رفتن به مطلب

لیگ جهانی والیبال

z.b

ارسال های توصیه شده

ایتالیا کلن یه تنه زایتسف بود...این اگه از اول تو زمین بود ایران نمی برد...بازی بعدی دیگه ایرانو دست کم نمی گیرن و زایتسفو از اول میارن تو زمین...جای قائمی خالی با اون سرویساش...:5c6ipag2mnshmsf5ju3

خداکنه این زای توف فردا یه طوریش بشه

مثلا خانم بچه ها باهاش دعوا کنه بگه دیگه نمی خوام بری بازی

وگرنه...:sad0:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 298
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خداکنه این زای توف فردا یه طوریش بشه

مثلا خانم بچه ها باهاش دعوا کنه بگه دیگه نمی خوام بری بازی

وگرنه...:sad0:

اتفاقن منم از لحظه ای که اومد تو زمین و کولاک کرد هی دارم براش آرزوی مصدومیت و محرومیت می کنم:hanghead:

لینک به دیدگاه
اتفاقن منم از لحظه ای که اومد تو زمین و کولاک کرد هی دارم براش آرزوی مصدومیت و محرومیت می کنم:hanghead:

لعنتیا 80 در صد توپارو بر اون میکاشتن....اونم نامردی نمیکرد همه رو میخوابوند...... خدا کنه تو تمرینا دوباره پاش پیچ بخوره نتونه بیاد

لینک به دیدگاه
لعنتیا 80 در صد توپارو بر اون میکاشتن....اونم نامردی نمیکرد همه رو میخوابوند...... خدا کنه تو تمرینا دوباره پاش پیچ بخوره نتونه بیاد

آره..از وقتی اومد هم تیمیاش داوطلبانه رفتن تو حاشیه...سرعت عمل و قدرت ضربه هاش حالمو بد می کنه!:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ایرانیای تو ورزشگاه خیلی با حال بودن...کلن ایران تو صنعت تماشا و تشویق پیشتازه!...صربستانو که در واقع تماشاچیا بردن...با اون اعصابی که از آتاناسویچ نابود کردن...تو عمرش انقد سرویس به تور نزده بود:ws28:

لینک به دیدگاه
آره..از وقتی اومد هم تیمیاش داوطلبانه رفتن تو حاشیه...سرعت عمل و قدرت ضربه هاش حالمو بد می کنه!:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ایرانیای تو ورزشگاه خیلی با حال بودن...کلن ایران تو صنعت تماشا و تشویق پیشتازه!...صربستانو که در واقع تماشاچیا بردن...با اون اعصابی که از آتاناسویچ نابود کردن...تو عمرش انقد سرویس به تور نزده بود:ws28:

کلا اونجا ایتالیا نیود با ...بیشتر به ایران می خورد باشه تماشاچیای ایرانی خهلی بیشتر بودن که :ws3:انگار

نه نه همون دهوای خانوادگی بسه دیگه گنا داره نی نی :ws3:

لینک به دیدگاه

اگه اشتباه نکنم با این که ست سوم اومد تو باز بیشترین امتیاز رو تو بازی اون آورد....چون موسوی فک کنم 18 تا امتیاز آورد ولی زایتسف 19 تا......

تماشاگرا که خدایی ترکوندن.....روزنامه ایتالیایی هم به تماشاگرا اشاره کرده بود و گفته بود اگه تو ایران میشد چه بلایی سر ایتالیا میاوردن:ws28:

لینک به دیدگاه

:hapydancsmil:خیلی برد خوبی بود ایول واقعا چسبید:hapydancsmil:

اون ست اول، تماشاگرای ایرانو سانسور نمیکردن بعد دیگه دستشون اومد اونا ایتالیایی نیستم ایرانین:ws28:

اون زایتسیف میگفتن تازه مصدوم بوده دیگه سالم باشه چه میکنه

icon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...