رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

اتوکد یه نرم افزار جانبی برای تهویه مطبوع داره با اسم autocad meth

اینه منظورشون

.......

منابع آزمون رو از کجا می شه تهیه کرد ؟

این که می گن باید یه مدت از فارغ التحصیلی گذشته باشه باید توی مدت سابقه کار ارائه بدیم؟؟ این سابقه کار ابتدا چک می شه یا بعد از قبولی در آزمون ؟؟؟

سلام

نمیدونم. من حرفای متفاوتی شنیدم. ولی گویا باید یه مهندس امضا کنه که شما فعال بودی. سه سال.

یکی از دوستان میگفت برای تمام درجه هاش این الزامی نیست. دوستان مطلع پاسخگو باشند! :whistle:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 227
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

باید سه سال از مدرکت بگذره

سابقه دشاته باشی که خوبه نداشته باشی هم میری یکی از این شرکت های مهندسی برات سابقه میزنن که اره این سه سال پیش ما بوده

فقط شرط گذشتن سه سال از مدرکت مهمه.

لینک به دیدگاه
باید سه سال از مدرکت بگذره

سابقه دشاته باشی که خوبه نداشته باشی هم میری یکی از این شرکت های مهندسی برات سابقه میزنن که اره این سه سال پیش ما بوده

فقط شرط گذشتن سه سال از مدرکت مهمه.

اخلاقی نیست

لینک به دیدگاه
اخلاقی نیست

اخلاقی نیست و چاره ای هم نیست

چون خودشون هم میدونن در واقع این به خاطر همونه که سه سال از مدرکت بگذره.

و اینکه از این طریق خیلی از دفاتر از متقاضی ها برای امضای برگه ها ازشو.ن پول طلب میکنن

دست همه تو یه کاسه س:a030:

لینک به دیدگاه
اخلاقی نیست و چاره ای هم نیست

چون خودشون هم میدونن در واقع این به خاطر همونه که سه سال از مدرکت بگذره.

و اینکه از این طریق خیلی از دفاتر از متقاضی ها برای امضای برگه ها ازشو.ن پول طلب میکنن

دست همه تو یه کاسه س:a030:

من میتونم به قانون اعتراض کنم اما تا وقتی که قانونه، بهش عمل باید کرد. البته این نظر منه :a030:

لینک به دیدگاه
من میتونم به قانون اعتراض کنم اما تا وقتی که قانونه، بهش عمل باید کرد. البته این نظر منه :a030:

پس باید قید نظام رو بزنی:دی

شوخی میکنم

من راه در رو رو گفتم:| چیزی که تو جامعه هست واقعیت رو گفتم

خیلی خوبه که به قانون احترام میذاری

ولی اونا خودشون هم میدونن که این قانونشو الکیه چون اگه بخوان میتونن سخت بگیرن و بگن تا بیمه رد نشه بهتون اجازه نمیدیم

لینک به دیدگاه
سلام

چی هست این؟ احیانا منظورتون revit mepهست؟

اتوکد MEP کلا جدا هست

برای نقشه های تاسیساتی استفاده میشه

Revit MEP هم هست البته

سلام

اتوکد یه نرم افزار جانبی برای تهویه مطبوع داره با اسم autocad meth

اینه منظورشون

.......

منابع آزمون رو از کجا می شه تهیه کرد ؟

این که می گن باید یه مدت از فارغ التحصیلی گذشته باشه باید توی مدت سابقه کار ارائه بدیم؟؟ این سابقه کار ابتدا چک می شه یا بعد از قبولی در آزمون ؟؟؟

3سال باید گذشته باشه از مدرکتون و باید 3 سال سابقه کار ارائه بدید(برای لیسانس)

برای فوق لیسانس 2 سال

2 مهندس بالای ده سال سابقه کار هم باید امضا کنن براتون

اخلاقی نیست

ویرایش کردم---:

گذراندن دوره اخلاقیه

چون شما داری پروانه نظارت میگیری

تا سابقه کار نداشته باشی و ندونی چی به چیه چطور میخوای کار ساختمان رو نظارت کنی؟

باید با مراحل ساخت و ساز آشنا باشی

چون بعدا مسئولیت سختی در انتظار هست و به نظر من 3 سال کمه

به شرطیکه همه برن و دوره ببینن البته ، نه صرفا یه امضای الکی و سه سال از مدرک گذشتن به قول شما اینا اخلاقی نیست منم موافقم ولی کجا دیدی که یه مهندس تازه فارغ التحصیل رو بفرستن سر پروژه ها که چیز یاد بگیره؟متاسفانه انقدر تو این حرفه حسود و بخیل زیاده که طرف میگه این الان اومده کار من رو بدزده نون من رو آجر کنه...بی اخلاقی باعث بی اخلاقی میشه

لینک به دیدگاه
اتوکد MEP کلا جدا هست

برای نقشه های تاسیساتی استفاده میشه

Revit MEP هم هست البته

3سال باید گذشته باشه از مدرکتون و باید 3 سال سابقه کار ارائه بدید(برای لیسانس)

برای فوق لیسانس 2 سال

2 مهندس بالای ده سال سابقه کار هم باید امضا کنن براتون

ویرایش کردم---:

گذراندن دوره اخلاقیه

چون شما داری پروانه نظارت میگیری

تا سابقه کار نداشته باشی و ندونی چی به چیه چطور میخوای کار ساختمان رو نظارت کنی؟

باید با مراحل ساخت و ساز آشنا باشی

چون بعدا مسئولیت سختی در انتظار هست و به نظر من 3 سال کمه

به شرطیکه همه برن و دوره ببینن البته ، نه صرفا یه امضای الکی و سه سال از مدرک گذشتن به قول شما اینا اخلاقی نیست منم موافقم ولی کجا دیدی که یه مهندس تازه فارغ التحصیل رو بفرستن سر پروژه ها که چیز یاد بگیره؟متاسفانه انقدر تو این حرفه حسود و بخیل زیاده که طرف میگه این الان اومده کار من رو بدزده نون من رو آجر کنه...بی اخلاقی باعث بی اخلاقی میشه

درود :icon_gol:

من اعتقاد دارم اگه کسی بناش این باشه که سالم بره، بالاخره درست میشه کارش. شاید با تاخیر. شاید یه کار بهتر! شایدم ظاهرا بدتر! ولی ترجیح میدم اتوبان رو تا تهش برم، دور برگردون دور بزنم! تا این که همون جا گِردش کنم! :icon_gol:

لینک به دیدگاه
درود :icon_gol:

من اعتقاد دارم اگه کسی بناش این باشه که سالم بره، بالاخره درست میشه کارش. شاید با تاخیر. شاید یه کار بهتر! شایدم ظاهرا بدتر! ولی ترجیح میدم اتوبان رو تا تهش برم، دور برگردون دور بزنم! تا این که همون جا گِردش کنم! :icon_gol:

اما متاسفانه اینجا همش اتوبانه...

بگذریم

تاپیک منحرف میشه با این بحثها و به جایی نمیرسیم:a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام. من هم تو ازمون مرداد 94 ثبت نام کردم ولی هنوز شروع نکردم بخونم. در حقیقت دنبال راهنمایی هستم برای همین از اول تا اخر این تایپیک رو مرور کردم. اما هنوز یه سری سوالاتی دارم که جواب نگرفتم. در مورد منابع اینکه من فقط کتاب تاسیسات طباطبایی رو دارم و همچنین کتاب 172 رو که الان دانلود کردم. چطور میتونم ببقییه منابع رو دانلود کنمیا باید بخرم؟ این کتاب طباطبایی مربوط به کدوم منبع از منابعی که معرفی کردند هست؟

لینک به دیدگاه
سلام. من هم تو ازمون مرداد 94 ثبت نام کردم ولی هنوز شروع نکردم بخونم. در حقیقت دنبال راهنمایی هستم برای همین از اول تا اخر این تایپیک رو مرور کردم. اما هنوز یه سری سوالاتی دارم که جواب نگرفتم. در مورد منابع اینکه من فقط کتاب تاسیسات طباطبایی رو دارم و همچنین کتاب 172 رو که الان دانلود کردم. چطور میتونم ببقییه منابع رو دانلود کنمیا باید بخرم؟ این کتاب طباطبایی مربوط به کدوم منبع از منابعی که معرفی کردند هست؟

منابع آزمون همونها هست که در سایت خود آزمون نوشته شده

کتاب طباطبایی مرجع آزمون نیست

بلکه یه جور مکمل برای حل برخی مسائل هست که در مراجع یا ناقص هست

یا نکته خاصی داره که بسیار هم اندک هست این موارد

مراجع(البته نسخه های قدیم)بای سرچ ساده قابل دانلودند

همونطور که گفتم نسخه های قدیم هستند و تغییراتی داشته اند در سنوات اخیر

نسخه های اخیر رو باید از بازار تهیه کنید

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از پا سختون. بنابر این باید تمام مباحث رو حتما بخریم یا اگه دانلود کردیم پرینت بزنیم و بیاریم تو جلسه امتحان ؟ آیا کتابی نیست که کل این مباحث رو داشته باشه یا باید تمام مباحث رو جدا جدا تهیه کنیم؟

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از پا سختون. بنابر این باید تمام مباحث رو حتما بخریم یا اگه دانلود کردیم پرینت بزنیم و بیاریم تو جلسه امتحان ؟ آیا کتابی نیست که کل این مباحث رو داشته باشه یا باید تمام مباحث رو جدا جدا تهیه کنیم؟

لینک به دیدگاه

خیر

چنین کتابی از طرف سازمان چاپ نشده

حدود 14 تا کتاب برای تاسیسات مکانیکی هست

پرینت که خیلی گرون میفته،اونم ورژن قدیم

اصلا توصیه نمیکنم

بله امتحان کتاب باز هست

بالای 100 هزار تومن

در صورتیکه کلا کتاباش فکر کنم 70-80 تومن بشه

لینک به دیدگاه

اینجوری یه خورده هزینه بالا میره. آیادقیقا همون منابعی که گفته شده . تو کتابفروشی معتبر پیدا میشه. و اینکه اگه این کتابها کامل خونده بشه باید به قبولی خیلی امیدوار باشه؟ این کتابها هجمشون خیلی زیاد هست ؟

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام به همه مهندسان

تازه از امروز میخوام شروع کنم متاسفانه تا الان نرسیدم واز اون بدتر از درس هم چند سالیه که دور بودم.

کتابی بهتر از کتاب نکات برتر سراق دارید؟

کلا چی بخونم؟

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...