 25 بر 14 به پيروزي رسيدند تا نتيجه بازي در گيم پنجم مشخص شود.

ايران در گيم آخر از حريف خود شکست خورد تا در نهايت بازيده ميدان شود. ايران اين گيم را 19 بر 17 باخت و با اين نتيجه تنها يک امتياز گرفت.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

منبع: www.varzesh3.com

لینک به دیدگاه

من واقعا دلم میسوزه این چیزا رو میشنوم

ایران فقط همیشه برای فوتبال سرمایه گذاری میکنه

خب چی میشه یه بارم دل اینا رو خوش کنن؟

هرچند که ما بیشتر تو تیمای دیگه پیروزی داشتیم تا در فوتبال

حالا ببینیم این بار فوتبال چیکار میکنه:sigh:

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
من واقعا دلم میسوزه این چیزا رو میشنوم

ایران فقط همیشه برای فوتبال سرمایه گذاری میکنه

خب چی میشه یه بارم دل اینا رو خوش کنن؟

هرچند که ما بیشتر تو تیمای دیگه پیروزی داشتیم تا در فوتبال

حالا ببینیم این بار فوتبال چیکار میکنه:sigh:

والیبال عالی بود.. من حسابی لذت بردم ... دیدن بازی تیم ملی به اندازه والیبال حال نداد....

فوتبال ایران پوسیده هست ولی برعکس والیبال داره حسابی پیشرفت می کنه... ایشالله یکشنبه صربستان را می بریم.... :icon_gol:

:icon_gol:

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

خب چون واقعا بچه ها از دل وجون مایه میذارن:w16:

مظلوم ترین ها هستن اینا واقعا همینطور بچه های کشتی و وزنه بردارا:sigh:

انشاالله که همیشه برنده باشن گرچه اگر ظاهرا هم ببازن به نظر من همیشه برنده هستن:a030:

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

خداوکیلی آیا می شه جوایز فوتبال با والیبال را مقایسه کرد..... واقعا غیرت بچه ها مو رو رو تن آدم سیخ می کنه....

ایا این افتخاره که آدم 90 دقیقه با کره دفاع کنه بعد شانسی گل بزنه ...من به این طور بازی کردن فوتبال نمی گم افتخار //// و از اون طرف فدراسیون فوتبال برای جام جهانی 15 میلیون می خان.... ولی آیا به والیبال با این همه اقتخار جهانی چنین پولی می دهند....:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

بله

اینجوریاست

یادمه قبل تر ها که والیبال بیشتر نگاه میکردم ،وقتی میدیدم بچه ها چقدر تلاش میکردن ،از دست این بچه های فوتبالی حسابی عصبانی میشدم

اصلا از دیدن فوتبال لذت نمیبرم چون همش کارشون رو انگار واسه پول انجام میدن:w000:

لینک به دیدگاه

خیلی خوب بازی کردن

برنامه ریزی کرده بودم ببینم

خیلی هم لذت بردم از دیدن بازی

خوب برای رسیدن به هر چیزی آدمها بارها بهش فکر میکنن و سعی میکنن نسبت به قبل پیشرفت داشته باشن

زمانی که این والیبالیستهای صرب و ایتالیا و روس و برزیل خردسال بودن تیم ملی کشورشون عنوانهای مختلفی رو کسب میکردن

و از اون زمانها در ذهنشون بوده که به اون سطح یا فراتر برسن

یعنی آمادگی ذهنی برای پذیرفتن اینکه در والیبال قدرتی هستن رو دارن

در حالی که من خودم یادمه تا همین چند سال پیش ما در آسیا رقیب هند بودیم و از رویارویی با چین و کره و ژاپن واهمه داشتیم

من فکر میکنم تیم ملی والیبالمون پیشرفت فوق العاده ای داره و انشالله در سالهای آینده قوی تر خواهیم شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...