رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 227
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام . من چند روز پیش از یه بنده خدایی که تویه نظام بود شنیدم که آزمون مکانیکی که در 22 آذر برگزار شد فقط نظارت بوده و محاسبات آزمون جداگانه داره. از دوستان میخوام هرکی در این مورد اطلاعی داره اطلاع رسانی کنه. با تشکر

لینک به دیدگاه
آقا شایعه پراکنی نکن ....:vahidrk:

تا الان که اینجوری نبوده.... موقع ثبت نام هم نوشته بود تاسیسات مکانیکی طراحی و نظارت

ممنون مهندس جان منم فکر میکردم همینطور باشه که اون بنده خدا منو به شک انداخت.

شما نمیدونید چرا جواب سوال 43 گزینه 3 شده؟

لینک به دیدگاه
ممنون مهندس جان منم فکر میکردم همینطور باشه که اون بنده خدا منو به شک انداخت.

شما نمیدونید چرا جواب سوال 43 گزینه 3 شده؟

با توجه به جدول 16-7-3-2 ص 108 م 16 داریم:

برای 430 دانش آموز -----> 9 عدد (از بخش ساختمانهای آموزشی)

برای 50 نفر کارکنان بخش اداری :

گفته شده 40 % خانم -----> (پس از بخش ساختمانهای اداری)..... 12 نفر خانم ---------> 1 عدد برای خانمها

............................................................................................38 نفر آقا ------------> 2 عدد برای آقایان

بنابراین داریم: 9+1+2=12

لینک به دیدگاه
با توجه به جدول 16-7-3-2 ص 108 م 16 داریم:

برای 430 دانش آموز -----> 9 عدد (از بخش ساختمانهای آموزشی)

برای 50 نفر کارکنان بخش اداری :

گفته شده 40 % خانم -----> (پس از بخش ساختمانهای اداری)..... 12 نفر خانم ---------> 1 عدد برای خانمها

............................................................................................38 نفر آقا ------------> 2 عدد برای آقایان

بنابراین داریم: 9+1+2=12

ممنون مهندس جان من 9 بدست آورده بودم:ws52:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

قابل توجه متقاضیان آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، حرفه ای کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی

بدینوسیله به آگاهی می رساند، آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی احتمالا در 22 و 23 خرداد ماه سال 1393برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است شروع ثبت نام آزمون های فوق از تاریخ 10/12/1392 از طریق وب سایت دفتر انجام خواهد شد. ضروریست داوطلبان قبل از انجام ثبت نام راهنما ودستورالعمل ثبت نام آزمونهای فوق را مطالعه واز مفاد آن آگاه باشند

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
سلام

ببخشید بچه ها ممکنه هر کس پاسخ تشریحی امتحان آذر 92 رو داره بذاره اینجا؟

ممنون

سلام

پاسخ تشریحی فکر نکنم کسی داشته باشه.

فقط کلید هست در حال حاضر.

لینک به دیدگاه

من خبر نداشتم دوازه هم فهمیدم که تعطیلات بود

نمیدونستم باید کد نظام مهندسی بگیرم الان اومدم ثبت نام کنم دیدم کد نظام مهندسی میخواد :banel_smiley_4:

روز اخر هم هست

49 هزار سوخت:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من خبر نداشتم دوازه هم فهمیدم که تعطیلات بود

نمیدونستم باید کد نظام مهندسی بگیرم الان اومدم ثبت نام کنم دیدم کد نظام مهندسی میخواد :banel_smiley_4:

روز اخر هم هست

49 هزار سوخت:banel_smiley_4:

برو سازمان نظام مهندسی شهرتون.

اونجا اقدام کن

درست میشه

لینک به دیدگاه

[B]بسمه تعالي[/B]

[B]قابل توجه داوطلبان آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان،كاردانهاي فني ساختمان و تعيين صلاحيت حرفه اي معماران تجربي خرداد 93[/B]

با توجه به درخواست سازمان هاي نظام مهندسي استان ها و داوطلبان آزمون هاي فوق به اطلاع مي رساند ثبت نام اين آزمون ها تا تاريخ چهارشنبه [B]20 فروردين 1393[/B] تمديد گرديد و همچنين تاريخ اخذ تاييديه ثبت نام توسط سازمان هاي نظام مهندسي و كارداني استان تا تاريخ سه شنبه [B]26 فروردين 1393[/B] خواهد بود. لازم به ذكر است كليه داوطلبان موظفند تاييديه ثبت نام خود را از ­بخش "قبلا ثبت نام نموده ام" سامانه ثبت نام كنترل نمايند و در صورت عدم تاييد، حداكثر تا تاريخ[B] 23 فروردين 1393[/B] به سازمان هاي نظام مهندسي و يا كارداني استان خود مراجعه نمايند.

[B]لازم به ذكر است اين تاريخ ها به هيچ عنوان قابل تمديد نبوده و اين اطلاعيه بمنزله ابلاغ رسمي به ادارات كل راه و شهرسازي و سازمانهاي نظام مهندسي و نظام كارداني استان ها نيز مي باشد.[/B]

[B]دفتر مقررات ملي ساختمان[/B]

@pesare irani

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...