رفتن به مطلب

فراخوان بازی تخته نرد

ارسال های توصیه شده

فکر می کنم اکثرا جاوا دارند.برای من پیغام میده java was blocked because it is out of date ولی یه گزینه run this time کنارش داره که من هم همیشه اون رو میزنم و بدون مشکل بازی می کنم.حالا هرچی جمع بگه اگه بچه ها مشکل جاوا داشتند و نتونستند وارد بشند می تونیم از یه سایت دیگه استفاده کنیم.البته نصب جاوا فکر نمی کنم کار سختی باشه.

الان شما به خاطر جاوا دچار مشکل شدید؟

من که مشکلی ندارم

من همیشه Java Runtime نصب دارم

ولی چون نسبتاً نرم افزار حجیمیه (60 مگابایت) گفتم شاید هر کسی نتونه دالنود کنه.

حالا بهرحال. :a030:

در چند روز آینده در مورد میزبان نهایی تصمیم گیری میشه.

لینک به دیدگاه
دوست دارم بیام کل همه رو بخوابونم :w02:

ولی حیف میدونم چون وقت نمیکنم، اسم نوشتنم الکی میشه :icon_pf (34):

آره ذکر این نکته مهمه افرادی ثبت نام کنند که بتونند موقع مسابقه حضور داشته باشند و شرکت کنند وگرنه نظم مسابقه بهم میخوره.برگزاری این مسابقه میتونه یک تمرین انضباط و انجام کارگروهی باشه.ببینیم ایرانی جماعت میتونه یک کار گروهی درست انجام بده!

لینک به دیدگاه
من بلد نیستم که!!

حداقل آموزششم بگین!:w000:

آموزشششششششششش؟؟؟؟

برادره بازی ها در حد لالیگاسست.....

سطح انقدر بالاست که هر بازی 30 ثانیه طول می کشه......باید استخون خورد کرده باشی توو این بازی.........:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام

۱.دقیقا روز ۱۵ تیر روز سفر من هستش

۲. من جاوا ندارم

۳. اگه سری‌های بد هم داشت بنده در خدمتتون هستم داداشا و خواهر‌های گرامی‌

mr عزیز مثل اینکه من نمیتونم الان باشم

بازی‌ کنید بد من میام با برنده ۳ بار بازی‌ می‌کنم

بد اگه هر سه‌بار شکستش دادم خوب من اول میشم اگه ندادم که خودش اول:ws3:

لینک به دیدگاه

زمان بازی میتونه زودتر هم باشه چون همین الان هم تعداد به اندازه هست.تعداد خیلی بشه جمع و جور کردن و هماهنگ کردنش سخت میشه.میشه سری اول مسابقه رو برگزار کرد تا ضعف ها و کاستی هاش رو فهمید برای سری های بعدی دوباره ثبت نام انجام بشه.

لینک به دیدگاه
زمان بازی میتونه زودتر هم باشه چون همین الان هم تعداد به اندازه هست.تعداد خیلی بشه جمع و جور کردن و هماهنگ کردنش سخت میشه.میشه سری اول مسابقه رو برگزار کرد تا ضعف ها و کاستی هاش رو فهمید برای سری های بعدی دوباره ثبت نام انجام بشه.

اتفاقاً امروز صبح خواستم این کار رو بکنم :ws3:

نام نویسی برای سری اول رو متوقف میکنیم.

حالا میمنونه میزبان برای مسابقات که همونطوری که حدس میزدم همه شاید نتونند سایت دومی رو باز کنند.

پس سایت اولی رو میزبان معرفی میکنیم.

فقط دوستان توی سایت اولی یوزر بسازند و اینجا بذارید تا ثبت بشه.

ضمن اینکه مراحل قرعه کشی برای شناختن حریفان، با اجازه دوستان توسط خودم انجام میشه.

تاپیک مسابقه تا دقایقی دیگه استارت میشه و اطلاع رسانی میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...