رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

بسمه تعالي

«اطلاعيه مهم در خصوص آخرين ويرايش راهنماي مبحث 19 مقررات ملّي ساختمان»

به اطلاع مي‌رساند كه راهنماي مبحث 19 مقررات ملّي ساختمان با عنوان «صرفه‌جويي در مصرف انرژي» چاپ و منتشر گرديده و جهت بهره‌برداري مهندسان و كاردان‌هاي فني ساختمان و معماران تجربي در دسترس همگان قرار گرفته است و در آزمون‌هاي آتي مقررات ملّي ساختمان مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

دفتر مقررات ملّی ساختمان

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 227
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام .... میخواستم بدونم راهنمای مباحث رو از کجا میشه گیر آورد ؟؟ ممنون

راهنمای مباحث تا حالا نشنیدم.

شما باید مسلط باشید و تست های گذشته را حلاجی کنید.:a030:

لینک به دیدگاه

من هم نشنیده بودم ولی زمانی که پست شما رو با موضوع «اطلاعيه مهم در خصوص آخرين ويرايش راهنماي مبحث 19 مقررات ملّي ساختمان» دیدم گفتم شاید راهنما هم چاپ کردن ! پس راهنمایی در کار نیست ؟؟؟ دد

لینک به دیدگاه
من هم نشنیده بودم ولی زمانی که پست شما رو با موضوع «اطلاعيه مهم در خصوص آخرين ويرايش راهنماي مبحث 19 مقررات ملّي ساختمان» دیدم گفتم شاید راهنما هم چاپ کردن ! پس راهنمایی در کار نیست ؟؟؟ دد

منظور همان مبحث 19 است:a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

بسمه تعالی

قابل توجه داوطلبان آزمونهای ورود به حرفه‌ مهندسان، کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی

در اجرای مواد 11، 21، 26 و 28 آئین‌نامه اجرائی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، در رشته‌های معماری (نظارت و طراحی)، عمران (نظارت و محاسبات)، تأسیسات مکانیکی، تأسیسات برقی، شهرسازی، نقشه‌برداری و ترافیک برای متقاضیان اخذ پروانه اشتغال به‌کار مهندسی پایه 3 و کاردانهای فنی ساختمان در رشته‌های معماری، عمران، تأسیسات مکانیکی، تأسیسات برقی، نقشه‌برداری و شهرسازی برای متقاضیان اخذ پروانه اشتغال به‌کار کاردانی پایه 3 و آزمون تعیین صلاحیت حرفه ای برای متقاضیان اخذ پروانه اشتغال به‌کار تجربی در پایه‌های 1، 2 و 3 می‌رساند، آزمونهای یادشده در آذرماه سال جاری به صورت هماهنگ و همزمان برگزار می‌گردد.

ثبت‌نام این آزمونها از تاریخ شنبه 02/06/1392 آغاز و اطلاعات تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد. ثبت‌نام کلیه آزمونهای یادشده به صورت الکترونیکی و از طریق همین وب‌سایت انجام خواهد شد. کلیه داوطلبان عزیز می‌توانند جهت ثبت‌نام به سامانه ثبت‌نام آزمونها به آدرس الکترونیکی

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
مراجعه نمایند.

ضروری است کلیه متقاضیان قبل از انجام ثبت‌نام، راهنما و دستورالعمل ثبت‌نام را به دقت مطالعه فرمایند.

"دفتر مقررات ملّی ساختمان"

لینک به دیدگاه

با سلام یه سوال داشتم:

فوق لیسانس طراحی کاربردی هم می تونه در آزمون نظام مهندسی تاسیسات مکانیکی شرکت کنه؟ باید چند سال از مدرکش گذشته باشه؟ و حق نظارت داره یا طراحی هم میدن؟

لینک به دیدگاه
با سلام یه سوال داشتم:

فوق لیسانس طراحی کاربردی هم می تونه در آزمون نظام مهندسی تاسیسات مکانیکی شرکت کنه؟ باید چند سال از مدرکش گذشته باشه؟ و حق نظارت داره یا طراحی هم میدن؟

2 سال باید بگذره

نظارت میتونه داشته باشه :ws37:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
از فردا 2 شهریور 92 ثبت نام شروع میشه :ws37:

سلام

من که تا آخر شهریور فارغ میشم (فارغ التحصیل!) میتونم ثبت نام کنم الآن؟

در ضمن من وقتی پروژه ام تموم شه، از واحدهای بالا 65 واحد پاس کردم. نمیشه یه جوری اون 2 واحدی که برای مدرک لازم داره، با یه دوره ای چیزی جبرانش کرد؟

لینک به دیدگاه
سلام

من که تا آخر شهریور فارغ میشم (فارغ التحصیل!) میتونم ثبت نام کنم الآن؟

در ضمن من وقتی پروژه ام تموم شه، از واحدهای بالا 65 واحد پاس کردم. نمیشه یه جوری اون 2 واحدی که برای مدرک لازم داره، با یه دوره ای چیزی جبرانش کرد؟

شما باید بذارید 3 سال از مدرکتون بگذره بعد ثبت نام کنید :ws37:

خیر. باید در دانشگاه پاس کنید

لینک به دیدگاه

وارد شدم جهت عرض اندام:ws3:

خواستم یه دس مریزاد حسابی‌ به آقای خاص بدم که اینچنن پیگیر هستن و امیدوار و با پشتکار

دعای خیر بنده هم همراهتون

از اینکه هم خودتون و هم دیگران رو به سمت موفقیت سوق میدید سپاس گذاریم

کارتون بسی‌ گزاف پر ارزش است:icon_gol:

فقط حیف که فعلا راسته کار ما نیست...:whistle:

لینک به دیدگاه
شما باید بذارید 3 سال از مدرکتون بگذره بعد ثبت نام کنید :ws37:

خیر. باید در دانشگاه پاس کنید

سلام

زرشک!

خوب یه دفعه بگو مدرک بی مدرک دیگه! :)

کاش یکی دو سال زودتر این مبحث رو میدیدم!

ولی من شنیده بودم حتی جامداتیا هم جدیدا میتونن مدرک نظام مهندسی بگیرن! فقط باید یه سری پیشنیاز ها رو بگذرونن. قضیه چیه؟ اَلکیه؟

لینک به دیدگاه
سلام

زرشک!

ولی من شنیده بودم حتی جامداتیا هم جدیدا میتونن مدرک نظام مهندسی بگیرن! فقط باید یه سری پیشنیاز ها رو بگذرونن. قضیه چیه؟ اَلکیه؟

خیر دوست عزیز قضیه صحت داره و جامداتی‌ها هم می‌تونن اصلا نظام مهندسی‌ مال جامداتی هاست:ws3:

لینک به دیدگاه
سلام

زرشک!

جامدات فقط میتونه مرتبط باشه، نه اصلی.

فقط حق نظارت داره. نمیتونه طراحی کنه.

با توجه به تصویر زیر:

cf97cb39904649019b23.jpg

لینک به دیدگاه

با توجه به اينكه امروز 3 شهريور است و همچنان ثبت نام آغاز نشده! لذا با دفتر امور مقررات ملي تماس گرفتم كه گفتند آخر امروز سوم و يا نهايتاً فردا چهارم شهريور ثبت نام شروع ميشه :ws37:

عجب برنامه ريزي خفني :ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...