رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

دانلود سوالات آزمون نظام مهندسی تاسیسات مکانیکی ساختمان آذر 92

حجم تقریبی 2 مگ

فرمت pdf

من از این وبلاگ پیدا کردم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

همینیه که اینجا قرار داده شده. فقط pdf شده. به هرحال ممنون

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 227
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بنظرتون از این 47تا چندتاش درسته؟ چند درصد میشید؟

من 52 تا زدم و حداکثر 3 مورد رو غلط گرفتم. که البته فقط در یک موردش به احتمال 51-49 غلط هستش و اونم همون عایقکاری کانال هستش ولی 2 مورد دیگه هم بخاطر تلرانس غلط گرفتم.

با این حساب فکر کنم 80درصد میشه.

بازهم خوبه.

خوبه تبریک میگم، من فعلاً یه دونه غلط رو مطمئنم از مبحث 19 راجع به ساختمان غیر مستقل که اشتباهاً من مستقل در نظر گرفتم و به جای 1.39 زدم 0.88

حدود 77 درصد میشه که کافیه، 2تا سوال ضد حال شد 18 و 54 که تکراری بود اما من جوابش یادم نبود، قبل آزمون همینجا گفتم که حتماً نمونه سوالا رو بخونیم تکراری میاد اما خودم نخوندم ;-) سوال تعداد توالت ها توی مدرسه هم نمیدونم چرا به دست نیاوردم.

لینک به دیدگاه
خوبه تبریک میگم، من فعلاً یه دونه غلط رو مطمئنم از مبحث 19 راجع به ساختمان غیر مستقل که اشتباهاً من مستقل در نظر گرفتم و به جای 1.39 زدم 0.88

حدود 77 درصد میشه که کافیه، 2تا سوال ضد حال شد 18 و 54 که تکراری بود اما من جوابش یادم نبود، قبل آزمون همینجا گفتم که حتماً نمونه سوالا رو بخونیم تکراری میاد اما خودم نخوندم ;-) سوال تعداد توالت ها توی مدرسه هم نمیدونم چرا به دست نیاوردم.

اون دو سوال تکراری خیلی حال داد بهم چون آزمونها پیشم بودند :ws3:

لینک به دیدگاه
سلام. امیدوارم همه امتحانو خوب داده باشن. من دوتا سوالو به شک افتادم با دیدن جواب سوالات. سوال 42 و 43 که من هردو رو گزینه 2 زدم یعنی اشتباه زدم؟

گزینه های دوم درست هستند:ws37:

لینک به دیدگاه
چندتا زدی مهندس؟:w02:

مهندس جان من 40 تا زدم ولی فکر میکنم به خاطره عجله ای کردم یکی دوتاش اشتباه شده. نیم ساعت اول رفتم سوالات تحلیلیو حل کنم بعده نیم ساعت دیدم هیچی نزدم بیخیاله تحلیلیا شدم برایه همین اشتباه، یکم وقت کم آوردم. ولی در کل امتحانه خوبی بود

لینک به دیدگاه
مهندس جان من 40 تا زدم ولی فکر میکنم به خاطره عجله ای کردم یکی دوتاش اشتباه شده. نیم ساعت اول رفتم سوالات تحلیلیو حل کنم بعده نیم ساعت دیدم هیچی نزدم بیخیاله تحلیلیا شدم برایه همین اشتباه، یکم وقت کم آوردم. ولی در کل امتحانه خوبی بود

موفق باشی

ایشالا هممون قبول میشیم

امسال بهترین آزمون رو گرفتند که شاید تا چند دوره تکرار نشه :ws3:

لینک به دیدگاه

مهندس جان سوال من سوال 31 گزینه 4 زدم 34 هم گزینه 2 و 38 هم گزینه 1 به نظره شما اشتباه بوده؟

لینک به دیدگاه
مهندس جان سوال من سوال 31 گزینه 4 زدم 34 هم گزینه 2 و 38 هم گزینه 1 به نظره شما اشتباه بوده؟

31 گزینه 4

34 گزینه 2

38 گزینه 1

درست هستند.

لینک به دیدگاه

ای بابا:icon_razz:

الان دوباره تست 47 رو خوندم.

توی گزینه اول قشنگ به کانال کولر اشاره کرده!

چرا من کولر رو ندیدم؟

:ws3:

پس گزینه 3 درسته :w02:

لینک به دیدگاه
قبولی شما نگران نباش.

یکی از بچه ها می گفت امسال سوالا خیلی خوب بوده .ولی من خودمم ندیدم هنوز

2-3 صفحه قبل سوالات هست. خواستی میتونی دانلود کنی :a030:

لینک به دیدگاه
پس چرا این فایلی که گذاشتید بعضی هارو اشتباه زده با اینکه از رویه کتاب دیده؟

به جوابای علامت زده شده توجه نکنید.

این فایل رو از جایی گرفتم که اشتباه داره:ws3:

جوابا مربوط به من نیست و یه بنده خدایی زده

لینک به دیدگاه
به جوابای علامت زده شده توجه نکنید.

این فایل رو از جایی گرفتم که اشتباه داره:ws3:

جوابا مربوط به من نیست و یه بنده خدایی زده

مهندس جان از پاسخگویی ها و راهنمایی هایی که قبل از آزمون انجام دادین خیلی ممنونم امیدوارم که همیشه موفق و سالم و سربلند باشید :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام من اینطوری جواب دادم

1

2

3 1

4 1

5

6 1

7 1

8 1

9 3

10 1

11 1

12 2

13 3

14 4

15 3

16 1

17

18 2

19

20 3

21 3

22 1

23 1

24 3

25 2

26 4

27 4

28

29 2

30 1

31 4

32

33 2

34

35 1

36

37

38 1

39 1

40 1

41

42 2

43

44

45 2

46

47 1

48

49 2

50

51

52 1

53

54

55 4

56 2

57 3

58 3

59 3

60 4

سوالای 47-56-58 رو غلط زدم

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...