رفتن به مطلب

مقالات کنفرانسهای شبکه توزیع نیروی برق

ارسال های توصیه شده

• 3 هفته بعد...
  • پاسخ 61
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام. دو مقاله با شماره های 16 و 209 مربوط به مجموعه مقالات هجدهمین کنفرانس شبکه های توزیع نیروی برق

لینک دانلود مقالات درخواستی شما در بخش طلایی انجمن نواندیشان داده شد

سلام لطفا رمز قسمت دوم دومین کنفرانس را اطلاع رسانی کنید چون با پسورد معمول سایت باز نشد با تشکر

قسمت دوم مقالات یکبار دیگر با پسورد http://www.noandishaan.com اپلود شد

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • 4 ماه بعد...
سلام .من مقاله در مورد قابلیت اطمینان در پست های توزیع برق فشار متوسط را میخواهم.لطفا:icon_gol:

سلام دوست عزیز میتوانید عنوان مقاله خود را در لیست های قرار داده شده در تاپیک بیابید و مقاله مورد نظر خود را دانلود کنید

لینک دانلود مقالات دهمین دوره کنفرانس شبکه های توزیع نیروی برق به
پست یازدهم
تاپیک اضافه شد

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام . وقت بخیر

مقاله شماره 8 با عنوان " محاسبه جريان اتصال كوتاه شبكه هاي توزيع فشارضعيف به كمك مدل چهارامپدانسي " در دوازدهمین دوره شبکه های توزیع نیروی برق (تاپیک 18 / 7 / 2013) را لطف کنید .

مرسی

لینک به دیدگاه
سلام . وقت بخیر

مقاله شماره 8 با عنوان " محاسبه جريان اتصال كوتاه شبكه هاي توزيع فشارضعيف به كمك مدل چهارامپدانسي " در دوازدهمین دوره شبکه های توزیع نیروی برق (تاپیک 18 / 7 / 2013) را لطف کنید .

مرسی

خدمت شما:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

با سلام اگه میشه مقاله های "بررسي تاثيرحضورمنابع توليد پراكنده درعملكرد سيستم حفاظت شبكه هاي توزيع " و "تطبيق حفاظت اضافه جريان براي فيدرهاي توزيع با توليد پراكنده " و "روشي جديد براي حفاظت شبكه هاي توزيع درحضورمنابع توليد پراكنده با قابليت عملكرد جزيره اي" را از مجموعه مقالات دوازدهمین دوره شبکه های توزیع نیروی برق آپلود کنید. (شماره مقالات 38 45 50)

من تازه وتارد هستم کجا میشه مقاله ها را دانلود کرد

اگه هم امکانش باشه که برام میل کنید ممنونتون میشم.

لینک به دیدگاه
با سلام اگه میشه مقاله های "بررسي تاثيرحضورمنابع توليد پراكنده درعملكرد سيستم حفاظت شبكه هاي توزيع " و "تطبيق حفاظت اضافه جريان براي فيدرهاي توزيع با توليد پراكنده " و "روشي جديد براي حفاظت شبكه هاي توزيع درحضورمنابع توليد پراكنده با قابليت عملكرد جزيره اي" را از مجموعه مقالات دوازدهمین دوره شبکه های توزیع نیروی برق آپلود کنید. (شماره مقالات 38 45 50)

من تازه وتارد هستم کجا میشه مقاله ها را دانلود کرد

اگه هم امکانش باشه که برام میل کنید ممنونتون میشم.

خدمت شما دوست عزیز:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
سلام

مقالاتی راجع ب dstatcom میخام

جایابی و معادلات و...

با تشکر

دوست عزیز این تاپیک فقط برای دانلود مقالات اول تا سیزدهم کنفرانس توزیع می باشد عناوین این مقالات در پستهای اول تاپیک آورده شده درصورتیکه مقاله ای از این لیست میخواید عنوان کنید تا اگر تاکنون گذاشته نشده براتون اپلود کنم

لینک به دیدگاه
65. تعيين شاخص پايداري ولتاژ براي شبكه هاي توزيع شعاعي

دوره سیزدهمه

فقط تا دوره سیزدهم موجوده؟

بقیشو از کجا ببینم؟

خدمت شما:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
بررسی نقش بالاست الکترونیکی در بهینه سازی مصرف انرژی

دوست عزیز این مقاله از مقالات هشتمین دوره کنفرانس شبکه توزیع می باشد .لینک دانلود این مقالات در پست هشتم این تاپیک میباشد.

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

درود

با تشکر از از اینکه این همه مقاله را بصورت یکجا گرد آوری نمودید

میخواستم بدونم آیا مقاله ای تحت عنوان کاربرد gis در صنعت توزیع برق بصورت تخصصی در مورد طراحی شبکه یا مکان یابی ترانس و یا بررسی افت ولتاژ و ... دارید ؟

اگه جواب مثبته آیا برای شما امکان آپلود آن وجود دارد؟

لینک به دیدگاه
درود

با تشکر از از اینکه این همه مقاله را بصورت یکجا گرد آوری نمودید

میخواستم بدونم آیا مقاله ای تحت عنوان کاربرد gis در صنعت توزیع برق بصورت تخصصی در مورد طراحی شبکه یا مکان یابی ترانس و یا بررسی افت ولتاژ و ... دارید ؟

اگه جواب مثبته آیا برای شما امکان آپلود آن وجود دارد؟

لینک زیر رو ببینید

http://www.noandishaan.com/forums/thread116855.html

علاوه بر آن مقالات دیگری نیز در خصوص gis توزیع را میتوانید از لیست مقالات کنفرانسهای متعددی که در انجمن هست انتخاب کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...